Players

Player College Year Position High Schoolsort descending
Post, Chase 2020 LSM
Earl, Zach 2019 FOGO
Lovelace, Trevor 2017 G
Ciarrocca, Cade Monmouth (D1) 2019 D
Greenway, Jacob Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM
Calvin Cheney Walsh (D2) 2019 LSM
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
Haban, Michael 2018 D/LSM
Hennessey, Ethan Air Force (D1) 2019 M
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G
Jackson, Nodin 2018 M
Hunter, AJ Siena Heights (NAIA) 2018 G/D Anchor Bay
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Ramos, Tommy 2017 M Ann Arbor Gabriel Richard
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Biddle, Matthew 2019 M Ann Arbor Gabriel Richard
Barman, Marissa 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Joe Plencner Wabash (D3) 2018 M Ann Arbor Gabriel Richard
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
McFarlane, Parker 2020 D Ann Arbor Gabriel Richard
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
Valli, Mason 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Potter, Tyler Madonna (NAIA) 2018 G Ann Arbor Gabriel Richard
Dixon, Cameron 2018 D/LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Bragg, Joseph Lake Erie (D2) 2018 FOGO/DM Ann Arbor Gabriel Richard
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Conrad, Nick Madonna (NAIA) 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Feldeisen, Trey 2019 LSM Ann Arbor Greenhills
Amezaga, Gavin 2017 A/M Ann Arbor Greenhills
Kanji, Evan 2018 G Ann Arbor Greenhills
Gauger, Cam 2018 M Ann Arbor Greenhills
Aaronson, Chad 2016 M Ann Arbor Huron
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Aaronson, Kyle 2011 A Ann Arbor Huron
Davis, Gwen Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Huron
Yuhas, Nate Elmhurst (D3) 2018 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Roberts, Jackson 2019 G Ann Arbor Pioneer
Giampetroni, Daniel 2019 D Ann Arbor Pioneer
Brush, Clare 2016 Ann Arbor Pioneer
Ghormley, Peter Benedictine (IL) (D3) 2019 M Ann Arbor Pioneer
Zender, Jack 2017 A Ann Arbor Pioneer
Moran, Anthony 2013 D Ann Arbor Pioneer
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Mills, Andrew Illinois Wesleyan (D3) 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Reid, Jack Tufts (D3) 2018 A Ann Arbor Pioneer
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Auer, Matt 2017 M Ann Arbor Pioneer
Ear-Davis, Gerald 2017 M Ann Arbor Pioneer
Miling, Jack 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Gago, Noah 2017 A Ann Arbor Pioneer
Delph, Zach 2012 D Ann Arbor Pioneer
Bogard, Rose Kalamazoo (D3) 2018 Ann Arbor Skyline
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Wright, Stephen Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Ann Arbor Skyline
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Bertrand, Blake 2017 D Ann Arbor Skyline
Genyk, Nate 2017 M Ann Arbor Skyline
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Marshall, Grant 2016 M Ann Arbor Skyline
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
Cunningham, Chandler 2018 A/M Battle Creek Harper Creek
Flesch, Mitchell 2016 A Battle Creek Harper Creek
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Kopp, Ethan 2017 D Battle Creek Harper Creek
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
O'Connor, Matt Mercer (D1) 2019 M Battle Creek Harper Creek
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Tatar, Joey Albion (D3) 2018 D/LSM Battle Creek Harper Creek
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Feneley, Clare Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Gillette, Cameron 2018 M Battle Creek Lakeview
Haadsma, Jerry Albion (D3) 2018 M Battle Creek Lakeview
Gayda, Austin 2018 D Battle Creek Lakeview
Perry, Peyton 2016 A Battle Creek Lakeview
Lamb, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A Battle Creek Lakeview
Selby, Chase 2017 A Battle Creek Lakeview
Canfield, Jace 2018 G Battle Creek Lakeview
Mrozinski, Tyler 2016 D Battle Creek Pennfield
Needham, Carter 2016 M Battle Creek Pennfield
Born, Blake Olivet (D3) 2019 M Battle Creek Pennfield
Higgins, Devin Olivet (D3) 2019 D/LSM Battle Creek Pennfield
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Bailey, Graham 2019 A Bay City Western
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Lapak, Tyler 2021 D Bay City Western
Miller, Andrew 2016 D Bay City Western
Schember, Tanner Western Michigan (MCLA D1) 2015 DM Bay City Western
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Emerson, Alec Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Wisniewski, Devin 2021 A Belleville
Buhro, Zach 2017 D/LSM Belleville
Lazar, Nate Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Belleville
Forga, Caleb St. Bonaventure (D1) 2018 A/M Belleville
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Confere, Will Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Mann, Connor 2018 D/LSM Belleville
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
McDermott, Tyler 2018 M/LSM Belleville
McNulty, Kyler Siena Heights (NAIA) 2018 DM/LSM Belleville
Rupnow, Jay Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 G Belleville
Rupnow, Cole 2017 FOGO/M Belleville
Platt, Mike Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 DM/LSM Belleville
Mann, Ryan 2018 M Belleville
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
Bumbaugh, Gabby 2020 A/M Birmingham United
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Kemper, Michael 2014 A/M Birmingham United
Sonke, Jeff North Carolina (D1) 1997 A/M Birmingham United
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
Augier, Danielle Boston (D1) 2017 A Birmingham United
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Goldberg, Benny 2018 G Birmingham United
Silcox, Grace 2020 A Birmingham United
McCormick, Chase 2018 D Birmingham United
Wujciak, Kathryn 2019 M Birmingham United
Stachler, Anna 2016 A Birmingham United
Gayman, Cameron Madonna (NAIA) 2018 A Bloomfield Hills
Connolly, Erin 2018 D Bloomfield Hills
Gutowsky, Drew 2022 M Bloomfield Hills
Mucci, Paul Illinois Wesleyan (D3) 2018 A Bloomfield Hills
Jackson, Jubilee Hope (D3) 2015 A Bloomfield Hills
Zousmer, Bradley 2020 M Bloomfield Hills
DiPonio, Nikko 2022 D/LSM Bloomfield Hills
Wilson, Seth Madonna (NAIA) 2019 D Bloomfield Hills
Slazinski, Tanner 2021 M Bloomfield Hills
Griffin, Bradley 2018 D Bloomfield Hills
Fortino, Paulie 2021 M Bloomfield Hills
Prebay, Blake 2019 A Bloomfield Hills
Gutowsky, Bryce 2020 A Bloomfield Hills
Lucci, Nick 2016 A Bloomfield Hills
Bungart, JP 2020 G Bloomfield Hills
Dillon, Grace 2018 A Bloomfield Hills
Lynch, Derek 2017 M Bloomfield Hills
D'Angelo, Lia Niagara (D1) 2018 A Bloomfield Hills
Maher, Jack Albion (D3) 2018 G Bloomfield Hills
Lynch, Devon 2017 M Bloomfield Hills
Dyla, Eddie Madonna (NAIA) 2019 A Bloomfield Hills
Callaghan, Trevor 2019 A/M Bloomfield Hills
D'Angelo, Olivia Jacksonville (D1) 2017 A/M Bloomfield Hills
Shanklin, Emily Stevens (D3) 2016 M Bloomfield Hills Marian
Violante, Antonia Swarthmore (D3) 2012 A/M Bloomfield Hills Marian
Forester, Caroline Tampa (D2) 2015 M Bloomfield Hills Marian
Grombala, Colleen John Carroll (D3) 2016 A Bloomfield Hills Marian
Keating, Kelleigh Stanford (D1) 2018 M Bloomfield Hills Sacred Heart
King, Cassie Cleary (NAIA) 2018 Brandon-Holly
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Nantz, Brianna Lourdes (NAIA) 2018 A Brighton
Taylor, Zac Illinois Wesleyan (D3) 2018 FOGO/M Brighton
Johnson, Jack Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Velarde, Evan 2019 LSM Brighton
Auradnt, John 2022 A Brighton
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Mercier, Dylan 2016 A/M Brighton
Billig, Drew Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Kelbert, Mackenzie Davenport (D2) 2018 A Brighton
Kelley, Hannah Seton Hill (D2) 2018 A Brighton
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Walus, Shannon Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Brighton
Gaillard, Ian 2017 D Brighton
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Archer, Amanda Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Brighton
VanBuren, Bella Lawrence Tech (NAIA) 2018 Brighton
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Montagano, Mitchell 2017 M Brighton
Kopchia, Cat Detroit Mercy (D1) 2020 M Brighton
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Falk, Allison Detroit Mercy (D1) 2018 M Brighton
