Players

Player College Yearsort descending Position High School
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Sonke, Jeff North Carolina (D1) 1997 A/M Birmingham United
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Ambrozy, Allison Penn (D1) 2004 Grosse Pointe South
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
Sayers, Jordy Davenport (D2) 2006 A/M Davison
Washington, Chris Washington and Lee (D3) 2006 Cranbrook
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Yost, Tim Quinnipiac (D1) 2009 G Brother Rice
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
Fogus, Sam Aquinas (NAIA) 2010 Midland
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Mikkelsen, Joseph Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 FOGO/M Novi
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Trapani, Taylor Hope (D3) 2011 Midland
Purtell, J.P. 2011 D/LSM Midland
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Sturr, Cooper Roanoke (D3) 2011 D Rockford
Baak, Kelsey Kalamazoo (D3) 2011 Midland
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Grusell, Zack 2011 Portage Central
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Aaronson, Kyle 2011 A Ann Arbor Huron
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Watt, Jimmy Aquinas (NAIA) 2011 G Walled Lake Central
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Delph, Zach 2012 D Ann Arbor Pioneer
Henderson, Nick Davenport (D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Birney, Kylie Detroit Mercy (D1) 2012 M Livonia Ladywood
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Gushee, David Western Michigan (MCLA D1) 2012 A U. Liggett
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Takacs, Joe Hendrix (D3) 2012 G Warren De La Salle
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Violante, Antonia Swarthmore (D3) 2012 A/M Bloomfield Hills Marian
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Campbell, Tayler Indiana Tech (NAIA) 2012 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Roberts, Janie Lawrence Tech (NAIA) 2012 D Plymouth
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Lining, Kevin Queens (D2) 2012 FOGO/M Troy Athens
Hooker, Lauren Marquette (D1) 2012 M East Grand Rapids
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Jenks, Lindsey William and Mary (D1) 2013 M Forest Hills United
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Stafford, David St. John's (D1) 2013 A/M Mattawan
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Miedema, Connor 2013 G Holland Christian
Lyons, Nick Siena Heights (NAIA) 2013 A Saint Clair
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Hall, Bobbie Connecticut (D1) 2013 A Okemos
Schuen, Matthew 2013 Portage Central
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Olson, Adam Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
Ferris, Tate Davenport (D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Ludlow, Claire Denison (D3) 2013 M East Grand Rapids
Wizniuk, Steven Canisius (D1) 2013 FOGO/M Warren De La Salle
Moran, Anthony 2013 D Ann Arbor Pioneer
Cassidy, Charlotte San Diego (WCLA D1) 2013 A Forest Hills United
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
Medvedev, Emily Brevard (D2) 2013 Midland
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Schneider, Zach Davenport (D2) 2013 FOGO/M Grandville
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Brodberg, Dani Aquinas (NAIA) 2013 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Whitfield, Lauren Aurora (D3) 2013 M Rockford
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Hudgens, Alex Walsh (D2) 2013 M South Lyon
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Braun, Emily Michigan (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Kalo, Kadijah Lawrence Tech (NAIA) 2013 M East Lansing
Wilson, Meghan Marquette (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
Watrous, Helen Western Michigan (MCLA D1) 2013 M Forest Hills United
Bradley, Caitlin Mount Union (D3) 2013 A Grand Rapids Catholic Central
Schiavi, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Walled Lake Western
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Baxter, Cathy St. Mary's (IN) (D3) 2013 D East Grand Rapids
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Hui, Christina Swarthmore (D3) 2013 Northville
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Hilden, Spencer Wheeling Jesuit (D2) 2013 FOGO South Lyon
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
Powers, Samantha Davenport (D2) 2013 G Forest Hills United
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Benson, Devon Davenport (D2) 2013 M Forest Hills Northern
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
Neumen, Erika Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Rockford
Shepherd, Vance Davenport (D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Sherman, Olivia Findlay (D2) 2014 M Okemos
Stebbins, Matt Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Graham, Paul 2014 D Orchard Lake St. Mary's
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Datema, Meghan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Rockford
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Tague, Ray Genesee (NJCAA) 2014 FOGO/M South Lyon
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Lurio, Luke Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Hayes, Charlie Detroit Mercy (D1) 2014 DM Utica Eisenhower
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Bussell, Monica Alma (D3) 2014 A Lowell
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Eicher, Brooke Findlay (D2) 2014 G Hartland
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Bailey, Ashley Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Forest Hills United
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
Pontious, Keagan Seton Hill (D2) 2014 M Caledonia
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Troher, Vincent Lawrence Tech (NAIA) 2014 D Salem
Novak, Shannon Lincoln Memorial (D2) 2014 G Grosse Pointe South
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
Nykamp, Jon Davenport (D2) 2014 A Holland Christian
Vickers, Isabelle Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Rockford
Kaminski, Reid Roanoke (D3) 2014 FOGO Clarkston
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Hite, Aimee Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Rockford
Greeley, Allison Ohio Wesleyan (D3) 2014 M Grand Rapids Christian
Pettke, Shane Seton Hill (D2) 2014 M Utica Eisenhower
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Keyser, Kayla Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 Midland
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
Haesler, Cullen Olivet (D3) 2014 D Tecumseh
Francis, Madison Davenport (D2) 2014 D Forest Hills United
Kemper, Michael 2014 A/M Birmingham United
Skomial, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Hulick, Ross Benedictine (IL) (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Trapani, Anne Hope (D3) 2014 D Midland
Whisler, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2014 M Midland
Schalau, Paulie Davenport (D2) 2014 A East Grand Rapids
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Ellsworth, Bailey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Okemos
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Stapleton, Mitchell Michigan-Dearborn (NAIA) 2014 M Grosse Pointe North
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Colaianne, Anthony 2014 DM Hartland
Egnatuk, Kyleigh Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Rockford
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Brown, Noah Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Sharkey, Lauren Detroit Mercy (D1) 2014 M Clarkston
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Woods, Zack Genesee (NJCAA) 2014 A/M South Lyon
Watson, Ashley New Hampshire (D1) 2014 D Caledonia
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Gainey, Caleigh St. Mary's (IN) (D3) 2014 D Grand Blanc
