College Players from the Mitten State

Player College HS Grad Year Positionsort descending High School
Kuhowski, Savannah Adrian (D3) 2017 South Lyon
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Keyser, Kayla Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 Midland
Cannon, Mackenzie Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2015 Portage United
Brown, Noah Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Campanella, Madeline Gannon (D2) 2016 Hartland
Salice, Marisa Albion (D3) 2017 Walled Lake Northern
Keeling, Sarah Western Michigan (MCLA D1) 2017 Hartland
Ambrozy, Allison Penn (D1) 2004 Grosse Pointe South
Rosenbrook, Paige Hope (D3) 2017 Haslett-Williamston
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Costanzo, Anna Kalamazoo (D3) 2017 Vicksburg
D'Autremont, Isabel Cleary (NAIA) 2018 Clarkston
Serra, Ben Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
Stickle, Liam Thiel (D3) 2016 Clarkston
Corwin, Hannah Ohio St. (D1) 2018 Vicksburg
Russell, Reagan Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Haslett-Williamston
Lurio, Luke Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Suhrheinrich, Maddie Hope (D3) 2018 Okemos
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Brodbeck, Gwyneth Adrian (D3) 2017 Lake Orion
Hardy, Danyelle Notre Dame College (D2) 2018 Grand Ledge
Heintzelman, Casey Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Hudsonville
Carless, Carlee Lawrence Tech (NAIA) 2018 Sterling Heights Henry Ford II
VanBuren, Bella Lawrence Tech (NAIA) 2018 Brighton
Renfrew, Emily Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 Okemos
Caswell, Madeleine Madonna (NAIA) 2017 Plymouth
Barnewold, Abby Lawrence Tech (NAIA) 2017 Lake Orion
Fogus, Sam Aquinas (NAIA) 2010 Midland
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Brinkley, Caleb Olivet (D3) 2018 Grand Ledge
Kellner, Scarlett Lewis (D2) 2018 Holland West Ottawa
Coyne, Abby Cleary (NAIA) 2017 Canton
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Jacobs, Jill Tiffin (D2) 2016 Livonia Ladywood
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Wagnitz, Erin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 Waterford United
Hui, Christina Swarthmore (D3) 2013 Northville
Miller, Aaliyah Davenport (D2) 2017 Mattawan
Trapani, Taylor Hope (D3) 2011 Midland
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Plave, Lauren Madonna (NAIA) 2017 Canton
McMaster, Katie Otterbein (D3) 2017 Novi
Davis, Alex Kalamazoo (D3) 2017 North-Harrison
Wagner, Kenzie Cleary (NAIA) 2017 Flint Carman-Ainsworth-Davison
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Steiner, Cierra Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Plymouth
Kane, Maggie Michigan (D1) 2017 Grand Rapids Catholic Central
Dewald, Amaya Upper Iowa (D2) 2018 Grand Haven
King, Cassie Cleary (NAIA) 2018 Brandon-Holly
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
Baak, Kelsey Kalamazoo (D3) 2011 Midland
Bailey, Kelli Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Forest Hills United
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Bogard, Rose Kalamazoo (D3) 2018 Ann Arbor Skyline
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Kadwell, Maddie Madonna (NAIA) 2018 Huron Valley
Madar, Rachel Kalamazoo (D3) 2017 Dewitt
Dewys, Kristen Carthage (D3) 2016 Holland West Ottawa
Chase, Sarah Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 Northville
Walus, Shannon Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Brighton
Hylok, Taylor 2018 Grand Haven
Medvedev, Emily Brevard (D2) 2013 Midland
Bauman, Sela Marian (D3) 2017 Lowell
Brown, Josie Tiffin (D2) 2018 Spring Lake
Klinger, Alli Kalamazoo (D3) 2018 Rochester Adams
Kopicki, Sophia Siena Heights (NAIA) 2017 U. Liggett
Williams, Maya Cleary (NAIA) 2017 Lowell
Kirchoff, Katie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 Canton
Milholland, Caroline Hope (D3) 2017 Midland
Washington, Chris Washington and Lee (D3) 2006 Cranbrook
Chwalibog, Noah Albion (D3) 2018 Orchard Lake St. Mary's
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Tognetti, Mallory Illinois Tech (D3) 2016 Hartland
Skeens, Haley Madonna (NAIA) 2018 A Canton
Topper, Kyle Davenport (D2) 2014 A Troy
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
Cassidy, Charlotte San Diego (WCLA D1) 2013 A Forest Hills United
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
Barr, Travis Otterbein (D3) 2018 A Dewitt
Penland, Adam Western Michigan (MCLA D1) 2015 A Grand Haven
Ochsenkehl, Stephen Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Keller, Ben Michigan (D1) 2017 A East Grand Rapids
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Bradley, Caitlin Mount Union (D3) 2013 A Grand Rapids Catholic Central
Mesman, Allyson Calvin (D3) 2016 A Hudsonville
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi
Augier, Danielle Boston (D1) 2017 A Birmingham United
Lyons, Nick Siena Heights (NAIA) 2013 A Saint Clair