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Loughran, Brad 2015 A Brighton
Progar, Ivan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Brighton
Roesler, Derrek 2016 M Brighton
Stilson, Cameron Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 G Brighton
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Miciek, Shayne 2018 M Brighton
Halberg, Joe 2016 M Brighton
Johnson, William 2021 A Brighton
Shotwell, Brice Salisbury (D3) 2017 LSM Brighton
Lange, India Concordia-St. Paul (D2) 2020 D/M Brighton
Comiskey, Colt Anderson (D3) 2019 D Brighton
Warda, Alec Siena Heights (NAIA) 2017 M Brighton
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Daniels, Jessica Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 M Brighton
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Hart, Tyler 2018 G Brighton
Bloch, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 D/M Brighton
Scane, James Robert Morris (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Jewell, Will 2022 D Brother Rice
Crosby, Jack Rutgers (D1) 2019 D/LSM Brother Rice
Dennis, Evan 2016 FOGO Brother Rice
Randall, Drew 2020 M Brother Rice
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Hannawa, Jacob 2019 A Brother Rice
Murphy, Brandon 2019 FOGO Brother Rice
Hyde, Andrew 2020 D Brother Rice
Meehan, Sean 2020 G Brother Rice
Halpin, Luke 2019 M Brother Rice
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Marsden, Nate 2019 M Brother Rice
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Stallworth, Christian Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Brother Rice
Witczak, Keagan 2020 G Brother Rice
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
Piwinski, Parker 2021 A Brother Rice
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Donaldson, James Georgetown (D1) 2019 D Brother Rice
Kurnick, Ben 2017 M Brother Rice
Zarek, Cullen John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Patterson, Evan 2020 A Brother Rice
Gellatly, Cole 2019 A/M Brother Rice
Huldin, Ryan 2020 D Brother Rice
Blackburn, Ryan 2018 A Brother Rice
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Stuhlreyer, Reed John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Shetterly, Kagan 2020 A Brother Rice
Everly, Mason Rutgers (D1) 2020 D Brother Rice
Schultz, Nate 2022 D Brother Rice
Comer, Charlie 2019 A/M Brother Rice
Foster, Max Calvin (D3) 2015 A/M Brother Rice
Braddock, Owain 2020 A Brother Rice
Giltner, Greyson Hope (D3) 2017 A Brother Rice
O'Hara, Patrick Michigan (D1) 2020 M Brother Rice
O'Hara, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2016 D Brother Rice
Yost, Tim Quinnipiac (D1) 2009 G Brother Rice
Hyde, Jordan 2020 A Brother Rice
Hoer, Brandon 2021 Brother Rice
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Rotterberk, Max 2017 M Brother Rice
Betrus, Manny 2020 M Brother Rice
Dansbury, Sully John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Michael, Jack York College of PA (D3) 2018 G Brother Rice
Swider, Johnny 2020 D Brother Rice
Dybowski, Sante Elmhurst (D3) 2018 A/M Brother Rice
Dillon, Daniel 2019 M Brother Rice
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Glod, Justin Boston (D1) 2019 A Brother Rice
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Dadabbo, Dominic 2019 G Brother Rice
Kunz, Bobby 2019 M Brother Rice
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Higgins, Brendan Wagner (D1) 2019 D/M Brother Rice
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
DeGroat, Cole 2018 D Brother Rice
Gould, Cameron John Carroll (D3) 2018 A Brother Rice
Devine, Aidan 2022 M Brother Rice
Scroggie, Adam 2020 A/M Brother Rice
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Phillips, Jimmy 2020 M Brother Rice
Marsh, Connor Marquette (D1) 2018 DM Brother Rice
Lewandowski, Matt 2017 D Brother Rice
Carroll, Brian 2020 D Brother Rice
Cosgrove, Michael Michigan (D1) 2019 M Brother Rice
Lockwood, Jack 2020 D Brother Rice
Karcher, Blake 2018 D Brother Rice
Reason, Ross 2016 G Brother Rice
Dixon, DJ 2020 A/M Brother Rice
Braddock, Dylan York College of PA (D3) 2019 A/M Brother Rice
Minelli, Jackson 2022 D Brother Rice
Fix, Trevor 2019 D Brother Rice
Lambert, Shriver Davenport (D2) 2017 A/M Byron Center
Barkel, Zac 2018 A Byron Center
Modderman, Oliver 2022 A Byron Center
Baker, Brody 2020 D Byron Center
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
Swaffer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 G Cadillac
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Buchmann, Jack 2021 Caledonia
Donnelly, Aidan Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Caledonia
Schumaker, Quinn Benedictine (IL) (D3) 2017 LSM Caledonia
Poll, Ellie 2017 A/M Caledonia
DeRidder, Grace Mercer (D1) 2020 G Caledonia
Schmader, Gabe Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Caledonia
Pontious, Courtney Transylvania (D3) 2017 M Caledonia
Watson, Ashley New Hampshire (D1) 2014 D Caledonia
Pitchford, Makenna Davenport (D2) 2018 G Caledonia
Pontious, Keagan Seton Hill (D2) 2014 M Caledonia
Burd, Ethan Davenport (D2) 2019 D/LSM Caledonia
Pinto, Ethan 2018 M Caledonia
Latham, Hayden St. Ambrose (NAIA) 2018 D Caledonia
Mulanix, Maxwell 2018 M Caledonia
Pieri, Carly 2017 M Caledonia
Soule, Logan 2015 DM Caledonia
Wiseman, Kristen 2018 M Canton
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Cervantes, Jack 2020 M Canton
Sweet, Zachary 2020 A/M Canton
Polydoras, Nick Cleveland St. (D1) 2018 M Canton
Kirchoff, Katie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 Canton
Szymusiak, Steven Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 LSM Canton
Anheuser, Jenna Adrian (D3) 2019 D Canton
Lee, Evan 2020 A Canton
Kendall, Jake 2018 A Canton
Skeens, Haley Madonna (NAIA) 2018 A Canton
Plave, Lauren Madonna (NAIA) 2017 Canton
Schwartz, Michael Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 D Canton
Pakula, Carson 2016 A Canton
Smith, Collin Wheeling Jesuit (D2) 2014 G Canton
Coyne, Abby Cleary (NAIA) 2017 Canton
Flanigan, Connor 2018 FOGO/M Canton
Lee, Sabrina Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Canton
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Rippy, Lauren 2017 M Canton
Janice, Nathan 2017 G Canton
Bartnicki, David 2020 D Canton
Montgomery, Drew 2017 A/M Canton
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Waligora, Katelyn Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Canton
McLaughlin, Nate 2020 LSM Canton
Meredith, Chase 2018 M Canton
Peterson, Samuel Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Chelsea
Breining, Cameron 2019 A Chelsea
Kaminski, Reid Roanoke (D3) 2014 FOGO Clarkston
Septer, Jaydon Heidelberg (D3) 2018 FOGO/M Clarkston
Conwell, Logan Davenport (D2) 2016 M Clarkston
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
McKouen, Keelan Davenport (D2) 2019 A/M Clarkston
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Taylor, David Davenport (D2) 2016 G Clarkston
Vandenberg, Drew Roanoke (D3) 2019 A Clarkston
Hodges, Jake Davenport (D2) 2017 D/LSM Clarkston
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Milano, Danny Davenport (D2) 2019 G Clarkston
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
Csizmadia, Eric Siena Heights (NAIA) 2019 M Clarkston
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Gurn, Jack 2021 FOGO Clarkston
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Locher, Dakota 2018 M Clarkston
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
Sharkey, Lauren Detroit Mercy (D1) 2014 M Clarkston
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Stickle, Liam Thiel (D3) 2016 Clarkston
Bridger, Kaitlyn Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2020 M Clarkston
D'Autremont, Isabel Cleary (NAIA) 2018 Clarkston
Sommerville, Jenna Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Clarkston
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
Oda, Elizabeth Carthage (D3) 2019 M Clarkston
Alnaraie, Melanie Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Clarkston
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Barnett, Jeffrey 2020 M Clarkston
Toro, Chris Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Clarkston
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Schulte, Graham 2020 D/LSM Cranbrook
Cook, Jake 2019 A Cranbrook
Hinnant, Georgia 2018 M Cranbrook
Brophy, Lawson Amherst (D3) 2019 FOGO Cranbrook
Scane, Isabelle Northwestern (M:GLLL W:D1) 2018 M Cranbrook
