Players - Men -

Player Collegesort descending HS Grad Year Position High School
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
Yerian, Zach Adrian (D3) 2017 A Warren De La Salle
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
Watt, Jimmy Aquinas (NAIA) 2011 G Walled Lake Central
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Hulick, Ross Benedictine (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Wysong, Conner Calvin (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
Wizniuk, Steven Canisius (D1) 2013 FOGO/M Warren De La Salle
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Stover, Charlie Capital (D3) 2017 LSM Warren De La Salle
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
Schiavi, Johnny Cleary (NAIA) 2017 D Walled Lake Western
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Liebetreu, Gabe Clemson (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 G Grand Haven
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Stedtefeld, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Sterling Heights Stevenson
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Simion, David Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A Saline
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Trout, Bogar Dallas (D3) 2016 D Tecumseh
Smith, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 A Grandville
Henderson, Nick Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Topper, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Troy
Conwell, Logan Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Clarkston
Shepherd, Vance Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Mendoza, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 M Holt
Benson, Devon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 M Forest Hills Northern
Ferris, Tate Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Hodges, Jake Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 D/LSM Clarkston
Schneider, Zach Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 FOGO/M Grandville
Lambert, Shriver Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 A/M Byron Center
Nykamp, Jon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Holland Christian
Baker, James Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Taylor, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 G Clarkston
Masselink, Nik Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Huffman, Jack Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2015 G East Grand Rapids
Schalau, Paulie Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A East Grand Rapids
Sayers, Jordy Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2006 A/M Davison
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
Elder, Luke Denison (D3) 2017 A East Grand Rapids
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Hayes, Charlie Detroit Mercy (D1) 2014 DM Utica Eisenhower
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Shamblin, Logan Detroit Mercy (D1) 2016 G Utica Eisenhower
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Sutton, Nick Florida Gulf Coast (MCLA D2) 2017 M Utica Eisenhower
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Woods, Zack Genesee (NJCAA) 2014 A/M South Lyon
Tague, Ray Genesee (NJCAA) 2014 FOGO/M South Lyon
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
Wunderlich, Ian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Salem
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Takacs, Joe Hendrix (D3) 2012 G Warren De La Salle
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Macomb Dakota
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
Solin, Joe Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Walled Lake Western
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Tyburski, Ian Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Temperance Bedford
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Trent, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 G South Lyon
Troher, Vincent Lawrence Tech (NAIA) 2014 D Salem
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Schiavi, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Walled Lake Western
Young, Frank Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Sterling Heights Henry Ford II
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
Sedlock, Nick Madonna (NAIA) 2016 A/M Utica Eisenhower
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
Wyatt, Dietrich Madonna (NAIA) 2016 D Saginaw Heritage
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Keller, Ben Maryland (Bmore Cty) (D1) 2017 A East Grand Rapids
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
O'Hara, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2016 D Brother Rice
Olson, Adam Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
Balch, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2017 A Plymouth
Stebbins, Matt Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Kenney, Jimmy Michigan (D1) 2016 A Detroit Country Day
Purtell, J.P. Michigan Club (NCLL) 2011 D/LSM Midland
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
Mikkelsen, Joseph Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 FOGO/M Novi
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Covert, Ethan Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 D South Lyon
Smith, Devin Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D L'Anse Creuse
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Ranck, Adam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 A Walled Lake Northern
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Nordstrom, Matthieu Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 LSM Walled Lake Western
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Gjokaj, Alex Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
Stapleton, Mitchell Michigan-Dearborn (NAIA) 2014 M Grosse Pointe North
Turner, Liam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Saline
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Izrailov, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 FOGO/M Walled Lake Northern
DeWitt, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 M South Lyon
Szymusiak, Steven Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 LSM Canton
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Morgan, Brady Michigan-Flint (NCLL) 2017 A Waterford United
