Players - Men -

Playersort descending College HS Grad Year Position High School
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Addonizio, Logan Mount Union (D3) 2018 A/M Walled Lake Western
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
Albrecht, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Grosse Pointe North
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
Austermiller, Max Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Bade, Max Adrian (D3) 2018 G Port Huron
Baert, Thomas Otterbein (D3) 2018 M Walled Lake Western
Baggett, Mitchell Rollins (D2) 2018 D Grand Blanc
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Baisley, Connor Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Rochester Stoney Creek
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Baker, James Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Balch, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2017 A Plymouth
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Barr, Travis Otterbein (D3) 2018 A Dewitt
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Basch, Kyle Indianapolis (D2) 2018 M Forest Hills Central
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Benson, Devon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 M Forest Hills Northern
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Bera, Brian Denison (D3) 2018 A Rockford
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Bettelon, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 FOGO/M Troy Athens
Beyer, Edward St. Bonaventure (D1) 2018 M Dewitt
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Billig, Drew Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Boerigter, Clayton Aquinas (NAIA) 2018 G Zeeland United
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Bragg, Joseph Lake Erie (D2) 2018 FOGO/DM Ann Arbor Gabriel Richard
Brandemihl, Patrick Hope (D3) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Brickey, Kade Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 G Holt
Brickley, Caleb Olivet (D3) 2018 M Grand Ledge
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Brinkley, Caleb Olivet (D3) 2018 Grand Ledge
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Brown, Colton Indiana Tech (NAIA) 2018 M Davison
Brown, Liam Milwaukee School of Engineering (D3) 2018 A Lake Orion
Brown, Noah Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Bruneau, Davis Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 A Saline
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Burke, Trevor Olivet (D3) 2018 D Lake Orion
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Canapini, Anthony Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Royal Oak
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Case, Cameron Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Case, Landon Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
Cavellier, Max Wittenberg (D3) 2017 G Troy Athens
Celestino Guerrero Lawrence Tech (NAIA) 2018 DM Macomb Dakota
Chaffee, Grant Albion (D3) 2018 M Warren De La Salle
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
Chapin, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Grand Ledge
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Chwalibog, Noah Albion (D3) 2018 Orchard Lake St. Mary's
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Clay, Bryce Michigan (D1) 2018 A Forest Hills Central
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Conley, Jace Albion (D3) 2018 A/M Orchard Lake St. Mary's
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Conlon, Andrew Hope (D3) 2018 D/LSM East Grand Rapids
Connors, Kelson Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Flint Powers
Conwell, Logan Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Clarkston
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Covert, Ethan Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 D South Lyon
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
Cunningham, Liam Hope (D3) 2018 M Detroit Catholic Central
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Dansbury, Sully John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Davis, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M East Grand Rapids
Day, Jacob Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 LSM Vicksburg
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
DeCaussin, Kyle Siena Heights (NAIA) 2018 FOGO/M Sterling Heights Henry Ford II
Decker, Alex Kalamazoo (D3) 2018 D Utica Eisenhower
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
DeWitt, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 M South Lyon
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Diton, Kyle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Salem
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
Dobreff, Nick Monmouth College (D3) 2016 D Warren De La Salle
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Dybowski, Sante Elmhurst (D3) 2018 A/M Brother Rice
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Elder, Luke Denison (D3) 2017 A East Grand Rapids
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
English, Patrick Marquette (D1) 2018 M Forest Hills Central
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Fales, Jake Kalamazoo (D3) 2018 D Kalamazoo United
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Ferris, Tate Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Flanigan, Blaine Indiana Tech (NAIA) 2018 D/LSM Warren De La Salle
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Fletcher, Dylan Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 FOGO/M Lapeer
