Players

Playersort descending College Year Position High School
Brillhart, Garrett 2018 A Midland
Aaronson, Chad 2016 M Ann Arbor Huron
Aaronson, Kyle 2011 A Ann Arbor Huron
Abbott, Marcus 2020 M Forest Hills Central
Abdelnour, Nick 2020 FOGO/M Detroit Catholic Central
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Adams, Alan John Carroll (D3) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Addonizio, Logan Mount Union (D3) 2018 A/M Walled Lake Western
Affrica, Ben 2019 A Flint Powers
Aicher, Boston 2020 M Rochester Stoney Creek
Aiden Taliaferro Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Walled Lake Northern
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
Albano, Harrison 2020 A Plymouth
Albrecht, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Grosse Pointe North
Albrecht, Connor 2019 D Grosse Pointe North
Albrecht, Madeliene Siena Heights (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
Alexander, Colton 2019 M Grand Blanc
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Alexis Carnley 2020 A West Bloomfield
Alexis, Quinn 2017 A Saline
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Allen,Brendan 2020 A Plymouth
Allevato, Kyle 2015 LSM Troy
Alnaraie, Melanie Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Clarkston
Alspaugh, Jackson 2018 A Grand Ledge
Alterman, TJ 2017 M U. Detroit Jesuit
Alverson, Chloe 2018 A/M Haslett-Williamston
Ambrozy, Allison Penn (D1) 2004 Grosse Pointe South
Amezaga, Gavin 2017 A/M Ann Arbor Greenhills
Anderson, Nate 2017 M Rockford
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Andreski, Grace Walsh (D2) 2018 A/M Flint Powers
Andriot, Michael 2019 M Midland
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Anheuser, Jenna Adrian (D3) 2019 D Canton
Anheuser, Nichole Aquinas (NAIA) 2019 Lowell
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Antenucci, Sam Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Rochester Adams
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Arbour, Ryan Illinois Tech (D3) 2019 M Hartland
Archer, Amanda Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Brighton
Arendsen, Mitch 2017 D Holland Christian
Argue, Hannah Siena Heights (NAIA) 2016 D Portage Northern
Armstrong, Connor 2021 M Salem
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Aubin, Ryan 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Auer, Matt 2017 M Ann Arbor Pioneer
Augier, Danielle Boston (D1) 2017 A Birmingham United
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
Auradnt, John 2022 A Brighton
Austermiller, Max Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Auyer, John 2016 A Mattawan
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Baak, Kelsey Kalamazoo (D3) 2011 Midland
Baccanari, Michael 2016 FOGO/M U. Detroit Jesuit
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Bade, John 2018 A/M Flint Powers
Bade, Max Adrian (D3) 2018 G Port Huron
Baert, Thomas Otterbein (D3) 2018 M Walled Lake Western
Baggett, Mitchell Rollins (D2) 2018 D Grand Blanc
Bailey, Ashley Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Forest Hills United
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Bailey, Graham 2019 A Bay City Western
Bailey, Kelli Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Forest Hills United
Bailey, Nolan 2018 D/LSM Huron Valley
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Baisley, Connor Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Rochester Stoney Creek
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Baker, Brody 2020 D Byron Center
Baker, James Davenport (D2) 2016 M Grandville
Baker, Justin 2016 A Detroit Catholic Central
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Balch, Jack Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2017 A Plymouth
Ball, Camden 2016 M Temperance Bedford
Balmforth, Jack 2022 G Detroit Catholic Central
Baratta, Connor Rutgers (D1) 2020 FOGO/M Detroit Catholic Central
Barkel, Zac 2018 A Byron Center
Barman, Marissa 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Barnett, Hana Cleary (NAIA) 2016 M Hartland
Barnett, Jeffrey 2020 M Clarkston
Barnewold, Abby Lawrence Tech (NAIA) 2017 Lake Orion
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Barr, Travis Otterbein (D3) 2018 A Dewitt
Barratta, Connor 2020 FOGO Detroit Catholic Central
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Barthel, Connor Hope (D3) 2019 D U. Liggett
Bartnicki, David 2020 D Canton
Bartram, Ashley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G North-Harrison
Basch, Kyle Indianapolis (D2) 2018 M Forest Hills Central
Bates, Mitchell 2018 DM Plymouth
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Bauman, Sela Marian (D3) 2017 Lowell
Baxter, Cathy St. Mary's (IN) (D3) 2013 D East Grand Rapids
Baxter, Jarred Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Grand Rapids Catholic Central
Beals, Connor Harford (NJCAA) 2019 FOGO/M Detroit Catholic Central
Beam, Haley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Temperance Bedford
Beaudrie, Sophia William Penn (NAIA) 2019 D Grand Haven
Beazley, Emily Detroit Mercy (D1) 2018 A Hartland
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Beison, Jack 2018 LSM Mattawan
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Belanger, Jake 2018 M Detroit Country Day
Bell, Adam 2017 D/LSM Oxford
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Benoit, Nolan 2020 A/M Macomb Dakota
Benson, Devon Davenport (D2) 2013 M Forest Hills Northern
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Bera, Brian Denison (D3) 2018 A Rockford
Berchiatti, Ryan 2020 M Mattawan
Berg, Amelia Adrian (D3) 2015 G Haslett-Williamston
Berg, Braeden 2019 M Haslett-Williamston
Bergeron, Brendan 2018 M Grosse Pointe North
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Bertrand, Blake 2017 D Ann Arbor Skyline
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Betrus, Manny 2020 M Brother Rice
Bettelon, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 FOGO/M Troy Athens
Beyer, Alexa St. Bonaventure (D1) 2020 M Dewitt
Beyer, Edward St. Bonaventure (D1) 2018 M Dewitt
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Biddle, Matthew 2019 M Ann Arbor Gabriel Richard
Bidle, Chase 2020 FOGO/M Grandville
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Bielby,Grace 2018 Okemos
Bigelow, Quest Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 DM Troy
Biland, Mathias 2018 D/LSM Lake Orion
Billig, Drew Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Birchmeier‏, Alisha Madonna (NAIA) 2018 A Dexter
Bird, Ethan Indiana Tech (NAIA) 2019 A Holt
Birney, Kylie Detroit Mercy (D1) 2012 M Livonia Ladywood
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Birney, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Detroit Catholic Central
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Blackburn, Brayden 2018 D/LSM Muskegon Reeths-Puffer
Blackburn, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 M Walled Lake Central
Blackburn, Ryan 2018 A Brother Rice
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Blake, Sam Albion (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Blauvelt, Luke 2016 M Grand Haven
Bloch, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 D/M Brighton
Blumberg, Jack 2015 D Cranbrook
Blunt, Cole 2018 D/LSM Rockford
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Bodley, Samuel Indiana Tech (NAIA) 2019 M L'Anse Creuse North
Bodley, Simeon Indiana Tech (NAIA) 2019 M L'Anse Creuse North
Boerigter, Clayton Aquinas (NAIA) 2018 G Zeeland United
Boersma, Ashley 2017 M Forest Hills Northern
Boesiger, Christopher 2019 M U. Detroit Jesuit
Boeve, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2019 A/M Rochester Adams
Bogard, Rose Kalamazoo (D3) 2018 Ann Arbor Skyline
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Bohay, Brad 2015 D Forest Hills Eastern
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Boling, Taylor Siena Heights (NAIA) 2019 Holt
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Bond, Tate 2017 D Forest Hills Central
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Bonkowski, Pierce 2021 M Detroit Catholic Central
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Bordo, Nicole Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 A Warren Regina
Borer, Robert 2018 M Salem
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
Born, Blake Olivet (D3) 2019 M Battle Creek Pennfield
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Bosgraaf, Aleah Hope (D3) 2017 M Holland West Ottawa
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Bowen, Danny 2019 M U. Liggett
Bowen, Sam 2021 Forest Hills Eastern