Christides, Max UMass Lowell (D1) 2019 G Cranbrook
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Blumberg, Jack 2015 D Cranbrook
Levin, Daniel 2018 D Cranbrook
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Washington, Chris Washington and Lee (D3) 2006 Cranbrook
Geiger, Jessica Virginia Tech (M:MCLA D1 W:D1) 2019 A/M Cranbrook
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Matthews, Riley 2016 M Cranbrook
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Coleman, Grant 2018 M Cranbrook
Schiller, Davis Air Force (D1) 2018 A/M Cranbrook
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
Wiater, Angelina Amherst (D3) 2018 A Cranbrook
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Feord, James 2020 A/M Cranbrook
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Milia, Sophia 2018 A/M Cranbrook
Giampetroni, Grace Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Cranbrook
Toomey, Connor Swarthmore (D3) 2019 D Cranbrook
Luciani, Joey 2017 A Cranbrook
Thrall, Gage 2019 LSM Davison
Goyette, Nick 2016 D Davison
Byas, Jacob 2017 A Davison
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Sayers, Jordy Davenport (D2) 2006 A/M Davison
Brown, Colton Indiana Tech (NAIA) 2018 M Davison
McGowan, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Davison
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
Strouse, Chase Indiana Tech (NAIA) 2018 G Davison
Godin, Cameron Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 A Dearborn Divine Child
Burke, Patrick 2020 A/M Dearborn Divine Child
Jean, Vinnie Siena Heights (NAIA) 2018 G Dearborn Divine Child
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Floro, Vincent Madonna (NAIA) 2018 A/M Dearborn Divine Child
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Casalou, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 Detroit Catholic Central
Pendergraff, Hunter Canisius (D1) 2020 D/LSM Detroit Catholic Central
Jenks, Drew 2020 G Detroit Catholic Central
Trainor, Jeffrey 2019 D Detroit Catholic Central
Cunningham, Liam Hope (D3) 2018 M Detroit Catholic Central
Birney, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Detroit Catholic Central
Balmforth, Jack 2022 G Detroit Catholic Central
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Taffe, Max 2020 A Detroit Catholic Central
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Pattinson, Ethan Bellarmine (D1) 2018 M Detroit Catholic Central
Sullivan, Ryan Michigan (D1) 2020 A Detroit Catholic Central
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Ernst, Jerry 2018 D Detroit Catholic Central
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Zupko, Ethan UMass Lowell (D1) 2020 D Detroit Catholic Central
Baratta, Connor Rutgers (D1) 2020 FOGO/M Detroit Catholic Central
Hemme, Jakob 2020 G Detroit Catholic Central
Petroff, Brian 2022 M Detroit Catholic Central
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Ernst, Caleb 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Downey, Zach 2018 G Detroit Catholic Central
Meighan, Joseph 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Stanners, Sean Seton Hill (D2) 2015 A Detroit Catholic Central
Goldsmith, Grant 2017 A Detroit Catholic Central
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Petro, Jake Detroit Mercy (D1) 2019 M Detroit Catholic Central
Barratta, Connor 2020 FOGO Detroit Catholic Central
Klafeta, Charlie 2020 M Detroit Catholic Central
Lee, Patrick 2019 M Detroit Catholic Central
Jarzynski, Matt Augustana (D3) 2016 D Detroit Catholic Central
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
Lemon, John 2022 A Detroit Catholic Central
Thompson, Peter Georgetown (D1) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Abdelnour, Nick 2020 FOGO/M Detroit Catholic Central
Rioux, John 2021 M Detroit Catholic Central
Liikes, Josh 2021 M Detroit Catholic Central
Beals, Connor Harford (NJCAA) 2019 FOGO/M Detroit Catholic Central
Brandemihl, Patrick Hope (D3) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Shea, Johnny Hope (D3) 2019 G Detroit Catholic Central
Petouhoff, Justin Detroit Mercy (D1) 2019 LSM Detroit Catholic Central
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
Bonkowski, Pierce 2021 M Detroit Catholic Central
Dooley, Dylan 2020 A Detroit Catholic Central
Garner, Colin 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Kamish, Joey Loyola (D1) 2019 A Detroit Catholic Central
Shenkenberg, Jacob Wisconsin-Madison (GLLL) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Yatooma, Logan 2022 M Detroit Catholic Central
Sennett, Parker 2022 D Detroit Catholic Central
Kamish, Brennan Rutgers (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Matuszak, Nick Kalamazoo (D3) 2019 D Detroit Catholic Central
Love, Kyle UMass Lowell (D1) 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Sposita, Jacob Colgate (D1) 2020 M Detroit Catholic Central
Capatina, Nick 2017 M Detroit Catholic Central
Baker, Justin 2016 A Detroit Catholic Central
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Prime, Dylan 2018 M Detroit Country Day
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Graham, Lanard 2017 D Detroit Country Day
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
Zimmerman, Max 2019 M Detroit Country Day
Dolan, Brendan 2017 A/M Detroit Country Day
Lyngklip, Ryan 2022 D/LSM Detroit Country Day
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Kenney, Jimmy 2016 A Detroit Country Day
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Kurnick, Annie 2017 D/M Detroit Country Day
Stebbins, Matt Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
Petrucci, Grant Wagner (D1) 2018 D/LSM Detroit Country Day
Pousak, Robert 2018 D Detroit Country Day
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
Belanger, Jake 2018 M Detroit Country Day
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Salisbury, Addison 2017 Dewitt
Yabs, Beau 2017 A Dewitt
Kirinovic, Delaney 2019 Dewitt
Barr, Travis Otterbein (D3) 2018 A Dewitt
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Kransberger, Michael 2019 FOGO/M Dewitt
Yabs, Natalie Albion (D3) 2018 M Dewitt
Langdon, Keltin 2019 D Dewitt
Setter,Ashley 2019 Dewitt
Beyer, Edward St. Bonaventure (D1) 2018 M Dewitt
Titus, Tanner Indiana Tech (NAIA) 2019 M Dewitt
Dietz, Sierra 2017 Dewitt
Madar, Rachel Kalamazoo (D3) 2017 Dewitt
Beyer, Alexa St. Bonaventure (D1) 2020 M Dewitt
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Markowski, Jordan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Dewitt
Skinner, Nate Moravian (D3) 2017 D/LSM Dexter
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Birchmeier‏, Alisha Madonna (NAIA) 2018 A Dexter
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Wright, McGregor 2016 FOGO Dexter
Loudermilk, Mason 2019 FOGO/M Dexter
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Milanowski, Nick Detroit Mercy (D1) 2018 G East Grand Rapids
Conlon, Andrew Hope (D3) 2018 D/LSM East Grand Rapids
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Del Vecchio, Jack 2018 A East Grand Rapids
Morgan, Patrick 2018 D East Grand Rapids
Keller, Ben Michigan (D1) 2017 A East Grand Rapids
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Elliott, Auden Brown (D1) 2017 M East Grand Rapids
O’Connell, Elle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M East Grand Rapids
Baxter, Cathy St. Mary's (IN) (D3) 2013 D East Grand Rapids
Diehm, Jack 2016 G East Grand Rapids
Huffman, Jack Davenport (D2) 2015 G East Grand Rapids
Coretti, Claire Merrimack (D2) 2019 A East Grand Rapids
Golladay, Katherine Maryland (D1) 2015 M East Grand Rapids
Gourley, Ella 2018 M East Grand Rapids
Ruppert, Pierce 2017 D East Grand Rapids
Elder, Liza Northwestern (M:GLLL W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Ruppert, Grace 2017 A East Grand Rapids
Mitchell, Sean Indianapolis (D2) 2019 D East Grand Rapids
Duca, Lindsay 2018 M East Grand Rapids
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Cares, Ava Adrian (D3) 2015 M East Grand Rapids
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
Goodspeed, Jane Denison (D3) 2015 D East Grand Rapids
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Roth, Emily 2017 M East Grand Rapids
Rogers, Jacob Colorado College (D3) 2018 FOGO East Grand Rapids
Schumar, Mary Marquette (D1) 2019 A East Grand Rapids
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
Tholl, Tripp Depauw (D3) 2019 D East Grand Rapids