Fleury, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2018 A L'Anse Creuse
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Floro, Vincent Madonna (NAIA) 2018 A/M Dearborn Divine Child
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Ford, Nathan Siena Heights (NAIA) 2018 M Macomb Dakota
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Forga, Caleb St. Bonaventure (D1) 2018 A/M Belleville
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Fox, Travis Adrian (D3) 2018 M Lapeer
Foxworthy, Rob Olivet (D3) 2015 D Walled Lake Central
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
Franklin, Christian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 D L'Anse Creuse North
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
French, Chris Adrian (D3) 2018 A Lake Orion
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
Gallaher, Jake Siena Heights (NAIA) 2018 M Hartland
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Garlitz, Sydney Lake Erie (D2) 2018 A/M Holt
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
Gayman, Cameron Madonna (NAIA) 2018 A Bloomfield Hills
Gearig, Justin Trine (D3) 2016 A Vicksburg
Gearig, Tim Alma (D3) 2018 A Vicksburg
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Gjokaj, Alex Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Godin, Cameron Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 A Dearborn Divine Child
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Gorski, Elliot Rhodes (D3) 2016 M Troy Athens
Gorski, Mitchell Ohio Wesleyan (D3) 2017 LSM Troy Athens
Gould, Cameron John Carroll (D3) 2018 A Brother Rice
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Greenway, Jacob Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM
Greenwood. Nate Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Saginaw Heritage
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
Griffin, Evan Calvin (D3) 2018 G Hartland
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Gushee, David Western Michigan (MCLA D1) 2012 A U. Liggett
Gutmann, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 D Macomb Dakota
Haadsma, Jerry Albion (D3) 2018 M Battle Creek Lakeview
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Haesler, Cullen Olivet (D3) 2014 D Tecumseh
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Hamm, Connor Tampa (D2) 2016 LSM U. Detroit Jesuit
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Hauff, Weston Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M L'Anse Creuse
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Hayes, Charlie Detroit Mercy (D1) 2014 DM Utica Eisenhower
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G
Heeren, Kyle Merrimack (D2) 2018 D/LSM Rockford
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Helias, Nick Bethany (D3) 2018 A Plymouth
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Henderson, Nick Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Heuschele, Paul Alma (D3) 2018 FOGO/M Orchard Lake St. Mary's
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Hilden, Spencer Wheeling Jesuit (D2) 2013 FOGO South Lyon
Hinken, Jack UMass Lowell (D1) 2017 D Zeeland United
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Hodge, Carson Olivet (D3) 2018 M Portage Central
Hodges, Jake Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 D/LSM Clarkston
Hoexum, Jacob John Carroll (D3) 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Holmes, Josh Alma (D3) 2018 LSM Vicksburg
Holowaty, John Siena Heights (NAIA) 2014 A Saint Clair
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Hudgens, Alex Walsh (D2) 2013 M South Lyon
Hudson, Damian Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M Okemos
Huffman, Jack Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2015 G East Grand Rapids
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Hulick, Ross Benedictine (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Humes, Scott Madonna (NAIA) 2018 M Saint Clair
Hunter, AJ Siena Heights (NAIA) 2018 G/D Anchor Bay
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Iles, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 A Royal Oak
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Izrailov, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 FOGO/M Walled Lake Northern
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Jean, Vinnie Siena Heights (NAIA) 2018 G Dearborn Divine Child
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Johnson, Jack Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Kaminski, Reid Roanoke (D3) 2014 FOGO Clarkston
Kamish, Brennan Rutgers (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Kamm, Steven Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 M Grosse Pointe North
Kanner, Cameron Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Walled Lake Central
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
Keller, Ben Maryland (Bmore Cty) (D1) 2017 A East Grand Rapids
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Kenney, Jimmy Michigan (D1) 2016 A Detroit Country Day
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Kohl, Kyle Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 LSM Troy Athens
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Kostus, Cam Detroit Mercy (D1) 2018 A Rockford
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Kowalski, Stosh Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Kreitzer, Danny Siena Heights (NAIA) 2016 M South Lyon
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Krisan, Trevor Wooster (Ohio) (D3) 2017 G Walled Lake Central
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Lambert, Shriver Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 A/M Byron Center
