Players

Player Collegesort descending Year Position High School
Aaronson, Kyle 2011 A Ann Arbor Huron
Ciora, Scout 2017 A Lake Orion
Smith, Sam 2018 D/LSM Ypsilanti Lincoln
Shetterly, Kagan 2020 A Brother Rice
Shields, Henry 2021 M Grosse Pointe South
Khoury, Abe 2018 D Northville
Stone, Anthony 2017 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Moro, GianFranco 2019 M Grosse Pointe North
Macomber, Danielle 2020 Tecumseh
Genyk, Nate 2017 M Ann Arbor Skyline
Salisbury, Addison 2017 Dewitt
Goyette, Nick 2016 D Davison
Marshall, Grant 2016 M Ann Arbor Skyline
Thompson, Luke 2019 D Haslett-Williamston
Bartnicki, David 2020 D Canton
Carey, Drew 2016 G Spring Lake
Cervantes, Jack 2020 M Canton
Wisniewski, Devin 2021 A Belleville
Plemmons, Brandon 2021 M Hartland
Garner, Colin 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Uphoff, Quinn 2019 G South Lyon
Henige, Sean 2021 D/LSM Lake Orion
Gurn, Jack 2021 FOGO Clarkston
Perry, Joe 2016 D Farmington
Downey, Zach 2018 G Detroit Catholic Central
Mullett, Molly 2019 D Forest Hills United
Olger, Brody 2022 A/M Okemos
Mrozinski, Tyler 2016 D Battle Creek Pennfield
Ernst, Caleb 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Meighan, Joseph 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Gross, Andrew 2020 G Rochester Adams
Baker, Justin 2016 A Detroit Catholic Central
Stegall, Travis 2017 LSM Muskegon Reeths-Puffer
Meidt, Cole 2019 M South Lyon
Diekevers, Nolan 2020 D Grandville
Ruppert, Grace 2017 A East Grand Rapids
Blackburn, Brayden 2018 D/LSM Muskegon Reeths-Puffer
Buchler, Logan 2016 M Mattawan
Lewandowski, Matt 2017 D Brother Rice
McFarlane, Parker 2020 D Ann Arbor Gabriel Richard
DeLamielleure, Kyle 2019 D Forest Hills Central
Vostal, Kris 2020 A/M U. Detroit Jesuit
Parillo, Sam 2019 A/M Lake Orion
Mann, Connor 2018 D/LSM Belleville
Modderman, Oliver 2022 A Byron Center
Jewell, Will 2022 D Brother Rice
Plemmons, Devin 2019 A Hartland
Earl, Zach 2019 FOGO
Mooney, Joey 2021 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Roesler, Derrek 2016 M Brighton
Anderson, Nate 2017 M Rockford
Stafford, Drew 2020 A Mattawan
Witczak, Keagan 2020 G Brother Rice
Rinehart, Josh 2018 M Mattawan
Salva, Benjamin 2017 D Romeo
Fairman, Jackson 2018 A Saline
Bumbaugh, Gabby 2020 A/M Birmingham United
Reason, Ross 2016 G Brother Rice
Zender, Jack 2017 A Ann Arbor Pioneer
Hollister, Chandler 2020 M Howell
Nowicki, Blake 2019 G Plymouth
Grabowski, Alex 2016 FOGO Rochester
Flannery, Ethan 2020 D Grosse Pointe North
Gaillard, Ian 2017 D Brighton
Haase, Edie 2019 M Midland
Gallaher, Zach 2017 A Plymouth
Bond, Tate 2017 D Forest Hills Central
Groendyk, Gerrit 2017 D/M Holland Christian
Connors, Ryan 2016 G Pontiac Notre Dame Prep
Sly, Benny 2016 M Grand Blanc
Brueck, Ben 2020 A/M Midland
Jacobs, Noah 2020 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Richards, Alec 2016 M Saline
Grewal, Melaina 2018 Okemos
Hemme, Jakob 2020 G Detroit Catholic Central
Guarnaccia, Kaleb 2019 A Haslett-Williamston
Giampetroni, Daniel 2019 D Ann Arbor Pioneer
Auradnt, John 2022 A Brighton
Hyde, Andrew 2020 D Brother Rice
Kopp, Ethan 2017 D Battle Creek Harper Creek
Pastor, Keegan 2021 M Haslett-Williamston
Murphy, Riley 2019 D/LSM Forest Hills Central
Velarde, Evan 2019 LSM Brighton
Rieger, Quinn 2018 FOGO/M Grand Haven
Callaghan, Trevor 2019 A/M Bloomfield Hills
O'Donnell, Keegan 2019 D Spring Lake
Delaney, Shane 2019 M U. Detroit Jesuit
Kurnick, Annie 2017 D/M Detroit Country Day
Virkus, Tucker 2016 A Haslett-Williamston
Sine, Thomas 2017 LSM Grosse Pointe South
Mayette, Logan 2019 A/M Muskegon Reeths-Puffer
Holleman, Trevor 2019 D/LSM Grand Haven
Luciani, Joey 2017 A Cranbrook
Betrus, Manny 2020 M Brother Rice
Combs, Samuel 2020 M U. Liggett
Hinnant, Georgia 2018 M Cranbrook
Swider, Johnny 2020 D Brother Rice
Wujek, Miles 2021 A Grosse Pointe South
Macomber, Devin 2021 A/M Tecumseh
Greene, Keegan 2020 G Grand Rapids Catholic Central
Gago, Noah 2017 A Ann Arbor Pioneer
Kirinovic, Delaney 2019 Dewitt
Boesiger, Christopher 2019 M U. Detroit Jesuit
Smith, Peyton 2021 A/M Farmington Hills Mercy
Byas, Jacob 2017 A Davison
Krause, Trent 2019 A Hartland
Alexis Carnley 2020 A West Bloomfield
Berg, Braeden 2019 M Haslett-Williamston
McLaughlin, Nate 2020 LSM Canton
Keenoy, Mallory 2018 G Okemos
Rottell, Ethan 2020 A Plymouth
Gellatly, Cole 2019 A/M Brother Rice
Zousmer, Bradley 2020 M Bloomfield Hills
Piwinski, Parker 2021 A Brother Rice
Dewey, Grant 2016 A Rochester Adams
Swanson, Will 2016 D Farmington
Lucci, Nick 2016 A Bloomfield Hills
Poll, Ellie 2017 A/M Caledonia
Scroggie, Adam 2020 A/M Brother Rice
Baccanari, Michael 2016 FOGO/M U. Detroit Jesuit
Morgan, Patrick 2018 D East Grand Rapids
Eckenrode, Jason 2018 M L'Anse Creuse North
Goldberg, Benny 2018 G Birmingham United
Boersma, Ashley 2017 M Forest Hills Northern
Prieskorn, Blake 2017 D Salem
Roth, Jacob 2016 M Portage Central
Gayda, Austin 2018 D Battle Creek Lakeview
Michner, Gabe 2021 M Okemos
McDermott, Tyler 2018 M/LSM Belleville
Roth, Mikey 2015 DM East Grand Rapids
Bungart, Jack 2022 D Orchard Lake St. Mary's
Gutowsky, Drew 2022 M Bloomfield Hills
Gilardone, Chris 2020 G Hartland
Halberg, Joe 2016 M Brighton
Dingeman, Miles 2019 M Grosse Pointe South
Clark, Brady 2021 D/LSM Walled Lake Central
Donahue, Zach 2016 M Midland
Tracht, Sam 2018 LSM Hartland
Kuchta, Mickey 2019 A Grosse Pointe South
Pastor, Cam 2018 D Mattawan
Ear-Davis, Gerald 2017 M Ann Arbor Pioneer
Robinson, Nathan 2017 G Grosse Pointe North
Hynde, Blaine 2020 A Muskegon Reeths-Puffer
Eckerman, Christian 2019 D Grosse Pointe North
Dennis, Evan 2016 FOGO Brother Rice
Loughran, Brad 2015 A Brighton
Nitschky, Helena 2018 M Midland
Kunkel, Nick 2016 D Holland Christian
Goodsir, Adam 2017 FOGO Okemos
Koons, Parker 2016 M Grand Blanc
Muscara, Henry 2018 G Kalamazoo United
Morrison, Grant 2018 M Flint Powers
Stadelmaier, Ryan 2022 A/M Midland
Stave, Matt 2020 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Cook, Jake 2019 A Cranbrook
Mann, Ryan 2018 M Belleville
Gattoni, Anthony 2019 Salem
Stein, Connor 2016 D Flint Powers
Phillpotts, Mason 2018 D Flint Powers
Helton, Josh 2020 M South Lyon
Virkus, Tate 2019 A/M Haslett-Williamston
Delph, Zach 2012 D Ann Arbor Pioneer
Trucco, Ranger 2018 A/M Traverse City United
Ottenhoff, Abby 2017 D Grosse Pointe South
Goulet, Oliver 2016 M Holland West Ottawa
Ball, Camden 2016 M Temperance Bedford
Fenech, Griffin 2020 A/M Haslett-Williamston
Yearego, Logan 2019 A Rochester Stoney Creek
Vink, Hunter 2020 D Zeeland United
Kunz, Bobby 2019 M Brother Rice
Auyer, John 2016 A Mattawan
Klafeta, Charlie 2020 M Detroit Catholic Central
Jamieson, Evan 2017 M Okemos
Roda, Logan 2016 A L'Anse Creuse
Ramos, Tommy 2017 M Ann Arbor Gabriel Richard
Brookens, Jeremy 2018 FOGO/M Midland
Tawansy, Victor 2019 M U. Liggett
Brace, David 2021 A/M Plymouth
Stover, Ben 2015 D Plymouth
Pfhistner, Joshua 2018 M Muskegon Reeths-Puffer
Leppanen, Abrahm 2016 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Flint, Ryan 2018 M Midland
Preston, Andrew 2020 D Forest Hills Central
Durno, Harry 2020 A U. Liggett
Hart, Tyler 2018 G Brighton
Tyszkiewicz,Bradley 2017 M Plymouth
Diakantonis, George 2017 M Howell
Shamblin, Connor 2018 A Troy
Alverson, Chloe 2018 A/M Haslett-Williamston
Martin, Lucas 2016 A Salem
Fietsam, Kyle 2015 M Troy
Veto, Madelyn 2020 M Hartland
Glackin, Alexander 2021 D Midland
Caswell, Grant 2020 M Plymouth
Braddock, Owain 2020 A Brother Rice
Tanguay, Patrick 2017 FOGO/M Troy
Abdelnour, Nick 2020 FOGO/M Detroit Catholic Central
Bowen, Danny 2019 M U. Liggett
Stenstrom, Cole 2017 D Grand Rapids Christian
Baker, Brody 2020 D Byron Center
DiPonio, Nikko 2022 D/LSM Bloomfield Hills
Gonzalez, Mario 2017 A/M Okemos
Harris, Alex 2019 LSM Flint Powers