Kostus, Cam Detroit Mercy (D1) 2018 A Rockford
Soukup, Amber Siena Heights (NAIA) 2018 A Oxford
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
Wiggins, Zach Denison (D3) 2018 A Mattawan
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Wild, Lexa Loyola Chicago (M:GLLL W: WCLA D2) 2018 A Midland
Twinney‏, Bryan Hope (D3) 2018 A Plymouth
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Smith, Kyle Davenport (D2) 2016 A Grandville
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Warezak, Spencer Dartmouth (D1) 2018 A U. Liggett
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
Kelley, Hannah Seton Hill (D2) 2018 A Brighton
Grombala, Colleen John Carroll (D3) 2016 A Bloomfield Hills Marian
Brodberg, Dani Aquinas (NAIA) 2013 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Wikman, Kris Aquinas (NAIA) 2018 A Kenowa Hills
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Balch, Jack Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2017 A Plymouth
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Clay, Bryce Michigan (D1) 2018 A Forest Hills Central
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Nesbitt, Grant Adrian (D3) 2018 A Port Huron
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Kelbert, Mackenzie Davenport (D2) 2018 A Brighton
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Vanord, Alexa Carthage (D3) 2016 A South Lyon
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Newmann, Zoe Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A Rockford
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Papp, Laura Wooster (Ohio) (D3) 2015 A Forest Hills United
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Ellsworth, Bailey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Okemos
Stanners, Sean Seton Hill (D2) 2015 A Detroit Catholic Central
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
Snyder, Julianne Detroit Mercy (D1) 2018 A Livonia Ladywood
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Reid, Jack Tufts (D3) 2018 A Ann Arbor Pioneer
Gearig, Tim Alma (D3) 2018 A Vicksburg
Giampetroni, Grace Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Cranbrook
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Godin, Cameron Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 A Dearborn Divine Child
Emerson, Alec Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Muscat, Maveric Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Hartland
McGorisk, Dylan Kalamazoo (D3) 2018 A Walled Lake Western
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Lining, Jake UMass Lowell (D1) 2017 A Troy Athens
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
Simion, David Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A Saline
Morgan, Brady Michigan-Flint (NCLL) 2017 A Waterford United
Ranck, Adam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 A Walled Lake Northern
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Carino, Kendall Aquinas (NAIA) 2016 A Flint Powers
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Lyons, Nolan Siena Heights (NAIA) 2016 A Saint Clair
Campbell, Tayler Indiana Tech (NAIA) 2012 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Jackson, Jubilee Hope (D3) 2015 A Bloomfield Hills
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Nykamp, Jon Davenport (D2) 2014 A Holland Christian
Egnatuk, Kyleigh Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Rockford
Vickers, Isabelle Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Rockford
Greenwood. Nate Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Saginaw Heritage
French, Chris Adrian (D3) 2018 A Lake Orion
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Birchmeier‏, Alisha Madonna (NAIA) 2018 A Dexter
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
D'Angelo, Lia Niagara (D1) 2018 A Bloomfield Hills
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Confere, Will Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Salemi, Gina La Salle (D1) 2016 A Novi
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
Payton, Max Detroit Mercy (D1) 2018 A Grosse Pointe North
McMann, Marco Madonna (NAIA) 2018 A Grosse Pointe North
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Hanner, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2016 A South Lyon
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Gould, Cameron John Carroll (D3) 2018 A Brother Rice
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Vongphasouk, Sisely Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Rockford
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Scappaticci, Silvio Siena Heights (NAIA) 2018 A South Lyon
Orman, Justin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 A Walled Lake Central
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Sprague, Madison Palm Beach Atlantic (D2) 2018 A Forest Hills United
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Schalau, Paulie Davenport (D2) 2014 A East Grand Rapids