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Boyd, Christopher 2019 FOGO/M Grand Rapids Christian
Brace, David 2021 A/M Plymouth
Braddock, Dylan York College of PA (D3) 2019 A/M Brother Rice
Braddock, Owain 2020 A Brother Rice
Bradley, Caitlin Mount Union (D3) 2013 A Grand Rapids Catholic Central
Bragg, Joseph Lake Erie (D2) 2018 FOGO/DM Ann Arbor Gabriel Richard
Brand, Eric 2018 Grand Ledge
Brandemihl, Patrick Hope (D3) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
Braun, Emily Michigan (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Breining, Cameron 2019 A Chelsea
Brian, Caitlin Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Brickey, Kade Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 G Holt
Brickley, Caleb Olivet (D3) 2018 M Grand Ledge
Brickley, James 2021 LSM Grand Ledge
Bridger, Kaitlyn Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2020 M Clarkston
Bridgewater, Zach Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Huron Valley
Brigmon, Jake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 A South Lyon
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Brinkley, Caleb Olivet (D3) 2018 Grand Ledge
Brodbeck, Gwyneth Adrian (D3) 2017 Lake Orion
Brodberg, Dani Aquinas (NAIA) 2013 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Brookens, Jeremy 2018 FOGO/M Midland
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Brophy, Lawson Amherst (D3) 2019 FOGO Cranbrook
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Brown, Colby Illinois Wesleyan (D3) 2019 A/M Spring Lake
Brown, Colton Indiana Tech (NAIA) 2018 M Davison
Brown, Josie Tiffin (D2) 2018 Spring Lake
Brown, Liam Milwaukee School of Engineering (D3) 2018 A Lake Orion
Brown, Miccolby 2015 G Midland
Brown, Noah Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Brueck, Ben 2020 A/M Midland
Bruinius, Connor 2017 D Forest Hills Northern
Bruinius, Owen Towson (D1) 2019 D Forest Hills Northern
Bruneau, Davis Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 A Saline
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Bruner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 A/M Huron Valley
Brunner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 M Huron Valley
Brush, Clare 2016 Ann Arbor Pioneer
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Bucci, Jack 2020 A Warren De La Salle
Buchler, Logan 2016 M Mattawan
Buchmann, Jack 2021 Caledonia
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Buell, Grant Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM Traverse City St. Francis
Bugaj, Joseph 2017 A Troy
Buhro, Zach 2017 D/LSM Belleville
Bully, Spencer 2017 A Grand Blanc
Bumbaugh, Gabby 2020 A/M Birmingham United
Bungart, Jack 2022 D Orchard Lake St. Mary's
Bungart, JP 2020 G Bloomfield Hills
Burczyk, Carli Cleary (NAIA) 2015 D South Lyon
Burd, Ethan Davenport (D2) 2019 D/LSM Caledonia
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Burke, Gavin 2019 G Grand Rapids Northview
Burke, Patrick 2020 A/M Dearborn Divine Child
Burke, Trevor Olivet (D3) 2018 D Lake Orion
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Burton, Chad Albion (D3) 2019 D/LSM Walled Lake Northern
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Busen, Natalie Mount Olive (D2) 2019 Huron Valley
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Bussell, Monica Alma (D3) 2014 A Lowell
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Butterworth, Nick 2018 D/LSM Lake Orion
Byas, Jacob 2017 A Davison
Byrd, Ryan 2016 G U. Detroit Jesuit
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Calcaterra, Caroline 2017 M Grosse Pointe South
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Callaghan, Trevor Madonna (NAIA) 2019 A/M Bloomfield Hills
Calvin Cheney Walsh (D2) 2019 LSM
Campanella, Madeline Gannon (D2) 2016 Hartland
Campanella, Sam Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hartland
Campbell, Tayler Indiana Tech (NAIA) 2012 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Canapini, Anthony Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Royal Oak
Canfield, Jace 2018 G Battle Creek Lakeview
Cannon, Mackenzie Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2015 Portage United
Cantelon, Taylor Detroit Mercy (D1) 2017 M West Bloomfield
Capatina, Nick 2017 M Detroit Catholic Central
Capozello, Austin 2018 D/LSM Sterling Heights Stevenson
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Cares, Ava Adrian (D3) 2015 M East Grand Rapids
Carey, Drew 2016 G Spring Lake
Carino, Fidel 2020 M Flint Powers
Carino, Kendall Aquinas (NAIA) 2016 A Flint Powers
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Carless, Carlee Lawrence Tech (NAIA) 2018 Sterling Heights Henry Ford II
Carr, Brianna Northland (D3) 2018 A Northville
Carr, Isabel Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Carroll, Brian 2020 D Brother Rice
Carroll, Henry 2019 M Traverse City St. Francis
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Casalou, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 Detroit Catholic Central
Case, Cameron Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Case, Landon Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
Cassidy, Charlotte San Diego (WCLA D1) 2013 A Forest Hills United
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Castles, Jacob Albion (D3) 2019 A Flint Powers
Caswell, Grant 2020 M Plymouth
Caswell, Madeleine Madonna (NAIA) 2017 Plymouth
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
Cavellier, Max Wittenberg (D3) 2017 G Troy Athens
Celestino Guerrero Lawrence Tech (NAIA) 2018 DM Macomb Dakota
Cervantes, Jack 2020 M Canton
Chaffee, Grant Albion (D3) 2018 M Warren De La Salle
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Champagne, Madalyn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2020 M Sterling Heights Stevenson
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
Chapin, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Grand Ledge
Chase, Sarah Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 Northville
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Chermak, Mitchell 2021 FOGO/M Okemos
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
Chrisman, Luke 2017 D Sterling Heights Stevenson
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Christides, Max UMass Lowell (D1) 2019 G Cranbrook
Chronowski, Evan 2022 D/LSM Midland
Chwalibog, Noah Albion (D3) 2018 Orchard Lake St. Mary's
Ciarrocca, Cade Monmouth (D1) 2019 D
Ciora, Scout 2017 A Lake Orion
Cirino, Michelle Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Plymouth
Ciuk, Joey York College of PA (D3) 2019 G Okemos
Clark, Brady 2021 D/LSM Walled Lake Central
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Clay, Bryce Michigan (D1) 2018 A Forest Hills Central
Clay, Jackson 2020 A Forest Hills Central
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Colaianne, Anthony 2014 DM Hartland
Coleman, Ethan 2021 Spring Lake
Coleman, Grant 2018 M Cranbrook
Collins, Jake 2017 D Hartland
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Combs, Henry 2019 G U. Liggett
Combs, Samuel 2020 M U. Liggett
Comer, Charlie 2019 A/M Brother Rice
Comiskey, Colt Anderson (D3) 2019 D Brighton
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Condino, Kyle 2017 D/LSM Northville
Confere, Will Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Conley, Jace Albion (D3) 2018 A/M Orchard Lake St. Mary's
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Conlon, Andrew Hope (D3) 2018 D/LSM East Grand Rapids
Conlon, James 2021 The Hill Academy (Canada)
Connolly, Erin 2018 D Bloomfield Hills
Connors, Kelson Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Flint Powers
Connors, Ryan 2016 G Pontiac Notre Dame Prep
Conrad, Matt 2019 A Kenowa Hills
Conrad, Nick Madonna (NAIA) 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Conroy, Jack Utah (D1) 2020 M U. Liggett
Conroy, Krew Wheeling Jesuit (D2) 2019 FOGO/M Vicksburg
Conroy, Sophie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A/M Spring Lake
Conwell, Logan Davenport (D2) 2016 M Clarkston
Cook, Jake 2019 A Cranbrook
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Corbiere, Isaac 2016 FOGO/M Sault Area
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
Coretti, Claire Merrimack (D2) 2019 A East Grand Rapids
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Corsi, Matteo Lehigh (D1) 2020 A The Hill Academy (Canada)
Corwin, Hannah Ohio St. (D1) 2018 Vicksburg
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Cosgrove, Michael Michigan (D1) 2019 M Brother Rice
Costanzo, Anna Kalamazoo (D3) 2017 Vicksburg
Costello, Todd 2019 A U. Liggett
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