Moore, Finn 2021 A/M Midland
Dingledine, Owen 2019 D Haslett-Williamston
Percy, Jack 2015 M Troy
Roberts, Jackson 2019 G Ann Arbor Pioneer
Selby, Chase 2017 A Battle Creek Lakeview
Canfield, Jace 2018 G Battle Creek Lakeview
Dull, Gavin 2021 M Midland
Rupnow, Cole 2017 FOGO/M Belleville
Roth, Emily 2017 M East Grand Rapids
Szydlowski, Allan 2022 M Orchard Lake St. Mary's
Petroff, Brian 2022 M Detroit Catholic Central
Huldin, Ryan 2020 D Brother Rice
Gill, Fahteh 2019 G Sterling Heights Stevenson
Alterman, TJ 2017 M U. Detroit Jesuit
Smith, Jillian 2021 A/M Farmington Hills Mercy
Graham, Lanard 2017 D Detroit Country Day
Lee, Patrick 2019 M Detroit Catholic Central
Cunningham, Chandler 2018 A/M Battle Creek Harper Creek
McCormick, Chase 2018 D Birmingham United
Allen,Brendan 2020 A Plymouth
Dolan, Brendan 2017 A/M Detroit Country Day
Loudermilk, Mason 2019 FOGO/M Dexter
Kennedy, Thomas 2019 A Troy Athens
Affrica, Ben 2019 A Flint Powers
Byrd, Ryan 2016 G U. Detroit Jesuit
Whiteside, Audrey 2019 East Grand Rapids
Ulbrich, Jay 2017 FOGO/M Grosse Pointe South
Metaj, Evan 2019 A Forest Hills Central
Pinto, Ethan 2018 M Caledonia
Halpin, Luke 2019 M Brother Rice
Yabs, Beau 2017 A Dewitt
Grice, Owen 2019 D Grosse Pointe North
Dillon, Grace 2018 A Bloomfield Hills
Lane, Ella 2018 G Midland
Flanigan, Connor 2018 FOGO/M Canton
Martinez, Tucker 2018 D Zeeland United
Riggle, Jack 2018 M Grand Blanc
Rippy, Lauren 2017 M Canton
Carino, Fidel 2020 M Flint Powers
Stearns, Cal 2022 M Midland
Blumberg, Jack 2015 D Cranbrook
Yates, Danny 2018 A Huron Valley
Blunt, Cole 2018 D/LSM Rockford
Gualtieri, Jack 2020 M Hartland
Laird, Luke 2020 Warren De La Salle
Roby, Ferg 2019 A U. Liggett
Hinman, Ethan 2019 A Forest Hills Eastern
Filips, Andy 2017 M Troy Athens
Kania, Logan 2019 LSM Rochester Adams
Houck, Cameron 2020 A Holland Christian
Mahalak, Alec 2017 A Monroe St. Mary Catholic Central
Rioux, John 2021 M Detroit Catholic Central
Sparling, Chase 2018 FOGO/M Novi
Gillis, Connor 2017 A Rockford
Ringler, Grant 2016 D Okemos
Griffin, Dylan 2017 A/M Muskegon Reeths-Puffer
Finneran, Thomas 2017 M Lake Orion
Liikes, Josh 2021 M Detroit Catholic Central
Boyd, Christopher 2019 FOGO/M Grand Rapids Christian
Vinkemulder, Jake 2021 Spring Lake
Kerns, Logan 2019 G Traverse City St. Francis
Collins, Jake 2017 D Hartland
Brand, Eric 2018 Grand Ledge
Carroll, Brian 2020 D Brother Rice
Swegles, John 2019 A Grosse Pointe South
Dixon, Cameron 2018 D/LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Breining, Cameron 2019 A Chelsea
Moskwa, Evan 2020 FOGO/M Muskegon Reeths-Puffer
Setter,Ashley 2019 Dewitt
Mercier, Dylan 2016 A/M Brighton
Kettler, Joseph 2020 D/LSM Grosse Pointe North
Alexander, Colton 2019 M Grand Blanc
Pavlock, Alex 2021 D Midland
Armstrong, Connor 2021 M Salem
Bates, Mitchell 2018 DM Plymouth
Gutowsky, Bryce 2020 A Bloomfield Hills
Gozdor, Ian 2019 A Plymouth
Albrecht, Connor 2019 D Grosse Pointe North
Hotchkiss, Griffin 2020 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Pinilla-Vergara, Camilo 2018 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Peters, Chris 2019 A Saline
Peterson, Chris 2021 G Saline
Peterson, Will 2017 D Grand Rapids Christian
Strawn, Shelby 2017 D Plymouth
Bade, John 2018 A/M Flint Powers
Chronowski, Evan 2022 D/LSM Midland
DeClercq, Tyler 2015 G Hartland
Bailey, Nolan 2018 D/LSM Huron Valley
Kish, Connor 2017 D Grand Blanc
Calcaterra, Caroline 2017 M Grosse Pointe South
Peoples, Emma 2016 M Saline
Kidd, Colton 2019 DM Flint Powers
Mahabir, Chase 2021 A/M Midland
Hool, Justin 2021 M Haslett-Williamston
Pofahl, Logan 2016 D Grand Haven
Borer, Robert 2018 M Salem
Gillette, Cameron 2018 M Battle Creek Lakeview
Melucci, Alec 2015 A Northville
Lane, Nick 2021 FOGO East Lansing
McCorry, Bree 2021 A/M Northville
Haban, Michael 2018 D/LSM
Biland, Mathias 2018 D/LSM Lake Orion
Schultz, Nate 2022 D Brother Rice
Hodge, Cole 2016 G Portage Central
Hyde, Jordan 2020 A Brother Rice
Hoer, Brandon 2021 Brother Rice
Aaronson, Chad 2016 M Ann Arbor Huron
Purtell, J.P. 2011 D/LSM Midland
Del Vecchio, Jack 2018 A East Grand Rapids
Kreibich, Liam 2019 D/LSM Troy Athens
Kostus, Kade 2022 M Rockford
Lyngklip, Ryan 2022 D/LSM Detroit Country Day
VanKampen, Elliott 2019 LSM Holland Christian
Kennedy, Jimmy 2020 A Troy Athens
Wilkie, Connor 2019 D Flint Powers
Duren, Josh 2016 DM Okemos
Snodgrass, Trey 2021 D Flint Powers
Wittebort, Spencer 2020 A Pontiac Notre Dame Prep
Paolucci, Alexander 2021 M Grosse Pointe North
Coval, Jordan 2017 FOGO Troy
Wild, Lexa 2018 A Midland
Toepfer, Carson 2019 DM U. Detroit Jesuit
Janice, Nathan 2017 G Canton
Patterson, Spencer 2016 A Holland West Ottawa
Newlin,Riley 2018 G Lapeer
Smith, Cole 2016 M East Lansing
Siwik, Zach 2018 D Portage Central
Hoffman, Jon 2018 D Grand Haven
Molotky, Danton 2022 A Spring Lake
Brown, Miccolby 2015 G Midland
Moran, Anthony 2013 D Ann Arbor Pioneer
Bucci, Jack 2020 A Warren De La Salle
Kalas, Joe 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Combs, Henry 2019 G U. Liggett
Abbott, Marcus 2020 M Forest Hills Central
Olesko, Sawyer 2016 M Lowell
Bidle, Chase 2020 FOGO/M Grandville
Silcox, Grace 2020 A Birmingham United
Bonkowski, Pierce 2021 M Detroit Catholic Central
Kuiper, Max 2017 A/M Forest Hills Central
Mukhtar, Jacob 2018 D Pontiac Notre Dame Prep
Wood, Nick 2016 M Walled Lake Central
Macksood, Reed 2016 A Flint Powers
Crawford, Kyle 2015 A L'Anse Creuse North
Capozello, Austin 2018 D/LSM Sterling Heights Stevenson
Coleman, Ethan 2021 Spring Lake
Valenzuela, Dayton 2020 FOGO Holland West Ottawa
Zahn, Jared 2018 A Midland
Barnett, Jeffrey 2020 M Clarkston
Drettmann, Henry 2019 D Grosse Pointe South
Chrisman, Luke 2017 D Sterling Heights Stevenson
Bodley, Samuel 2019 M L'Anse Creuse North
Van Skiver, Davis 2019 A Forest Hills Northern
Fisk, Pete 2015 A/M Forest Hills Northern
Keptner, Alyssa 2020 M Midland
Miedema, Connor 2013 G Holland Christian
Biddle, Matthew 2019 M Ann Arbor Gabriel Richard
Dietz, Sierra 2017 Dewitt
Hansen, James 2019 D Plymouth
Montgomery, Drew 2017 A/M Canton
Lafrance, Sawyer 2016 A Rochester Stoney Creek
Montagano, Mitchell 2017 M Brighton
Prince, Lawton 2016 A/M Holland Warriors
Wright, McGregor 2016 FOGO Dexter
VandenBosch, Cathryn 2017 A/M Plymouth
Stachler, Anna 2016 A Birmingham United
Ohlrich, Ethan 2019 A Midland
Colaianne, Anthony 2014 DM Hartland
Nylander, Max 2017 M Grand Blanc
Hubbell, Claire 2017 D Grosse Pointe South
Wilson, Michael 2019 FOGO Flint Powers
Reed, Mason 2021 M Midland
Flegler, Coby 2020 G Haslett-Williamston
Kramer, Cole 2016 A Grand Haven
Bungart, JP 2020 G Bloomfield Hills
Brickley, James 2021 LSM Grand Ledge
McClain, Ian 2018 A Grand Haven
Buhro, Zach 2017 D/LSM Belleville
Dobreff, Conrad 2022 A Traverse City United
Schuen, Matthew 2013 Portage Central
Padilla, Jonas 2019 FOGO/M U. Detroit Jesuit
Chermak, Mitchell 2021 FOGO/M Okemos
Pitt, Sepp 2021 A Midland
Neuenfeldt, Ashley 2018 M Midland
Schulz, Maxwell 2018 FOGO Northville
Butterworth, Nick 2018 D/LSM Lake Orion
Lemon, John 2022 A Detroit Catholic Central
Zimmerman, Max 2019 M Detroit Country Day
Fus, Matt 2019 D Huron Valley
Ciuk, Joey 2019 G Okemos
Jawanda, Justin 2019 Sterling Heights Stevenson
Woods, Charlie 2016 A Lake Orion
Wierengo, Luke 2021 D/LSM Northville
Wolfgang, Devin 2017 M Saginaw Heritage
Sheridan, Shane 2016 G Port Huron
Comer, Charlie 2019 A/M Brother Rice
Sigler, Caden 2016 FOGO Grand Rapids Christian
Jenks, Drew 2020 G Detroit Catholic Central
Sottrel, William 2019 M Grosse Pointe North
Dixon, DJ 2020 A/M Brother Rice
Johnson, William 2021 A Brighton
Herschauer, Laura 2019 M Midland
Gadola, Noah 2020 G Flint Powers
Craig, Josh 2016 A Saline
Karber, Alyssa 2018 Okemos
Albano, Harrison 2020 A Plymouth