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Leach, Gavin Lynn (D2) 2018 A Vicksburg
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Lesh, Blake Trine (D3) 2018 D Lapeer
Leslie, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Saline
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Liebetreu, Gabe Clemson (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 G Grand Haven
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Lining, Jake UMass Lowell (D1) 2017 A Troy Athens
Lining, Kevin Queens (D2) 2012 FOGO/M Troy Athens
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Lockwood, Brady Saginaw Valley State (NCLL) 2018 D Hartland
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Lopez, Evan Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Lorelli, Mario Wittenberg (D3) 2018 D Grosse Pointe North
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Macomb Dakota
Loveland, Jack Kalamazoo (D3) 2018 M Saline
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Lurio, Luke Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
Lyons, Nick Siena Heights (NAIA) 2013 A Saint Clair
Lyons, Nolan Siena Heights (NAIA) 2016 A Saint Clair
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Maher, Jack Albion (D3) 2018 G Bloomfield Hills
Mahmud, Omar Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D/LSM Saline
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
Mann, Jonathan Hope (D3) 2018 M U. Detroit Jesuit
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Marciniak, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Plymouth
Marsh, Connor Marquette (D1) 2018 DM Brother Rice
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Martin, Brock Navy (D1) 2015 M Troy
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Martin, Thomas Dubuque (D3) 2018 D/LSM Sault Area
Masselink, Nik Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Matthews, Brent Lawrence Tech (NAIA) 2018 G Walled Lake Northern
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
May, Zachary Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Lowell
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
McGorisk, Dylan Kalamazoo (D3) 2018 A Walled Lake Western
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
McMann, Marco Madonna (NAIA) 2018 A Grosse Pointe North
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
McNulty, Kyler Siena Heights (NAIA) 2018 DM/LSM Belleville
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Mendoza, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 M Holt
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Michael, Jack York College of PA (D3) 2018 G Brother Rice
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Mikkelsen, Joseph Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 FOGO/M Novi
Milanowski, Nick Detroit Mercy (D1) 2018 G East Grand Rapids
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Mills, Andrew Illinois Wesleyan (D3) 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Minanov, Alexander Penn (D1) 2016 M U. Liggett
Mitchell, Austin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 A/M Utica Eisenhower
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
Morgan, Brady Michigan-Flint (NCLL) 2017 A Waterford United
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Mucci, Paul Illinois Wesleyan (D3) 2018 A Bloomfield Hills
Mueller, Collin Siena Heights (NAIA) 2018 M Tecumseh
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Muscat, Maveric Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Hartland
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Naples, Jack Saginaw Valley State (NCLL) 2016 D Sterling Heights Henry Ford II
Nedbal, Chad Indiana Tech (NAIA) 2018 G Romeo
Nedbal, Wyatt Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Romeo
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
Nelson, Tyler Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Troy Athens
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Nesbitt, Grant Adrian (D3) 2018 A Port Huron
Newby, Colin Montana (MCLA D1) 2015 FOGO Sterling Heights Henry Ford II
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Nordstrom, Matthieu Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 LSM Walled Lake Western
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Nykamp, Jon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Holland Christian
O'Hara, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2016 D Brother Rice
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Ochsenkehl, Stephen Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2018 A Mattawan
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
Olson, Adam Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
Olson, William Onondaga (NJCAA) 2018 LSM Saline
Orman, Justin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 A Walled Lake Central
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
Osburn, Wade Siena Heights (NAIA) 2017 D Tecumseh
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
Pattinson, Ethan Bellarmine (D1) 2018 M Detroit Catholic Central
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Payter, Steven Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2018 M Hartland
Payton, Max Detroit Mercy (D1) 2018 A Grosse Pointe North
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Peel, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2017 D Troy
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
Petrucci, Grant Wagner (D1) 2018 D/LSM Detroit Country Day
Pettke, Shane Seton Hill (D2) 2014 M Utica Eisenhower