Cottrell, Noah 2016 LSM Forest Hills Eastern
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Coval, Jordan 2017 FOGO Troy
Covert, Ethan Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 D South Lyon
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Coyle, Jack 2019 G Grosse Pointe South
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
Coyne, Abby Cleary (NAIA) 2017 Canton
Craig, Josh 2016 A Saline
Cramer, Miles Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2019 A Flint Powers
Cramer, Stefan 2015 D/LSM Flint Powers
Crawford, Cameron Alabama-Huntsville (D2) 2019 D Saline
Crawford, Kyle 2015 A L'Anse Creuse North
Crosby, Jack Rutgers (D1) 2019 D/LSM Brother Rice
Csizmadia, Eric Siena Heights (NAIA) 2019 M Clarkston
Cullinane, Joey 2019 FOGO Midland
Cunningham, Chandler 2018 A/M Battle Creek Harper Creek
Cunningham, Liam Hope (D3) 2018 M Detroit Catholic Central
Curtis, Ethan Calvin (D3) 2019 M Forest Hills Northern
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
D'Angelo, Lia Niagara (D1) 2018 A Bloomfield Hills
D'Angelo, Olivia Jacksonville (D1) 2017 A/M Bloomfield Hills
D'Autremont, Isabel Cleary (NAIA) 2018 Clarkston
Dadabbo, Dominic 2019 G Brother Rice
Daigneault, Jean-Christophe York College of PA (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Daniels, Jessica Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 M Brighton
Dansbury, Sully John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Datema, Meghan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Rockford
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
Davis, Alex Kalamazoo (D3) 2017 North-Harrison
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Davis, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M East Grand Rapids
Davis, Connor Lawrence Tech (NAIA) 2019 D/LSM Walled Lake Western
Davis, Cora Hope (D3) 2018 M Rochester Adams
Davis, Gwen Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Huron
Day, Dylan Indianapolis (D2) 2019 A Tecumseh
Day, Jacob Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 LSM Vicksburg
Deboer, Sam Alma (D3) 2017 D Rockford
DeCaire, Dustin 2016 A Grand Haven
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
DeCaussin, Kyle Siena Heights (NAIA) 2018 FOGO/M Sterling Heights Henry Ford II
Decker, Alex Kalamazoo (D3) 2018 D Utica Eisenhower
DeClercq, Tyler 2015 G Hartland
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
DeGroat, Cole 2018 D Brother Rice
Deines, Cameron 2019 M Forest Hills Central
Del Vecchio, Jack 2018 A East Grand Rapids
DeLamielleure, Kyle 2019 D Forest Hills Central
Delaney, Shane 2019 M U. Detroit Jesuit
Delph, Zach 2012 D Ann Arbor Pioneer
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Dennis, Carson Wellesley (D3) 2017 A Grosse Pointe South
Dennis, Evan 2016 FOGO Brother Rice
DeRidder, Grace Mercer (D1) 2020 G Caledonia
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
Devine, Aidan 2022 M Brother Rice
Dewald, Amaya Upper Iowa (D2) 2018 Grand Haven
Dewey, Grant 2016 A Rochester Adams
DeWitt, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 M South Lyon
Dewys, Kristen Carthage (D3) 2016 Holland West Ottawa
DeYoung, Emma Detroit Mercy (D1) 2014 M Grand Rapids Christian
DeYoung, Jake 2018 FOGO Hartland
DeYoung, Kate Detroit Mercy (D1) 2019 M Grand Rapids Christian
Diakantonis, George 2017 M Howell
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
Diehm, Jack 2016 G East Grand Rapids
Diekevers, Nolan 2020 D Grandville
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
Dietz, Sierra 2017 Dewitt
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Dillon, Daniel 2019 M Brother Rice
Dillon, Grace 2018 A Bloomfield Hills
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
Dingeman, Miles 2019 M Grosse Pointe South
Dingledine, Owen 2019 D Haslett-Williamston
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
DiPonio, Nikko 2022 D/LSM Bloomfield Hills
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Diton, Kyle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Salem
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
Dixon, Cameron 2018 D/LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Dixon, DJ 2020 A/M Brother Rice
Dobbs, Cross 2022 D Grand Blanc
Dobreff, Conrad 2022 A Traverse City United
Dobreff, Nick Monmouth College (D3) 2016 D Warren De La Salle
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Dolan, Brendan 2017 A/M Detroit Country Day
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Donahue, Emma Detroit Mercy (D1) 2019 Hartland
Donahue, Zach 2016 M Midland
Donaldson, James Georgetown (D1) 2019 D Brother Rice
Donnelly, Aidan Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Caledonia
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Dooley, Dylan 2020 A Detroit Catholic Central
Downey, Zach 2018 G Detroit Catholic Central
Drettmann, Henry 2019 D Grosse Pointe South
Duca, Lindsay 2018 M East Grand Rapids
Dugas, Alyssa Lourdes (NAIA) 2019 D Swartz Creek
Dull, Gavin 2021 M Midland
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Dunham, Chloe 2021 Rockford
Duren, Josh 2016 DM Okemos
Durno, Harry 2020 A U. Liggett
Dybowski, Sante Elmhurst (D3) 2018 A/M Brother Rice
Dyer, Nathan 2019 A/M L'Anse Creuse
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Dyla, Eddie Madonna (NAIA) 2019 A Bloomfield Hills
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
D’Alessandro, Carly Alma (D3) 2015 M Midland
Ear-Davis, Gerald 2017 M Ann Arbor Pioneer
Earl, Zach 2019 FOGO
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
Eckenrode, Jason 2018 M L'Anse Creuse North
Eckerman, Christian 2019 D Grosse Pointe North
Economou, Meghan Calvin (D3) 2017 G Hartland
Egnatuk, Kyleigh Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Rockford
Eichbauer, Trent Davenport (D2) 2019 M Rockford
Eicher, Brooke Findlay (D2) 2014 G Hartland
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Elder, Liza Northwestern (M:GLLL W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Elder, Luke Hope (D3) 2017 A East Grand Rapids
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Elliot, Elizabeth Siena Heights (NAIA) 2017 G Plymouth
Elliott, Auden Brown (D1) 2017 M East Grand Rapids
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Ellsworth, Bailey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Okemos
Emerson, Alec Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Engel, Jake 2020 LSM Flint Powers
English, Patrick Marquette (D1) 2018 M Forest Hills Central
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Erickson, Colin 2020 D Midland
Erickson, Jack 2021 G Midland
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Ernst, Caleb 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Ernst, Jerry 2018 D Detroit Catholic Central
Everly, Mason Rutgers (D1) 2020 D Brother Rice
Faber, Ben 2021 M Haslett-Williamston
Faber, Sam Ohio St. (D1) 2019 FOGO Haslett-Williamston
Fagnani, Nathan 2016 M Orchard Lake St. Mary's
Fairman, Jackson 2018 A Saline
Fales, Jake Kalamazoo (D3) 2018 D Kalamazoo United
Falk, Allison Detroit Mercy (D1) 2018 M Brighton
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Farrell, Alex 2016 M Midland
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Feldeisen, Trey 2019 LSM Ann Arbor Greenhills
Fenech, Griffin 2020 A/M Haslett-Williamston
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Feneley, Clare Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Feord, James 2020 A/M Cranbrook
Ferris, Tate Davenport (D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Fields, Maddie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Waterford United
Fietsam, Kyle 2015 M Troy
Filips, Andy 2017 M Troy Athens
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Finneran, Thomas 2017 M Lake Orion
Fisher, Chase Ohio Wesleyan (D3) 2019 G East Grand Rapids
Fisk, Pete 2015 A/M Forest Hills Northern
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Fix, Trevor Mercyhurst (D2) 2019 D Brother Rice
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Flanigan, Blaine Indiana Tech (NAIA) 2018 D/LSM Warren De La Salle
Flanigan, Connor 2018 FOGO/M Canton
Flannery, Ethan 2020 D Grosse Pointe North
Flegler, Coby 2020 G Haslett-Williamston
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Flesch, Mitchell 2016 A Battle Creek Harper Creek
Fletcher, Dylan Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 FOGO/M Lapeer
Fleury, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2018 A L'Anse Creuse
Flint, Ryan 2018 M Midland
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Floro, Vincent Madonna (NAIA) 2018 A/M Dearborn Divine Child
Fogus, Sam Aquinas (NAIA) 2010 Midland