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Bera, Brian Denison (D3) 2018 A Rockford
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Noble, Reilly Davenport (D2) 2018 A Mattawan
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Leach, Gavin Lynn (D2) 2018 A Vicksburg
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Dennis, Carson Wellesley (D3) 2017 A Grosse Pointe South
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Nicholas, Maddie Adrian (D3) 2016 A South Lyon
Stebbins, Matt Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
Veto, Cam Ohio Northern (D3) 2018 A Hartland
Johnson, Jack Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Carr, Brianna Northland (D3) 2018 A Northville
Elder, Luke Hope (D3) 2017 A East Grand Rapids
Gushee, David Western Michigan (MCLA D1) 2012 A U. Liggett
Radzville, Jack Hope (D3) 2018 A Howell
Iles, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 A Royal Oak
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Yerian, Zach Adrian (D3) 2017 A Warren De La Salle
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Bruneau, Davis Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 A Saline
Beazley, Emily Detroit Mercy (D1) 2018 A Hartland
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Holowaty, John Siena Heights (NAIA) 2014 A Saint Clair
Nantz, Brianna Lourdes (NAIA) 2018 A Brighton
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Bussell, Monica Alma (D3) 2014 A Lowell
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Hall, Bobbie Connecticut (D1) 2013 A Okemos
Olson, Adam Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
Simonich, Andrew Indianapolis (D2) 2018 A Huron Valley
Sowell, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2016 A Portage Northern
Salamone, Anthony Madonna (NAIA) 2018 A Northville
Billig, Drew Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Fleury, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2018 A L'Anse Creuse
Gearig, Justin Trine (D3) 2016 A Vicksburg
Villarreal, Alyssa Utah St. (M:MCLA D2 W:WCLA D2) 2016 A Lake Orion
Gayman, Cameron Madonna (NAIA) 2018 A Bloomfield Hills
Brown, Liam Milwaukee School of Engineering (D3) 2018 A Lake Orion
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Helias, Nick Bethany (D3) 2018 A Plymouth
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Tardich, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2017 A Northville
Feneley, Clare Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
Mucci, Paul Illinois Wesleyan (D3) 2018 A Bloomfield Hills
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Bailey, Ashley Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Forest Hills United
Laier, Teagan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Hartland
Weaver, Garrett Siena Heights (NAIA) 2017 A Temperance Bedford
McCreery, Madison Hope (D3) 2018 A/D Rockford
Lambert, Shriver Davenport (D2) 2017 A/M Byron Center
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Pinto, Allison M.I.T. (D3) 2017 A/M Wixom St. Catherine
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Forga, Caleb St. Bonaventure (D1) 2018 A/M Belleville
Floro, Vincent Madonna (NAIA) 2018 A/M Dearborn Divine Child
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Foster, Max Calvin (D3) 2015 A/M Brother Rice
Austermiller, Max Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Brandemihl, Patrick Hope (D3) 2018 A/M Detroit Catholic Central
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Stafford, David St. John's (D1) 2013 A/M Mattawan
Sommerville, Jenna Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Clarkston
Andreski, Grace Walsh (D2) 2018 A/M Flint Powers
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Alnaraie, Melanie Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Clarkston
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Kuhns, Lexi Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Portage Northern
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Turner, Abbe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A/M Grand Ledge
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Maiorano, Mackenzie Kalamazoo (D3) 2018 A/M Walled Lake Northern
Kaminski, Alyssa Montevallo (D2) 2016 A/M Okemos
Garlitz, Sydney Lake Erie (D2) 2018 A/M Holt
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
Woods, Zack Genesee (NJCAA) 2014 A/M South Lyon
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
D'Angelo, Olivia Jacksonville (D1) 2017 A/M Bloomfield Hills
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Cirino, Michelle Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Plymouth
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Lopez, Evan Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Conroy, Sophie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A/M Spring Lake
Mitchell, Austin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 A/M Utica Eisenhower