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Smith, Collin Wheeling Jesuit (D2) 2014 G Canton
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
DeYoung, Emma Detroit Mercy (D1) 2014 M Grand Rapids Christian
Holowaty, John Siena Heights (NAIA) 2014 A Saint Clair
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Topper, Kyle Davenport (D2) 2014 A Troy
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Serra, Ben Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Elder, Liza Northwestern (M:GLLL W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Stover, Ben 2015 D Plymouth
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Goodspeed, Jane Denison (D3) 2015 D East Grand Rapids
Crawford, Kyle 2015 A L'Anse Creuse North
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Stanners, Sean Seton Hill (D2) 2015 A Detroit Catholic Central
Tobiczyk, Jack 2015 A Utica Eisenhower
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Cares, Ava Adrian (D3) 2015 M East Grand Rapids
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Martin, Brock Navy (D1) 2015 M Troy
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Isaac, Kathleen Tiffin (D2) 2015 D Walled Lake United
Soule, Logan 2015 DM Caledonia
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
Penland, Adam Western Michigan (MCLA D1) 2015 A Grand Haven
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Burczyk, Carli Cleary (NAIA) 2015 D South Lyon
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Cannon, Mackenzie Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2015 Portage United
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Kirchoff, Katie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 Canton
Foxworthy, Rob Olivet (D3) 2015 D Walled Lake Central
Porath, Danie Slippery Rock (D2) 2015 D Hartland
Fisk, Pete 2015 A/M Forest Hills Northern
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Cramer, Stefan 2015 D/LSM Flint Powers
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
VanHoven, Cydney Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
Bohay, Brad 2015 D Forest Hills Eastern
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Allevato, Kyle 2015 LSM Troy
Berg, Amelia Adrian (D3) 2015 G Haslett-Williamston
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Melucci, Alec 2015 A Northville
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
Newby, Colin Montana (MCLA D1) 2015 FOGO Sterling Heights Henry Ford II
Schember, Tanner Western Michigan (MCLA D1) 2015 DM Bay City Western
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Huffman, Jack Davenport (D2) 2015 G East Grand Rapids
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Spehar, Kelly Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 D Rockford
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Schenck, Eric Siena Heights (NAIA) 2015 M Hartland
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Macomb Dakota
Jackson, Jubilee Hope (D3) 2015 A Bloomfield Hills
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Papp, Laura Wooster (Ohio) (D3) 2015 A Forest Hills United
DeClercq, Tyler 2015 G Hartland
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Blumberg, Jack 2015 D Cranbrook
Percy, Jack 2015 M Troy
Roth, Mikey 2015 DM East Grand Rapids
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
D’Alessandro, Carly Alma (D3) 2015 M Midland
Toro, Chris Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Clarkston
Orman, Justin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 A Walled Lake Central
Yanna, Andrew Wayne St. (NCLL) 2015 G Saginaw Heritage
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
O’Connell, Elle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M East Grand Rapids
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Loughran, Brad 2015 A Brighton
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Forester, Caroline Tampa (D2) 2015 M Bloomfield Hills Marian
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Fietsam, Kyle 2015 M Troy
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Golladay, Katherine Maryland (D1) 2015 M East Grand Rapids
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Brown, Miccolby 2015 G Midland
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Foster, Max Calvin (D3) 2015 A/M Brother Rice
Wieloch, Megan Wilmington (D3) 2015 G Plymouth
Barnett, Hana Cleary (NAIA) 2016 M Hartland
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Peoples, Emma 2016 M Saline
Blauvelt, Luke 2016 M Grand Haven
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Hodge, Cole 2016 G Portage Central
Wyatt, Dietrich Davenport (D2) 2016 D Saginaw Heritage
Woods, Charlie 2016 A Lake Orion
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
Aaronson, Chad 2016 M Ann Arbor Huron
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Tognetti, Mallory Illinois Tech (D3) 2016 Hartland
Winkelseth, Matt Potomac St. (NJCAA) 2016 M Saline
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
Grombala, Colleen John Carroll (D3) 2016 A Bloomfield Hills Marian
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
Zisholz, Cameron 2016 LSM Okemos
Hamm, Connor Tampa (D2) 2016 LSM U. Detroit Jesuit
Ball, Camden 2016 M Temperance Bedford
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Archer, Amanda Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Brighton
Jared, Audrey Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Swartz Creek
Diehm, Jack 2016 G East Grand Rapids
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Sommerville, Jenna Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Clarkston
Buchler, Logan 2016 M Mattawan
Kaminski, Alyssa Montevallo (D2) 2016 A/M Okemos
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Sherman, Bennett 2016 A Okemos
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Shuple, Cole Davenport (D2) 2016 LSM Rockford
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Wujek, Harrison Wittenberg (D3) 2016 M U. Liggett
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Perry, Peyton 2016 A Battle Creek Lakeview
DeCaire, Dustin 2016 A Grand Haven
Salemi, Gina La Salle (D1) 2016 A Novi
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Martin, Lucas 2016 A Salem
Jarzynski, Matt Augustana (D3) 2016 D Detroit Catholic Central
Turner, Abbe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A/M Grand Ledge
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Whitaker, Robert Young Harris (D2) 2016 M U. Liggett
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Carino, Kendall Aquinas (NAIA) 2016 A Flint Powers
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Smith, Cole 2016 M East Lansing
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Brush, Clare 2016 Ann Arbor Pioneer
Nordstrom, Matthieu Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 LSM Walled Lake Western
Kenney, Jimmy 2016 A Detroit Country Day
Hentschel, Nathaniel 2016 M Grand Haven
Larkin, Gabi Lawrence Tech (NAIA) 2016 M South Lyon
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Brian, Caitlin Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Roth, Jacob 2016 M Portage Central
Donahue, Zach 2016 M Midland
Usiak, Cam Ohio Wesleyan (D3) 2016 D/LSM Okemos
Virkus, Tucker 2016 A Haslett-Williamston
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Needham, Carter 2016 M Battle Creek Pennfield
Vander Molen, Alex Ohio St. (D1) 2016 M Rockford
Villarreal, Alyssa Utah St. (M:MCLA D2 W:WCLA D2) 2016 A Lake Orion
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Flesch, Mitchell 2016 A Battle Creek Harper Creek
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Swift, Jacob Albion (D3) 2016 M Howell
Williamson, Chase Tampa (D2) 2016 M Holt
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Pakula, Carson 2016 A Canton
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Reason, Ross 2016 G Brother Rice
Gearig, Justin Trine (D3) 2016 A Vicksburg
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Olesko, Sawyer 2016 M Lowell