Whiteside, Audrey 2019 East Grand Rapids
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Ludlow, Claire Denison (D3) 2013 M East Grand Rapids
VanHoven, Cydney Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Henderson, Nick Davenport (D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Hooker, Lauren Marquette (D1) 2012 M East Grand Rapids
Elder, Luke Hope (D3) 2017 A East Grand Rapids
Fisher, Chase Ohio Wesleyan (D3) 2019 G East Grand Rapids
Schalau, Paulie Davenport (D2) 2014 A East Grand Rapids
Davis, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M East Grand Rapids
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Thomas, Drew Babson (D3) 2018 D East Grand Rapids
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Roth, Mikey 2015 DM East Grand Rapids
Tanner, Christian 2020 M East Kentwood
Kleynenberg, Gavin Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM East Kentwood
Mireles, Jalen 2019 D East Lansing
Smith, Cole 2016 M East Lansing
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Torrez-Miner, Reina Mount Holyoke (D3) 2016 A/M East Lansing
Kalo, Kadijah Lawrence Tech (NAIA) 2013 M East Lansing
Sprague, Atticus Lourdes (NAIA) 2018 G East Lansing
Lane, Nick 2021 FOGO East Lansing
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
Molloy, Mike Albion (D3) 2019 FOGO Farmington
Perry, Joe 2016 D Farmington
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
Swanson, Will 2016 D Farmington
Smith, Peyton 2021 A/M Farmington Hills Mercy
Smith, Jillian 2021 A/M Farmington Hills Mercy
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Powell, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM Fenton-Linden
Parks, Skylar Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Fenton-Linden
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Albrecht, Madeliene Siena Heights (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Loria, Joe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G Fenton-Linden
Wood, Ashlie Cleary (NAIA) 2019 Flint Carman-Ainsworth-Davison
Minzey, Natalie Kalamazoo (D3) 2017 M Flint Carman-Ainsworth-Davison
Wagner, Kenzie Cleary (NAIA) 2017 Flint Carman-Ainsworth-Davison
Cramer, Miles 2019 A Flint Powers
Pyrett, Megan Aquinas (NAIA) 2017 D/M Flint Powers
Connors, Kelson Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Flint Powers
Cramer, Stefan 2015 D/LSM Flint Powers
Andreski, Grace Walsh (D2) 2018 A/M Flint Powers
Gadola, Noah 2020 G Flint Powers
Castles, Jacob Albion (D3) 2019 A Flint Powers
Morrison, Grant 2018 M Flint Powers
Phillpotts, Mason 2018 D Flint Powers
Macksood, Reed 2016 A Flint Powers
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Carino, Fidel 2020 M Flint Powers
Harris, Alex 2019 LSM Flint Powers
Bade, John 2018 A/M Flint Powers
Kidd, Colton 2019 DM Flint Powers
Affrica, Ben 2019 A Flint Powers
Wilson, Michael 2019 FOGO Flint Powers
Wilkie, Connor 2019 D Flint Powers
Kehoe, Patrick 2021 A Flint Powers
Talovich, Zack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Flint Powers
Snodgrass, Trey 2021 D Flint Powers
Stein, Connor 2016 D Flint Powers
Engel, Jake 2020 LSM Flint Powers
Carino, Kendall Aquinas (NAIA) 2016 A Flint Powers
Basch, Kyle Indianapolis (D2) 2018 M Forest Hills Central
Hallock, Tate 2019 M Forest Hills Central
Wedder, Logan Hope (D3) 2020 FOGO Forest Hills Central
Clay, Jackson 2020 A Forest Hills Central
Deines, Cameron 2019 M Forest Hills Central
Junkunc, Chris 2020 D/LSM Forest Hills Central
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Hatley, Nicholas 2020 A Forest Hills Central
Weiner, Jay 2020 D Forest Hills Central
Kuiper, Max 2017 A/M Forest Hills Central
Majick, Luke Furman (D1) 2019 M Forest Hills Central
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Murphy, Riley 2019 D/LSM Forest Hills Central
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Hallock, Tanner 2017 M Forest Hills Central
Preston, Andrew 2020 D Forest Hills Central
English, Patrick Marquette (D1) 2018 M Forest Hills Central
Nolan, Jack 2019 G Forest Hills Central
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
DeLamielleure, Kyle 2019 D Forest Hills Central
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Metaj, Evan 2019 A Forest Hills Central
Abbott, Marcus 2020 M Forest Hills Central
Clay, Bryce Michigan (D1) 2018 A Forest Hills Central
Bond, Tate 2017 D Forest Hills Central
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Shepherd, Vance Davenport (D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Aubin, Ryan 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Bowen, Sam 2021 Forest Hills Eastern
Bohay, Brad 2015 D Forest Hills Eastern
Hinman, Ethan 2019 A Forest Hills Eastern
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Parker, Jack Cornell (D1) 2019 D Forest Hills Eastern
Hoexum, Jacob John Carroll (D3) 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Cottrell, Noah 2016 LSM Forest Hills Eastern
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Boersma, Ashley 2017 M Forest Hills Northern
Bruinius, Connor 2017 D Forest Hills Northern
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Fisk, Pete 2015 A/M Forest Hills Northern
Van Skiver, Davis 2019 A Forest Hills Northern
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Curtis, Ethan Calvin (D3) 2019 M Forest Hills Northern
Benson, Devon Davenport (D2) 2013 M Forest Hills Northern
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
Bruinius, Owen Towson (D1) 2019 D Forest Hills Northern
Mullett, Molly 2019 D Forest Hills United
Watrous, Helen Western Michigan (MCLA D1) 2013 M Forest Hills United
Sprague, Madison Palm Beach Atlantic (D2) 2018 A Forest Hills United
Powers, Samantha Davenport (D2) 2013 G Forest Hills United
Bailey, Kelli Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Forest Hills United
Jenks, Lindsey William and Mary (D1) 2013 M Forest Hills United
Bailey, Ashley Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Forest Hills United
Kloostra, Erin Vermont (D1) 2019 M Forest Hills United
Cassidy, Charlotte San Diego (WCLA D1) 2013 A Forest Hills United
Francis, Madison Davenport (D2) 2014 D Forest Hills United
Stevens, Joely Margaux Christopher Newport (D3) 2017 M Forest Hills United
Papp, Laura Wooster (Ohio) (D3) 2015 A Forest Hills United
Riggle, Jack 2018 M Grand Blanc
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
Kish, Connor 2017 D Grand Blanc
Baggett, Mitchell Rollins (D2) 2018 D Grand Blanc
Gainey, Caleigh St. Mary's (IN) (D3) 2014 D Grand Blanc
Nylander, Max 2017 M Grand Blanc
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Mack, Taylor 2018 M Grand Blanc
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Wainio, Jordyn Adrian (D3) 2018 D Grand Blanc
Alexander, Colton 2019 M Grand Blanc
Bully, Spencer 2017 A Grand Blanc
Macco, Parker Alma (D3) 2019 G Grand Blanc
Dobbs, Cross 2022 D Grand Blanc
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Sly, Benny 2016 M Grand Blanc
Koons, Parker 2016 M Grand Blanc
Hentschel, Nathaniel 2016 M Grand Haven
Liebetreu, Gabe Clemson (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 G Grand Haven
Pofahl, Logan 2016 D Grand Haven
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Hoffman, Jon 2018 D Grand Haven
Kramer, Cole 2016 A Grand Haven
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Holleman, Trevor 2019 D/LSM Grand Haven
Blauvelt, Luke 2016 M Grand Haven
Penland, Adam Western Michigan (MCLA D1) 2015 A Grand Haven
Rieger, Quinn 2018 FOGO/M Grand Haven
DeCaire, Dustin 2016 A Grand Haven
Dewald, Amaya Upper Iowa (D2) 2018 Grand Haven
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
McClain, Ian 2018 A Grand Haven
Hylok, Taylor 2018 Grand Haven
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Williams, Cole Florida Southern (D2) 2018 M Grand Ledge
Brinkley, Caleb Olivet (D3) 2018 Grand Ledge
LaLumia, Nate 2017 D Grand Ledge
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Turner, Abbe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A/M Grand Ledge
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Brand, Eric 2018 Grand Ledge
Hardy, Danyelle Notre Dame College (D2) 2018 Grand Ledge
Brickley, Caleb Olivet (D3) 2018 M Grand Ledge
Brickley, James 2021 LSM Grand Ledge
Chapin, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Grand Ledge
Alspaugh, Jackson 2018 A Grand Ledge