DeYoung, Jake 2018 FOGO Hartland
Pousak, Robert 2018 D Detroit Country Day
Weakley, Davis 2020 M Novi
Roberts, Ryan 2021 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
LaLumia, Nate 2017 D Grand Ledge
Strandberg, Tyler 2016 D Spring Lake
Feord, James 2020 A/M Cranbrook
Erickson, Jack 2021 G Midland
Pakula, Carson 2016 A Canton
Peterson, Sam 2020 M Plymouth
Kenney, Jimmy 2016 A Detroit Country Day
Hentschel, Nathaniel 2016 M Grand Haven
Costello, Todd 2019 A U. Liggett
Post, Chase 2020 LSM
Olesko, Case 2019 A Lowell
Bugaj, Joseph 2017 A Troy
Nugent, Jake 2018 M Lowell
Maxey, Logan 2016 D L'Anse Creuse
Schams, Alyssa 2018 G South Lyon
Hubbard, Drew 2017 D Lake Orion
Cramer, Miles 2019 A Flint Powers
Brush, Clare 2016 Ann Arbor Pioneer
Matthews, Riley 2016 M Cranbrook
Miling, Jack 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Lenhard, Timo 2019 LSM U. Detroit Jesuit
Goldsmith, Grant 2017 A Detroit Catholic Central
Pitt, Russel 2017 A Midland
Randall, Drew 2020 M Brother Rice
Reed, Patrick 2019 D U. Liggett
Soule, Logan 2015 DM Caledonia
Wilking, Jackson 2020 Macomb Dakota
Roth, Jessica 2018 M Portage Central
Bodley, Simeon 2019 M L'Anse Creuse North
Milia, Sophia 2018 A/M Cranbrook
Smith, Jacob 2021 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Holm, Blake 2018 M Walled Lake Northern
Frangie, Joe 2017 D Okemos
Duca, Lindsay 2018 M East Grand Rapids
Capatina, Nick 2017 M Detroit Catholic Central
Dillon, Daniel 2019 M Brother Rice
Lee, Evan 2020 A Canton
Meehan, Sean 2020 G Brother Rice
Heaton, Kenneth 2018 M Grosse Pointe North
Dunham, Chloe 2021 Rockford
Lovelace, Trevor 2017 G
Meredith, Chase 2018 M Canton
Thammavongsa, Cody 2017 M Holland West Ottawa
Zisholz, Cameron 2016 LSM Okemos
Wiseman, Kristen 2018 M Canton
Lowe, Hunter 2017 D Oxford
Andriot, Michael 2019 M Midland
Mack, Taylor 2018 M Grand Blanc
Lazzara, Alexandra 2018 M Lake Orion
Engel, Jake 2020 LSM Flint Powers
Wilder, Zach 2021 D/LSM Midland
Blauvelt, Luke 2016 M Grand Haven
Palomba, Nicholas 2020 Macomb Dakota
Lynch, Derek 2017 M Bloomfield Hills
Perry, Peyton 2016 A Battle Creek Lakeview
Sutherland, Blake 2017 D Rochester Stoney Creek
Lockwood, Bo 2022 A Hartland
Grusell, Zack 2011 Portage Central
Feldeisen, Trey 2019 LSM Ann Arbor Greenhills
Phillips, Jimmy 2020 M Brother Rice
Tobiczyk, Jack 2015 A Utica Eisenhower
Dooley, Dylan 2020 A Detroit Catholic Central
Kehoe, Patrick 2021 A Flint Powers
Hallock, Tate 2019 M Forest Hills Central
Buchmann, Jack 2021 Caledonia
Saicic, Luka 2019 A Novi
Sopha, Madison 2020 A Salem
Devine, Aidan 2022 M Brother Rice
Repkey, Seth 2019 A/M Waterford United
Miciek, Shayne 2018 M Brighton
Coyle, Jack 2019 G Grosse Pointe South
Prime, Dylan 2018 M Detroit Country Day
Repkey, Nick 2020 A Waterford United
Gaedcke, Aiden 2021 FOGO Saint Clair
Kehring, Robert, III 2016 G Sault Area
Schanhals, Paul 2020 D Muskegon Reeths-Puffer
Thomas, Jr., Ali 2016 D Portage Northern
Kanji, Evan 2018 G Ann Arbor Greenhills
Fix, Trevor 2019 D Brother Rice
Moore, Elliot 2019 M Midland
Hylok, Taylor 2018 Grand Haven
Conlon, James 2021 The Hill Academy (Canada)
Smydra, Ethan 2020 D/LSM Rochester Stoney Creek
Wilson, Gabby 2021 Midland
Goodall, Alex 2019 A Royal Oak Shrine Catholic
Thrall, Gage 2019 LSM Davison
Bertrand, Blake 2017 D Ann Arbor Skyline
Koviak, Jeff 2019 M Plymouth
Langdon, Keltin 2019 D Dewitt
Kransberger, Michael 2019 FOGO/M Dewitt
Weber, Zoe 2021 A Plymouth
Alexis, Quinn 2017 A Saline
Ronan, Sean 2017 M Rochester Adams
Erickson, Colin 2020 D Midland
Montroy, Josh 2019 D Plymouth
Kemper, Michael 2014 A/M Birmingham United
Johnson, Alex 2018 A/M U. Liggett
Kueling, Tate 2018 D U. Liggett
Murphy, Brandon 2019 FOGO Brother Rice
Tanner, Christian 2020 M East Kentwood
Nolan, Jack 2019 G Forest Hills Central
Prebay, Blake 2019 A Bloomfield Hills
Payne, Mitchell 2019 D Spring Lake
Connolly, Erin 2018 D Bloomfield Hills
Wagner, Cay 2016 D Midland
Cramer, Stefan 2015 D/LSM Flint Powers
Hallock, Tanner 2017 M Forest Hills Central
Bailey, Graham 2019 A Bay City Western
Rotterberk, Max 2017 M Brother Rice
Marsden, Nate 2019 M Brother Rice
Taffe, Max 2020 A Detroit Catholic Central
Wilson, Jake 2016 A Grand Rapids Northview
Holloway, Nate 2017 DM Northville
Burke, Patrick 2020 A/M Dearborn Divine Child
Brillhart, Garrett 2018 A Midland
Hatley, Nicholas 2020 A Forest Hills Central
Miller, Dylan 2019 D Grosse Pointe South
Salazar, Elena 2020 A Hartland
Mireles, Jalen 2019 D East Lansing
Payter, Gavin 2020 M Hartland
Vlk, Tyler 2018 M Walled Lake Northern
Bowen, Sam 2021 Forest Hills Eastern
Sherman, Bennett 2016 A Okemos
Levin, Daniel 2018 D Cranbrook
Grenesko, Grant 2016 DM Midland
Weiner, Jay 2020 D Forest Hills Central
Corbiere, Isaac 2016 FOGO/M Sault Area
Mihalic, Michael 2020 A/M Salem
Bell, Adam 2017 D/LSM Oxford
Deines, Cameron 2019 M Forest Hills Central
Bohay, Brad 2015 D Forest Hills Eastern
Ernst, Jerry 2018 D Detroit Catholic Central
Kreusch, Ryan 2020 D Midland
Parks, Bodie 2019 FOGO/M Grandville
Bully, Spencer 2017 A Grand Blanc
Kendall, Jake 2018 A Canton
Barkel, Zac 2018 A Byron Center
Aicher, Boston 2020 M Rochester Stoney Creek
George, Lars 2021 A/M Midland
DeCaire, Dustin 2016 A Grand Haven
Lynch, Devon 2017 M Bloomfield Hills
Gasche, Mitchell 2017 M Saline
Diehm, Jack 2016 G East Grand Rapids
Needham, Carter 2016 M Battle Creek Pennfield
Thompson, Tyler 2018 A Salem
George, Cauy 2018 M Midland
Amezaga, Gavin 2017 A/M Ann Arbor Greenhills
Yatooma, Logan 2022 M Detroit Catholic Central
Gauger, Cam 2018 M Ann Arbor Greenhills
Lockwood, Jack 2020 D Brother Rice
Flesch, Mitchell 2016 A Battle Creek Harper Creek
Junkunc, Chris 2020 D/LSM Forest Hills Central
Taunt, CJ 2021 A Haslett-Williamston
Schulte, Graham 2020 D/LSM Cranbrook
Sennett, Parker 2022 D Detroit Catholic Central
Hazelhoff, Grace 2020 A/M Mattawan
Burke, Gavin 2019 G Grand Rapids Northview
Karcher, Blake 2018 D Brother Rice
Aubin, Ryan 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Coleman, Grant 2018 M Cranbrook
Barratta, Connor 2020 FOGO Detroit Catholic Central
Shoemaker, Lucas 2017 D South Lyon
Patterson, Evan 2020 A Brother Rice
Garnier, Carter 2018 D Grosse Pointe South
Verlinde, Brant 2017 G Spring Lake
Pieri, Carly 2017 M Caledonia
Alspaugh, Jackson 2018 A Grand Ledge
Trainor, Jeffrey 2019 D Detroit Catholic Central
Dadabbo, Dominic 2019 G Brother Rice
Bergeron, Brendan 2018 M Grosse Pointe North
Rodriguez, Katie 2021 A Rockford
Spinek, Zack 2017 A Troy Athens
Hannawa, Jacob 2019 A Brother Rice
Henige, John 2019 D/LSM U. Detroit Jesuit
Miller, Andrew 2016 D Bay City Western
Balmforth, Jack 2022 G Detroit Catholic Central
Titus, Tanner 2019 M Dewitt
Litogot, Mike 2017 G Tecumseh
Wujciak, Kathryn 2019 M Birmingham United
Clay, Jackson 2020 A Forest Hills Central
Mulanix, Maxwell 2018 M Caledonia
Dobbs, Cross 2022 D Grand Blanc
Slazinski, Tanner 2021 M Bloomfield Hills
Kurnick, Ben 2017 M Brother Rice
Bruinius, Connor 2017 D Forest Hills Northern
Griffin, Bradley 2018 D Bloomfield Hills
Gourley, Ella 2018 M East Grand Rapids
Fagnani, Nathan 2016 M Orchard Lake St. Mary's
Schick, Brandon 2017 D Rochester Adams
Belanger, Jake 2018 M Detroit Country Day
Klekotka, Alex 2016 A Grand Rapids Northview
Lockwood, Devon 2016 M Rockford
Knill, Matt 2018 D/LSM Pontiac Notre Dame Prep
Beison, Jack 2018 LSM Mattawan
Knippen, Noah 2020 FOGO Lansing Waverly-Catholic-Christian
Auer, Matt 2017 M Ann Arbor Pioneer
Allevato, Kyle 2015 LSM Troy
Berchiatti, Ryan 2020 M Mattawan
Miller, Carson 2019 M Plymouth
Locher, Dakota 2018 M Clarkston
Fortino, Paulie 2021 M Bloomfield Hills
Seklar, Parker 2017 A U. Detroit Jesuit
Farrell, Alex 2016 M Midland
Valli, Mason 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Simpson, Tommy 2018 FOGO/M Salem