Sowell, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2016 A Portage Northern
Trout, Bogar Dallas (D3) 2016 D Tecumseh
O'Hara, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2016 D Brother Rice
Miller, Andrew 2016 D Bay City Western
Jacobs, Jill Tiffin (D2) 2016 Livonia Ladywood
Cottrell, Noah 2016 LSM Forest Hills Eastern
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
Maxey, Logan 2016 D L'Anse Creuse
Ineich, Kayla Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Wagner, Cay 2016 D Midland
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Lyons, Nolan Siena Heights (NAIA) 2016 A Saint Clair
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Kalas, Joe 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Auyer, John 2016 A Mattawan
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Mitchell, Austin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 A/M Utica Eisenhower
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Lucas, Tommy 2016 D/LSM Saline
Richards, Alec 2016 M Saline
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Shamblin, Logan Detroit Mercy (D1) 2016 G Utica Eisenhower
Wolfe, Jack Wittenberg (D3) 2016 D U. Detroit Jesuit
Rauh, Elizabeth Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Grosse Pointe South
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Dennis, Evan 2016 FOGO Brother Rice
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Godell, Meghan Detroit Mercy (D1) 2016 D Rochester
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Goyette, Nick 2016 D Davison
Kunkel, Nick 2016 D Holland Christian
Mrozinski, Tyler 2016 D Battle Creek Pennfield
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Grabowski, Alex 2016 FOGO Rochester
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
Connors, Ryan 2016 G Pontiac Notre Dame Prep
Strandberg, Tyler 2016 D Spring Lake
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Dobreff, Nick Monmouth College (D3) 2016 D Warren De La Salle
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Newmann, Zoe Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A Rockford
Roda, Logan 2016 A L'Anse Creuse
Kehring, Robert, III 2016 G Sault Area
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Albrecht, Madeliene Siena Heights (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Baker, James Davenport (D2) 2016 M Grandville
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Stickle, Liam Thiel (D3) 2016 Clarkston
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Byrd, Ryan 2016 G U. Detroit Jesuit
Macksood, Reed 2016 A Flint Powers
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
Hanner, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2016 A South Lyon
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Argue, Hannah Siena Heights (NAIA) 2016 D Portage Northern
Turner, Liam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Saline
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Shatrau, Samantha Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Walled Lake Central
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Conwell, Logan Davenport (D2) 2016 M Clarkston
Naples, Jack Saginaw Valley State (NCLL) 2016 D Sterling Heights Henry Ford II
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Sly, Benny 2016 M Grand Blanc
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Marshall, Grant 2016 M Ann Arbor Skyline
Vanord, Alexa Carthage (D3) 2016 A South Lyon
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Giampetroni, Grace Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Cranbrook
Roesler, Derrek 2016 M Brighton
Ringler, Grant 2016 D Okemos
Thomas, Jr., Ali 2016 D Portage Northern
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Palmer, Angela Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A/M Okemos
Corbiere, Isaac 2016 FOGO/M Sault Area
Masselink, Nik Davenport (D2) 2016 M Grandville
Robinson, Marcus Toledo (NCLL) 2016 M Ypsilanti Lincoln
Stein, Connor 2016 D Flint Powers
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
Matthews, Riley 2016 M Cranbrook
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Minanov, Alexander Penn (D1) 2016 M U. Liggett
Gjokaj, Alex Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Taylor, David Davenport (D2) 2016 G Clarkston
Shanklin, Emily Stevens (D3) 2016 M Bloomfield Hills Marian
Leppanen, Abrahm 2016 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Reuel, Ryann Davenport (D2) 2016 D Rockford
Lockwood, Devon 2016 M Rockford
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Patterson, Spencer 2016 A Holland West Ottawa
Lucci, Nick 2016 A Bloomfield Hills
Carr, Isabel Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Pofahl, Logan 2016 D Grand Haven
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Koons, Parker 2016 M Grand Blanc
Smith, Devin Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D L'Anse Creuse
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Scane, James Robert Morris (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Halberg, Joe 2016 M Brighton
Simion, David Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A Saline
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Lafrance, Sawyer 2016 A Rochester Stoney Creek
Stachler, Anna 2016 A Birmingham United
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Smith, Kyle Davenport (D2) 2016 A Grandville
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Carey, Drew 2016 G Spring Lake
Goulet, Oliver 2016 M Holland West Ottawa
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Perry, Joe 2016 D Farmington
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Kreitzer, Danny Siena Heights (NAIA) 2016 M South Lyon
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Grenesko, Grant 2016 DM Midland
Sheridan, Shane 2016 G Port Huron
Wilson, Jake 2016 A Grand Rapids Northview
Torrez-Miner, Reina Mount Holyoke (D3) 2016 A/M East Lansing
Sedlock, Nick Madonna (NAIA) 2016 A/M Utica Eisenhower
Kanner, Cameron Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Walled Lake Central
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Gorski, Elliot Rhodes (D3) 2016 M Troy Athens
Ranck, Adam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 A Walled Lake Northern
Baker, Justin 2016 A Detroit Catholic Central
Dewey, Grant 2016 A Rochester Adams
Dewys, Kristen Carthage (D3) 2016 Holland West Ottawa
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Prince, Lawton 2016 A/M Holland Warriors
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Duren, Josh 2016 DM Okemos
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Lobo, Sofia M.I.T. (D3) 2016 M Midland
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Kramer, Cole 2016 A Grand Haven
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Wood, Nick 2016 M Walled Lake Central
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Sigler, Caden 2016 FOGO Grand Rapids Christian
Mercier, Dylan 2016 A/M Brighton
Baccanari, Michael 2016 FOGO/M U. Detroit Jesuit
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
Wright, McGregor 2016 FOGO Dexter
Kowalski, Stosh Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Nicholas, Maddie Adrian (D3) 2016 A South Lyon
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Swanson, Will 2016 D Farmington
Tate, Noah Siena Heights (NAIA) 2016 D Swartz Creek
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Fagnani, Nathan 2016 M Orchard Lake St. Mary's
Farrell, Alex 2016 M Midland
Mesman, Allyson Calvin (D3) 2016 A Hudsonville
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Klekotka, Alex 2016 A Grand Rapids Northview
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
Savich, Maddie Rochester (D3) 2016 G Huron Valley
Campanella, Madeline Gannon (D2) 2016 Hartland
Wagnitz, Erin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 Waterford United
Craig, Josh 2016 A Saline
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Strawn, Shelby 2017 D Plymouth
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Montgomery, Drew 2017 A/M Canton
