Players - Men -

Player College HS Grad Year Positionsort descending High School
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Stickle, Liam Thiel (D3) 2016 Clarkston
Washington, Chris Washington and Lee (D3) 2006 Cranbrook
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Brown, Noah Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Serra, Ben Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Lurio, Luke Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Schalau, Paulie Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A East Grand Rapids
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
Balch, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2017 A Plymouth
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Stanners, Sean Seton Hill (D2) 2015 A Detroit Catholic Central
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
Holowaty, John Siena Heights (NAIA) 2014 A Saint Clair
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Lining, Jake UMass Lowell (D1) 2017 A Troy Athens
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Weaver, Garrett Elmhurst (D3) 2017 A Temperance Bedford
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Stebbins, Matt Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Gearig, Justin Trine (D3) 2016 A Vicksburg
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
Simion, David Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A Saline
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Elder, Luke Denison (D3) 2017 A East Grand Rapids
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Olson, Adam Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Lyons, Nick Siena Heights (NAIA) 2013 A Saint Clair
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
Kresnak, Keegan Alderson Broaddus (D2) 2017 A Grand Rapids Northview
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Gushee, David Western Michigan (MCLA D1) 2012 A U. Liggett
Topper, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Troy
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
Orman, Justin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 A Walled Lake Central
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
Lyons, Nolan Siena Heights (NAIA) 2016 A Saint Clair
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Morgan, Brady Michigan-Flint (NCLL) 2017 A Waterford United
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
Kenney, Jimmy Michigan (D1) 2016 A Detroit Country Day
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
Keller, Ben Maryland (Bmore Cty) (D1) 2017 A East Grand Rapids
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Smith, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 A Grandville
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
Sowell, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2016 A Portage Northern
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Nykamp, Jon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Holland Christian
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Tardich, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2017 A Northville
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Yerian, Zach Adrian (D3) 2017 A Warren De La Salle
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Ranck, Adam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 A Walled Lake Northern
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Henderson, Nick Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Lopez, Evan Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Sedlock, Nick Madonna (NAIA) 2016 A/M Utica Eisenhower
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Solin, Joe Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Walled Lake Western
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Lambert, Shriver Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 A/M Byron Center
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Stedtefeld, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Sterling Heights Stevenson
Woods, Zack Genesee (NJCAA) 2014 A/M South Lyon
Austermiller, Max Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
Tyburski, Ian Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Temperance Bedford
Stafford, David St. John's (D1) 2013 A/M Mattawan
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Sayers, Jordy Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2006 A/M Davison
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Mitchell, Austin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 A/M Utica Eisenhower
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Sonke, Jeff North Carolina (D1) 1997 A/M Birmingham United
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
Foxworthy, Rob Olivet (D3) 2015 D Walled Lake Central
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
O'Hara, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2016 D Brother Rice
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Haesler, Cullen Olivet (D3) 2014 D Tecumseh
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Schiavi, Johnny Cleary (NAIA) 2017 D Walled Lake Western
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Wolfe, Jack Wittenberg (D3) 2016 D U. Detroit Jesuit
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Naples, Jack Saginaw Valley State (NCLL) 2016 D Sterling Heights Henry Ford II
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
Wyatt, Dietrich Madonna (NAIA) 2016 D Saginaw Heritage
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
Schiavi, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Walled Lake Western
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Young, Frank Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Sterling Heights Henry Ford II
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Hinken, Jack UMass Lowell (D1) 2017 D Zeeland United
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Shepherd, Vance Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Hulick, Ross Benedictine (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Dobreff, Nick Monmouth College (D3) 2016 D Warren De La Salle
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Osburn, Wade Siena Heights (NAIA) 2017 D Tecumseh
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Dakota
Tate, Noah Siena Heights (NAIA) 2016 D Swartz Creek
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Sturr, Cooper Roanoke (D3) 2011 D Rockford
Kanner, Cameron Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Walled Lake Central
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Kailunas, Trey Marymount (D3) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Trout, Bogar Dallas (D3) 2016 D Tecumseh
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Gaillard, Ian Adrian (D3) 2017 D Brighton
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Troher, Vincent Lawrence Tech (NAIA) 2014 D Salem
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Peel, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2017 D Troy