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Foltz, Lauren Hope (D3) 2018 D Okemos
Ford, Nathan Siena Heights (NAIA) 2018 M Macomb Dakota
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Forester, Caroline Tampa (D2) 2015 M Bloomfield Hills Marian
Forga, Caleb St. Bonaventure (D1) 2018 A/M Belleville
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United
Fortino, Paulie 2021 M Bloomfield Hills
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Foster, Max Calvin (D3) 2015 A/M Brother Rice
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Fox, Travis Adrian (D3) 2018 M Lapeer
Foxworthy, Rob Olivet (D3) 2015 D Walled Lake Central
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
Fraeyman, Eric Stony Brook (D1) 2019 M Romeo
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Francis, Madison Davenport (D2) 2014 D Forest Hills United
Frangie, Joe 2017 D Okemos
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
Franklin, Christian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 D L'Anse Creuse North
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Frederickson, Laurel Gannon (D2) 2017 G Lowell
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
French, Chris Adrian (D3) 2018 A Lake Orion
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Fus, Matt Adams St. (D2) 2019 D Huron Valley
Gadola, Noah 2020 G Flint Powers
Gaedcke, Aiden 2021 FOGO Saint Clair
Gago, Noah 2017 A Ann Arbor Pioneer
Gaillard, Ian 2017 D Brighton
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
Gainey, Caleigh St. Mary's (IN) (D3) 2014 D Grand Blanc
Gallaher, Jake Siena Heights (NAIA) 2018 M Hartland
Gallaher, Zach 2017 A Plymouth
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Garlitz, Sydney Lake Erie (D2) 2018 A/M Holt
Garner, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 D/LSM Dearborn Divine Child
Garnier, Carter 2018 D Grosse Pointe South
Gasche, Mitchell 2017 M Saline
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Gattoni, Anthony 2020 A/M Salem
Gauger, Cam 2018 M Ann Arbor Greenhills
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
Gayda, Austin 2018 D Battle Creek Lakeview
Gayman, Cameron Madonna (NAIA) 2018 A Bloomfield Hills
Gearig, Justin Trine (D3) 2016 A Vicksburg
Gearig, Tim Alma (D3) 2018 A Vicksburg
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
Geiger, Jessica Virginia Tech (M:MCLA D1 W:D1) 2019 A/M Cranbrook
Gellatly, Cole 2019 A/M Brother Rice
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Genyk, Nate 2017 M Ann Arbor Skyline
George, Cauy 2018 M Midland
George, Lars 2021 A/M Midland
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
Ghormley, Peter Benedictine (IL) (D3) 2019 M Ann Arbor Pioneer
Giampetroni, Daniel 2019 D Ann Arbor Pioneer
Giampetroni, Grace Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Cranbrook
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Gilardone, Chris 2020 G Hartland
Gilbert, Annie Detroit Mercy (D1) 2019 A Grand Rapids Catholic Central
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Gilbert, Megan Calvin (D3) 2018 M Holt
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Gill, Fahteh 2019 G Sterling Heights Stevenson
Gillette, Cameron 2018 M Battle Creek Lakeview
Gillis, Connor 2017 A Rockford
Giltner, Greyson Hope (D3) 2017 A Brother Rice
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Gjokaj, Alex Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
Glackin, Alexander 2021 D Midland
Glod, Justin Boston (D1) 2019 A Brother Rice
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Glynn, Anna Davenport (D2) 2019 D/M Rockford
Godell, Meghan Detroit Mercy (D1) 2016 D Rochester
Godin, Cameron Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 A Dearborn Divine Child
Goldberg, Benny 2018 G Birmingham United
Goldsmith, Grant 2017 A Detroit Catholic Central
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Golladay, Katherine Maryland (D1) 2015 M East Grand Rapids
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
Gonzalez, Mario 2017 A/M Okemos
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Goodall, Alex Hope (D3) 2019 A Royal Oak Shrine Catholic
Goodsir, Adam 2017 FOGO Okemos
Goodspeed, Jane Denison (D3) 2015 D East Grand Rapids
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Gorman, James Ohio Wesleyan (D3) 2018 D Okemos
Gorski, Elliot Rhodes (D3) 2016 M Troy Athens
Gorski, Mitchell Ohio Wesleyan (D3) 2017 LSM Troy Athens
Gotham, Kelly Hope (D3) 2018 M Tecumseh
Gould, Cameron John Carroll (D3) 2018 A Brother Rice
Goulet, Oliver 2016 M Holland West Ottawa
Gourley, Ella 2018 M East Grand Rapids
Goyette, Nick 2016 D Davison
Gozdor, Ian 2019 A Plymouth
Grabowski, Alex 2016 FOGO Rochester
Graham, Lanard 2017 D Detroit Country Day
Graham, Paul 2014 D Orchard Lake St. Mary's
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Greeley, Allison Ohio Wesleyan (D3) 2014 M Grand Rapids Christian
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Greene, Keegan 2020 G Grand Rapids Catholic Central
Greenway, Jacob Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM
Greenwood. Nate Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Saginaw Heritage
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Grenesko, Grant 2016 DM Midland
Grewal, Melaina 2018 Okemos
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
Grice, Owen 2019 D Grosse Pointe North
Griffin, Bradley 2018 D Bloomfield Hills
Griffin, Dylan 2017 A/M Muskegon Reeths-Puffer
Griffin, Evan Calvin (D3) 2018 G Hartland
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Groendyk, Gerrit 2017 D/M Holland Christian
Grombala, Colleen John Carroll (D3) 2016 A Bloomfield Hills Marian
Gross, Andrew 2020 G Rochester Adams
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Grusell, Zack 2011 Portage Central
Gualtieri, Jack 2020 M Hartland
Guarnaccia, Kaleb 2019 A Haslett-Williamston
Gurn, Jack 2021 FOGO Clarkston
Gushee, David Western Michigan (MCLA D1) 2012 A U. Liggett
Gutmann, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 D Macomb Dakota
Gutowsky, Bryce 2020 A Bloomfield Hills
Gutowsky, Drew 2022 M Bloomfield Hills
Haadsma, Jerry Albion (D3) 2018 M Battle Creek Lakeview
Haban, Michael 2018 D/LSM
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Haesler, Cullen Olivet (D3) 2014 D Tecumseh
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Halberg, Joe 2016 M Brighton
Hall, Bobbie Connecticut (D1) 2013 A Okemos
Hallock, Tanner 2017 M Forest Hills Central
Hallock, Tate 2019 M Forest Hills Central
Halpin, Luke 2019 M Brother Rice
Hamm, Connor Tampa (D2) 2016 LSM U. Detroit Jesuit
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Hannawa, Jacob 2019 A Brother Rice
Hanner, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2016 A South Lyon
Hansen, James 2019 D Plymouth
Hansen, Lauren Aquinas (NAIA) 2019 Jenison
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Hardy, Danyelle Notre Dame College (D2) 2018 Grand Ledge
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Harris, Alex 2019 LSM Flint Powers
Harrison, Alana Cleary (NAIA) 2019 Walled Lake Central
Hart, Tyler 2018 G Brighton
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Harvath, Nick UMass Lowell (D1) 2019 M South Lyon
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Hatley, Nicholas 2020 A Forest Hills Central
Hauff, Weston Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M L'Anse Creuse
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Hayes, Charlie Detroit Mercy (D1) 2014 DM Utica Eisenhower
Hazelhoff, Grace 2020 A/M Mattawan
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Heaton, Kenneth 2018 M Grosse Pointe North
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G
Heeren, Kyle Merrimack (D2) 2018 D/LSM Rockford
Heicher, Rachel Siena Heights (NAIA) 2019 A Walled Lake Northern
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
Heintzelman, Casey Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Hudsonville
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Helias, Nick Bethany (D3) 2018 A Plymouth
Helton, Josh 2020 M South Lyon
Hemme, Jakob 2020 G Detroit Catholic Central
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Henderson, Nick Davenport (D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Henige, John 2019 D/LSM U. Detroit Jesuit
Henige, Sean 2021 D/LSM Lake Orion
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Hennessey, Ethan Air Force (D1) 2019 M
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Hentschel, Nathaniel 2016 M Grand Haven
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Heuschele, Paul Alma (D3) 2018 FOGO/M Orchard Lake St. Mary's
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Higgins, Brendan Wagner (D1) 2019 D/M Brother Rice