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Phipps, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2018 M Lowell
Pickelhaupt, Samuel Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Saint Clair
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
Pietras, Nick Lourdes (NAIA) 2018 M/LSM Warren Cousino
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Pokriefka, Jacob Lynchburg (D3) 2018 G Midland
Polydoras, Nick Cleveland St. (D1) 2018 M Canton
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Potter, Tyler Madonna (NAIA) 2018 G Ann Arbor Gabriel Richard
Powell, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM Fenton-Linden
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Preston, Ross Olivet (D3) 2018 M Hartland
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Purtell, J.P. Michigan Club (NCLL) 2011 D/LSM Midland
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Racinski, Steve Tampa (D2) 2017 M The Hill Academy (Canada)
Radzville, Jack Hope (D3) 2018 A Howell
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Ranck, Adam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 A Walled Lake Northern
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Reid, Jack Tufts (D3) 2018 A Ann Arbor Pioneer
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Rinna, Alessandro Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D Hartland
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Robinson, Marcus Toledo (NCLL) 2016 M Ypsilanti Lincoln
Robison, Fernando Detroit Mercy (D1) 2018 FOGO/M Tecumseh
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Rogers, Jacob Colorado College (D3) 2018 FOGO East Grand Rapids
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
Ruit, Will Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Troy Athens
Rupnow, Jay Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 G Belleville
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Salamone, Anthony Madonna (NAIA) 2018 A Northville
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Salmon, Bryce Trine (D3) 2018 D Rochester Adams
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Sayers, Jordy Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2006 A/M Davison
Scane, James Robert Morris (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Scappaticci, Silvio Siena Heights (NAIA) 2018 A South Lyon
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Schalau, Paulie Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A East Grand Rapids
Scheffler, Cole Hope (D3) 2018 FOGO Rockford
Schember, Tanner Western Michigan (MCLA D1) 2015 DM Bay City Western
Schenck, Eric Siena Heights (NAIA) 2015 M Hartland
Schiavi, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Walled Lake Western
Schiavi, Johnny Cleary (NAIA) 2017 D Walled Lake Western
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Schiller, Davis Air Force (D1) 2018 A/M Cranbrook
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Schneider, Zach Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 FOGO/M Grandville
Schroeck, Harrison Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Ypsilanti Arbor Prep
Schulte, John Baldwin Wallace (D3) 2018 M Grosse Pointe South
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Sedlock, Nick Madonna (NAIA) 2016 A/M Utica Eisenhower
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Septer, Jaydon Heidelberg (D3) 2018 FOGO/M Clarkston
Serra, Ben Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
Shamblin, Logan Detroit Mercy (D1) 2016 G Utica Eisenhower
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Shaver, Charlie John Carroll (D3) 2018 D/LSM Plymouth
Shenkenberg, Jacob Wisconsin-Madison (GLLL) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Shepherd, Vance Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Shotwell, Brice Salisbury (D3) 2017 LSM Brighton
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Sienkiewicz, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Romeo
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Simion, David Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A Saline
Simonich, Andrew Indianapolis (D2) 2018 A Huron Valley
Singer, Andrew Walsh (D2) 2018 DM/LSM Hartland
Skinner, Nate Moravian (D3) 2017 D/LSM Dexter
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Slank, Ryan Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO/M Rochester
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Smith, Collin Wheeling Jesuit (D2) 2014 G Canton
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Smith, Devin Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D L'Anse Creuse
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
Smith, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 A Grandville
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
Solin, Joe Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Walled Lake Western
Sonke, Jeff North Carolina (D1) 1997 A/M Birmingham United
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
Sowell, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2016 A Portage Northern
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Sprague, Atticus Lourdes (NAIA) 2018 G East Lansing
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
Stafford, David St. John's (D1) 2013 A/M Mattawan
Stallworth, Christian Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Brother Rice
Stanners, Sean Seton Hill (D2) 2015 A Detroit Catholic Central
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
Stapleton, Mitchell Michigan-Dearborn (NAIA) 2014 M Grosse Pointe North
Stearns, Hunter Calvin (D3) 2018 D Hudsonville