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Dobreff, Nick Monmouth College (D3) 2016 D Warren De La Salle
Newby, Colin Montana (MCLA D1) 2015 FOGO Sterling Heights Henry Ford II
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
Skinner, Nate Moravian (D3) 2017 D/LSM Dexter
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
Martin, Brock Navy (D1) 2015 M Troy
Sonke, Jeff North Carolina (D1) 1997 A/M Birmingham United
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Kohl, Kyle Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 LSM Troy Athens
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
Kanner, Cameron Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Walled Lake Central
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Orman, Justin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 A Walled Lake Central
Toro, Chris Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Clarkston
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Mitchell, Austin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 A/M Utica Eisenhower
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
Gorski, Mitchell Ohio Wesleyan (D3) 2017 LSM Troy Athens
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Usiak, Cam Ohio Wesleyan (D3) 2016 D/LSM Okemos
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Haesler, Cullen Olivet (D3) 2014 D Tecumseh
Foxworthy, Rob Olivet (D3) 2015 D Walled Lake Central
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
Steele,Jake Olivet (D3) 2017 G Howell
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Minanov, Alexander Penn (D1) 2016 M U. Liggett
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
Winkelseth, Matt Potomac St. (NJCAA) 2016 M Saline
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Lining, Kevin Queens (D2) 2012 FOGO/M Troy Athens
Yost, Tim Quinnipiac (D1) 2009 G Brother Rice
Gorski, Elliot Rhodes (D3) 2016 M Troy Athens
Kaminski, Reid Roanoke (D3) 2014 FOGO Clarkston
Sturr, Cooper Roanoke (D3) 2011 D Rockford
Scane, James Robert Morris (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
Kamish, Brennan Rutgers (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Naples, Jack Saginaw Valley State (NCLL) 2016 D Sterling Heights Henry Ford II
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Shotwell, Brice Salisbury (D3) 2017 LSM Brighton
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Pettke, Shane Seton Hill (D2) 2014 M Utica Eisenhower
Stanners, Sean Seton Hill (D2) 2015 A Detroit Catholic Central
Lyons, Nick Siena Heights (NAIA) 2013 A Saint Clair
Warda, Alec Siena Heights (NAIA) 2017 M Brighton
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
Lyons, Nolan Siena Heights (NAIA) 2016 A Saint Clair
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Weaver, Garrett Siena Heights (NAIA) 2017 A Temperance Bedford
Lopez, Evan Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Osburn, Wade Siena Heights (NAIA) 2017 D Tecumseh
Schenck, Eric Siena Heights (NAIA) 2015 M Hartland
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Tate, Noah Siena Heights (NAIA) 2016 D Swartz Creek
Austermiller, Max Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Holowaty, John Siena Heights (NAIA) 2014 A Saint Clair
Kowalski, Stosh Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
Kreitzer, Danny Siena Heights (NAIA) 2016 M South Lyon
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Stafford, David St. John's (D1) 2013 A/M Mattawan
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Williamson, Chase Tampa (D2) 2016 M Holt
Hamm, Connor Tampa (D2) 2016 LSM U. Detroit Jesuit
Racinski, Steve Tampa (D2) 2017 M The Hill Academy (Canada)
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Stickle, Liam Thiel (D3) 2016 Clarkston
Robinson, Marcus Toledo (NCLL) 2016 M Ypsilanti Lincoln
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Gearig, Justin Trine (D3) 2016 A Vicksburg
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Hinken, Jack UMass Lowell (D1) 2017 D Zeeland United
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
Lining, Jake UMass Lowell (D1) 2017 A Troy Athens
Hudgens, Alex Walsh (D2) 2013 M South Lyon
Washington, Chris Washington and Lee (D3) 2006 Cranbrook
Brown, Noah Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Serra, Ben Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Lurio, Luke Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Yanna, Andrew Wayne St. (NCLL) 2015 G Saginaw Heritage
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
Sowell, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2016 A Portage Northern
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Tardich, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2017 A Northville
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Peel, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2017 D Troy
Slank, Ryan Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO/M Rochester
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Gushee, David Western Michigan (MCLA D1) 2012 A U. Liggett
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Sypniewski, John Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO Hartland
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Whisler, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2014 M Midland
Schember, Tanner Western Michigan (MCLA D1) 2015 DM Bay City Western
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Hilden, Spencer Wheeling Jesuit (D2) 2013 FOGO South Lyon
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Smith, Collin Wheeling Jesuit (D2) 2014 G Canton
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
Shenkenberg, Jacob Wisconsin-Madison (GLLL) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Wolfe, Jack Wittenberg (D3) 2016 D U. Detroit Jesuit
Cavellier, Max Wittenberg (D3) 2017 G Troy Athens
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Wujek, Harrison Wittenberg (D3) 2016 M U. Liggett
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
Krisan, Trevor Wooster (Ohio) (D3) 2017 G Walled Lake Central
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Wallace, Shane Wooster (Ohio) (D3) 2017 D/LSM Waterford United
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
Whitaker, Robert Young Harris (D2) 2016 M U. Liggett