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
Smith, Devin Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D L'Anse Creuse
Covert, Ethan Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 D South Lyon
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Purtell, J.P. Michigan Club (NCLL) 2011 D/LSM Midland
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Skinner, Nate Moravian (D3) 2017 D/LSM Dexter
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Usiak, Cam Ohio Wesleyan (D3) 2016 D/LSM Okemos
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Wallace, Shane Wooster (Ohio) (D3) 2017 D/LSM Waterford United
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
Hodges, Jake Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 D/LSM Clarkston
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Wysong, Conner Albion (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
Shenkenberg, Jacob Wisconsin-Madison (GLLL) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Scane, James Robert Morris (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
Kowalski, Stosh Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Schember, Tanner Western Michigan (MCLA D1) 2015 DM Bay City Western
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
Newby, Colin Montana (MCLA D1) 2015 FOGO Sterling Heights Henry Ford II
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
Hilden, Spencer Wheeling Jesuit (D2) 2013 FOGO South Lyon
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Sypniewski, John Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO Hartland
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Lining, Kevin Queens (D2) 2012 FOGO/M Troy Athens
Schneider, Zach Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 FOGO/M Grandville
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Wizniuk, Steven Canisius (D1) 2013 FOGO/M Warren De La Salle
Izrailov, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 FOGO/M Walled Lake Northern
Tague, Ray Genesee (NJCAA) 2014 FOGO/M South Lyon
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Slank, Ryan Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO/M Rochester
Smith, Collin Wheeling Jesuit (D2) 2014 G Canton
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Trent, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 G South Lyon
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Watt, Jimmy Aquinas (NAIA) 2011 G Walled Lake Central
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Krisan, Trevor Wooster (Ohio) (D3) 2017 G Walled Lake Central
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Shamblin, Logan Detroit Mercy (D1) 2016 G Utica Eisenhower
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Cavellier, Max Wittenberg (D3) 2017 G Troy Athens
Takacs, Joe Hendrix (D3) 2012 G Warren De La Salle
Steele,Jake Olivet (D3) 2017 G Howell
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Liebetreu, Gabe Queens (D2) 2017 G Grand Haven
Yost, Tim Quinnipiac (D1) 2009 G Brother Rice
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G
Yanna, Andrew Wayne St. (NCLL) 2015 G Saginaw Heritage
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Ferris, Tate Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Huffman, Jack Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2015 G East Grand Rapids
Turner, Liam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Saline
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Taylor, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 G Clarkston
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Hamm, Connor Tampa (D2) 2016 LSM U. Detroit Jesuit
Stover, Charlie Capital (D3) 2017 LSM Warren De La Salle
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
Nordstrom, Matthieu Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 LSM Walled Lake Western
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Gorski, Mitchell Ohio Wesleyan (D3) 2017 LSM Troy Athens
Shotwell, Brice Salisbury (D3) 2017 LSM Brighton
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Szymusiak, Steven Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 LSM Canton
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
Kohl, Kyle Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 LSM Troy Athens
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Wunderlich, Ian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Salem
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Whitaker, Robert Young Harris (D2) 2016 M U. Liggett
Kreitzer, Danny Siena Heights (NAIA) 2016 M South Lyon
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
Pettke, Shane Seton Hill (D2) 2014 M Utica Eisenhower
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
Gjokaj, Alex Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Benson, Devon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 M Forest Hills Northern
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Sutton, Nick Florida Gulf Coast (MCLA D2) 2017 M Utica Eisenhower
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Martin, Brock Navy (D1) 2015 M Troy
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Baker, James Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Racinski, Steve Tampa (D2) 2017 M The Hill Academy (Canada)
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Conwell, Logan Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Clarkston
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Robinson, Marcus Toledo (NCLL) 2016 M Ypsilanti Lincoln
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Williamson, Chase Tampa (D2) 2016 M Holt
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
Kamish, Brennan Detroit Mercy (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
Wujek, Harrison Wittenberg (D3) 2016 M U. Liggett
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Masselink, Nik Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
DeWitt, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 M South Lyon
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Whisler, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2014 M Midland
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Toro, Chris Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Clarkston
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Mendoza, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 M Holt
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Schenck, Eric Siena Heights (NAIA) 2015 M Hartland
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
Minanov, Alexander Penn (D1) 2016 M U. Liggett
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Winkelseth, Matt Potomac St. (NJCAA) 2016 M Saline
Gorski, Elliot Rhodes (D3) 2016 M Troy Athens
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Warda, Alec Siena Heights (NAIA) 2017 M Brighton
Stapleton, Mitchell Michigan-Dearborn (NAIA) 2014 M Grosse Pointe North
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Hudgens, Alex Walsh (D2) 2013 M South Lyon
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United