Cottrell, Noah 2016 LSM Forest Hills Eastern
Blackburn, Ryan 2018 A Brother Rice
Sweet, Zachary 2020 A/M Canton
DeGroat, Cole 2018 D Brother Rice
Bielby,Grace 2018 Okemos
Parks, Spencer 2020 A Grandville
Jarrad, Liam 2017 M Swartz Creek
Condino, Kyle 2017 D/LSM Northville
Barman, Marissa 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
McIntyre, Kyle 2018 DM Midland
Faber, Ben 2021 M Haslett-Williamston
Peoples, Evan 2019 A/M Saline
Lucas, Tommy 2016 D/LSM Saline
Ruppert, Pierce 2017 D East Grand Rapids
Graham, Paul 2014 D Orchard Lake St. Mary's
Boeve, Aidan 2019 A/M Rochester Adams
Jackson, Nodin 2018 M
Arendsen, Mitch 2017 D Holland Christian
Limotte, Gavin 2022 M South Lyon
Lapak, Tyler 2021 D Bay City Western
Spagnolo, Luca 2018 D/LSM Howell
Minelli, Jackson 2022 D Brother Rice
Pomper, Reilly 2020 M Portage Central
Carroll, Henry 2019 M Traverse City St. Francis
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Holden, Luke Adrian (D3) 2019 D/LSM South Lyon
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Kuhowski, Savannah Adrian (D3) 2017 South Lyon
Nesbitt, Grant Adrian (D3) 2018 A Port Huron
Nicholas, Maddie Adrian (D3) 2016 A South Lyon
Fox, Travis Adrian (D3) 2018 M Lapeer
Brodbeck, Gwyneth Adrian (D3) 2017 Lake Orion
Bade, Max Adrian (D3) 2018 G Port Huron
Wainio, Jordyn Adrian (D3) 2018 D Grand Blanc
Cares, Ava Adrian (D3) 2015 M East Grand Rapids
Yerian, Zach Adrian (D3) 2017 A Warren De La Salle
Berg, Amelia Adrian (D3) 2015 G Haslett-Williamston
Anheuser, Jenna Adrian (D3) 2019 D Canton
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
French, Chris Adrian (D3) 2018 A Lake Orion
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
Rodriguez, Ian Air Force (D1) 2019 M Rockford
Hennessey, Ethan Air Force (D1) 2019 M
Schiller, Davis Air Force (D1) 2018 A/M Cranbrook
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Crawford, Cameron Alabama-Huntsville (D2) 2019 D Saline
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Swift, Jacob Albion (D3) 2016 M Howell
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Yabs, Natalie Albion (D3) 2018 M Dewitt
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
Puzevic, Sam Albion (D3) 2019 A Mattawan
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Tatar, Joey Albion (D3) 2018 D/LSM Battle Creek Harper Creek
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Chwalibog, Noah Albion (D3) 2018 Orchard Lake St. Mary's
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Haadsma, Jerry Albion (D3) 2018 M Battle Creek Lakeview
Salice, Marisa Albion (D3) 2017 Walled Lake Northern
Chaffee, Grant Albion (D3) 2018 M Warren De La Salle
Burton, Chad Albion (D3) 2019 D/LSM Walled Lake Northern
Molloy, Mike Albion (D3) 2019 FOGO Farmington
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Hill, Emily Albion (D3) 2018 M Saline
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Blake, Sam Albion (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Castles, Jacob Albion (D3) 2019 A Flint Powers
Conley, Jace Albion (D3) 2018 A/M Orchard Lake St. Mary's
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Maher, Jack Albion (D3) 2018 G Bloomfield Hills
Symons, Edison Albion (D3) 2019 M Saginaw Heritage
Matul, Haley Alderson Broaddus (D2) 2018 G North-Harrison
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
D’Alessandro, Carly Alma (D3) 2015 M Midland
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
Deboer, Sam Alma (D3) 2017 D Rockford
Macco, Parker Alma (D3) 2019 G Grand Blanc
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Holmes, Josh Alma (D3) 2018 LSM Vicksburg
Bussell, Monica Alma (D3) 2014 A Lowell
Reece, Nicole Alma (D3) 2017 A/M Livonia Ladywood
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Gearig, Tim Alma (D3) 2018 A Vicksburg
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
Leppanen, Ezra Alma (D3) 2019 A/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Heuschele, Paul Alma (D3) 2018 FOGO/M Orchard Lake St. Mary's
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Zarotney, Evan Alma (D3) 2018 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Krummenacher, Tanyr Amherst (D3) 2019 A Saline
Brophy, Lawson Amherst (D3) 2019 FOGO Cranbrook
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Wiater, Angelina Amherst (D3) 2018 A Cranbrook
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Comiskey, Colt Anderson (D3) 2019 D Brighton
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Schaub, Andrew Aquinas (NAIA) 2019 M Traverse City United
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Boerigter, Clayton Aquinas (NAIA) 2018 G Zeeland United
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Wikman, Kris Aquinas (NAIA) 2018 A Kenowa Hills
Fogus, Sam Aquinas (NAIA) 2010 Midland
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Sampson, Shannon Aquinas (NAIA) 2019 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
McGibbon, Cole Aquinas (NAIA) 2018 LSM L'Anse Creuse North
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Pyrett, Megan Aquinas (NAIA) 2017 D/M Flint Powers
Watt, Jimmy Aquinas (NAIA) 2011 G Walled Lake Central
Buell, Grant Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM Traverse City St. Francis
Carino, Kendall Aquinas (NAIA) 2016 A Flint Powers
Donnelly, Aidan Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Caledonia
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Brodberg, Dani Aquinas (NAIA) 2013 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Schmader, Gabe Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Caledonia
Peterson, Samuel Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Chelsea
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Sysko, Danny Aquinas (NAIA) 2019 A Petoskey
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Hansen, Lauren Aquinas (NAIA) 2019 Jenison
Kleynenberg, Gavin Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM East Kentwood
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Jarzynski, Matt Augustana (D3) 2016 D Detroit Catholic Central
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
Whitfield, Lauren Aurora (D3) 2013 M Rockford
Thomas, Drew Babson (D3) 2018 D East Grand Rapids
Schulte, John Baldwin Wallace (D3) 2018 M Grosse Pointe South
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Pattinson, Ethan Bellarmine (D1) 2018 M Detroit Catholic Central
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Ghormley, Peter Benedictine (IL) (D3) 2019 M Ann Arbor Pioneer
Schumaker, Quinn Benedictine (IL) (D3) 2017 LSM Caledonia
Hulick, Ross Benedictine (IL) (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Helias, Nick Bethany (D3) 2018 A Plymouth
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Augier, Danielle Boston (D1) 2017 A Birmingham United
Glod, Justin Boston (D1) 2019 A Brother Rice
Medvedev, Emily Brevard (D2) 2013 Midland
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Elliott, Auden Brown (D1) 2017 M East Grand Rapids
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Ronan, Will Bryant (D1) 2019 M Rochester Adams
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Economou, Meghan Calvin (D3) 2017 G Hartland
Stearns, Hunter Calvin (D3) 2018 D Hudsonville
Mesman, Allyson Calvin (D3) 2016 A Hudsonville
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Griffin, Evan Calvin (D3) 2018 G Hartland
Curtis, Ethan Calvin (D3) 2019 M Forest Hills Northern
Gilbert, Megan Calvin (D3) 2018 M Holt
Wysong, Conner Calvin (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Vargas, Lesley Calvin (D3) 2018 D Holland West Ottawa
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Foster, Max Calvin (D3) 2015 A/M Brother Rice
Wizniuk, Steven Canisius (D1) 2013 FOGO/M Warren De La Salle