Wilson, Meghan Marquette (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Stormzand, Constance Cincinnati (M:NCLL W:D1) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Marosi, Laruen Virginia Commonwealth (D1) 2019 M Grand Rapids Catholic Central
Baxter, Jarred Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Grand Rapids Catholic Central
Braun, Emily Michigan (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Bradley, Caitlin Mount Union (D3) 2013 A Grand Rapids Catholic Central
Kane, Maggie Michigan (D1) 2017 Grand Rapids Catholic Central
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Marshall, Elise Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 M Grand Rapids Catholic Central
Greene, Keegan 2020 G Grand Rapids Catholic Central
Gilbert, Annie Detroit Mercy (D1) 2019 A Grand Rapids Catholic Central
Hulick, Ross Benedictine (IL) (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Adams, Alan John Carroll (D3) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Stenstrom, Cole 2017 D Grand Rapids Christian
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
Peterson, Will 2017 D Grand Rapids Christian
DeYoung, Emma Detroit Mercy (D1) 2014 M Grand Rapids Christian
Sigler, Caden 2016 FOGO Grand Rapids Christian
Boyd, Christopher 2019 FOGO/M Grand Rapids Christian
DeYoung, Kate Detroit Mercy (D1) 2019 M Grand Rapids Christian
Greeley, Allison Ohio Wesleyan (D3) 2014 M Grand Rapids Christian
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
Ferris, Tate Davenport (D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Burke, Gavin 2019 G Grand Rapids Northview
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Wilson, Jake 2016 A Grand Rapids Northview
Klekotka, Alex 2016 A Grand Rapids Northview
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Bidle, Chase 2020 FOGO/M Grandville
Schneider, Zach Davenport (D2) 2013 FOGO/M Grandville
Parks, Bodie 2019 FOGO/M Grandville
Baker, James Davenport (D2) 2016 M Grandville
Parks, Spencer 2020 A Grandville
Masselink, Nik Davenport (D2) 2016 M Grandville
Smith, Kyle Davenport (D2) 2016 A Grandville
Diekevers, Nolan 2020 D Grandville
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
Heaton, Kenneth 2018 M Grosse Pointe North
Lorelli, Mario Wittenberg (D3) 2018 D Grosse Pointe North
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Bergeron, Brendan 2018 M Grosse Pointe North
Stapleton, Mitchell Michigan-Dearborn (NAIA) 2014 M Grosse Pointe North
Albrecht, Connor 2019 D Grosse Pointe North
Moro, GianFranco 2019 M Grosse Pointe North
Flannery, Ethan 2020 D Grosse Pointe North
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Eckerman, Christian 2019 D Grosse Pointe North
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Kettler, Joseph 2020 D/LSM Grosse Pointe North
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
McMann, Marco Madonna (NAIA) 2018 A Grosse Pointe North
Payton, Max Detroit Mercy (D1) 2018 A Grosse Pointe North
Kamm, Steven Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 M Grosse Pointe North
Grice, Owen 2019 D Grosse Pointe North
Paolucci, Alexander 2021 M Grosse Pointe North
Sottrel, William 2019 M Grosse Pointe North
Albrecht, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Grosse Pointe North
Robinson, Nathan 2017 G Grosse Pointe North
Miller, Dylan 2019 D Grosse Pointe South
Novak, Shannon Lincoln Memorial (D2) 2014 G Grosse Pointe South
Garnier, Carter 2018 D Grosse Pointe South
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Dennis, Carson Wellesley (D3) 2017 A Grosse Pointe South
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
Dingeman, Miles 2019 M Grosse Pointe South
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Ambrozy, Allison Penn (D1) 2004 Grosse Pointe South
Shields, Henry 2021 M Grosse Pointe South
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Wujek, Miles 2021 A Grosse Pointe South
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Rauh, Elizabeth Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Grosse Pointe South
Ottenhoff, Abby 2017 D Grosse Pointe South
Swegles, John 2019 A Grosse Pointe South
Schulte, John Baldwin Wallace (D3) 2018 M Grosse Pointe South
Calcaterra, Caroline 2017 M Grosse Pointe South
Kuchta, Mickey 2019 A Grosse Pointe South
Coyle, Jack 2019 G Grosse Pointe South
Ulbrich, Jay 2017 FOGO/M Grosse Pointe South
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Drettmann, Henry 2019 D Grosse Pointe South
Hubbell, Claire 2017 D Grosse Pointe South
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Sine, Thomas 2017 LSM Grosse Pointe South
Payter, Gavin 2020 M Hartland
Krause, Trent 2019 A Hartland
Keeling, Sarah Western Michigan (MCLA D1) 2017 Hartland
Veto, Cam Ohio Northern (D3) 2018 A Hartland
Campanella, Madeline Gannon (D2) 2016 Hartland
Sypniewski, John Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO Hartland
Gualtieri, Jack 2020 M Hartland
Collins, Jake 2017 D Hartland
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Schenck, Eric Siena Heights (NAIA) 2015 M Hartland
Velasquez, Kieran 2020 M Hartland
Plemmons, Devin 2019 A Hartland
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
DeClercq, Tyler 2015 G Hartland
Payter, Steven Davenport (D2) 2018 M Hartland
Muscat, Maveric Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Hartland
Carr, Isabel Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Gilardone, Chris 2020 G Hartland
Barnett, Hana Cleary (NAIA) 2016 M Hartland
Preston, Ross Olivet (D3) 2018 M Hartland
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Colaianne, Anthony 2014 DM Hartland
Rinna, Alessandro Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D Hartland
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Donahue, Emma Detroit Mercy (D1) 2019 Hartland
Arbour, Ryan Illinois Tech (D3) 2019 M Hartland
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Tracht, Sam 2018 LSM Hartland
Skomial, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Phillips, Madeline Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2020 D/M Hartland
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Eicher, Brooke Findlay (D2) 2014 G Hartland
Laursen, Cole Siena Heights (NAIA) 2019 A/M Hartland
Campanella, Sam Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hartland
Gallaher, Jake Siena Heights (NAIA) 2018 M Hartland
Veto, Madelyn 2020 M Hartland
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Porath, Danie Slippery Rock (D2) 2015 D Hartland
Economou, Meghan Calvin (D3) 2017 G Hartland
Tognetti, Mallory Illinois Tech (D3) 2016 Hartland
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Ineich, Kayla Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Lockwood, Brady Saginaw Valley State (NCLL) 2018 D Hartland
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Winn, Reilly Siena Heights (NAIA) 2017 LSM Hartland
Singer, Andrew Walsh (D2) 2018 DM/LSM Hartland
Lockwood, Bo 2022 A Hartland
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Lockwood, Trevor Lindenwood (D2) 2019 D/LSM Hartland
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Griffin, Evan Calvin (D3) 2018 G Hartland
Beazley, Emily Detroit Mercy (D1) 2018 A Hartland
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Laier, Teagan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Hartland
Plemmons, Brandon 2021 M Hartland
DeYoung, Jake 2018 FOGO Hartland
Potter, Reece Towson (D1) 2019 M Hartland
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Salazar, Elena 2020 A Hartland
Virkus, Tucker 2016 A Haslett-Williamston
Guarnaccia, Kaleb 2019 A Haslett-Williamston
Faber, Sam Ohio St. (D1) 2019 FOGO Haslett-Williamston
Pastor, Keegan 2021 M Haslett-Williamston
Virkus, Tate 2019 A/M Haslett-Williamston
Blake, Sam Albion (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Alverson, Chloe 2018 A/M Haslett-Williamston
Russell, Reagan Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Haslett-Williamston
Dingledine, Owen 2019 D Haslett-Williamston
Hool, Justin 2021 M Haslett-Williamston
Kelley, Nolan Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 A Haslett-Williamston
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Flegler, Coby 2020 G Haslett-Williamston
Kinder, Bianca Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A/M Haslett-Williamston
Fenech, Griffin 2020 A/M Haslett-Williamston
Berg, Amelia Adrian (D3) 2015 G Haslett-Williamston
Thompson, Luke 2019 D Haslett-Williamston