Stover, Charlie Capital (D3) 2017 LSM Warren De La Salle
Calcaterra, Caroline 2017 M Grosse Pointe South
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Madar, Rachel Kalamazoo (D3) 2017 Dewitt
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Laier, Teagan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Hartland
Kish, Connor 2017 D Grand Blanc
Bond, Tate 2017 D Forest Hills Central
Cantelon, Taylor Detroit Mercy (D1) 2017 M West Bloomfield
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Pyrett, Megan Aquinas (NAIA) 2017 D/M Flint Powers
Bell, Adam 2017 D/LSM Oxford
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Goldsmith, Grant 2017 A Detroit Catholic Central
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Milholland, Caroline Hope (D3) 2017 Midland
Ernst, Caleb 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Capatina, Nick 2017 M Detroit Catholic Central
Tardich, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2017 A Northville
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
Filips, Andy 2017 M Troy Athens
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
Daniels, Jessica Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 M Brighton
Stenstrom, Cole 2017 D Grand Rapids Christian
Jamieson, Evan 2017 M Okemos
Pinto, Allison M.I.T. (D3) 2017 A/M Wixom St. Catherine
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Graham, Lanard 2017 D Detroit Country Day
Chrisman, Luke 2017 D Sterling Heights Stevenson
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Bloch, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 D/M Brighton
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Frangie, Joe 2017 D Okemos
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Peel, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2017 D Troy
VandenBosch, Cathryn 2017 A/M Plymouth
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Hubbell, Claire 2017 D Grosse Pointe South
Kopicki, Sophia Siena Heights (NAIA) 2017 U. Liggett
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Davis, Gwen Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Huron
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Buhro, Zach 2017 D/LSM Belleville
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
Amezaga, Gavin 2017 A/M Ann Arbor Greenhills
Lynch, Derek 2017 M Bloomfield Hills
Heintzelman, Casey Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Hudsonville
Kohl, Kyle Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 LSM Troy Athens
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Nylander, Max 2017 M Grand Blanc
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Salice, Marisa Albion (D3) 2017 Walled Lake Northern
Shotwell, Brice Salisbury (D3) 2017 LSM Brighton
Wolfgang, Devin 2017 M Saginaw Heritage
Walus, Shannon Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Brighton
Pontious, Courtney Transylvania (D3) 2017 M Caledonia
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Sutton, Nick Florida Gulf Coast (MCLA D2) 2017 M Utica Eisenhower
Ulbrich, Jay 2017 FOGO/M Grosse Pointe South
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Feneley, Clare Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Gillis, Connor 2017 A Rockford
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Slank, Ryan Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO/M Rochester
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Trent, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 G South Lyon
Pitt, Russel 2017 A Midland
Alexis, Quinn 2017 A Saline
Zender, Jack 2017 A Ann Arbor Pioneer
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Sypniewski, John Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO Hartland
Tardiff, Leah Kalamazoo (D3) 2017 M Plymouth
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
Frederickson, Laurel Gannon (D2) 2017 G Lowell
Ruppert, Pierce 2017 D East Grand Rapids
Peterson, Will 2017 D Grand Rapids Christian
Hubbard, Drew 2017 D Lake Orion
Stevens, Joely Margaux Christopher Newport (D3) 2017 M Forest Hills United
Conroy, Sophie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A/M Spring Lake
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Shoemaker, Lucas 2017 D South Lyon
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Balch, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2017 A Plymouth
Dolan, Brendan 2017 A/M Detroit Country Day
Wunderlich, Ian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Salem
Gasche, Mitchell 2017 M Saline
Keeling, Sarah Western Michigan (MCLA D1) 2017 Hartland
Costanzo, Anna Kalamazoo (D3) 2017 Vicksburg
Rosenbrook, Paige Hope (D3) 2017 Haslett-Williamston
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
Skinner, Nate Moravian (D3) 2017 D/LSM Dexter
Arendsen, Mitch 2017 D Holland Christian
Barnewold, Abby Lawrence Tech (NAIA) 2017 Lake Orion
Lynch, Devon 2017 M Bloomfield Hills
Warda, Alec Siena Heights (NAIA) 2017 M Brighton
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Hinken, Jack UMass Lowell (D1) 2017 D Zeeland United
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
Smythe, Mariah Siena Heights (NAIA) 2017 G Novi
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
Augier, Danielle Boston (D1) 2017 A Birmingham United
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Szymusiak, Steven Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 LSM Canton
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Genyk, Nate 2017 M Ann Arbor Skyline
Solin, Joe Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Walled Lake Western
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
LaLumia, Nate 2017 D Grand Ledge
Parks, Skylar Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Fenton-Linden
Markowski, Jordan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Dewitt
Spinek, Zack 2017 A Troy Athens
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Groendyk, Gerrit 2017 D/M Holland Christian
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Bugaj, Joseph 2017 A Troy
Bauman, Sela Marian (D3) 2017 Lowell
Hodges, Jake Davenport (D2) 2017 D/LSM Clarkston
Kuiper, Max 2017 A/M Forest Hills Central
Deboer, Sam Alma (D3) 2017 D Rockford
Young, Frank Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Sterling Heights Henry Ford II
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Caswell, Madeleine Madonna (NAIA) 2017 Plymouth
Johnson, Maddie Detroit Mercy (D1) 2017 G Salem
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Covert, Ethan Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 D South Lyon
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
Steele,Jake Olivet (D3) 2017 G Howell
Miller, Stephanie Davenport (D2) 2017 M Salem
Morgan, Brady Michigan-Flint (NCLL) 2017 A Waterford United
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Lambert, Shriver Davenport (D2) 2017 A/M Byron Center
Bosgraaf, Aleah Hope (D3) 2017 M Holland West Ottawa
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
Bully, Spencer 2017 A Grand Blanc
Liebetreu, Gabe Clemson (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 G Grand Haven
Keller, Ben Michigan (D1) 2017 A East Grand Rapids
Bertrand, Blake 2017 D Ann Arbor Skyline
Vongphasouk, Sisely Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Rockford
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Verlinde, Brant 2017 G Spring Lake
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi
Racinski, Steve Tampa (D2) 2017 M The Hill Academy (Canada)
Gago, Noah 2017 A Ann Arbor Pioneer
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
Stone, Anthony 2017 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United
Salisbury, Addison 2017 Dewitt
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Kurnick, Ben 2017 M Brother Rice
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Giltner, Greyson Hope (D3) 2017 A Brother Rice
Reichenbach, Jordan Kalamazoo (D3) 2017 M Rochester Adams
Kane, Maggie Michigan (D1) 2017 Grand Rapids Catholic Central