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
Pendergraff, Hunter Canisius (D1) 2020 D/LSM Detroit Catholic Central
Stover, Charlie Capital (D3) 2017 LSM Warren De La Salle
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Oda, Elizabeth Carthage (D3) 2019 M Clarkston
Vanord, Alexa Carthage (D3) 2016 A South Lyon
Dewys, Kristen Carthage (D3) 2016 Holland West Ottawa
Ruit, Will Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Troy Athens
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Chase, Sarah Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 Northville
Lazar, Nate Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Belleville
Ysseldyke, Brendan Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hudsonville
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Palmer, Angela Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A/M Okemos
Marshall, Elise Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 M Grand Rapids Catholic Central
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Baisley, Connor Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Rochester Stoney Creek
VanHoven, Cydney Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Platt, Mike Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 DM/LSM Belleville
Newmann, Zoe Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A Rockford
Spehar, Kelly Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 D Rockford
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Schwartz, Michael Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 D Canton
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
Stevens, Joely Margaux Christopher Newport (D3) 2017 M Forest Hills United
Stormzand, Constance Cincinnati (M:NCLL W:D1) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Coyne, Abby Cleary (NAIA) 2017 Canton
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
Schiavi, Johnny Cleary (NAIA) 2017 D Walled Lake Western
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Harrison, Alana Cleary (NAIA) 2019 Walled Lake Central
Wagner, Kenzie Cleary (NAIA) 2017 Flint Carman-Ainsworth-Davison
Ineich, Kayla Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Williams, Maya Cleary (NAIA) 2017 Lowell
Bruner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 A/M Huron Valley
D'Autremont, Isabel Cleary (NAIA) 2018 Clarkston
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Carr, Isabel Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Barnett, Hana Cleary (NAIA) 2016 M Hartland
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
King, Cassie Cleary (NAIA) 2018 Brandon-Holly
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Burczyk, Carli Cleary (NAIA) 2015 D South Lyon
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
Brunner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 M Huron Valley
Wood, Ashlie Cleary (NAIA) 2019 Flint Carman-Ainsworth-Davison
Liebetreu, Gabe Clemson (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 G Grand Haven
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Polydoras, Nick Cleveland St. (D1) 2018 M Canton
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Sposita, Jacob Colgate (D1) 2020 M Detroit Catholic Central
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Zimmerman, Sydney Colorado (M:MCLA D1 W:D1) 2020 M Rockford
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Rogers, Jacob Colorado College (D3) 2018 FOGO East Grand Rapids
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Archer, Amanda Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Brighton
Rand, Jamie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 Temperance Bedford
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Schroeck, Harrison Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Ypsilanti Arbor Prep
Miller, Jennifer Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D South Lyon
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Shatrau, Samantha Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Walled Lake Central
Day, Jacob Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 LSM Vicksburg
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Lee, Sabrina Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Canton
Steiner, Cierra Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Plymouth
Sorenson, Noah Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 M Holland Christian
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Bartram, Ashley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G North-Harrison
Simmons, KeShawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 D Warren De La Salle
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Brigmon, Jake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 A South Lyon
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Wagnitz, Erin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 Waterford United
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Fields, Maddie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Waterford United
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Iles, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 A Royal Oak
Bordo, Nicole Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 A Warren Regina
Beam, Haley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Temperance Bedford
Turner, Abbe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A/M Grand Ledge
Loria, Joe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G Fenton-Linden
Jascoe, Gavin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 FOGO/DM Walled Lake Central
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
Stedtefeld, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Sterling Heights Stevenson
Canapini, Anthony Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Royal Oak
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Kirchoff, Katie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 Canton
Simion, David Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A Saline
Brickey, Kade Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 G Holt
Lange, India Concordia-St. Paul (D2) 2020 D/M Brighton
Hall, Bobbie Connecticut (D1) 2013 A Okemos
Parker, Jack Cornell (D1) 2019 D Forest Hills Eastern
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Trout, Bogar Dallas (D3) 2016 D Tecumseh
Warezak, Spencer Dartmouth (D1) 2018 A U. Liggett
Sayers, Jordy Davenport (D2) 2006 A/M Davison
Benson, Devon Davenport (D2) 2013 M Forest Hills Northern
Topper, Kyle Davenport (D2) 2014 A Troy
Burd, Ethan Davenport (D2) 2019 D/LSM Caledonia
Powers, Samantha Davenport (D2) 2013 G Forest Hills United
Smith, Kyle Davenport (D2) 2016 A Grandville
Hodges, Jake Davenport (D2) 2017 D/LSM Clarkston
Miller, Aaliyah Davenport (D2) 2017 Mattawan
Shepherd, Vance Davenport (D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Wyatt, Dietrich Davenport (D2) 2016 D Saginaw Heritage
Noble, Reilly Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Reuel, Ryann Davenport (D2) 2016 D Rockford
Ferris, Tate Davenport (D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Milano, Danny Davenport (D2) 2019 G Clarkston
Stoklas, Ben Davenport (D2) 2018 G Rockford
Conwell, Logan Davenport (D2) 2016 M Clarkston
Henderson, Nick Davenport (D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Nykamp, Jon Davenport (D2) 2014 A Holland Christian
Taylor, David Davenport (D2) 2016 G Clarkston
Payter, Steven Davenport (D2) 2018 M Hartland
McKouen, Keelan Davenport (D2) 2019 A/M Clarkston
Glynn, Anna Davenport (D2) 2019 D/M Rockford
Ochsenkehl, Stephen Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Schneider, Zach Davenport (D2) 2013 FOGO/M Grandville
Schalau, Paulie Davenport (D2) 2014 A East Grand Rapids
Huffman, Jack Davenport (D2) 2015 G East Grand Rapids
