Grassmid, Brayden |
Davenport (D2) |
2023 |
A |
Zeeland United |
Hanssenrik, Noah |
Siena Heights (NAIA) |
2023 |
A |
Ypsilanti Lincoln |
Kern, Garrett |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2023 |
A/M |
Walled Lake Western |
Cross, Adam |
Calvin (D3) |
2023 |
M |
Walled Lake Western |
Biron, Jack |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
M |
Walled Lake Northern (co-op) |
Conway, Lachlan |
Siena Heights (NAIA) |
2023 |
A |
Walled Lake Northern (co-op) |
Murphy, T.J. |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
A |
Vicksburg |
Williamson, Andrew |
Adrian (D3) |
2023 |
|
Temperance Bedford |
White, Nolan |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
D |
Tecumseh |
Worley, Anthony |
Northwood (D2) |
2023 |
M |
Swartz Creek/Flushing |
McCreadie, Phoenix |
SCAD (NAIA) |
2023 |
A/M |
Sterling Heights Henry Ford II |
Marszalek, Andrew |
Madonna (NAIA) |
2023 |
M |
South Lyon |
Zarazua, Mariessa |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2023 |
|
South Lyon |
Stavros, Carson |
Albion (D3) |
2023 |
A |
Saline |
Webster, Michael |
Northwood (D2) |
2023 |
D/LSM |
Saline |
Brown, Owen |
Northwood (D2) |
2023 |
G |
Saline |
Miller, Owen |
Detroit Mercy (D1) |
2023 |
A/M |
Saline |
Farrell, Conor |
Northwood (D2) |
2023 |
A |
Saline |
Reinig, Nolan |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
DM |
Saginaw Heritage |
Yockey, Nolan |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
M |
Saginaw Heritage |
Pitlanish, Cameron |
Lawrence Tech (NAIA) |
2023 |
M |
Royal Oak |
Lukowski, Mikey |
Detroit Mercy (D1) |
2023 |
FOGO |
Romeo |
Giacona, Dominic |
Tiffin (D2) |
2023 |
D |
Romeo |
Bates, Logan |
Kentucky (M:MCLA W:WCLA) |
2023 |
A/M |
Rockford |
Bjork, Dylan |
Adrian (D3) |
2023 |
M |
Rockford |
Gordon, Bryce |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
A |
Rockford |
LePage, Kevin |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
D |
Portage Northern |
Przybylo, Conor |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2023 |
D |
Plymouth |
O'Sullivan, Owen |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
M |
Pinckney |
Wilmot, Logan |
Northwood (D2) |
2023 |
M |
Oxford |
Fett, Michael |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
G |
Orchard Lake St. Mary's |
Van Antwerp, Sawyer |
Detroit Mercy (D1) |
2023 |
A/M |
Okemos |
Kliewer, Tyler |
Albion (D3) |
2023 |
FOGO |
Okemos |
Barker, Ethan |
Albion (D3) |
2023 |
DM |
Okemos |
Forrester, Will |
Northwood (D2) |
2023 |
A |
New Baltimore Anchor Bay |
Kieninger, Dane |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2023 |
M |
New Baltimore Anchor Bay |
Grimm, Andrew |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2023 |
FOGO/M |
Muskegon Mona Shores |
Boos, John |
Trine (D3) |
2023 |
M |
Muskegon Mona Shores |
Black, Hayden |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2023 |
D |
Muskegon Mona Shores |
Beilhartz, Luke |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2023 |
A |
Muskegon Mona Shores |
Nanna, Jake |
Hope (D3) |
2023 |
A |
Muskegon Mona Shores |
Hayward, Parker |
Mount Vernon Nazarene (M:NAIA W:club) |
2023 |
G |
Muskegon Mona Shores |
Desarbo, Riley |
Calvin (D3) |
2023 |
M |
Monroe St. Mary Catholic Central |
Armour, Gabe |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
DM |
Midland Dow |
Moline, Gabe |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2023 |
M |
Midland |
Malace, Gabriel |
Albion (D3) |
2023 |
D/LSM |
Midland |
Zastrow, Ryder |
Trine (D3) |
2023 |
A/M |
Midland |
Prosowski, Nathan |
Baldwin Wallace (D3) |
2023 |
D/LSM |
Midland |
Vezeau, Max |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2023 |
M |
Mattawan |
Allen, Rece |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
D/LSM |
Madison Heights Bishop Foley |
Criteser, Aiden |
Tiffin (D2) |
2023 |
M |
Macomb Dakota |
Ericson, Noah |
Milwaukee School of Engineering (D3) |
2023 |
A |
Macomb Dakota |
Kaul, Carter |
Belmont Abbey (D2) |
2023 |
A |
Macomb Dakota |
McDowell, Conor |
Northwood (D2) |
2023 |
D |
Lowell |
Reed, Owen |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2023 |
G |
Livonia |
Morris, Johnny |
St. Thomas Aquinas (D2) |
2023 |
D/LSM |
Livonia |
Luck, Mitchel |
Ohio Northern (D3) |