Daigneault, Jean-Christophe York College of PA (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Berg, Braeden 2019 M Haslett-Williamston
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Rosenbrook, Paige Hope (D3) 2017 Haslett-Williamston
Faber, Ben 2021 M Haslett-Williamston
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Taunt, CJ 2021 A Haslett-Williamston
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
Miedema, Connor 2013 G Holland Christian
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Groendyk, Gerrit 2017 D/M Holland Christian
Wysong, Conner Calvin (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Nykamp, Jon Davenport (D2) 2014 A Holland Christian
Kunkel, Nick 2016 D Holland Christian
VanKampen, Elliott 2019 LSM Holland Christian
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Arendsen, Mitch 2017 D Holland Christian
Sorenson, Noah Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 M Holland Christian
Houck, Cameron 2020 A Holland Christian
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Prince, Lawton 2016 A/M Holland Warriors
Thammavongsa, Cody 2017 M Holland West Ottawa
Bosgraaf, Aleah Hope (D3) 2017 M Holland West Ottawa
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Dewys, Kristen Carthage (D3) 2016 Holland West Ottawa
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Vargas, Lesley Calvin (D3) 2018 D Holland West Ottawa
Valenzuela, Dayton 2020 FOGO Holland West Ottawa
Kellner, Scarlett Lewis (D2) 2018 Holland West Ottawa
Olson, Adam Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
Goulet, Oliver 2016 M Holland West Ottawa
Patterson, Spencer 2016 A Holland West Ottawa
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
McNamara,Connor Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Holt
Boling, Taylor Siena Heights (NAIA) 2019 Holt
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
Brickey, Kade Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 G Holt
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
Mendoza, David Davenport (D2) 2017 M Holt
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Garlitz, Sydney Lake Erie (D2) 2018 A/M Holt
Bird, Ethan Indiana Tech (NAIA) 2019 A Holt
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Gilbert, Megan Calvin (D3) 2018 M Holt
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Williamson, Chase Tampa (D2) 2016 M Holt
Jezak, Matthew Indiana Tech (NAIA) 2019 M Holt
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Steele,Jake Olivet (D3) 2017 G Howell
Diakantonis, George 2017 M Howell
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Hudnut, Logan Siena Heights (NAIA) 2019 M Howell
Swift, Jacob Albion (D3) 2016 M Howell
Spagnolo, Luca 2018 D/LSM Howell
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Radzville, Jack Hope (D3) 2018 A Howell
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Hollister, Chandler 2020 M Howell
Heintzelman, Casey Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Hudsonville
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
Mesman, Allyson Calvin (D3) 2016 A Hudsonville
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Stearns, Hunter Calvin (D3) 2018 D Hudsonville
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Ysseldyke, Brendan Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hudsonville
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Brunner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 M Huron Valley
Solar, Reeves Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Huron Valley
Waits, Katy Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Huron Valley
Yates, Danny 2018 A Huron Valley
Bailey, Nolan 2018 D/LSM Huron Valley
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Kadwell, Maddie Madonna (NAIA) 2018 Huron Valley
Hubbard, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Huron Valley
Leist, Brittney Madonna (NAIA) 2017 A/M Huron Valley
Simonich, Andrew Indianapolis (D2) 2018 A Huron Valley
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Fus, Matt 2019 D Huron Valley
Bruner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 A/M Huron Valley
Welsh, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A Huron Valley
Savich, Maddie Rochester (D3) 2016 G Huron Valley
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Busen, Natalie Mount Olive (D2) 2019 Huron Valley
Hansen, Lauren Aquinas (NAIA) 2019 Jenison
Fales, Jake Kalamazoo (D3) 2018 D Kalamazoo United
Muscara, Henry 2018 G Kalamazoo United
Wikman, Kris Aquinas (NAIA) 2018 A Kenowa Hills
Maxey, Logan 2016 D L'Anse Creuse
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Fleury, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2018 A L'Anse Creuse
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Hauff, Weston Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M L'Anse Creuse
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Smith, Devin Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D L'Anse Creuse
Roda, Logan 2016 A L'Anse Creuse
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Eckenrode, Jason 2018 M L'Anse Creuse North
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
Crawford, Kyle 2015 A L'Anse Creuse North
Franklin, Christian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 D L'Anse Creuse North
Bodley, Samuel 2019 M L'Anse Creuse North
Bodley, Simeon 2019 M L'Anse Creuse North
McGibbon, Cole Aquinas (NAIA) 2018 LSM L'Anse Creuse North
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
Barnewold, Abby Lawrence Tech (NAIA) 2017 Lake Orion
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Lazzara, Alexandra 2018 M Lake Orion
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
Hubbard, Drew 2017 D Lake Orion
Finneran, Thomas 2017 M Lake Orion
French, Chris Adrian (D3) 2018 A Lake Orion
Woods, Charlie 2016 A Lake Orion
Burke, Trevor Olivet (D3) 2018 D Lake Orion
Biland, Mathias 2018 D/LSM Lake Orion
Brown, Liam Milwaukee School of Engineering (D3) 2018 A Lake Orion
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Parillo, Sam 2019 A/M Lake Orion
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
Villarreal, Alyssa Utah St. (M:MCLA D2 W:WCLA D2) 2016 A Lake Orion
Henige, Sean 2021 D/LSM Lake Orion
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
Butterworth, Nick 2018 D/LSM Lake Orion
Ciora, Scout 2017 A Lake Orion
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
Brodbeck, Gwyneth Adrian (D3) 2017 Lake Orion
Pinilla-Vergara, Camilo 2018 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Knippen, Noah 2020 FOGO Lansing Waverly-Catholic-Christian
Stone, Anthony 2017 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Jacobs, Noah 2020 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Paul, Jake Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Mooney, Joey 2021 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Stave, Matt 2020 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Smith, Jacob 2021 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Roberts, Ryan 2021 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Leppanen, Abrahm 2016 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Zarotney, Evan Alma (D3) 2018 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Hotchkiss, Griffin 2020 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Leppanen, Ezra Alma (D3) 2019 A/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Campbell, Tayler Indiana Tech (NAIA) 2012 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Sampson, Shannon Aquinas (NAIA) 2019 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Brodberg, Dani Aquinas (NAIA) 2013 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
Weber, Tyler Olivet (D3) 2018 D Lapeer
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Newlin,Riley 2018 G Lapeer
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
Lesh, Blake Trine (D3) 2018 D Lapeer
Fox, Travis Adrian (D3) 2018 M Lapeer
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
Fletcher, Dylan Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 FOGO/M Lapeer
Jacobs, Jill Tiffin (D2) 2016 Livonia Ladywood
Birney, Kylie Detroit Mercy (D1) 2012 M Livonia Ladywood
Snyder, Julianne Detroit Mercy (D1) 2018 A Livonia Ladywood
Reece, Nicole Alma (D3) 2017 A/M Livonia Ladywood
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Frederickson, Laurel Gannon (D2) 2017 G Lowell
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Bauman, Sela Marian (D3) 2017 Lowell