Francis, Madison Davenport (D2) 2014 D Forest Hills United
Shuple, Cole Davenport (D2) 2016 LSM Rockford
Kelbert, Mackenzie Davenport (D2) 2018 A Brighton
Baker, James Davenport (D2) 2016 M Grandville
Miller, Stephanie Davenport (D2) 2017 M Salem
Lambert, Shriver Davenport (D2) 2017 A/M Byron Center
Mendoza, David Davenport (D2) 2017 M Holt
Shuple, Chase Davenport (D2) 2019 A Rockford
Eichbauer, Trent Davenport (D2) 2019 M Rockford
Masselink, Nik Davenport (D2) 2016 M Grandville
Pitchford, Makenna Davenport (D2) 2018 G Caledonia
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Ludlow, Claire Denison (D3) 2013 M East Grand Rapids
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
Wiggins, Zach Denison (D3) 2018 A Mattawan
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Zimmer, William Denison (D3) 2019 M U. Detroit Jesuit
Goodspeed, Jane Denison (D3) 2015 D East Grand Rapids
Bera, Brian Denison (D3) 2018 A Rockford
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
Tholl, Tripp Depauw (D3) 2019 D East Grand Rapids
Milanowski, Nick Detroit Mercy (D1) 2018 G East Grand Rapids
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
Lamb, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A Battle Creek Lakeview
Case, Cameron Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Kopchia, Cat Detroit Mercy (D1) 2020 M Brighton
DeYoung, Emma Detroit Mercy (D1) 2014 M Grand Rapids Christian
Connors, Kelson Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Flint Powers
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
Kostus, Cam Detroit Mercy (D1) 2018 A Rockford
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Falk, Allison Detroit Mercy (D1) 2018 M Brighton
Progar, Ivan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Brighton
Snyder, Julianne Detroit Mercy (D1) 2018 A Livonia Ladywood
Birney, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Detroit Catholic Central
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Sharkey, Lauren Detroit Mercy (D1) 2014 M Clarkston
Petro, Jake Detroit Mercy (D1) 2019 M Detroit Catholic Central
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Cantelon, Taylor Detroit Mercy (D1) 2017 M West Bloomfield
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Johnson, Maddie Detroit Mercy (D1) 2017 G Salem
Gilbert, Annie Detroit Mercy (D1) 2019 A Grand Rapids Catholic Central
Beazley, Emily Detroit Mercy (D1) 2018 A Hartland
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Petouhoff, Justin Detroit Mercy (D1) 2019 LSM Detroit Catholic Central
Mann, Michael Detroit Mercy (D1) 2020 U. Detroit Jesuit
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Birney, Kylie Detroit Mercy (D1) 2012 M Livonia Ladywood
Hayes, Charlie Detroit Mercy (D1) 2014 DM Utica Eisenhower
Godell, Meghan Detroit Mercy (D1) 2016 D Rochester
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Donahue, Emma Detroit Mercy (D1) 2019 Hartland
Stallworth, Christian Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Brother Rice
DeYoung, Kate Detroit Mercy (D1) 2019 M Grand Rapids Christian
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Case, Landon Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Payton, Max Detroit Mercy (D1) 2018 A Grosse Pointe North
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Robison, Fernando Detroit Mercy (D1) 2018 FOGO/M Tecumseh
Shamblin, Logan Detroit Mercy (D1) 2016 G Utica Eisenhower
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Martin, Thomas Dubuque (D3) 2018 D/LSM Sault Area
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
Dybowski, Sante Elmhurst (D3) 2018 A/M Brother Rice
Smith, Aiden Elmhurst (D3) 2019 D Walled Lake Western
Yuhas, Nate Elmhurst (D3) 2018 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Eicher, Brooke Findlay (D2) 2014 G Hartland
Sherman, Olivia Findlay (D2) 2014 M Okemos
Murphy-Morrow, Izzy Findlay (D2) 2019 M Salem
Leyden, Caroline Findlay (D2) 2019 D/M Saline
Sutton, Nick Florida Gulf Coast (MCLA D2) 2017 M Utica Eisenhower
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Williams, Cole Florida Southern (D2) 2018 M Grand Ledge
Majick, Luke Furman (D1) 2019 M Forest Hills Central
Campanella, Madeline Gannon (D2) 2016 Hartland
Frederickson, Laurel Gannon (D2) 2017 G Lowell
Woods, Zack Genesee (NJCAA) 2014 A/M South Lyon
Tague, Ray Genesee (NJCAA) 2014 FOGO/M South Lyon
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Thompson, Peter Georgetown (D1) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Donaldson, James Georgetown (D1) 2019 D Brother Rice
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
LaFleur, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 G Saline
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Conroy, Sophie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A/M Spring Lake
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Neumen, Erika Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Rockford
Strehl, Shae Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Rockford
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Datema, Meghan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Rockford
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
Hite, Aimee Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Rockford
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Rockel, Jimmie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 FOGO/M Zeeland United
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Davis, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M East Grand Rapids
Casalou, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 Detroit Catholic Central
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Bailey, Ashley Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Forest Hills United
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Chapin, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Grand Ledge
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Wunderlich, Ian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Salem
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Nelson, Tyler Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Troy Athens
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
Skomial, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Routt, Adrian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 Saline
Swaffer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 G Cadillac
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Champagne, Madalyn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2020 M Sterling Heights Stevenson
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Ellsworth, Bailey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Okemos
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Gutmann, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 D Macomb Dakota
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Lambdin, Colt Hanover (D3) 2018 M Traverse City St. Francis
Beals, Connor Harford (NJCAA) 2019 FOGO/M Detroit Catholic Central
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Septer, Jaydon Heidelberg (D3) 2018 FOGO/M Clarkston
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Takacs, Joe Hendrix (D3) 2012 G Warren De La Salle
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Macomb Dakota
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Elder, Luke Hope (D3) 2017 A East Grand Rapids
Jackson, Jubilee Hope (D3) 2015 A Bloomfield Hills
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Scheffler, Cole Hope (D3) 2018 FOGO Rockford
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Barthel, Connor Hope (D3) 2019 D U. Liggett
Wedder, Logan Hope (D3) 2020 FOGO Forest Hills Central
Trapani, Taylor Hope (D3) 2011 Midland