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Plave, Lauren Madonna (NAIA) 2017 Canton
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Dennis, Carson Wellesley (D3) 2017 A Grosse Pointe South
Mahalak, Alec 2017 A Monroe St. Mary Catholic Central
Gorski, Mitchell Ohio Wesleyan (D3) 2017 LSM Troy Athens
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
Auer, Matt 2017 M Ann Arbor Pioneer
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Lovelace, Trevor 2017 G
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
Condino, Kyle 2017 D/LSM Northville
Chase, Sarah Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 Northville
Barman, Marissa 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Gallaher, Zach 2017 A Plymouth
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
Lopez, Evan Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Kopp, Ethan 2017 D Battle Creek Harper Creek
Austermiller, Max Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Jarrad, Liam 2017 M Swartz Creek
Montagano, Mitchell 2017 M Brighton
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Anderson, Nate 2017 M Rockford
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
McMaster, Katie Otterbein (D3) 2017 Novi
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
DeWitt, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 M South Lyon
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Tyszkiewicz,Bradley 2017 M Plymouth
Kuhowski, Savannah Adrian (D3) 2017 South Lyon
Ronan, Sean 2017 M Rochester Adams
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Elder, Luke Hope (D3) 2017 A East Grand Rapids
Holloway, Nate 2017 DM Northville
Byas, Jacob 2017 A Davison
Adams, Alan John Carroll (D3) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Gonzalez, Mario 2017 A/M Okemos
Goodsir, Adam 2017 FOGO Okemos
Rotterberk, Max 2017 M Brother Rice
Ruppert, Grace 2017 A East Grand Rapids
Poll, Ellie 2017 A/M Caledonia
Collins, Jake 2017 D Hartland
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Stegall, Travis 2017 LSM Muskegon Reeths-Puffer
Ramos, Tommy 2017 M Ann Arbor Gabriel Richard
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Elliot, Elizabeth Siena Heights (NAIA) 2017 G Plymouth
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Shenkenberg, Jacob Wisconsin-Madison (GLLL) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Miller, Aaliyah Davenport (D2) 2017 Mattawan
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Kuhns, Lexi Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Portage Northern
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Kurnick, Annie 2017 D/M Detroit Country Day
Minzey, Natalie Kalamazoo (D3) 2017 M Flint Carman-Ainsworth-Davison
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Schiavi, Johnny Cleary (NAIA) 2017 D Walled Lake Western
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Coval, Jordan 2017 FOGO Troy
Krisan, Trevor Wooster (Ohio) (D3) 2017 G Walled Lake Central
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Luciani, Joey 2017 A Cranbrook
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Diakantonis, George 2017 M Howell
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
Pieri, Carly 2017 M Caledonia
Kamish, Brennan Rutgers (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Prieskorn, Blake 2017 D Salem
Yabs, Beau 2017 A Dewitt
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Tanguay, Patrick 2017 FOGO/M Troy
Litogot, Mike 2017 G Tecumseh
Schick, Brandon 2017 D Rochester Adams
Boersma, Ashley 2017 M Forest Hills Northern
Steiner, Cierra Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Plymouth
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Wagner, Kenzie Cleary (NAIA) 2017 Flint Carman-Ainsworth-Davison
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Schumaker, Quinn Benedictine (IL) (D3) 2017 LSM Caledonia
Coyne, Abby Cleary (NAIA) 2017 Canton
Bruinius, Connor 2017 D Forest Hills Northern
Alterman, TJ 2017 M U. Detroit Jesuit
Selby, Chase 2017 A Battle Creek Lakeview
D'Angelo, Olivia Jacksonville (D1) 2017 A/M Bloomfield Hills
Gaillard, Ian 2017 D Brighton
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Seklar, Parker 2017 A U. Detroit Jesuit
Sutherland, Blake 2017 D Rochester Stoney Creek
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
Izrailov, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 FOGO/M Walled Lake Northern
Davis, Alex Kalamazoo (D3) 2017 North-Harrison
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Robinson, Nathan 2017 G Grosse Pointe North
Yerian, Zach Adrian (D3) 2017 A Warren De La Salle
Lewandowski, Matt 2017 D Brother Rice
Ottenhoff, Abby 2017 D Grosse Pointe South
Weaver, Garrett Siena Heights (NAIA) 2017 A Temperance Bedford
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Tyburski, Ian Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Temperance Bedford
Ciora, Scout 2017 A Lake Orion
Hallock, Tanner 2017 M Forest Hills Central
Williams, Maya Cleary (NAIA) 2017 Lowell
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Griffin, Dylan 2017 A/M Muskegon Reeths-Puffer
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Economou, Meghan Calvin (D3) 2017 G Hartland
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Kinder, Bianca Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A/M Haslett-Williamston
Wysong, Conner Calvin (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
Mendoza, David Davenport (D2) 2017 M Holt
Janice, Nathan 2017 G Canton
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
Reece, Nicole Alma (D3) 2017 A/M Livonia Ladywood
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Rupnow, Cole 2017 FOGO/M Belleville
Roth, Emily 2017 M East Grand Rapids
Lining, Jake UMass Lowell (D1) 2017 A Troy Athens
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
Salva, Benjamin 2017 D Romeo
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Stedtefeld, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Sterling Heights Stevenson
Elliott, Auden Brown (D1) 2017 M East Grand Rapids
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
Ear-Davis, Gerald 2017 M Ann Arbor Pioneer
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Osburn, Wade Siena Heights (NAIA) 2017 D Tecumseh
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Rippy, Lauren 2017 M Canton
Wallace, Shane Wooster (Ohio) (D3) 2017 D/LSM Waterford United
Dietz, Sierra 2017 Dewitt
Cavellier, Max Wittenberg (D3) 2017 G Troy Athens
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Stormzand, Constance Cincinnati (M:NCLL W:D1) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Sine, Thomas 2017 LSM Grosse Pointe South
Winn, Reilly Siena Heights (NAIA) 2017 LSM Hartland
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Finneran, Thomas 2017 M Lake Orion
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Lowe, Hunter 2017 D Oxford
Leist, Brittney Madonna (NAIA) 2017 A/M Huron Valley
Brodbeck, Gwyneth Adrian (D3) 2017 Lake Orion
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Thammavongsa, Cody 2017 M Holland West Ottawa
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Bruner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 A/M Huron Valley
Bade, John 2018 A/M Flint Powers
Haadsma, Jerry Albion (D3) 2018 M Battle Creek Lakeview
English, Patrick Marquette (D1) 2018 M Forest Hills Central
Emerson, Alec Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Biland, Mathias 2018 D/LSM Lake Orion
Neuenfeldt, Ashley 2018 M Midland
Kamm, Steven Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 M Grosse Pointe North
Del Vecchio, Jack 2018 A East Grand Rapids
Schulte, John Baldwin Wallace (D3) 2018 M Grosse Pointe South
Pokriefka, Jacob Lynchburg (D3) 2018 G Midland
Neumen, Brooklyn North Carolina (D1) 2018 M Rockford
Schulz, Maxwell 2018 FOGO Northville
Vargas, Lesley Calvin (D3) 2018 D Holland West Ottawa
Gallaher, Jake Siena Heights (NAIA) 2018 M Hartland
Pastor, Cam 2018 D Mattawan
Gearig, Tim Alma (D3) 2018 A Vicksburg