Nugent, Jake 2018 M Lowell
May, Zachary Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Lowell
Bussell, Monica Alma (D3) 2014 A Lowell
Olesko, Sawyer 2016 M Lowell
Olesko, Case 2019 A Lowell
Williams, Maya Cleary (NAIA) 2017 Lowell
Phipps, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2018 M Lowell
Walny, Madison Rochester College (NAIA) 2019 Macomb Dakota
Gutmann, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 D Macomb Dakota
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Macomb Dakota
Palomba, Nicholas 2020 Macomb Dakota
Ford, Nathan Siena Heights (NAIA) 2018 M Macomb Dakota
Wilking, Jackson 2020 Macomb Dakota
Celestino Guerrero Lawrence Tech (NAIA) 2018 DM Macomb Dakota
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Beison, Jack 2018 LSM Mattawan
Moore, Kyra Indiana Tech (NAIA) 2019 D Mattawan
Pastor, Addie Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2019 A/M Mattawan
Auyer, John 2016 A Mattawan
Stafford, David St. John's (D1) 2013 A/M Mattawan
Berchiatti, Ryan 2020 M Mattawan
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Ochsenkehl, Stephen Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Stafford, Drew 2020 A Mattawan
Miller, Aaliyah Davenport (D2) 2017 Mattawan
Puzevic, Sam Albion (D3) 2019 A Mattawan
Hazelhoff, Grace 2020 A/M Mattawan
Pastor, Cam 2018 D Mattawan
Noble, Reilly Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Rinehart, Josh 2018 M Mattawan
Wiggins, Zach Denison (D3) 2018 A Mattawan
Buchler, Logan 2016 M Mattawan
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
Wilson, Gabby 2021 Midland
Purtell, J.P. 2011 D/LSM Midland
Brookens, Jeremy 2018 FOGO/M Midland
Flint, Ryan 2018 M Midland
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Baak, Kelsey Kalamazoo (D3) 2011 Midland
Kreusch, Ryan 2020 D Midland
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
George, Lars 2021 A/M Midland
Pavlock, Alex 2021 D Midland
Grenesko, Grant 2016 DM Midland
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Medvedev, Emily Brevard (D2) 2013 Midland
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
Wagner, Cay 2016 D Midland
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
McIntyre, Kyle 2018 DM Midland
Zahn, Jared 2018 A Midland
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Farrell, Alex 2016 M Midland
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Pnacek, Megan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2019 Midland
Sisitki, Ryan York College of PA (D3) 2019 M Midland
Pokriefka, Jacob Lynchburg (D3) 2018 G Midland
Keyser, Kayla Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 Midland
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Whisler, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2014 M Midland
Haase, Edie 2019 M Midland
Neuenfeldt, Ashley 2018 M Midland
Brueck, Ben 2020 A/M Midland
Pitt, Russel 2017 A Midland
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
Dull, Gavin 2021 M Midland
Trapani, Anne Hope (D3) 2014 D Midland
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Nitschky, Helena 2018 M Midland
Stadelmaier, Ryan 2022 A/M Midland
Erickson, Jack 2021 G Midland
Brillhart, Garrett 2018 A Midland
Moore, Elliot 2019 M Midland
Donahue, Zach 2016 M Midland
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
Stearns, Cal 2022 M Midland
Moore, Finn 2021 A/M Midland
D’Alessandro, Carly Alma (D3) 2015 M Midland
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Lane, Ella 2018 G Midland
Erickson, Colin 2020 D Midland
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Chronowski, Evan 2022 D/LSM Midland
Mahabir, Chase 2021 A/M Midland
Pitt, Sepp 2021 A Midland
Lobo, Sofia M.I.T. (D3) 2016 M Midland
Keptner, Alyssa 2020 M Midland
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Wild, Lexa 2018 A Midland
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Brown, Miccolby 2015 G Midland
Ohlrich, Ethan 2019 A Midland
Reed, Mason 2021 M Midland
George, Cauy 2018 M Midland
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
Fogus, Sam Aquinas (NAIA) 2010 Midland
Herschauer, Laura 2019 M Midland
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Milholland, Caroline Hope (D3) 2017 Midland
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Trapani, Taylor Hope (D3) 2011 Midland
Andriot, Michael 2019 M Midland
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
Wilder, Zach 2021 D/LSM Midland
Glackin, Alexander 2021 D Midland
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Mahalak, Alec 2017 A Monroe St. Mary Catholic Central
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Mayette, Logan 2019 A/M Muskegon Reeths-Puffer
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Schanhals, Paul 2020 D Muskegon Reeths-Puffer
Blackburn, Brayden 2018 D/LSM Muskegon Reeths-Puffer
Moskwa, Evan 2020 FOGO/M Muskegon Reeths-Puffer
Hynde, Blaine 2020 A Muskegon Reeths-Puffer
Griffin, Dylan 2017 A/M Muskegon Reeths-Puffer
Stegall, Travis 2017 LSM Muskegon Reeths-Puffer
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
Pfhistner, Joshua 2018 M Muskegon Reeths-Puffer
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Matul, Haley Alderson Broaddus (D2) 2018 G North-Harrison
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Davis, Alex Kalamazoo (D3) 2017 North-Harrison
Bartram, Ashley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G North-Harrison
Wierengo, Luke 2021 D/LSM Northville
Khoury, Abe 2018 D Northville
Salamone, Anthony Madonna (NAIA) 2018 A Northville
Varner, Jeff Madonna (NAIA) 2019 G Northville
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Khoury, Jake Madonna (NAIA) 2019 LSM Northville
Condino, Kyle 2017 D/LSM Northville
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Hui, Christina Swarthmore (D3) 2013 Northville
McCorry, Bree 2021 A/M Northville
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Melucci, Alec 2015 A Northville
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
Chase, Sarah Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 Northville
Holloway, Nate 2017 DM Northville
Carr, Brianna Northland (D3) 2018 A Northville
Schulz, Maxwell 2018 FOGO Northville
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
Tardich, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2017 A Northville
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi
Sparling, Chase 2018 FOGO/M Novi
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Salemi, Gina La Salle (D1) 2016 A Novi
Saicic, Luka 2019 A Novi
McMaster, Katie Otterbein (D3) 2017 Novi
Smythe, Mariah Siena Heights (NAIA) 2017 G Novi
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Mikkelsen, Joseph Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 FOGO/M Novi
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
Weakley, Davis 2020 M Novi
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Bielby,Grace 2018 Okemos
Kaminski, Alyssa Montevallo (D2) 2016 A/M Okemos
Hudson, Damian Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M Okemos
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Goodsir, Adam 2017 FOGO Okemos
Ringler, Grant 2016 D Okemos
Jamieson, Evan 2017 M Okemos
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Usiak, Cam Ohio Wesleyan (D3) 2016 D/LSM Okemos
Grewal, Melaina 2018 Okemos
Renfrew, Emily Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 Okemos
Keenoy, Mallory 2018 G Okemos
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Michner, Gabe 2021 M Okemos
Duren, Josh 2016 DM Okemos
Ciuk, Joey 2019 G Okemos
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Sherman, Olivia Findlay (D2) 2014 M Okemos
Zisholz, Cameron 2016 LSM Okemos
Olger, Brody 2022 A/M Okemos
Chermak, Mitchell 2021 FOGO/M Okemos
Hall, Bobbie Connecticut (D1) 2013 A Okemos
Gorman, James Ohio Wesleyan (D3) 2018 D Okemos
Gonzalez, Mario 2017 A/M Okemos
Karber, Alyssa 2018 Okemos
Sherman, Bennett 2016 A Okemos
Frangie, Joe 2017 D Okemos
Foltz, Lauren Hope (D3) 2018 D Okemos
Palmer, Angela Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A/M Okemos
Suhrheinrich, Maddie Hope (D3) 2018 Okemos
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
Ellsworth, Bailey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Okemos
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Graham, Paul 2014 D Orchard Lake St. Mary's
Wells, Patrick Trine (D3) 2018 G Orchard Lake St. Mary's
Chwalibog, Noah Albion (D3) 2018 Orchard Lake St. Mary's