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
McCreery, Madison Hope (D3) 2018 A/D Rockford
Shea, Johnny Hope (D3) 2019 G Detroit Catholic Central
Twinney‏, Bryan Hope (D3) 2018 A Plymouth
Suhrheinrich, Maddie Hope (D3) 2018 Okemos
Davis, Cora Hope (D3) 2018 M Rochester Adams
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
Milholland, Caroline Hope (D3) 2017 Midland
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
Mann, Jonathan Hope (D3) 2018 M U. Detroit Jesuit
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Giltner, Greyson Hope (D3) 2017 A Brother Rice
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Brandemihl, Patrick Hope (D3) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Conlon, Andrew Hope (D3) 2018 D/LSM East Grand Rapids
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Foltz, Lauren Hope (D3) 2018 D Okemos
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Radzville, Jack Hope (D3) 2018 A Howell
Rosenbrook, Paige Hope (D3) 2017 Haslett-Williamston
Gotham, Kelly Hope (D3) 2018 M Tecumseh
Cunningham, Liam Hope (D3) 2018 M Detroit Catholic Central
Trapani, Anne Hope (D3) 2014 D Midland
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Bosgraaf, Aleah Hope (D3) 2017 M Holland West Ottawa
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Arbour, Ryan Illinois Tech (D3) 2019 M Hartland
Tognetti, Mallory Illinois Tech (D3) 2016 Hartland
Mills, Andrew Illinois Wesleyan (D3) 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Mucci, Paul Illinois Wesleyan (D3) 2018 A Bloomfield Hills
Brown, Colby Illinois Wesleyan (D3) 2019 A/M Spring Lake
Taylor, Zac Illinois Wesleyan (D3) 2018 FOGO/M Brighton
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Paul, Jake Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Brown, Colton Indiana Tech (NAIA) 2018 M Davison
Campbell, Tayler Indiana Tech (NAIA) 2012 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Solar, Reeves Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Huron Valley
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
McGowan, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Davison
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
Flanigan, Blaine Indiana Tech (NAIA) 2018 D/LSM Warren De La Salle
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Tyburski, Ian Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Temperance Bedford
Jezak, Matthew Indiana Tech (NAIA) 2019 M Holt
Patterson, Mason Indiana Tech (NAIA) 2019 D/LSM Saint Clair
McNamara,Connor Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Holt
Nedbal, Chad Indiana Tech (NAIA) 2018 G Romeo
Moore, Kyra Indiana Tech (NAIA) 2019 D Mattawan
Strouse, Chase Indiana Tech (NAIA) 2018 G Davison
Welsh, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A Huron Valley
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Solin, Joe Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Walled Lake Western
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Bird, Ethan Indiana Tech (NAIA) 2019 A Holt
Day, Dylan Indianapolis (D2) 2019 A Tecumseh
Johnson, Jack Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Mitchell, Sean Indianapolis (D2) 2019 D East Grand Rapids
Basch, Kyle Indianapolis (D2) 2018 M Forest Hills Central
Simonich, Andrew Indianapolis (D2) 2018 A Huron Valley
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Billig, Drew Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Molotky, Dominik Ithaca (D3) 2019 A Spring Lake
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
D'Angelo, Olivia Jacksonville (D1) 2017 A/M Bloomfield Hills
Hoexum, Jacob John Carroll (D3) 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Zarek, Cullen John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Dansbury, Sully John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Stuhlreyer, Reed John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Adams, Alan John Carroll (D3) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Shaver, Charlie John Carroll (D3) 2018 D/LSM Plymouth
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Gould, Cameron John Carroll (D3) 2018 A Brother Rice
Grombala, Colleen John Carroll (D3) 2016 A Bloomfield Hills Marian
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Klinger, Alli Kalamazoo (D3) 2018 Rochester Adams
Jesko, Jack Kalamazoo (D3) 2019 M Saginaw Heritage
Minzey, Natalie Kalamazoo (D3) 2017 M Flint Carman-Ainsworth-Davison
Maiorano, Mackenzie Kalamazoo (D3) 2018 A/M Walled Lake Northern
Decker, Alex Kalamazoo (D3) 2018 D Utica Eisenhower
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Davis, Alex Kalamazoo (D3) 2017 North-Harrison
Tardiff, Leah Kalamazoo (D3) 2017 M Plymouth
Fales, Jake Kalamazoo (D3) 2018 D Kalamazoo United
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Baak, Kelsey Kalamazoo (D3) 2011 Midland
McGorisk, Dylan Kalamazoo (D3) 2018 A Walled Lake Western
Madar, Rachel Kalamazoo (D3) 2017 Dewitt
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Davis, Gwen Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Huron
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Matuszak, Nick Kalamazoo (D3) 2019 D Detroit Catholic Central
Costanzo, Anna Kalamazoo (D3) 2017 Vicksburg
Loveland, Jack Kalamazoo (D3) 2018 M Saline
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Bogard, Rose Kalamazoo (D3) 2018 Ann Arbor Skyline
Reichenbach, Jordan Kalamazoo (D3) 2017 M Rochester Adams
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
MacDonald, Morgan Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Troy
Campanella, Sam Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hartland
Vongphasouk, Sisely Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Rockford
Bailey, Kelli Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Forest Hills United
Russell, Reagan Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Haslett-Williamston
Pastor, Addie Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2019 A/M Mattawan
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Salemi, Gina La Salle (D1) 2016 A Novi
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
Bragg, Joseph Lake Erie (D2) 2018 FOGO/DM Ann Arbor Gabriel Richard
Garlitz, Sydney Lake Erie (D2) 2018 A/M Holt
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
May, Zachary Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Lowell
Fleury, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2018 A L'Anse Creuse
Kalo, Kadijah Lawrence Tech (NAIA) 2013 M East Lansing
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Trent, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 G South Lyon
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Nedbal, Wyatt Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Romeo
Hauff, Weston Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M L'Anse Creuse
Zammit, Kyle Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Warren De La Salle
Pastorino, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2019 Warren De La Salle
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Pickelhaupt, Samuel Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Saint Clair
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Davis, Connor Lawrence Tech (NAIA) 2019 D/LSM Walled Lake Western
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Hubbard, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Huron Valley
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Wright, Stephen Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Ann Arbor Skyline
Muscat, Maveric Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Hartland
Waligora, Katelyn Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Canton
Troher, Vincent Lawrence Tech (NAIA) 2014 D Salem