Gorman, James Ohio Wesleyan (D3) 2018 D Okemos
McMann, Marco Madonna (NAIA) 2018 A Grosse Pointe North
Wild, Lexa 2018 A Midland
Zahn, Jared 2018 A Midland
Mueller, Collin Siena Heights (NAIA) 2018 M Tecumseh
Davis, Cora Hope (D3) 2018 M Rochester Adams
Newlin,Riley 2018 G Lapeer
Karber, Alyssa 2018 Okemos
Heeren, Kyle Merrimack (D2) 2018 D/LSM Rockford
Stoklas, Ben Davenport (D2) 2018 G Rockford
Yuhas, Nate Elmhurst (D3) 2018 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Vander Molen, Mekenzie Ohio St. (D1) 2018 M Rockford
Strouse, Chase Indiana Tech (NAIA) 2018 G Davison
Payter, Steven Davenport (D2) 2018 M Hartland
Schiller, Davis Air Force (D1) 2018 A/M Cranbrook
Keating, Kelleigh Stanford (D1) 2018 M Bloomfield Hills Sacred Heart
Twinney‏, Bryan Hope (D3) 2018 A Plymouth
Suhrheinrich, Maddie Hope (D3) 2018 Okemos
Phipps, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2018 M Lowell
Chwalibog, Noah Albion (D3) 2018 Orchard Lake St. Mary's
Confere, Will Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Beazley, Emily Detroit Mercy (D1) 2018 A Hartland
Lockwood, Brady Saginaw Valley State (NCLL) 2018 D Hartland
DeYoung, Jake 2018 FOGO Hartland
Skeens, Haley Madonna (NAIA) 2018 A Canton
Potter, Tyler Madonna (NAIA) 2018 G Ann Arbor Gabriel Richard
Baggett, Mitchell Rollins (D2) 2018 D Grand Blanc
Nedbal, Chad Indiana Tech (NAIA) 2018 G Romeo
Heuschele, Paul Alma (D3) 2018 FOGO/M Orchard Lake St. Mary's
Nantz, Brianna Lourdes (NAIA) 2018 A Brighton
Basch, Kyle Indianapolis (D2) 2018 M Forest Hills Central
White, Max Wheeling Jesuit (D2) 2018 M Spring Lake
Radzville, Jack Hope (D3) 2018 A Howell
Meredith, Chase 2018 M Canton
McClain, Ian 2018 A Grand Haven
Baisley, Connor Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Rochester Stoney Creek
Ford, Nathan Siena Heights (NAIA) 2018 M Macomb Dakota
Campanella, Sam Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hartland
Bruneau, Davis Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 A Saline
Franklin, Christian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 D L'Anse Creuse North
Butterworth, Nick 2018 D/LSM Lake Orion
Fields, Maddie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Waterford United
Conley, Jace Albion (D3) 2018 A/M Orchard Lake St. Mary's
Miciek, Shayne 2018 M Brighton
DeGroat, Cole 2018 D Brother Rice
Aiden Taliaferro Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Walled Lake Northern
Dewald, Amaya Upper Iowa (D2) 2018 Grand Haven
Kanji, Evan 2018 G Ann Arbor Greenhills
Blunt, Cole 2018 D/LSM Rockford
Greenwood. Nate Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Saginaw Heritage
Greenway, Jacob Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM
Foltz, Lauren Hope (D3) 2018 D Okemos
Duca, Lindsay 2018 M East Grand Rapids
Birchmeier‏, Alisha Madonna (NAIA) 2018 A Dexter
Nesbitt, Grant Adrian (D3) 2018 A Port Huron
Nugent, Jake 2018 M Lowell
Sparling, Chase 2018 FOGO/M Novi
Schams, Alyssa 2018 G South Lyon
Cirino, Michelle Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Plymouth
Fletcher, Dylan Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 FOGO/M Lapeer
Chapin, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Grand Ledge
Leach, Gavin Lynn (D2) 2018 A Vicksburg
Ysseldyke, Brendan Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hudsonville
Roth, Jessica 2018 M Portage Central
Johnson, Jack Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Wells, Patrick Trine (D3) 2018 G Orchard Lake St. Mary's
Ochsenkehl, Stephen Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Aubin, Ryan 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Baert, Thomas Otterbein (D3) 2018 M Walled Lake Western
Heaton, Kenneth 2018 M Grosse Pointe North
Rupnow, Jay Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 G Belleville
Billig, Drew Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Gayman, Cameron Madonna (NAIA) 2018 A Bloomfield Hills
Wiseman, Kristen 2018 M Canton
Maher, Jack Albion (D3) 2018 G Bloomfield Hills
Lazzara, Alexandra 2018 M Lake Orion
Beam, Haley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Temperance Bedford
Celestino Guerrero Lawrence Tech (NAIA) 2018 DM Macomb Dakota
Diton, Kyle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Salem
Mack, Taylor 2018 M Grand Blanc
Hill, Emily Albion (D3) 2018 M Saline
Gauger, Cam 2018 M Ann Arbor Greenhills
Reid, Jack Tufts (D3) 2018 A Ann Arbor Pioneer
King, Cassie Cleary (NAIA) 2018 Brandon-Holly
Karcher, Blake 2018 D Brother Rice
Pinto, Ethan 2018 M Caledonia
Matthews, Brent Lawrence Tech (NAIA) 2018 G Walled Lake Northern
Lorelli, Mario Wittenberg (D3) 2018 D Grosse Pointe North
Hylok, Taylor 2018 Grand Haven
Mukhtar, Jacob 2018 D Pontiac Notre Dame Prep
Hoffman, Jon 2018 D Grand Haven
Alspaugh, Jackson 2018 A Grand Ledge
Dansbury, Sully John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Brillhart, Garrett 2018 A Midland
Floro, Vincent Madonna (NAIA) 2018 A/M Dearborn Divine Child
Gotham, Kelly Hope (D3) 2018 M Tecumseh
Garlitz, Sydney Lake Erie (D2) 2018 A/M Holt
Johnson, Alex 2018 A/M U. Liggett
Sienkiewicz, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Romeo
Wiggins, Zach Denison (D3) 2018 A Mattawan
Kueling, Tate 2018 D U. Liggett
Bettelon, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 FOGO/M Troy Athens
Petrucci, Grant Wagner (D1) 2018 D/LSM Detroit Country Day
Renfrew, Emily Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 Okemos
Siwik, Zach 2018 D Portage Central
Connolly, Erin 2018 D Bloomfield Hills
Mahmud, Omar Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D/LSM Saline
Weber, Tyler Olivet (D3) 2018 D Lapeer
Carless, Carlee Lawrence Tech (NAIA) 2018 Sterling Heights Henry Ford II
Williams, Cole Florida Southern (D2) 2018 M Grand Ledge
Burke, Trevor Olivet (D3) 2018 D Lake Orion
Salamone, Anthony Madonna (NAIA) 2018 A Northville
Beison, Jack 2018 LSM Mattawan
Stallworth, Christian Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Brother Rice
Mann, Ryan 2018 M Belleville
Kelbert, Mackenzie Davenport (D2) 2018 A Brighton
McGibbon, Cole Aquinas (NAIA) 2018 LSM L'Anse Creuse North
Ernst, Jerry 2018 D Detroit Catholic Central
Hunter, AJ Siena Heights (NAIA) 2018 G/D Anchor Bay
Simpson, Tommy 2018 FOGO/M Salem
Kendall, Jake 2018 A Canton
Barkel, Zac 2018 A Byron Center
Swaffer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 G Cadillac
Bielby,Grace 2018 Okemos
Michael, Jack York College of PA (D3) 2018 G Brother Rice
Thompson, Tyler 2018 A Salem
Vislay, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 G Temperance Bedford
Hudson, Damian Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M Okemos
George, Cauy 2018 M Midland
Spagnolo, Luca 2018 D/LSM Howell
Pietras, Nick Lourdes (NAIA) 2018 M/LSM Warren Cousino
Latham, Hayden St. Ambrose (NAIA) 2018 D Caledonia
Pitchford, Makenna Davenport (D2) 2018 G Caledonia
Canapini, Anthony Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Royal Oak
Taylor, Zac Illinois Wesleyan (D3) 2018 FOGO/M Brighton
Rogers, Jacob Colorado College (D3) 2018 FOGO East Grand Rapids
Garnier, Carter 2018 D Grosse Pointe South
Godin, Cameron Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 A Dearborn Divine Child
Barr, Travis Otterbein (D3) 2018 A Dewitt
Smith, Sam 2018 D/LSM Ypsilanti Lincoln
Strehl, Shae Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Rockford
Bergeron, Brendan 2018 M Grosse Pointe North
Leslie, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Saline
Miling, Jack 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Mann, Jonathan Hope (D3) 2018 M U. Detroit Jesuit
French, Chris Adrian (D3) 2018 A Lake Orion
Case, Landon Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
DeCaussin, Kyle Siena Heights (NAIA) 2018 FOGO/M Sterling Heights Henry Ford II
Milia, Sophia 2018 A/M Cranbrook
Bogard, Rose Kalamazoo (D3) 2018 Ann Arbor Skyline
Addonizio, Logan Mount Union (D3) 2018 A/M Walled Lake Western
Salmon, Bryce Trine (D3) 2018 D Rochester Adams
Griffin, Bradley 2018 D Bloomfield Hills
Gourley, Ella 2018 M East Grand Rapids