Higgins, Devin Olivet (D3) 2019 D/LSM Battle Creek Pennfield
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Hilden, Spencer Wheeling Jesuit (D2) 2013 FOGO South Lyon
Hill, Emily Albion (D3) 2018 M Saline
Hilton, Josh Madonna (NAIA) 2019 A/M Saint Clair
Hinken, Jack UMass Lowell (D1) 2017 D Zeeland United
Hinman, Ethan 2019 A Forest Hills Eastern
Hinnant, Georgia 2018 M Cranbrook
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Hite, Aimee Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Rockford
Hodge, Carson Olivet (D3) 2018 M Portage Central
Hodge, Cole 2016 G Portage Central
Hodges, Jake Davenport (D2) 2017 D/LSM Clarkston
Hoer, Brandon 2021 Brother Rice
Hoexum, Jacob John Carroll (D3) 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Hoffman, Jon 2018 D Grand Haven
Holden, Luke Adrian (D3) 2019 D/LSM South Lyon
Holleman, Trevor Tampa (D2) 2019 D/LSM Grand Haven
Hollister, Chandler 2020 M Howell
Holloway, Nate 2017 DM Northville
Holm, Blake 2018 M Walled Lake Northern
Holmes, Isabelle Louisville (M:NCLL W:D1) 2019 A Rockford
Holmes, Josh Alma (D3) 2018 LSM Vicksburg
Holowaty, John Siena Heights (NAIA) 2014 A Saint Clair
Hooker, Lauren Marquette (D1) 2012 M East Grand Rapids
Hool, Justin 2021 M Haslett-Williamston
Hotchkiss, Griffin 2020 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Houck, Cameron 2020 A Holland Christian
Hovarter, Luke Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 M Howell
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
Hubbard, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Huron Valley
Hubbard, Drew 2017 D Lake Orion
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Hubbell, Claire 2017 D Grosse Pointe South
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Hudgens, Alex Walsh (D2) 2013 M South Lyon
Hudnut, Logan Siena Heights (NAIA) 2019 M Howell
Hudson, Damian Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M Okemos
Huffman, Jack Davenport (D2) 2015 G East Grand Rapids
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Hui, Christina Swarthmore (D3) 2013 Northville
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Huldin, Ryan 2020 D Brother Rice
Hulick, Ross Benedictine (IL) (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Humes, Scott Madonna (NAIA) 2018 M Saint Clair
Hunter, AJ Siena Heights (NAIA) 2018 G/D Anchor Bay
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Hyde, Andrew 2020 D Brother Rice
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Hyde, Jordan Utah (D1) 2020 A Brother Rice
Hylok, Taylor 2018 Grand Haven
Hynde, Blaine 2020 A Muskegon Reeths-Puffer
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Iles, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 A Royal Oak
Ineich, Kayla Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Isaac, Kathleen Tiffin (D2) 2015 D Walled Lake United
Izrailov, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 FOGO/M Walled Lake Northern
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Jackson, Jubilee Hope (D3) 2015 A Bloomfield Hills
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Jackson, Nodin 2018 M
Jacobs, Jill Tiffin (D2) 2016 Livonia Ladywood
Jacobs, Noah 2020 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Jamieson, Evan 2017 M Okemos
Jamieson, Nolan Hope (D3) 2019 A/M Okemos
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Janice, Nathan 2017 G Canton
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Jared, Audrey Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Swartz Creek
Jarrad, Liam 2017 M Swartz Creek
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Jarzynski, Matt Augustana (D3) 2016 D Detroit Catholic Central
Jascoe, Gavin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 FOGO/DM Walled Lake Central
Jawanda, Justin 2019 Sterling Heights Stevenson
Jean, Vinnie Siena Heights (NAIA) 2018 G Dearborn Divine Child
Jenks, Drew 2020 G Detroit Catholic Central
Jenks, Lindsey William and Mary (D1) 2013 M Forest Hills United
Jesko, Jack Kalamazoo (D3) 2019 M Saginaw Heritage
Jewell, Will 2022 D Brother Rice
Jezak, Matthew Indiana Tech (NAIA) 2019 M Holt
Joe Plencner Wabash (D3) 2018 M Ann Arbor Gabriel Richard
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Johnson, Alex 2018 A/M U. Liggett
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Johnson, Jack Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Johnson, Maddie Detroit Mercy (D1) 2017 G Salem
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Johnson, William 2021 A Brighton
Junkunc, Chris 2020 D/LSM Forest Hills Central
Kadwell, Maddie Madonna (NAIA) 2018 Huron Valley
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Kalas, Joe 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Kalo, Kadijah Lawrence Tech (NAIA) 2013 M East Lansing
Kaminski, Alyssa Montevallo (D2) 2016 A/M Okemos
Kaminski, Reid Roanoke (D3) 2014 FOGO Clarkston
Kamish, Brennan Rutgers (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Kamish, Joey Loyola (D1) 2019 A Detroit Catholic Central
Kamm, Steven Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 M Grosse Pointe North
Kane, Maggie Michigan (D1) 2017 Grand Rapids Catholic Central
Kania, Logan 2019 LSM Rochester Adams
Kanji, Evan 2018 G Ann Arbor Greenhills
Kanner, Cameron Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Walled Lake Central
Karber, Alyssa 2018 Okemos
Karcher, Blake 2018 D Brother Rice
Keating, Kelleigh Stanford (D1) 2018 M Bloomfield Hills Sacred Heart
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
Keeling, Sarah Western Michigan (MCLA D1) 2017 Hartland
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Keenoy, Mallory 2018 G Okemos
Kehoe, Patrick 2021 A Flint Powers
Kehring, Robert, III 2016 G Sault Area
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
Kelbert, Mackenzie Davenport (D2) 2018 A Brighton
Keller, Ben Michigan (D1) 2017 A East Grand Rapids
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Kelley, Hannah Seton Hill (D2) 2018 A Brighton
Kelley, Nolan Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 A Haslett-Williamston
Kellner, Scarlett Lewis (D2) 2018 Holland West Ottawa
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Kemper, Michael 2014 A/M Birmingham United
Kendall, Jake 2018 A Canton
Kennedy, Jimmy 2020 A Troy Athens
Kennedy, Thomas Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 A Troy Athens
Kenney, Jimmy 2016 A Detroit Country Day
Keptner, Alyssa 2020 M Midland
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Kerns, Logan 2019 G Traverse City St. Francis
Kettler, Joseph 2020 D/LSM Grosse Pointe North
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Keyser, Kayla Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 Midland
Khoury, Abe 2018 D Northville
Khoury, Jake Madonna (NAIA) 2019 LSM Northville
Kidd, Colton 2019 DM Flint Powers
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
Kinder, Bianca Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A/M Haslett-Williamston
King, Cassie Cleary (NAIA) 2018 Brandon-Holly
Kirchoff, Katie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 Canton
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Kirinovic, Delaney 2019 Dewitt
Kish, Connor 2017 D Grand Blanc
Klafeta, Charlie 2020 M Detroit Catholic Central
Klekotka, Alex 2016 A Grand Rapids Northview
Kleynenberg, Gavin Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM East Kentwood
Klinger, Alli Kalamazoo (D3) 2018 Rochester Adams
Kloostra, Erin Vermont (D1) 2019 M Forest Hills United
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
Knill, Matt 2018 D/LSM Pontiac Notre Dame Prep
Knippen, Noah 2020 FOGO Lansing Waverly-Catholic-Christian
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Kohl, Kyle Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 LSM Troy Athens
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Koons, Parker 2016 M Grand Blanc
Koop, TJ Lewis (D2) 2019 G Rockford
Kopchia, Cat Detroit Mercy (D1) 2020 M Brighton
Kopicki, Sophia Siena Heights (NAIA) 2017 U. Liggett
Kopp, Ethan 2017 D Battle Creek Harper Creek
Kormash, Graham Calvin (D3) 2019 D/LSM Grand Rapids Christian
Kostus, Cam Detroit Mercy (D1) 2018 A Rockford
Kostus, Kade 2022 M Rockford
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Koviak, Jeff 2019 M Plymouth
Koviak, Jillian Walsh (D2) 2019 A/M Plymouth
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Kowalski, Stosh Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Kramer, Cole 2016 A Grand Haven
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Kransberger, Michael 2019 FOGO/M Dewitt
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Krause, Trent 2019 A Hartland