2023 |
A |
Linden |
Raye, Jamesen |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
FOGO/M |
Lake Orion |
Harrison, Doyle |
Kalamazoo (D3) |
2023 |
D |
L'Anse Creuse North |
Lepper, Kaleb |
Madonna (NAIA) |
2023 |
G |
L'Anse Creuse North |
Kurtz, Michael |
Northwood (D2) |
2023 |
A |
L'Anse Creuse |
Steenland, TJ |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
D |
Kenowa Hills |
Jenison, Aiden |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
A |
Jenison |
Liddy, Brad |
Northwood (D2) |
2023 |
D/LSM |
Huron Valley |
McMullin, Brock |
Taylor (NAIA) |
2023 |
LSM |
Hudsonville |
Richards, Sawyer |
Siena Heights (NAIA) |
2023 |
D |
Hudsonville |
Hower, Sam |
Indianapolis (D2) |
2023 |
D/LSM |
Hudsonville |
Sutherland, Mark |
Northwood (D2) |
2023 |
D |
Howell |
Darabos, Matthew |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2023 |
D |
Howell |
Weil, Robert |
Lake Erie (D2) |
2023 |
A/M |
Holt |
Brookes, Jackson |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2023 |
M |
Holt |
Boorman, Shane |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2023 |
M |
Holland West Ottawa |
Nienhuis, Cooper |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
M |
Holland West Ottawa |
Adkins, Caden |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
LSM |
Holland West Ottawa |
Tulgestke, Cole |
Ohio Wesleyan (D3) |
2023 |
A |
Holland West Ottawa |
Chesser, Andrew |
|
2023 |
A |
Holland Christian |
Delcalzo, Aidan |
North Central (D3) |
2023 |
A |
Holland Christian |
Hollebeek, Teddy |
Calvin (D3) |
2023 |
M |
Holland Christian |
Engbers, Jackson |
Calvin (D3) |
2023 |
D/LSM |
Holland Christian |
Shook, Harris |
Liberty (M:MCLA W:D1) |
2023 |
M |
Holland Christian |
Phillips, Evan |
Northwood (D2) |
2023 |
G |
Hartland |
Barber, Charles |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2023 |
M |
Hartland |
Tognetti, Mac |
Northwood (D2) |
2023 |
A |
Hartland |
Barber, Austin |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2023 |
A |
Hartland |
Franklin, Michael |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
D/LSM |
Hartland |
Hunter, Jerome |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
DM |
Hartland |
Bastionell, Brett |
Northwood (D2) |
2023 |
M |
Hartland |
Busby, Evan |
Dartmouth (D1) |
2023 |
FOGO |
Hartland |
Smith, Ethan |
Dubuque (D3) |
2023 |
D/LSM |
Hartland |
Ralston, Sam |
Army (D1) |
2023 |
D |
Hartland |
Hanigan, Jack |
Dayton (MCLA) |
2023 |
A |
Grosse Pointe South |
Everham, Jr, Geoffrey |
Kalamazoo (D3) |
2023 |
FOGO |
Grosse Pointe South |
Adams, Griffin |
Eastern (D3) |
2023 |
A/M |
Grosse Pointe South |
Heimberger, Evan |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
D/LSM |
Grosse Pointe North |
Jarvi, Joel |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2023 |
D |
Grosse Pointe North |
Sneider, Samuel |
Amherst (D3) |
2023 |
D/LSM |
Grand Rapids Forest Hills Central |
McConnell, Jonah |
Rockhurst (D2) |
2023 |
A/M |
Grand Rapids Forest Hills Central |
Webb, Collin |
Northwood (D2) |
2023 |
M |
Grand Rapids Forest Hills Central |
Elliott, Jack |
Brown (D1) |
2023 |
D |
Grand Rapids Forest Hills Central |
Quinn, Crandall |
Michigan (D1) |
2023 |
G |
Grand Rapids Forest Hills Central |
Wildman, Collin |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
M |
Grand Rapids Christian |
Eaton, Jake |
Otterbein (D3) |
2023 |
A/M |
Grand Rapids Christian |
Bomgaars, Isaac |
Northwood (D2) |
2023 |
D |
Grand Ledge |
Lugo, Andrew |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
LSM |
Grand Haven |
Poole, Lance |
Detroit Mercy (D1) |
2023 |
DM |
Grand Haven |
Miller, Nick |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
LSM |
Grand Haven |
Springer, Colby |
Trine (D3) |
2023 |
D |
Grand Haven |
Smits, Dolan |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
A |
Grand Haven |
Tater, Jacob |
Kalamazoo (D3) |
2023 |
D/LSM |
Grand Haven |
Moon-Sarudi, Asher |
Detroit Mercy (D1) |
2023 |
D/LSM |
Forest Hills Northern |
Venelasen, Noah |
Miami of Ohio (M:MCLA W:WCLA) |
2023 |
A |
Forest Hills Northern |
Davidson, Trevor |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
M |
Forest Hills Eastern |
Wieschhorster, Dillon |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