Greenwood. Nate Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Saginaw Heritage
Roberts, Janie Lawrence Tech (NAIA) 2012 D Plymouth
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Celestino Guerrero Lawrence Tech (NAIA) 2018 DM Macomb Dakota
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Sienkiewicz, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Romeo
Carless, Carlee Lawrence Tech (NAIA) 2018 Sterling Heights Henry Ford II
Vickers, Isabelle Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Rockford
Larkin, Gabi Lawrence Tech (NAIA) 2016 M South Lyon
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
Barnewold, Abby Lawrence Tech (NAIA) 2017 Lake Orion
Hudson, Damian Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M Okemos
Matthews, Brent Lawrence Tech (NAIA) 2018 G Walled Lake Northern
Baxter, Jarred Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Grand Rapids Catholic Central
Young, Frank Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Sterling Heights Henry Ford II
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Schiavi, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Walled Lake Western
Waits, Katy Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Huron Valley
VanBuren, Bella Lawrence Tech (NAIA) 2018 Brighton
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Schiavi, Jimmy Lawrence Tech (NAIA) 2019 M/LSM Walled Lake Western
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Corsi, Matteo Lehigh (D1) 2020 A The Hill Academy (Canada)
Kellner, Scarlett Lewis (D2) 2018 Holland West Ottawa
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Novak, Shannon Lincoln Memorial (D2) 2014 G Grosse Pointe South
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Lockwood, Trevor Lindenwood (D2) 2019 D/LSM Hartland
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United
Holmes, Isabelle Louisville (M:NCLL W:D1) 2019 A Rockford
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Sprague, Atticus Lourdes (NAIA) 2018 G East Lansing
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Dugas, Alyssa Lourdes (NAIA) 2019 D Swartz Creek
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Nantz, Brianna Lourdes (NAIA) 2018 A Brighton
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Pietras, Nick Lourdes (NAIA) 2018 M/LSM Warren Cousino
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Kamish, Joey Loyola (D1) 2019 A Detroit Catholic Central
Pokriefka, Jacob Lynchburg (D3) 2018 G Midland
Leach, Gavin Lynn (D2) 2018 A Vicksburg
Lobo, Sofia M.I.T. (D3) 2016 M Midland
Pinto, Allison M.I.T. (D3) 2017 A/M Wixom St. Catherine
Sedlock, Nick Madonna (NAIA) 2016 A/M Utica Eisenhower
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Plave, Lauren Madonna (NAIA) 2017 Canton
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Terpstra, Colin Madonna (NAIA) 2019 M Orchard Lake St. Mary's
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
Humes, Scott Madonna (NAIA) 2018 M Saint Clair
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Vitori, Taylor Madonna (NAIA) 2019 A/D South Lyon
Truman, Avery Madonna (NAIA) 2018 M Orchard Lake St. Mary's
Khoury, Jake Madonna (NAIA) 2019 LSM Northville
Westrick, Kent Madonna (NAIA) 2018 D Saint Clair
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Kadwell, Maddie Madonna (NAIA) 2018 Huron Valley
Skeens, Haley Madonna (NAIA) 2018 A Canton
Vliek, Madison Madonna (NAIA) 2019 M Portage Northern
Rios, Ricardo Madonna (NAIA) 2019 D/LSM Utica Eisenhower
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Leist, Brittney Madonna (NAIA) 2017 A/M Huron Valley
Potter, Tyler Madonna (NAIA) 2018 G Ann Arbor Gabriel Richard
McMann, Marco Madonna (NAIA) 2018 A Grosse Pointe North
Dyla, Eddie Madonna (NAIA) 2019 A Bloomfield Hills
Salamone, Anthony Madonna (NAIA) 2018 A Northville
Hilton, Josh Madonna (NAIA) 2019 A/M Saint Clair
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Birchmeier‏, Alisha Madonna (NAIA) 2018 A Dexter
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
Wilson, Seth Madonna (NAIA) 2019 D Bloomfield Hills
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Varner, Jeff Madonna (NAIA) 2019 G Northville
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Gayman, Cameron Madonna (NAIA) 2018 A Bloomfield Hills
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Floro, Vincent Madonna (NAIA) 2018 A/M Dearborn Divine Child
Conrad, Nick Madonna (NAIA) 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Caswell, Madeleine Madonna (NAIA) 2017 Plymouth
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Bauman, Sela Marian (D3) 2017 Lowell
Richard, Sean Marquette (D1) 2019 G U. Detroit Jesuit
English, Patrick Marquette (D1) 2018 M Forest Hills Central
Schumar, Mary Marquette (D1) 2019 A East Grand Rapids
Hooker, Lauren Marquette (D1) 2012 M East Grand Rapids
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Verlinde, Noah Marquette (D1) 2019 D Spring Lake
Marsh, Connor Marquette (D1) 2018 DM Brother Rice
Wilson, Meghan Marquette (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Golladay, Katherine Maryland (D1) 2015 M East Grand Rapids
DeRidder, Grace Mercer (D1) 2020 G Caledonia
O'Connor, Matt Mercer (D1) 2019 M Battle Creek Harper Creek
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Heeren, Kyle Merrimack (D2) 2018 D/LSM Rockford
Coretti, Claire Merrimack (D2) 2019 A East Grand Rapids
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
Stebbins, Matt Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Olson, Adam Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
O'Hara, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2016 D Brother Rice
Cannon, Mackenzie Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2015 Portage United
Balch, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2017 A Plymouth
Sullivan, Ryan Michigan (D1) 2020 A Detroit Catholic Central
Clay, Bryce Michigan (D1) 2018 A Forest Hills Central
O'Hara, Patrick Michigan (D1) 2020 M Brother Rice
Kane, Maggie Michigan (D1) 2017 Grand Rapids Catholic Central
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Keller, Ben Michigan (D1) 2017 A East Grand Rapids
Cosgrove, Michael Michigan (D1) 2019 M Brother Rice
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Braun, Emily Michigan (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Egnatuk, Kyleigh Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Rockford
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
O’Connell, Elle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M East Grand Rapids
Marciniak, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Plymouth
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
Albrecht, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Grosse Pointe North
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G
Rauh, Elizabeth Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Grosse Pointe South
Bettelon, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 FOGO/M Troy Athens
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Talovich, Zack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Flint Powers
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Diton, Kyle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Salem
Mikkelsen, Joseph Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 FOGO/M Novi
Giampetroni, Grace Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Cranbrook
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Keyser, Kayla Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 Midland
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Leslie, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Saline
Markowski, Jordan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Dewitt
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1)