Brunner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 M Huron Valley
Sprague, Madison Palm Beach Atlantic (D2) 2018 A Forest Hills United
Shamblin, Connor 2018 A Troy
Pousak, Robert 2018 D Detroit Country Day
Dillon, Grace 2018 A Bloomfield Hills
Payton, Max Detroit Mercy (D1) 2018 A Grosse Pointe North
Locher, Dakota 2018 M Clarkston
Septer, Jaydon Heidelberg (D3) 2018 FOGO/M Clarkston
Waits, Katy Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Huron Valley
VanBuren, Bella Lawrence Tech (NAIA) 2018 Brighton
Eckenrode, Jason 2018 M L'Anse Creuse North
Soukup, Amber Siena Heights (NAIA) 2018 A Oxford
Blackburn, Ryan 2018 A Brother Rice
Jean, Vinnie Siena Heights (NAIA) 2018 G Dearborn Divine Child
Lesh, Blake Trine (D3) 2018 D Lapeer
Gutmann, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 D Macomb Dakota
McIntyre, Kyle 2018 DM Midland
Brinkley, Caleb Olivet (D3) 2018 Grand Ledge
Polydoras, Nick Cleveland St. (D1) 2018 M Canton
Jackson, Nodin 2018 M
Grewal, Melaina 2018 Okemos
Loveland, Jack Kalamazoo (D3) 2018 M Saline
Preston, Ross Olivet (D3) 2018 M Hartland
Brickey, Kade Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 G Holt
Bailey, Kelli Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Forest Hills United
McGorisk, Dylan Kalamazoo (D3) 2018 A Walled Lake Western
Rinna, Alessandro Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D Hartland
Ruit, Will Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Troy Athens
Pfhistner, Joshua 2018 M Muskegon Reeths-Puffer
Coleman, Grant 2018 M Cranbrook
Boerigter, Clayton Aquinas (NAIA) 2018 G Zeeland United
Zarotney, Evan Alma (D3) 2018 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Case, Cameron Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Scappaticci, Silvio Siena Heights (NAIA) 2018 A South Lyon
Downey, Zach 2018 G Detroit Catholic Central
Martinez, Tucker 2018 D Zeeland United
Vlk, Tyler 2018 M Walled Lake Northern
Klinger, Alli Kalamazoo (D3) 2018 Rochester Adams
Keenoy, Mallory 2018 G Okemos
Warezak, Spencer Dartmouth (D1) 2018 A U. Liggett
Blackburn, Brayden 2018 D/LSM Muskegon Reeths-Puffer
Marshall, Elise Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 M Grand Rapids Catholic Central
Chaffee, Grant Albion (D3) 2018 M Warren De La Salle
Davis, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M East Grand Rapids
Mann, Connor 2018 D/LSM Belleville
Schroeck, Harrison Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Ypsilanti Arbor Prep
Kostus, Cam Detroit Mercy (D1) 2018 A Rockford
Maiorano, Mackenzie Kalamazoo (D3) 2018 A/M Walled Lake Northern
Gayda, Austin 2018 D Battle Creek Lakeview
Marsh, Connor Marquette (D1) 2018 DM Brother Rice
Rinehart, Josh 2018 M Mattawan
Hoexum, Jacob John Carroll (D3) 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Levin, Daniel 2018 D Cranbrook
Brickley, Caleb Olivet (D3) 2018 M Grand Ledge
Olson, William Onondaga (NJCAA) 2018 LSM Saline
Brown, Josie Tiffin (D2) 2018 Spring Lake
Bade, Max Adrian (D3) 2018 G Port Huron
Powell, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM Fenton-Linden
Mills, Andrew Illinois Wesleyan (D3) 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Matul, Haley Alderson Broaddus (D2) 2018 G North-Harrison
May, Zachary Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Lowell
Fleury, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2018 A L'Anse Creuse
Humes, Scott Madonna (NAIA) 2018 M Saint Clair
Marciniak, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Plymouth
Brown, Colton Indiana Tech (NAIA) 2018 M Davison
Hodge, Carson Olivet (D3) 2018 M Portage Central
Prime, Dylan 2018 M Detroit Country Day
Brown, Liam Milwaukee School of Engineering (D3) 2018 A Lake Orion
Kadwell, Maddie Madonna (NAIA) 2018 Huron Valley
Miller, Jennifer Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D South Lyon
Talovich, Zack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Flint Powers
Mulanix, Maxwell 2018 M Caledonia
Sprague, Atticus Lourdes (NAIA) 2018 G East Lansing
Bera, Brian Denison (D3) 2018 A Rockford
Alverson, Chloe 2018 A/M Haslett-Williamston
Zarek, Cullen John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Carr, Brianna Northland (D3) 2018 A Northville
Belanger, Jake 2018 M Detroit Country Day
Noble, Reilly Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Russell, Reagan Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Haslett-Williamston
Iles, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 A Royal Oak
Simonich, Andrew Indianapolis (D2) 2018 A Huron Valley
Veto, Cam Ohio Northern (D3) 2018 A Hartland
Truman, Avery Madonna (NAIA) 2018 M Orchard Lake St. Mary's
Phillpotts, Mason 2018 D Flint Powers
Canfield, Jace 2018 G Battle Creek Lakeview
Falk, Allison Detroit Mercy (D1) 2018 M Brighton
Wikman, Kris Aquinas (NAIA) 2018 A Kenowa Hills
McDermott, Tyler 2018 M/LSM Belleville
Day, Jacob Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 LSM Vicksburg
Kelley, Hannah Seton Hill (D2) 2018 A Brighton
Flanigan, Blaine Indiana Tech (NAIA) 2018 D/LSM Warren De La Salle
Cunningham, Liam Hope (D3) 2018 M Detroit Catholic Central
Corwin, Hannah Ohio St. (D1) 2018 Vicksburg
Yabs, Natalie Albion (D3) 2018 M Dewitt
Albrecht, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Grosse Pointe North
Helias, Nick Bethany (D3) 2018 A Plymouth
Fox, Travis Adrian (D3) 2018 M Lapeer
Muscat, Maveric Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Hartland
Goldberg, Benny 2018 G Birmingham United
Tracht, Sam 2018 LSM Hartland
Westrick, Kent Madonna (NAIA) 2018 D Saint Clair
Nitschky, Helena 2018 M Midland
Lee, Sabrina Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Canton
Muscara, Henry 2018 G Kalamazoo United
Morrison, Grant 2018 M Flint Powers
Flanigan, Connor 2018 FOGO/M Canton
Gould, Cameron John Carroll (D3) 2018 A Brother Rice
Alnaraie, Melanie Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Clarkston
Nedbal, Wyatt Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Romeo
Mucci, Paul Illinois Wesleyan (D3) 2018 A Bloomfield Hills
Yates, Danny 2018 A Huron Valley
Forga, Caleb St. Bonaventure (D1) 2018 A/M Belleville
Van Pelt, Tommy Vassar (D3) 2018 M U. Liggett
Brandemihl, Patrick Hope (D3) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Thomas, Drew Babson (D3) 2018 D East Grand Rapids
Martin, Thomas Dubuque (D3) 2018 D/LSM Sault Area
Joe Plencner Wabash (D3) 2018 M Ann Arbor Gabriel Richard
Hauff, Weston Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M L'Anse Creuse
Beyer, Edward St. Bonaventure (D1) 2018 M Dewitt
Hart, Tyler 2018 G Brighton
Fairman, Jackson 2018 A Saline
Brand, Eric 2018 Grand Ledge
Singer, Andrew Walsh (D2) 2018 DM/LSM Hartland
Brookens, Jeremy 2018 FOGO/M Midland
Scheffler, Cole Hope (D3) 2018 FOGO Rockford
Milanowski, Nick Detroit Mercy (D1) 2018 G East Grand Rapids
Flint, Ryan 2018 M Midland
Khoury, Abe 2018 D Northville
Stuhlreyer, Reed John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Clay, Bryce Michigan (D1) 2018 A Forest Hills Central
Hardy, Danyelle Notre Dame College (D2) 2018 Grand Ledge
Bates, Mitchell 2018 DM Plymouth
Nelson, Tyler Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Troy Athens
Wiater, Angelina Amherst (D3) 2018 A Cranbrook
Gillette, Cameron 2018 M Battle Creek Lakeview
Snyder, Julianne Detroit Mercy (D1) 2018 A Livonia Ladywood
Bailey, Nolan 2018 D/LSM Huron Valley
Riggle, Jack 2018 M Grand Blanc
Lambdin, Colt Hanover (D3) 2018 M Traverse City St. Francis
Wainio, Jordyn Adrian (D3) 2018 D Grand Blanc
Stearns, Hunter Calvin (D3) 2018 D Hudsonville
Andreski, Grace Walsh (D2) 2018 A/M Flint Powers
Borer, Robert 2018 M Salem
Rieger, Quinn 2018 FOGO/M Grand Haven
Pattinson, Ethan Bellarmine (D1) 2018 M Detroit Catholic Central
Haban, Michael 2018 D/LSM
Thompson, Peter Georgetown (D1) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Cunningham, Chandler 2018 A/M Battle Creek Harper Creek
McCormick, Chase 2018 D Birmingham United
Stilson, Cameron Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 G Brighton