M |
Forest Hills Eastern |
Williams, Braeden |
Ohio Northern (D3) |
2023 |
A |
Forest Hills Eastern |
Roberts, Devin |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2023 |
D |
Farmington United |
Smith, Isaiah |
Otterbein (D3) |
2023 |
D |
East Lansing |
Christlieb, Elliot |
Otterbein (D3) |
2023 |
DM |
East Lansing |
Ramirez, Isaiah |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
D/LSM |
East Kentwood |
Woodson, Jaiden |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
D |
East Kentwood |
Stidolph, Harrison |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2023 |
A/M |
East Kentwood |
Larriuz, Will |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
DM |
East Kentwood |
Bardeggia, Hudson |
John Carroll (D3) |
2023 |
G |
East Grand Rapids |
Zyskowski, Drew |
Wesleyan (D3) |
2023 |
A |
East Grand Rapids |
Kennedy, Colin |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2023 |
A |
Dexter |
Sortor, Brady |
Tiffin (D2) |
2023 |
D/LSM |
Dexter |
Lewicki, Kael |
Kalamazoo (D3) |
2023 |
D/LSM |
Dewitt |
Wandle, Brendon |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
M |
Dewitt |
Compton, Matthew |
Albion (D3) |
2023 |
D/LSM |
Detroit U of D Jesuit |
Metz, Henry |
Virginia (D1) |
2023 |
M |
Detroit Country Day |
Cyrek, Jack |
Maryland (UMBC) (D1) |
2023 |
A/M |
Detroit Catholic Central |
Donahue, Sean |
Detroit Mercy (D1) |
2023 |
A |
Detroit Catholic Central |
Taulbee, Cal |
Jacksonville (D1) |
2023 |
D/LSM |
Detroit Catholic Central |
Bartels, Charlie |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
D |
Detroit Catholic Central |
Szymanski, Blake |
Aquinas (NAIA) |
2023 |
D |
Detroit Catholic Central |
Szymanski, Luke |
Albion (D3) |
2023 |
G |
Detroit Catholic Central |
Baker, Nigel |
Tiffin (D2) |
2023 |
DM |
Detroit Cass Tech |
Gatlin, Javonte |
Virginia State (D2) |
2023 |
D/LSM |
Detroit Cass Tech |
Blair, Carrington |
Virginia State (D2) |
2023 |
A/M |
Detroit Cass Tech |
Russell, Collin |
Kalamazoo (D3) |
2023 |
D/LSM |
Detroit Cass Tech |
Russell, Cole |
Kalamazoo (D3) |
2023 |
FOGO/M |
Detroit Cass Tech |
Marion, Shane |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2023 |
M |
Dearborn Divine Child |
Furton, Jack |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2023 |
M |
Dearborn Divine Child |
Furton, Jack |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2023 |
M |
Dearborn Divine Child |
Burke, Sam |
Adrian (D3) |
2023 |
FOGO/M |
Davison |
Parrott, Bradyn |
Adrian (D3) |
2023 |
A |
Davison |
Clay, Rowan |
Michigan (D1) |
2023 |
D/LSM |
Culver (IN) |
Makie, Larson |
Kalamazoo (D3) |
2023 |
G |
Cranbrook |
Nutt, Alex |
Lawrence Tech (NAIA) |
2023 |
D |
Clinton Township Chippewa Valley |
Phyle, Ryan |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
A/M |
Clarkston |
Pate, Gavin |
Baldwin Wallace (D3) |
2023 |
D/LSM |
Clarkston |
Trantham, James |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2023 |
D |
Canton |
Mathieu, Nolan |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
M |
Caledonia |
Arne, Ryan |
Calvin (D3) |
2023 |
D |
Caledonia |
Burd, Tyler |
Davenport (D2) |
2023 |
D |
Caledonia |
Klein, Sam |
Bryant (D1) |
2023 |
M |
Brother Rice |
MacMichael, Robert |
Bellarmine (D1) |
2023 |
D/LSM |
Brother Rice |
Eck, Ben |
Robert Morris (D1) |
2023 |
M |
Brother Rice |
Zarek, Braden |
John Carroll (D3) |
2023 |
A/M |
Brother Rice |
Polonkey, Hunter |
Lehigh (D1) |
2023 |
A |
Brother Rice |
Sims, Cam |
Ohio Wesleyan (D3) |
2023 |
G |
Brother Rice |
Velarde, Ryan |
Hope (D3) |
2023 |
M |
Brighton |
Boehmer, Ridge |
Baldwin Wallace (D3) |
2023 |
G |
Brighton |
McElya, Bryce |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
D |
Bloomfield Hills |
LaLonde, Luke |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2023 |
D |
Birmingham United |
Spencer, Jake |
Indianapolis (D2) |
2023 |
A/M |
Birmingham United |
Kelly, Davis |
Siena Heights (NAIA) |
2023 |
D |
Battle Creek Pennfield |
Howell, Caleb |
Malone (D2) |
2023 |
G |
Battle Creek Lakeview |
Farkas, Carson |
Albion (D3) |
2023 |
M |
Battle Creek Lakeview |
Gibson, Zachary |
Missouri Valley (NAIA) |
2023 |
G |
Ann Arbor Gabriel Richard |
Petelka, Leland |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2023 |
M |
|