Kreibich, Liam Clarke (NAIA) 2019 D/LSM Troy Athens
Kreitzer, Danny Siena Heights (NAIA) 2016 M South Lyon
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Kreusch, Ryan 2020 D Midland
Krisan, Trevor Wooster (Ohio) (D3) 2017 G Walled Lake Central
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Krummenacher, Tanyr Amherst (D3) 2019 A Saline
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Kuchta, Mickey 2019 A Grosse Pointe South
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Kueling, Tate 2018 D U. Liggett
Kuhns, Lexi Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Portage Northern
Kuhowski, Savannah Adrian (D3) 2017 South Lyon
Kuiper, Max 2017 A/M Forest Hills Central
Kunkel, Nick 2016 D Holland Christian
Kunz, Bobby 2019 M Brother Rice
Kurnick, Annie 2017 D/M Detroit Country Day
Kurnick, Ben 2017 M Brother Rice
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Kyleigh McCarthy Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2019 G Rochester
LaFleur, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 G Saline
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Lafrance, Sawyer 2016 A Rochester Stoney Creek
Laier, Teagan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Hartland
Laird, Luke 2020 Warren De La Salle
LaLumia, Nate 2017 D Grand Ledge
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Lamb, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A Battle Creek Lakeview
Lambdin, Colt Hanover (D3) 2018 M Traverse City St. Francis
Lambert, Shriver Davenport (D2) 2017 A/M Byron Center
Lane, Ella 2018 G Midland
Lane, Nick 2021 FOGO East Lansing
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Langdon, Keltin 2019 D Dewitt
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Lange, India Concordia-St. Paul (D2) 2020 D/M Brighton
Lapak, Tyler 2021 D Bay City Western
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
Larkin, Gabi Lawrence Tech (NAIA) 2016 M South Lyon
Latham, Hayden St. Ambrose (NAIA) 2018 D Caledonia
Laursen, Cole Siena Heights (NAIA) 2019 A/M Hartland
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Lazar, Nate Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Belleville
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Lazzara, Alexandra 2018 M Lake Orion
Leach, Gavin Lynn (D2) 2018 A Vicksburg
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Lee, Evan 2020 A Canton
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Lee, Patrick 2019 M Detroit Catholic Central
Lee, Sabrina Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Canton
Leist, Brittney Madonna (NAIA) 2017 A/M Huron Valley
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Lemon, John 2022 A Detroit Catholic Central
Lenhard, Timo 2019 LSM U. Detroit Jesuit
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Leppanen, Abrahm 2016 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Leppanen, Ezra Alma (D3) 2019 A/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Lesh, Blake Trine (D3) 2018 D Lapeer
Leslie, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Saline
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Levin, Daniel 2018 D Cranbrook
Lewandowski, Matt 2017 D Brother Rice
Leyden, Caroline Findlay (D2) 2019 D/M Saline
Liebetreu, Gabe Clemson (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 G Grand Haven
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Liikes, Josh 2021 M Detroit Catholic Central
Limotte, Gavin 2022 M South Lyon
Lining, Jake UMass Lowell (D1) 2017 A Troy Athens
Lining, Kevin Queens (D2) 2012 FOGO/M Troy Athens
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
Litogot, Mike 2017 G Tecumseh
Lobo, Sofia M.I.T. (D3) 2016 M Midland
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Locher, Dakota 2018 M Clarkston
Lockwood, Bo 2022 A Hartland
Lockwood, Brady Saginaw Valley State (NCLL) 2018 D Hartland
Lockwood, Devon 2016 M Rockford
Lockwood, Jack 2020 D Brother Rice
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Lockwood, Trevor Lindenwood (D2) 2019 D/LSM Hartland
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Logan, Connor Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 M Detroit Catholic Central
Loken, Kyle Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 M Lake Orion
Lopez, Evan Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Lorelli, Mario Wittenberg (D3) 2018 D Grosse Pointe North
Loria, Joe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G Fenton-Linden
Loudermilk, Mason Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 FOGO/M Dexter
Loughran, Brad 2015 A Brighton
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Love, Kyle UMass Lowell (D1) 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Lovelace, Trevor 2017 G
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Macomb Dakota
Loveland, Jack Kalamazoo (D3) 2018 M Saline
Lowe, Hunter 2017 D Oxford
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Lucas, Tommy 2016 D/LSM Saline
Lucci, Nick 2016 A Bloomfield Hills
Luciani, Joey 2017 A Cranbrook
Ludlow, Claire Denison (D3) 2013 M East Grand Rapids
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Lurio, Luke Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
Lynch, Derek 2017 M Bloomfield Hills
Lynch, Devon 2017 M Bloomfield Hills
Lyngklip, Ryan 2022 D/LSM Detroit Country Day
Lyons, Nick Siena Heights (NAIA) 2013 A Saint Clair
Lyons, Nolan Siena Heights (NAIA) 2016 A Saint Clair
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Macco, Parker Alma (D3) 2019 G Grand Blanc
MacDonald, Morgan Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Troy
Mack, Taylor 2018 M Grand Blanc
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Macksood, Reed 2016 A Flint Powers
Macomber, Danielle 2020 Tecumseh
Macomber, Devin 2021 A/M Tecumseh
Madar, Rachel Kalamazoo (D3) 2017 Dewitt
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Mahabir, Chase 2021 A/M Midland
Mahalak, Alec 2017 A Monroe St. Mary Catholic Central
Maher, Jack Albion (D3) 2018 G Bloomfield Hills
Mahmud, Omar Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D/LSM Saline
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Maiorano, Mackenzie Kalamazoo (D3) 2018 A/M Walled Lake Northern
Majick, Luke Furman (D1) 2019 M Forest Hills Central
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
Mann, Connor 2018 D/LSM Belleville
Mann, Jonathan Hope (D3) 2018 M U. Detroit Jesuit
Mann, Michael Detroit Mercy (D1) 2020 U. Detroit Jesuit
Mann, Ryan 2018 M Belleville
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Marciniak, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Plymouth
Markowski, Jordan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Dewitt
Marosi, Laruen Virginia Commonwealth (D1) 2019 M Grand Rapids Catholic Central
Marsden, Nate 2019 M Brother Rice
Marsh, Connor Marquette (D1) 2018 DM Brother Rice
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Marshall, Elise Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 M Grand Rapids Catholic Central
Marshall, Grant 2016 M Ann Arbor Skyline
Martin, Brock Navy (D1) 2015 M Troy
Martin, Lucas 2016 A Salem
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Martin, Thomas Dubuque (D3) 2018 D/LSM Sault Area
Martinez, Tucker 2018 D Zeeland United
Masselink, Nik Davenport (D2) 2016 M Grandville
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Matt, Andrew Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 D Warren De La Salle
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Matthews, Brent Lawrence Tech (NAIA) 2018 G Walled Lake Northern
Matthews, Riley 2016 M Cranbrook
Matul, Haley Alderson Broaddus (D2) 2018 G North-Harrison
Matuszak, Nick Kalamazoo (D3) 2019 D Detroit Catholic Central
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Maxey, Logan 2016 D L'Anse Creuse
May, Zachary Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Lowell
Mayette, Logan 2019 A/M Muskegon Reeths-Puffer
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
McClain, Ian 2018 A Grand Haven
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
McCormick, Chase 2018 D Birmingham United
McCorry, Bree 2021 A/M Northville
McCreery, Madison Hope (D3) 2018 A/D Rockford
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
McDermott, Tyler 2018 M/LSM Belleville
McDole, Jake Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 D Walled Lake Central
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
McFarlane, Parker 2020 D Ann Arbor Gabriel Richard
McGeorge, Cassidy Adrian (D3) 2019 M Grand Ledge
McGibbon, Cole Aquinas (NAIA) 2018 LSM L'Anse Creuse North
McGorisk, Dylan Kalamazoo (D3) 2018 A Walled Lake Western