Stebbins, Matt Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Stedtefeld, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Sterling Heights Stevenson
Steele,Jake Olivet (D3) 2017 G Howell
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
Stickle, Liam Thiel (D3) 2016 Clarkston
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
Stoklas, Ben Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2018 G Rockford
Stover, Charlie Capital (D3) 2017 LSM Warren De La Salle
Strouse, Chase Indiana Tech (NAIA) 2018 G Davison
Stuhlreyer, Reed John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Sturr, Cooper Roanoke (D3) 2011 D Rockford
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Sutton, Nick Florida Gulf Coast (MCLA D2) 2017 M Utica Eisenhower
Swaffer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 G Cadillac
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
Sypniewski, John Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO Hartland
Szymusiak, Steven Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 LSM Canton
Tague, Ray Genesee (NJCAA) 2014 FOGO/M South Lyon
Takacs, Joe Hendrix (D3) 2012 G Warren De La Salle
Talovich, Zack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Flint Powers
Tardich, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2017 A Northville
Tatar, Joey Albion (D3) 2018 D/LSM Battle Creek Harper Creek
Tate, Noah Siena Heights (NAIA) 2016 D Swartz Creek
Taylor, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 G Clarkston
Taylor, Zac Illinois Wesleyan (D3) 2018 FOGO/M Brighton
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
Thomas, Drew Babson (D3) 2018 D East Grand Rapids
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Thompson, Peter Georgetown (D1) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Topper, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Troy
Toro, Chris Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Clarkston
Trent, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 G South Lyon
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Troher, Vincent Lawrence Tech (NAIA) 2014 D Salem
Trout, Bogar Dallas (D3) 2016 D Tecumseh
Truman, Avery Madonna (NAIA) 2018 M Orchard Lake St. Mary's
Turner, Liam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Saline
Twinney‏, Bryan Hope (D3) 2018 A Plymouth
Tyburski, Ian Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Temperance Bedford
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Usiak, Cam Ohio Wesleyan (D3) 2016 D/LSM Okemos
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Van Pelt, Tommy Vassar (D3) 2018 M U. Liggett
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Vargas, Lesley Calvin (D3) 2018 D Holland West Ottawa
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Veto, Cam Ohio Northern (D3) 2018 A Hartland
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
Vislay, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 G Temperance Bedford
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
Wallace, Shane Wooster (Ohio) (D3) 2017 D/LSM Waterford United
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Warda, Alec Siena Heights (NAIA) 2017 M Brighton
Warezak, Spencer Dartmouth (D1) 2018 A U. Liggett
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Washington, Chris Washington and Lee (D3) 2006 Cranbrook
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Watt, Jimmy Aquinas (NAIA) 2011 G Walled Lake Central
Weaver, Garrett Siena Heights (NAIA) 2017 A Temperance Bedford
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Weber, Tyler Olivet (D3) 2018 D Lapeer
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
Wells, Patrick Trine (D3) 2018 G Orchard Lake St. Mary's
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Westrick, Kent Madonna (NAIA) 2018 D Saint Clair
Whisler, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2014 M Midland
Whitaker, Robert Young Harris (D2) 2016 M U. Liggett
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
White, Max Wheeling Jesuit (D2) 2018 M Spring Lake
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Wiggins, Zach Denison (D3) 2018 A Mattawan
Wikman, Kris Aquinas (NAIA) 2018 A Kenowa Hills
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
Williams, Cole Florida Southern (D2) 2018 M Grand Ledge
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Williamson, Chase Tampa (D2) 2016 M Holt
Winkelseth, Matt Potomac St. (NJCAA) 2016 M Saline
Winkelseth, Shane Onondaga (NJCAA) 2018 G Saline
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
Wizniuk, Steven Canisius (D1) 2013 FOGO/M Warren De La Salle
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Wolfe, Jack Wittenberg (D3) 2016 D U. Detroit Jesuit
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Woods, Zack Genesee (NJCAA) 2014 A/M South Lyon
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Wujek, Harrison Wittenberg (D3) 2016 M U. Liggett
Wunderlich, Ian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Salem
Wyatt, Dietrich Madonna (NAIA) 2016 D Saginaw Heritage
Wysong, Conner Calvin (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
Yanna, Andrew Wayne St. (NCLL) 2015 G Saginaw Heritage
Yerian, Zach Adrian (D3) 2017 A Warren De La Salle
Yost, Tim Quinnipiac (D1) 2009 G Brother Rice
Young, Frank Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Sterling Heights Henry Ford II
Ysseldyke, Brendan Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hudsonville
Yuhas, Nate Elmhurst (D3) 2018 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Zarek, Cullen John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Zarotney, Evan Alma (D3) 2018 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi