College Players from the Mitten State

Player Collegesort descending HS Grad Year Position High School
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Berg, Amelia Adrian (D3) 2015 G Haslett-Williamston
Nicholas, Maddie Adrian (D3) 2016 A South Lyon
Yerian, Zach Adrian (D3) 2017 A Warren De La Salle
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Brodbeck, Gwyneth Adrian (D3) 2017 Lake Orion
Kuhowski, Savannah Adrian (D3) 2017 South Lyon
Cares, Ava Adrian (D3) 2015 M East Grand Rapids
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Salice, Marisa Albion (D3) 2017 Walled Lake Northern
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
D’Alessandro, Carly Alma (D3) 2015 M Midland
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Deboer, Sam Alma (D3) 2017 D Rockford
Reece, Nicole Alma (D3) 2017 A/M Livonia Ladywood
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
Bussell, Monica Alma (D3) 2014 A Lowell
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Watt, Jimmy Aquinas (NAIA) 2011 G Walled Lake Central
Brodberg, Dani Aquinas (NAIA) 2013 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Carino, Kendall Aquinas (NAIA) 2016 A Flint Powers
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Fogus, Sam Aquinas (NAIA) 2010 Midland
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Pyrett, Megan Aquinas (NAIA) 2017 D/M Flint Powers
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Whitfield, Lauren Aurora (D3) 2013 M Rockford
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Hulick, Ross Benedictine (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Augier, Danielle Boston (D1) 2017 A Birmingham United
Medvedev, Emily Brevard (D2) 2013 Midland
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Elliott, Auden Brown (D1) 2017 M East Grand Rapids
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
Wysong, Conner Calvin (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Mesman, Allyson Calvin (D3) 2016 A Hudsonville
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Economou, Meghan Calvin (D3) 2017 G Hartland
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Wizniuk, Steven Canisius (D1) 2013 FOGO/M Warren De La Salle
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Stover, Charlie Capital (D3) 2017 LSM Warren De La Salle
Dewys, Kristen Carthage (D3) 2016 Holland West Ottawa
Vanord, Alexa Carthage (D3) 2016 A South Lyon
VanHoven, Cydney Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
Spehar, Kelly Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 D Rockford
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Newmann, Zoe Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A Rockford
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Palmer, Angela Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A/M Okemos
Chase, Sarah Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 Northville
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Stevens, Joely Margaux Christopher Newport (D3) 2017 M Forest Hills United
Stormzand, Constance Cincinnati (M:NCLL W:D1) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Wagner, Kenzie Cleary (NAIA) 2017 Flint Carman-Ainsworth-Davison
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Barnett, Hana Cleary (NAIA) 2016 M Hartland
Burczyk, Carli Cleary (NAIA) 2015 D South Lyon
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
Ineich, Kayla Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Schiavi, Johnny Cleary (NAIA) 2017 D Walled Lake Western
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Carr, Isabel Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Coyne, Abby Cleary (NAIA) 2017 Canton
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Williams, Maya Cleary (NAIA) 2017 Lowell
Liebetreu, Gabe Clemson (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 G Grand Haven
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Wagnitz, Erin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 Waterford United
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Steiner, Cierra Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Plymouth
Stedtefeld, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Sterling Heights Stevenson
Archer, Amanda Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Brighton
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
Kirchoff, Katie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 Canton
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Simion, David Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A Saline
Turner, Abbe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A/M Grand Ledge
Hall, Bobbie Connecticut (D1) 2013 A Okemos
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Trout, Bogar Dallas (D3) 2016 D Tecumseh
Smith, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 A Grandville
Taylor, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 G Clarkston
Shepherd, Vance Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Hodges, Jake Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 D/LSM Clarkston
Francis, Madison Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 D Forest Hills United
Schalau, Paulie Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A East Grand Rapids
Ferris, Tate Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Lambert, Shriver Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 A/M Byron Center
Miller, Aaliyah Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 Mattawan
Mendoza, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 M Holt
Powers, Samantha Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 G Forest Hills United
Nykamp, Jon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Holland Christian
Topper, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Troy
Conwell, Logan Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Clarkston
Sayers, Jordy Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2006 A/M Davison
Schneider, Zach Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 FOGO/M Grandville
Benson, Devon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 M Forest Hills Northern
Baker, James Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Huffman, Jack Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2015 G East Grand Rapids
Reuel, Ryann Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 D Rockford
Miller, Stephanie Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 M Salem
Masselink, Nik Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Henderson, Nick Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
Goodspeed, Jane Denison (D3) 2015 D East Grand Rapids
Ludlow, Claire Denison (D3) 2013 M East Grand Rapids
Elder, Luke Denison (D3) 2017 A East Grand Rapids
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
Shamblin, Logan Detroit Mercy (D1) 2016 G Utica Eisenhower
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Hayes, Charlie Detroit Mercy (D1) 2014 DM Utica Eisenhower
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Godell, Meghan Detroit Mercy (D1) 2016 D Rochester
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Cantelon, Taylor Detroit Mercy (D1) 2017 M West Bloomfield
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
DeYoung, Emma Detroit Mercy (D1) 2014 M Grand Rapids Christian
Sharkey, Lauren Detroit Mercy (D1) 2014 M Clarkston
Johnson, Maddie Detroit Mercy (D1) 2017 G Salem
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Birney, Kylie Detroit Mercy (D1) 2012 M Livonia Ladywood
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Eicher, Brooke Findlay (D2) 2014 G Hartland
Sherman, Olivia Findlay (D2) 2014 M Okemos
Sutton, Nick Florida Gulf Coast (MCLA D2) 2017 M Utica Eisenhower
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Campanella, Madeline Gannon (D2) 2016 Hartland
Frederickson, Laurel Gannon (D2) 2017 G Lowell
Tague, Ray Genesee (NJCAA) 2014 FOGO/M South Lyon
Woods, Zack Genesee (NJCAA) 2014 A/M South Lyon
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Hite, Aimee Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Rockford
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Wunderlich, Ian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Salem
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
Ellsworth, Bailey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Okemos
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Conroy, Sophie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A/M Spring Lake
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
Neumen, Erika Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Rockford
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Datema, Meghan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Rockford
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Bailey, Ashley Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Forest Hills United
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Skomial, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Takacs, Joe Hendrix (D3) 2012 G Warren De La Salle
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Macomb Dakota
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Trapani, Anne Hope (D3) 2014 D Midland
Milholland, Caroline Hope (D3) 2017 Midland
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Rosenbrook, Paige Hope (D3) 2017 Haslett-Williamston
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Jackson, Jubilee Hope (D3) 2015 A Bloomfield Hills
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
Trapani, Taylor Hope (D3) 2011 Midland
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Bosgraaf, Aleah Hope (D3) 2017 M Holland West Ottawa
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Tognetti, Mallory Illinois Tech (D3) 2016 Hartland
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
Campbell, Tayler Indiana Tech (NAIA) 2012 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
Tyburski, Ian Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Temperance Bedford
Solin, Joe Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Walled Lake Western
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
D'Angelo, Olivia Jacksonville (D1) 2017 A/M Bloomfield Hills
Grombala, Colleen John Carroll (D3) 2016 A Bloomfield Hills Marian
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Madar, Rachel Kalamazoo (D3) 2017 Dewitt
Reichenbach, Jordan Kalamazoo (D3) 2017 M Rochester Adams
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Davis, Gwen Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Huron
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Baak, Kelsey Kalamazoo (D3) 2011 Midland
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Tardiff, Leah Kalamazoo (D3) 2017 M Plymouth
Minzey, Natalie Kalamazoo (D3) 2017 M Flint Carman-Ainsworth-Davison
Costanzo, Anna Kalamazoo (D3) 2017 Vicksburg
Davis, Alex Kalamazoo (D3) 2017 North-Harrison
Vongphasouk, Sisely Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Rockford
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Salemi, Gina La Salle (D1) 2016 A Novi
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Larkin, Gabi Lawrence Tech (NAIA) 2016 M South Lyon
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Trent, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 G South Lyon
Young, Frank Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Sterling Heights Henry Ford II
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Barnewold, Abby Lawrence Tech (NAIA) 2017 Lake Orion
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Kalo, Kadijah Lawrence Tech (NAIA) 2013 M East Lansing
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
Roberts, Janie Lawrence Tech (NAIA) 2012 D Plymouth
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Schiavi, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Walled Lake Western
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Troher, Vincent Lawrence Tech (NAIA) 2014 D Salem
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Vickers, Isabelle Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Rockford
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Novak, Shannon Lincoln Memorial (D2) 2014 G Grosse Pointe South
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Lobo, Sofia M.I.T. (D3) 2016 M Midland
Pinto, Allison M.I.T. (D3) 2017 A/M Wixom St. Catherine
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Plave, Lauren Madonna (NAIA) 2017 Canton
Leist, Brittney Madonna (NAIA) 2017 A/M Huron Valley
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Wyatt, Dietrich Madonna (NAIA) 2016 D Saginaw Heritage
Caswell, Madeleine Madonna (NAIA) 2017 Plymouth
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
Sedlock, Nick Madonna (NAIA) 2016 A/M Utica Eisenhower
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Bauman, Sela Marian (D3) 2017 Lowell
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Hooker, Lauren Marquette (D1) 2012 M East Grand Rapids
Wilson, Meghan Marquette (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Keller, Ben Maryland (Bmore Cty) (D1) 2017 A East Grand Rapids
Golladay, Katherine Maryland (D1) 2015 M East Grand Rapids
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
Balch, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2017 A Plymouth
Stebbins, Matt Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Olson, Adam Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
O'Hara, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2016 D Brother Rice
Cannon, Mackenzie Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2015 Portage United
Braun, Emily Michigan (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Kenney, Jimmy Michigan (D1) 2016 A Detroit Country Day
Kane, Maggie Michigan (D1) 2017 Grand Rapids Catholic Central
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Purtell, J.P. Michigan Club (NCLL) 2011 D/LSM Midland
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Keyser, Kayla Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 Midland
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
Mikkelsen, Joseph Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 FOGO/M Novi
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Rauh, Elizabeth Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Grosse Pointe South
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
O’Connell, Elle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M East Grand Rapids
Egnatuk, Kyleigh Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Rockford
Giampetroni, Grace Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Cranbrook
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Markowski, Jordan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Dewitt
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Szymusiak, Steven Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 LSM Canton
Stapleton, Mitchell Michigan-Dearborn (NAIA) 2014 M Grosse Pointe North
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
DeWitt, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 M South Lyon
Ranck, Adam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 A Walled Lake Northern
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Izrailov, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 FOGO/M Walled Lake Northern
Covert, Ethan Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 D South Lyon
Gjokaj, Alex Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Nordstrom, Matthieu Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 LSM Walled Lake Western
Smith, Devin Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D L'Anse Creuse
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Turner, Liam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Saline
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Morgan, Brady Michigan-Flint (NCLL) 2017 A Waterford United
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Dobreff, Nick Monmouth College (D3) 2016 D Warren De La Salle
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
Newby, Colin Montana (MCLA D1) 2015 FOGO Sterling Heights Henry Ford II
Kaminski, Alyssa Montevallo (D2) 2016 A/M Okemos
Skinner, Nate Moravian (D3) 2017 D/LSM Dexter
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Torrez-Miner, Reina Mount Holyoke (D3) 2016 A/M East Lansing
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
Bradley, Caitlin Mount Union (D3) 2013 A Grand Rapids Catholic Central
Martin, Brock Navy (D1) 2015 M Troy
Watson, Ashley New Hampshire (D1) 2014 D Caledonia
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
Sonke, Jeff North Carolina (D1) 1997 A/M Birmingham United
Kinder, Bianca Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A/M Haslett-Williamston
Laier, Teagan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Hartland
Bloch, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 D/M Brighton
Feneley, Clare Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Hanner, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2016 A South Lyon
Daniels, Jessica Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 M Brighton
Walus, Shannon Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Brighton
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
Heintzelman, Casey Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Hudsonville
Elder, Liza Northwestern (M:GLLL W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Kohl, Kyle Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 LSM Troy Athens
Orman, Justin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 A Walled Lake Central
Mitchell, Austin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 A/M Utica Eisenhower
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Toro, Chris Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Clarkston
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
Kanner, Cameron Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Walled Lake Central
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
Vander Molen, Alex Ohio St. (D1) 2016 M Rockford
Greeley, Allison Ohio Wesleyan (D3) 2014 M Grand Rapids Christian
Gorski, Mitchell Ohio Wesleyan (D3) 2017 LSM Troy Athens
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Usiak, Cam Ohio Wesleyan (D3) 2016 D/LSM Okemos
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Haesler, Cullen Olivet (D3) 2014 D Tecumseh
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
Foxworthy, Rob Olivet (D3) 2015 D Walled Lake Central
Steele,Jake Olivet (D3) 2017 G Howell
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
McMaster, Katie Otterbein (D3) 2017 Novi
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Minanov, Alexander Penn (D1) 2016 M U. Liggett
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Ambrozy, Allison Penn (D1) 2004 Grosse Pointe South
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Winkelseth, Matt Potomac St. (NJCAA) 2016 M Saline
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Lining, Kevin Queens (D2) 2012 FOGO/M Troy Athens
Yost, Tim Quinnipiac (D1) 2009 G Brother Rice
Gorski, Elliot Rhodes (D3) 2016 M Troy Athens
Kaminski, Reid Roanoke (D3) 2014 FOGO Clarkston
Sturr, Cooper Roanoke (D3) 2011 D Rockford
Scane, James Robert Morris (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Savich, Maddie Rochester (D3) 2016 G Huron Valley
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
Kamish, Brennan Rutgers (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Naples, Jack Saginaw Valley State (NCLL) 2016 D Sterling Heights Henry Ford II
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Shotwell, Brice Salisbury (D3) 2017 LSM Brighton
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Cassidy, Charlotte San Diego (WCLA D1) 2013 A Forest Hills United
Stanners, Sean Seton Hill (D2) 2015 A Detroit Catholic Central
Pettke, Shane Seton Hill (D2) 2014 M Utica Eisenhower
Pontious, Keagan Seton Hill (D2) 2014 M Caledonia
Tate, Noah Siena Heights (NAIA) 2016 D Swartz Creek
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
Weaver, Garrett Siena Heights (NAIA) 2017 A Temperance Bedford
Warda, Alec Siena Heights (NAIA) 2017 M Brighton
Lyons, Nick Siena Heights (NAIA) 2013 A Saint Clair
Brian, Caitlin Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Lopez, Evan Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Winn, Reilly Siena Heights (NAIA) 2017 LSM Hartland
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
Schenck, Eric Siena Heights (NAIA) 2015 M Hartland
Jared, Audrey Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Swartz Creek
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Smythe, Mariah Siena Heights (NAIA) 2017 G Novi
Sommerville, Jenna Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Clarkston
Austermiller, Max Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Albrecht, Madeliene Siena Heights (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
Lyons, Nolan Siena Heights (NAIA) 2016 A Saint Clair
Kuhns, Lexi Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Portage Northern
Kopicki, Sophia Siena Heights (NAIA) 2017 U. Liggett
Osburn, Wade Siena Heights (NAIA) 2017 D Tecumseh
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Argue, Hannah Siena Heights (NAIA) 2016 D Portage Northern
Kowalski, Stosh Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Holowaty, John Siena Heights (NAIA) 2014 A Saint Clair
Kreitzer, Danny Siena Heights (NAIA) 2016 M South Lyon
Elliot, Elizabeth Siena Heights (NAIA) 2017 G Plymouth
Parks, Skylar Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Fenton-Linden
Porath, Danie Slippery Rock (D2) 2015 D Hartland
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Stafford, David St. John's (D1) 2013 A/M Mattawan
Baxter, Cathy St. Mary's (IN) (D3) 2013 D East Grand Rapids
Gainey, Caleigh St. Mary's (IN) (D3) 2014 D Grand Blanc
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Shanklin, Emily Stevens (D3) 2016 M Bloomfield Hills Marian
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Violante, Antonia Swarthmore (D3) 2012 A/M Bloomfield Hills Marian
Hui, Christina Swarthmore (D3) 2013 Northville
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Forester, Caroline Tampa (D2) 2015 M Bloomfield Hills Marian
Racinski, Steve Tampa (D2) 2017 M The Hill Academy (Canada)
Williamson, Chase Tampa (D2) 2016 M Holt
Hamm, Connor Tampa (D2) 2016 LSM U. Detroit Jesuit
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Stickle, Liam Thiel (D3) 2016 Clarkston
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Jacobs, Jill Tiffin (D2) 2016 Livonia Ladywood
Isaac, Kathleen Tiffin (D2) 2015 D Walled Lake United
Robinson, Marcus Toledo (NCLL) 2016 M Ypsilanti Lincoln
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Pontious, Courtney Transylvania (D3) 2017 M Caledonia
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Gearig, Justin Trine (D3) 2016 A Vicksburg
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Lining, Jake UMass Lowell (D1) 2017 A Troy Athens
Hinken, Jack UMass Lowell (D1) 2017 D Zeeland United
Hudgens, Alex Walsh (D2) 2013 M South Lyon
Washington, Chris Washington and Lee (D3) 2006 Cranbrook
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
Yanna, Andrew Wayne St. (NCLL) 2015 G Saginaw Heritage
Brown, Noah Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Serra, Ben Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Lurio, Luke Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Dennis, Carson Wellesley (D3) 2017 A Grosse Pointe South
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
Slank, Ryan Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO/M Rochester
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Sowell, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2016 A Portage Northern
Watrous, Helen Western Michigan (MCLA D1) 2013 M Forest Hills United
Schember, Tanner Western Michigan (MCLA D1) 2015 DM Bay City Western
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Peel, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2017 D Troy
Tardich, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2017 A Northville
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Sypniewski, John Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO Hartland
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Keeling, Sarah Western Michigan (MCLA D1) 2017 Hartland
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Whisler, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2014 M Midland
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Gushee, David Western Michigan (MCLA D1) 2012 A U. Liggett
Hilden, Spencer Wheeling Jesuit (D2) 2013 FOGO South Lyon
Smith, Collin Wheeling Jesuit (D2) 2014 G Canton
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Jenks, Lindsey William and Mary (D1) 2013 M Forest Hills United
Wieloch, Megan Wilmington (D3) 2015 G Plymouth
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
Shenkenberg, Jacob Wisconsin-Madison (GLLL) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Wolfe, Jack Wittenberg (D3) 2016 D U. Detroit Jesuit
Cavellier, Max Wittenberg (D3) 2017 G Troy Athens
Wujek, Harrison Wittenberg (D3) 2016 M U. Liggett
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Papp, Laura Wooster (Ohio) (D3) 2015 A Forest Hills United
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Krisan, Trevor Wooster (Ohio) (D3) 2017 G Walled Lake Central
Wallace, Shane Wooster (Ohio) (D3) 2017 D/LSM Waterford United
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Whitaker, Robert Young Harris (D2) 2016 M U. Liggett