McGowan, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Davison
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
McIntyre, Kyle 2018 DM Midland
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
McKouen, Keelan Davenport (D2) 2019 A/M Clarkston
McLaughlin, Nate 2020 LSM Canton
McMann, Marco Madonna (NAIA) 2018 A Grosse Pointe North
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
McMaster, Katie Otterbein (D3) 2017 Novi
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
McNamara,Connor Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Holt
McNulty, Kyler Siena Heights (NAIA) 2018 DM/LSM Belleville
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Medvedev, Emily Brevard (D2) 2013 Midland
Meehan, Sean 2020 G Brother Rice
Meidt, Cole 2019 M South Lyon
Meighan, Joseph 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Melucci, Alec 2015 A Northville
Mendoza, David Davenport (D2) 2017 M Holt
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
Mercier, Dylan 2016 A/M Brighton
Meredith, Chase 2018 M Canton
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Mesman, Allyson Calvin (D3) 2016 A Hudsonville
Metaj, Evan 2019 A Forest Hills Central
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Michael, Jack York College of PA (D3) 2018 G Brother Rice
Michner, Gabe 2021 M Okemos
Miciek, Shayne 2018 M Brighton
Miedema, Connor 2013 G Holland Christian
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Mihalic, Michael 2020 A/M Salem
Mikkelsen, Joseph Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 FOGO/M Novi
Milano, Danny Davenport (D2) 2019 G Clarkston
Milanowski, Nick Detroit Mercy (D1) 2018 G East Grand Rapids
Milholland, Caroline Hope (D3) 2017 Midland
Milia, Sophia 2018 A/M Cranbrook
Miling, Jack 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
Miller, Aaliyah Davenport (D2) 2017 Mattawan
Miller, Andrew 2016 D Bay City Western
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Miller, Carson 2019 M Plymouth
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Miller, Dylan 2019 D Grosse Pointe South
Miller, Jennifer Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D South Lyon
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Miller, Seth 2020 D Macomb Dakota
Miller, Stephanie Davenport (D2) 2017 M Salem
Mills, Andrew Illinois Wesleyan (D3) 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Minanov, Alexander Penn (D1) 2016 M U. Liggett
Minelli, Jackson 2022 D Brother Rice
Minzey, Natalie Kalamazoo (D3) 2017 M Flint Carman-Ainsworth-Davison
Mireles, Jalen 2019 D East Lansing
Mitchell, Austin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 A/M Utica Eisenhower
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Mitchell, Sean Indianapolis (D2) 2019 D East Grand Rapids
Modderman, Oliver 2022 A Byron Center
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Molloy, Mike Albion (D3) 2019 FOGO Farmington
Molotky, Danton 2022 A Spring Lake
Molotky, Dominik Ithaca (D3) 2019 A Spring Lake
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
Montagano, Mitchell 2017 M Brighton
Montgomery, Drew 2017 A/M Canton
Montroy, Josh 2019 D Plymouth
Mooney, Joey 2021 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Moore, Elliot 2019 M Midland
Moore, Finn 2021 A/M Midland
Moore, Kyra Indiana Tech (NAIA) 2019 D Mattawan
Moore, Ryan Siena Heights (NAIA) 2019 A Tecumseh
Moran, Anthony 2013 D Ann Arbor Pioneer
Morgan, Brady Michigan-Flint (NCLL) 2017 A Waterford United
Morgan, Patrick 2018 D East Grand Rapids
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Moro, GianFranco 2019 M Grosse Pointe North
Morrison, Grant 2018 M Flint Powers
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Moskwa, Evan 2020 FOGO/M Muskegon Reeths-Puffer
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Mrozinski, Tyler 2016 D Battle Creek Pennfield
Mucci, Paul Illinois Wesleyan (D3) 2018 A Bloomfield Hills
Mueller, Collin Siena Heights (NAIA) 2018 M Tecumseh
Mukhtar, Jacob 2018 D Pontiac Notre Dame Prep
Mulanix, Maxwell 2018 M Caledonia
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Mullett, Molly 2019 D Forest Hills United
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Murphy, Brandon 2019 FOGO Brother Rice
Murphy, Riley 2019 D/LSM Forest Hills Central
Murphy-Morrow, Izzy Findlay (D2) 2019 M Salem
Muscara, Henry 2018 G Kalamazoo United
Muscat, Maveric Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Hartland
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Nantz, Brianna Lourdes (NAIA) 2018 A Brighton
Naples, Jack Saginaw Valley State (NCLL) 2016 D Sterling Heights Henry Ford II
Nedbal, Chad Indiana Tech (NAIA) 2018 G Romeo
Nedbal, Wyatt Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Romeo
Needham, Carter 2016 M Battle Creek Pennfield
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
Nelson, Jacob Trine (D3) 2019 G Temperance Bedford
Nelson, Tyler Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Troy Athens
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Nesbitt, Grant Adrian (D3) 2018 A Port Huron
Neuenfeldt, Ashley 2018 M Midland
Neumen, Brooklyn North Carolina (D1) 2018 M Rockford
Neumen, Erika Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Rockford
Newby, Colin Montana (MCLA D1) 2015 FOGO Sterling Heights Henry Ford II
Newlin,Riley 2018 G Lapeer
Newmann, Zoe Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A Rockford
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Nicholas, Maddie Adrian (D3) 2016 A South Lyon
Nitschky, Helena 2018 M Midland
Noble, Reilly Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Nolan, Jack 2019 G Forest Hills Central
Nordstrom, Matthieu Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 LSM Walled Lake Western
Novak, Shannon Lincoln Memorial (D2) 2014 G Grosse Pointe South
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Nowicki, Blake 2019 G Plymouth
Nugent, Jake 2018 M Lowell
Nykamp, Jon Davenport (D2) 2014 A Holland Christian
Nylander, Max 2017 M Grand Blanc
O'Connor, Matt Mercer (D1) 2019 M Battle Creek Harper Creek
O'Donnell, Keegan 2019 D Spring Lake
O'Hara, Jack Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2016 D Brother Rice
O'Hara, Patrick Michigan (D1) 2020 M Brother Rice
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Ochsenkehl, Stephen Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Oda, Elizabeth Carthage (D3) 2019 M Clarkston
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
Olesko, Case 2019 A Lowell
Olesko, Sawyer 2016 M Lowell
Olger, Brody 2022 A/M Okemos
Olson, Adam Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
Olson, William Onondaga (NJCAA) 2018 LSM Saline
Orman, Justin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 A Walled Lake Central
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
Osburn, Wade Siena Heights (NAIA) 2017 D Tecumseh
Ottenhoff, Abby 2017 D Grosse Pointe South
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
O’Connell, Elle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M East Grand Rapids
Padilla, Jonas 2019 FOGO/M U. Detroit Jesuit
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Pakula, Carson 2016 A Canton
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Palmer, Angela Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A/M Okemos
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Palomba, Nicholas 2020 Macomb Dakota
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Paolucci, Alexander 2021 M Grosse Pointe North
Papp, Laura Wooster (Ohio) (D3) 2015 A Forest Hills United
Parillo, Sam 2019 A/M Lake Orion
Parker, Jack Cornell (D1) 2019 D Forest Hills Eastern
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Parks, Bodie 2019 FOGO/M Grandville
Parks, Skylar Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Fenton-Linden
Parks, Spencer 2020 A Grandville
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
Pastor, Addie Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2019 A/M Mattawan
Pastor, Cam 2018 D Mattawan
Pastor, Keegan 2021 M Haslett-Williamston
Pastorino, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2019 Warren De La Salle
Patterson, Evan 2020 A Brother Rice
Patterson, Mason Indiana Tech (NAIA) 2019 D/LSM Saint Clair
Patterson, Spencer 2016 A Holland West Ottawa
Pattinson, Ethan Bellarmine (D1) 2018 M Detroit Catholic Central
Paul, Jake Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Pavlock, Alex 2021 D Midland
Payne, Mitchell 2019 D Spring Lake
Payter, Gavin 2020 M Hartland
Payter, Steven Davenport (D2) 2018 M Hartland
Payton, Max Detroit Mercy (D1) 2018 A Grosse Pointe North
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Peel, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2017 D Troy