Bungart, Jack 2022 D Orchard Lake St. Mary's
Szydlowski, Allan 2022 M Orchard Lake St. Mary's
Conley, Jace Albion (D3) 2018 A/M Orchard Lake St. Mary's
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
Truman, Avery Madonna (NAIA) 2018 M Orchard Lake St. Mary's
Fagnani, Nathan 2016 M Orchard Lake St. Mary's
Heuschele, Paul Alma (D3) 2018 FOGO/M Orchard Lake St. Mary's
Terpstra, Colin Madonna (NAIA) 2019 M Orchard Lake St. Mary's
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Soukup, Amber Siena Heights (NAIA) 2018 A Oxford
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Bell, Adam 2017 D/LSM Oxford
Lowe, Hunter 2017 D Oxford
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Sysko, Danny Aquinas (NAIA) 2019 A Petoskey
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Koviak, Jillian Walsh (D2) 2019 A/M Plymouth
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
Allen,Brendan 2020 A Plymouth
Cirino, Michelle Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Plymouth
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
Balch, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2017 A Plymouth
Rottell, Ethan 2020 A Plymouth
Marciniak, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Plymouth
Nowicki, Blake 2019 G Plymouth
Helias, Nick Bethany (D3) 2018 A Plymouth
Gallaher, Zach 2017 A Plymouth
Stover, Ben 2015 D Plymouth
Roberts, Janie Lawrence Tech (NAIA) 2012 D Plymouth
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Elliot, Elizabeth Siena Heights (NAIA) 2017 G Plymouth
Tardiff, Leah Kalamazoo (D3) 2017 M Plymouth
Bates, Mitchell 2018 DM Plymouth
Brace, David 2021 A/M Plymouth
Caswell, Madeleine Madonna (NAIA) 2017 Plymouth
Shaver, Charlie John Carroll (D3) 2018 D/LSM Plymouth
Steiner, Cierra Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Plymouth
Hansen, James 2019 D Plymouth
Wieloch, Megan Wilmington (D3) 2015 G Plymouth
Albano, Harrison 2020 A Plymouth
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Miller, Carson 2019 M Plymouth
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Gozdor, Ian 2019 A Plymouth
Strawn, Shelby 2017 D Plymouth
Weber, Zoe 2021 A Plymouth
Peterson, Sam 2020 M Plymouth
Twinney‏, Bryan Hope (D3) 2018 A Plymouth
VandenBosch, Cathryn 2017 A/M Plymouth
Tyszkiewicz,Bradley 2017 M Plymouth
Koviak, Jeff 2019 M Plymouth
Montroy, Josh 2019 D Plymouth
Caswell, Grant 2020 M Plymouth
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Knill, Matt 2018 D/LSM Pontiac Notre Dame Prep
Kalas, Joe 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Mukhtar, Jacob 2018 D Pontiac Notre Dame Prep
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Wittebort, Spencer 2020 A Pontiac Notre Dame Prep
Connors, Ryan 2016 G Pontiac Notre Dame Prep
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Bade, Max Adrian (D3) 2018 G Port Huron
Nesbitt, Grant Adrian (D3) 2018 A Port Huron
Sheridan, Shane 2016 G Port Huron
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Roth, Jacob 2016 M Portage Central
Hodge, Cole 2016 G Portage Central
Siwik, Zach 2018 D Portage Central
Schuen, Matthew 2013 Portage Central
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Grusell, Zack 2011 Portage Central
Hodge, Carson Olivet (D3) 2018 M Portage Central
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Pomper, Reilly 2020 M Portage Central
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Roth, Jessica 2018 M Portage Central
Thomas, Jr., Ali 2016 D Portage Northern
Argue, Hannah Siena Heights (NAIA) 2016 D Portage Northern
Sowell, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2016 A Portage Northern
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Kuhns, Lexi Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Portage Northern
Vliek, Madison Madonna (NAIA) 2019 M Portage Northern
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
Cannon, Mackenzie Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2015 Portage United
Tynan, Joshua Siena Heights (NAIA) 2019 D Riverview Gabriel Richard
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
Kyleigh McCarthy Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2019 G Rochester
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Slank, Ryan Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO/M Rochester
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Godell, Meghan Detroit Mercy (D1) 2016 D Rochester
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
Grabowski, Alex 2016 FOGO Rochester
Kania, Logan 2019 LSM Rochester Adams
Gross, Andrew 2020 G Rochester Adams
Reichenbach, Jordan Kalamazoo (D3) 2017 M Rochester Adams
Boeve, Aidan 2019 A/M Rochester Adams
Klinger, Alli Kalamazoo (D3) 2018 Rochester Adams
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Davis, Cora Hope (D3) 2018 M Rochester Adams
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Schick, Brandon 2017 D Rochester Adams
Ronan, Sean 2017 M Rochester Adams
Dewey, Grant 2016 A Rochester Adams
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
Ronan, Will Bryant (D1) 2019 M Rochester Adams
Salmon, Bryce Trine (D3) 2018 D Rochester Adams
Yearego, Logan 2019 A Rochester Stoney Creek
Aicher, Boston 2020 M Rochester Stoney Creek
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Lafrance, Sawyer 2016 A Rochester Stoney Creek
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Baisley, Connor Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Rochester Stoney Creek
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Sutherland, Blake 2017 D Rochester Stoney Creek
Smydra, Ethan 2020 D/LSM Rochester Stoney Creek
Vander Molen, Karrington Ohio St. (D1) 2019 M Rockford
Kostus, Kade 2022 M Rockford
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
Dunham, Chloe 2021 Rockford
Rodriguez, Katie 2021 A Rockford
Vickers, Isabelle Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Rockford
Egnatuk, Kyleigh Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Rockford
Glynn, Anna Davenport (D2) 2019 D/M Rockford
Neumen, Brooklyn North Carolina (D1) 2018 M Rockford
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Vongphasouk, Sisely Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Rockford
Vander Molen, Mekenzie Ohio St. (D1) 2018 M Rockford
Deboer, Sam Alma (D3) 2017 D Rockford
Datema, Meghan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Rockford
Blunt, Cole 2018 D/LSM Rockford
Sturr, Cooper Roanoke (D3) 2011 D Rockford
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Neumen, Erika Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Rockford
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Vander Molen, Alex Ohio St. (D1) 2016 M Rockford
McCreery, Madison Hope (D3) 2018 A/D Rockford
Gillis, Connor 2017 A Rockford
Scheffler, Cole Hope (D3) 2018 FOGO Rockford
Hite, Aimee Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Rockford
Reuel, Ryann Davenport (D2) 2016 D Rockford
Heeren, Kyle Merrimack (D2) 2018 D/LSM Rockford
Eichbauer, Trent Davenport (D2) 2019 M Rockford
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
Shuple, Cole Davenport (D2) 2016 LSM Rockford
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Holmes, Isabelle Louisville (M:NCLL W:D1) 2019 A Rockford
Shuple, Chase Davenport (D2) 2019 A Rockford
Rodriguez, Ian Air Force (D1) 2019 M Rockford
Stoklas, Ben Davenport (D2) 2018 G Rockford
Anderson, Nate 2017 M Rockford
Newmann, Zoe Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A Rockford
Spehar, Kelly Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 D Rockford
Zimmerman, Sydney Colorado (M:MCLA D1 W:D1) 2020 M Rockford
Whitfield, Lauren Aurora (D3) 2013 M Rockford
Bera, Brian Denison (D3) 2018 A Rockford
Strehl, Shae Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Rockford
Kostus, Cam Detroit Mercy (D1) 2018 A Rockford
Lockwood, Devon 2016 M Rockford
Nedbal, Chad Indiana Tech (NAIA) 2018 G Romeo
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Sienkiewicz, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Romeo
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Salva, Benjamin 2017 D Romeo
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Fraeyman, Eric Stony Brook (D1) 2019 M Romeo
Nedbal, Wyatt Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Romeo
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Canapini, Anthony Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Royal Oak
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M