Scane, Isabelle Northwestern (M:GLLL W:D1) 2018 M Cranbrook
Pickelhaupt, Samuel Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Saint Clair
Shaver, Charlie John Carroll (D3) 2018 D/LSM Plymouth
Lane, Ella 2018 G Midland
Kellner, Scarlett Lewis (D2) 2018 Holland West Ottawa
Tatar, Joey Albion (D3) 2018 D/LSM Battle Creek Harper Creek
McCreery, Madison Hope (D3) 2018 A/D Rockford
Pinilla-Vergara, Camilo 2018 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Trucco, Ranger 2018 A/M Traverse City United
Winkelseth, Shane Onondaga (NJCAA) 2018 G Saline
Griffin, Evan Calvin (D3) 2018 G Hartland
Robison, Fernando Detroit Mercy (D1) 2018 FOGO/M Tecumseh
Conlon, Andrew Hope (D3) 2018 D/LSM East Grand Rapids
Holmes, Josh Alma (D3) 2018 LSM Vicksburg
D'Autremont, Isabel Cleary (NAIA) 2018 Clarkston
Bragg, Joseph Lake Erie (D2) 2018 FOGO/DM Ann Arbor Gabriel Richard
McNulty, Kyler Siena Heights (NAIA) 2018 DM/LSM Belleville
Dybowski, Sante Elmhurst (D3) 2018 A/M Brother Rice
Dixon, Cameron 2018 D/LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Holm, Blake 2018 M Walled Lake Northern
Fales, Jake Kalamazoo (D3) 2018 D Kalamazoo United
Capozello, Austin 2018 D/LSM Sterling Heights Stevenson
Decker, Alex Kalamazoo (D3) 2018 D Utica Eisenhower
Connors, Kelson Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Flint Powers
Morgan, Patrick 2018 D East Grand Rapids
Gilbert, Megan Calvin (D3) 2018 M Holt
D'Angelo, Lia Niagara (D1) 2018 A Bloomfield Hills
Knill, Matt 2018 D/LSM Pontiac Notre Dame Prep
Hinnant, Georgia 2018 M Cranbrook
Milano, Danny Davenport (D2) 2019 G Clarkston
Born, Blake Olivet (D3) 2019 M Battle Creek Pennfield
Eichbauer, Trent Davenport (D2) 2019 M Rockford
Donahue, Emma Detroit Mercy (D1) 2019 Hartland
Kidd, Colton 2019 DM Flint Powers
Curtis, Ethan Calvin (D3) 2019 M Forest Hills Northern
Kloostra, Erin Vermont (D1) 2019 M Forest Hills United
Richard, Sean Marquette (D1) 2019 G U. Detroit Jesuit
Arbour, Ryan Illinois Tech (D3) 2019 M Hartland
Shea, Johnny Hope (D3) 2019 G Detroit Catholic Central
Padilla, Jonas 2019 FOGO/M U. Detroit Jesuit
Davis, Connor Lawrence Tech (NAIA) 2019 D/LSM Walled Lake Western
Wilkie, Connor 2019 D Flint Powers
Crawford, Cameron Alabama-Huntsville (D2) 2019 D Saline
Wilson, Seth Madonna (NAIA) 2019 D Bloomfield Hills
VanKampen, Elliott 2019 LSM Holland Christian
Dyla, Eddie Madonna (NAIA) 2019 A Bloomfield Hills
Puzevic, Sam Albion (D3) 2019 A Mattawan
Burton, Chad Albion (D3) 2019 D/LSM Walled Lake Northern
Peters, Chris 2019 A Saline
Deines, Cameron 2019 M Forest Hills Central
Brophy, Lawson Amherst (D3) 2019 FOGO Cranbrook
Parks, Bodie 2019 FOGO/M Grandville
Gilbert, Annie Detroit Mercy (D1) 2019 A Grand Rapids Catholic Central
Murphy, Riley 2019 D/LSM Forest Hills Central
Combs, Henry 2019 G U. Liggett
Rockel, Jimmie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 FOGO/M Zeeland United
Rand, Jamie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 Temperance Bedford
Hubbard, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Huron Valley
Love, Kyle UMass Lowell (D1) 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Lockwood, Trevor Lindenwood (D2) 2019 D/LSM Hartland
Platt, Mike Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 DM/LSM Belleville
Bigelow, Quest Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 DM Troy
Drettmann, Henry 2019 D Grosse Pointe South
Bodley, Samuel 2019 M L'Anse Creuse North
Barthel, Connor Hope (D3) 2019 D U. Liggett
Sisitki, Ryan York College of PA (D3) 2019 M Midland
Biddle, Matthew 2019 M Ann Arbor Gabriel Richard
Sottrel, William 2019 M Grosse Pointe North
Patterson, Mason Indiana Tech (NAIA) 2019 D/LSM Saint Clair
Burd, Ethan Davenport (D2) 2019 D/LSM Caledonia
Petouhoff, Justin Detroit Mercy (D1) 2019 LSM Detroit Catholic Central
Ohlrich, Ethan 2019 A Midland
Holden, Luke Adrian (D3) 2019 D/LSM South Lyon
Hansen, Lauren Aquinas (NAIA) 2019 Jenison
Wilson, Michael 2019 FOGO Flint Powers
Crosby, Jack Rutgers (D1) 2019 D/LSM Brother Rice
Kleynenberg, Gavin Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM East Kentwood
Csizmadia, Eric Siena Heights (NAIA) 2019 M Clarkston
Prebay, Blake 2019 A Bloomfield Hills
Zimmerman, Max 2019 M Detroit Country Day
Feldeisen, Trey 2019 LSM Ann Arbor Greenhills
Majick, Luke Furman (D1) 2019 M Forest Hills Central
Braddock, Dylan York College of PA (D3) 2019 A/M Brother Rice
Waligora, Katelyn Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Canton
Jawanda, Justin 2019 Sterling Heights Stevenson
Coyle, Jack 2019 G Grosse Pointe South
Brigmon, Jake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 A South Lyon
Herschauer, Laura 2019 M Midland
Boyd, Christopher 2019 FOGO/M Grand Rapids Christian
Hinman, Ethan 2019 A Forest Hills Eastern
Daigneault, Jean-Christophe York College of PA (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
DeLamielleure, Kyle 2019 D Forest Hills Central
Thrall, Gage 2019 LSM Davison
Costello, Todd 2019 A U. Liggett
Cramer, Miles 2019 A Flint Powers
Fus, Matt 2019 D Huron Valley
Lenhard, Timo 2019 LSM U. Detroit Jesuit
Shuple, Chase Davenport (D2) 2019 A Rockford
Reed, Patrick 2019 D U. Liggett
Bodley, Simeon 2019 M L'Anse Creuse North
Welsh, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A Huron Valley
Andriot, Michael 2019 M Midland
Faber, Sam Ohio St. (D1) 2019 FOGO Haslett-Williamston
McGowan, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Davison
Leppanen, Ezra Alma (D3) 2019 A/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Sutton, Hunter New England (D3) 2019 FOGO/M South Lyon
Halpin, Luke 2019 M Brother Rice
O'Connor, Matt Mercer (D1) 2019 M Battle Creek Harper Creek
DeYoung, Kate Detroit Mercy (D1) 2019 M Grand Rapids Christian
McKouen, Keelan Davenport (D2) 2019 A/M Clarkston
Hallock, Tate 2019 M Forest Hills Central
Repkey, Seth 2019 A/M Waterford United
Petro, Jake Detroit Mercy (D1) 2019 M Detroit Catholic Central
Varner, Jeff Madonna (NAIA) 2019 G Northville
Tholl, Tripp Depauw (D3) 2019 D East Grand Rapids
Mireles, Jalen 2019 D East Lansing
Ciuk, Joey 2019 G Okemos
Smith, Aiden Elmhurst (D3) 2019 D Walled Lake Western
Hannawa, Jacob 2019 A Brother Rice
Goodall, Alex 2019 A Royal Oak Shrine Catholic
Parker, Jack Cornell (D1) 2019 D Forest Hills Eastern
Koviak, Jeff 2019 M Plymouth
Murphy, Brandon 2019 FOGO Brother Rice
Langdon, Keltin 2019 D Dewitt
Fisher, Chase Ohio Wesleyan (D3) 2019 G East Grand Rapids
Moore, Elliot 2019 M Midland
Van Skiver, Davis 2019 A Forest Hills Northern
Montroy, Josh 2019 D Plymouth
Wujciak, Kathryn 2019 M Birmingham United
Payne, Mitchell 2019 D Spring Lake
Bailey, Graham 2019 A Bay City Western
Loria, Joe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G Fenton-Linden
Sampson, Shannon Aquinas (NAIA) 2019 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Marsden, Nate 2019 M Brother Rice
Fraeyman, Eric Stony Brook (D1) 2019 M Romeo
Terpstra, Colin Madonna (NAIA) 2019 M Orchard Lake St. Mary's
Miller, Dylan 2019 D Grosse Pointe South
Comiskey, Colt Anderson (D3) 2019 D Brighton
Krummenacher, Tanyr Amherst (D3) 2019 A Saline
Carroll, Henry 2019 M Traverse City St. Francis
Busen, Natalie Mount Olive (D2) 2019 Huron Valley
Schwartz, Michael Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 D Canton
Conrad, Nick Madonna (NAIA) 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Jascoe, Gavin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 FOGO/DM Walled Lake Central
Metaj, Evan 2019 A Forest Hills Central
Tynan, Joshua Siena Heights (NAIA) 2019 D Riverview Gabriel Richard
Donaldson, James Georgetown (D1) 2019 D Brother Rice
Bartram, Ashley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G North-Harrison
Schaub, Andrew Aquinas (NAIA) 2019 M Traverse City United
Giampetroni, Daniel 2019 D Ann Arbor Pioneer
Peoples, Evan 2019 A/M Saline
Zimmer, William Denison (D3) 2019 M U. Detroit Jesuit
Blackburn, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 M Walled Lake Central
Burke, Gavin 2019 G Grand Rapids Northview