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Pendergraff, Hunter Canisius (D1) 2020 D/LSM Detroit Catholic Central
Penland, Adam Western Michigan (MCLA D1) 2015 A Grand Haven
Peoples, Emma 2016 M Saline
Peoples, Evan 2019 A/M Saline
Percy, Jack 2015 M Troy
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Perry, Joe 2016 D Farmington
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Perry, Peyton 2016 A Battle Creek Lakeview
Peters, Chris 2019 A Saline
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Peterson, Chris 2021 G Saline
Peterson, Sam 2020 M Plymouth
Peterson, Samuel Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Chelsea
Peterson, Will 2017 D Grand Rapids Christian
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
Petouhoff, Justin Detroit Mercy (D1) 2019 LSM Detroit Catholic Central
Petro, Jake Detroit Mercy (D1) 2019 M Detroit Catholic Central
Petroff, Brian 2022 M Detroit Catholic Central
Petrucci, Grant Wagner (D1) 2018 D/LSM Detroit Country Day
Pettke, Shane Seton Hill (D2) 2014 M Utica Eisenhower
Pfhistner, Joshua 2018 M Muskegon Reeths-Puffer
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Phillips, Jimmy 2020 M Brother Rice
Phillips, Madeline Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2020 D/M Hartland
Phillpotts, Mason 2018 D Flint Powers
Phipps, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2018 M Lowell
Pickelhaupt, Samuel Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Saint Clair
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
Pieri, Carly 2017 M Caledonia
Pietras, Nick Lourdes (NAIA) 2018 M/LSM Warren Cousino
Pinilla-Vergara, Camilo 2018 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Pinto, Allison M.I.T. (D3) 2017 A/M Wixom St. Catherine
Pinto, Ethan 2018 M Caledonia
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Pitchford, Makenna Davenport (D2) 2018 G Caledonia
Pitt, Russel 2017 A Midland
Pitt, Sepp 2022 A Midland
Pitt, Sepp 2021 A Midland
Piwinski, Parker 2021 A Brother Rice
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Platt, Mike Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 DM/LSM Belleville
Plave, Lauren Madonna (NAIA) 2017 Canton
Plemmons, Brandon 2021 M Hartland
Plemmons, Devin Siena Heights (NAIA) 2019 A Hartland
Pnacek, Megan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2019 Midland
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Pofahl, Logan 2016 D Grand Haven
Pokriefka, Jacob Lynchburg (D3) 2018 G Midland
Poll, Ellie 2017 A/M Caledonia
Polydoras, Nick Cleveland St. (D1) 2018 M Canton
Pomper, Reilly 2020 M Portage Central
Pomranky, Ryan 2022 M Midland
Pomranky, Tucker 2022 LSM Midland
Pontious, Courtney Transylvania (D3) 2017 M Caledonia
Pontious, Keagan Seton Hill (D2) 2014 M Caledonia
Porath, Danie Slippery Rock (D2) 2015 D Hartland
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Post, Chase 2020 LSM
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Potter, Reece Towson (D1) 2019 M Hartland
Potter, Tyler Madonna (NAIA) 2018 G Ann Arbor Gabriel Richard
Pousak, Robert 2018 D Detroit Country Day
Powell, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM Fenton-Linden
Powers, Samantha Davenport (D2) 2013 G Forest Hills United
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Prebay, Blake 2019 A Bloomfield Hills
Preston, Andrew 2020 D Forest Hills Central
Preston, Ross Olivet (D3) 2018 M Hartland
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
Prieskorn, Blake 2017 D Salem
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Prime, Dylan 2018 M Detroit Country Day
Prince, Lawton 2016 A/M Holland Warriors
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Progar, Ivan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Brighton
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Purtell, J.P. 2011 D/LSM Midland
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Puzevic, Sam Albion (D3) 2019 A Mattawan
Pyrett, Megan Aquinas (NAIA) 2017 D/M Flint Powers
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Racinski, Steve Tampa (D2) 2017 M The Hill Academy (Canada)
Radzville, Jack Hope (D3) 2018 A Howell
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Ramos, Tommy 2017 M Ann Arbor Gabriel Richard
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Ranck, Adam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 A Walled Lake Northern
Rand, Jamie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 Temperance Bedford
Randall, Drew 2020 M Brother Rice
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Rauh, Elizabeth Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Grosse Pointe South
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Reason, Ross 2016 G Brother Rice
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Reece, Nicole Alma (D3) 2017 A/M Livonia Ladywood
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Reed, Mason 2021 M Midland
Reed, Patrick 2019 D U. Liggett
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Reichenbach, Jordan Kalamazoo (D3) 2017 M Rochester Adams
Reid, Jack Tufts (D3) 2018 A Ann Arbor Pioneer
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Renfrew, Emily Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 Okemos
Repkey, Nick 2020 A Waterford United
Repkey, Seth 2019 A/M Waterford United
Reuel, Ryann Davenport (D2) 2016 D Rockford
Reyes, Jarred Cleary (NAIA) 2019 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Richard, Ethan 2019 DM Midland
Richard, Sean Marquette (D1) 2019 G U. Detroit Jesuit
Richards, Alec 2016 M Saline
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Rieger, Quinn 2018 FOGO/M Grand Haven
Riggle, Jack 2018 M Grand Blanc
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Rinehart, Josh 2018 M Mattawan
Ringler, Grant 2016 D Okemos
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Rinna, Alessandro Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D Hartland
Rios, Ricardo Madonna (NAIA) 2019 D/LSM Utica Eisenhower
Rioux, John 2021 M Detroit Catholic Central
Rippy, Lauren 2017 M Canton
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Roberts, Jackson 2019 G Ann Arbor Pioneer
Roberts, Janie Lawrence Tech (NAIA) 2012 D Plymouth
Roberts, Ryan 2021 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Robinson, Marcus Toledo (NCLL) 2016 M Ypsilanti Lincoln
Robinson, Nathan 2017 G Grosse Pointe North
Robison, Fernando Detroit Mercy (D1) 2018 FOGO/M Tecumseh
Roby, Ferg 2019 A U. Liggett
Rockel, Jimmie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 FOGO/M Zeeland United
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Roda, Logan 2016 A L'Anse Creuse
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Rodriguez, Ian Air Force (D1) 2019 M Rockford
Rodriguez, Katie 2021 A Rockford
Roesler, Derrek 2016 M Brighton
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Rogers, Jacob Colorado College (D3) 2018 FOGO East Grand Rapids
Rogers, Katherine Aquinas (NAIA) 2019 G Grand Rapids Catholic Central
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Ronan, Sean 2017 M Rochester Adams
Ronan, Will Bryant (D1) 2019 M Rochester Adams
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Rosenbrook, Paige Hope (D3) 2017 Haslett-Williamston
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
Roth, Emily 2017 M East Grand Rapids
Roth, Jacob 2016 M Portage Central
Roth, Jessica 2018 M Portage Central
Roth, Mikey 2015 DM East Grand Rapids
Rottell, Ethan 2020 A Plymouth
Rotterberk, Max 2017 M Brother Rice
Routt, Adrian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 Saline
Ruit, Will Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Troy Athens
Rupnow, Cole 2017 FOGO/M Belleville
Rupnow, Jay Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 G Belleville
Ruppert, Grace 2017 A East Grand Rapids
Ruppert, Pierce 2017 D East Grand Rapids
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Russell, Reagan Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Haslett-Williamston
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Rygiel, Lauryn Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2019 A/M South Lyon
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Saicic, Luka 2019 A Novi
Salamone, Anthony Madonna (NAIA) 2018 A Northville
Salazar, Elena 2020 A Hartland
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Salemi, Gina La Salle (D1) 2016 A Novi
Salice, Marisa Albion (D3) 2017 Walled Lake Northern
Salisbury, Addison 2017 Dewitt
Salmon, Bryce Trine (D3) 2018 D Rochester Adams
Salva, Benjamin 2017 D Romeo
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Sampson, Shannon Aquinas (NAIA) 2019 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day