Thompson, Peter Georgetown (D1) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Sedlock, Nick Madonna (NAIA) 2016 A/M Utica Eisenhower
Leist, Brittney Madonna (NAIA) 2017 A/M Huron Valley
Violante, Antonia Swarthmore (D3) 2012 A/M Bloomfield Hills Marian
Jared, Audrey Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Swartz Creek
Palmer, Angela Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A/M Okemos
Stedtefeld, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Sterling Heights Stevenson
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Kinder, Bianca Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A/M Haslett-Williamston
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Bruner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 A/M Huron Valley
Henderson, Nick Davenport (D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Parks, Skylar Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Fenton-Linden
Sonke, Jeff North Carolina (D1) 1997 A/M Birmingham United
Sayers, Jordy Davenport (D2) 2006 A/M Davison
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Addonizio, Logan Mount Union (D3) 2018 A/M Walled Lake Western
Solin, Joe Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Walled Lake Western
Hauff, Weston Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M L'Anse Creuse
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
Reece, Nicole Alma (D3) 2017 A/M Livonia Ladywood
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Conley, Jace Albion (D3) 2018 A/M Orchard Lake St. Mary's
Hudson, Damian Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M Okemos
Tyburski, Ian Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Temperance Bedford
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Torrez-Miner, Reina Mount Holyoke (D3) 2016 A/M East Lansing
Schiller, Davis Air Force (D1) 2018 A/M Cranbrook
Dybowski, Sante Elmhurst (D3) 2018 A/M Brother Rice
Decker, Alex Kalamazoo (D3) 2018 D Utica Eisenhower
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Godell, Meghan Detroit Mercy (D1) 2016 D Rochester
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Wainio, Jordyn Adrian (D3) 2018 D Grand Blanc
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Macomb Dakota
Shepherd, Vance Davenport (D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Marciniak, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Plymouth
Foxworthy, Rob Olivet (D3) 2015 D Walled Lake Central
Westrick, Kent Madonna (NAIA) 2018 D Saint Clair
Canapini, Anthony Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Royal Oak
Wolfe, Jack Wittenberg (D3) 2016 D U. Detroit Jesuit
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Peel, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2017 D Troy
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
Lesh, Blake Trine (D3) 2018 D Lapeer
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
O'Hara, Jack Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2016 D Brother Rice
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Goodspeed, Jane Denison (D3) 2015 D East Grand Rapids
Gorman, James Ohio Wesleyan (D3) 2018 D Okemos
Trapani, Anne Hope (D3) 2014 D Midland
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Osburn, Wade Siena Heights (NAIA) 2017 D Tecumseh
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Spehar, Kelly Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 D Rockford
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Francis, Madison Davenport (D2) 2014 D Forest Hills United
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
Hite, Aimee Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Rockford
Beam, Haley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Temperance Bedford
Jarzynski, Matt Augustana (D3) 2016 D Detroit Catholic Central
May, Zachary Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Lowell
Ysseldyke, Brendan Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hudsonville
Isaac, Kathleen Tiffin (D2) 2015 D Walled Lake United
Trout, Bogar Dallas (D3) 2016 D Tecumseh
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Sturr, Cooper Roanoke (D3) 2011 D Rockford
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Salmon, Bryce Trine (D3) 2018 D Rochester Adams
Gainey, Caleigh St. Mary's (IN) (D3) 2014 D Grand Blanc
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
Reuel, Ryann Davenport (D2) 2016 D Rockford
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Campanella, Sam Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hartland
Pickelhaupt, Samuel Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Saint Clair
Haesler, Cullen Olivet (D3) 2014 D Tecumseh
Covert, Ethan Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 D South Lyon
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Lee, Sabrina Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Canton
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Weber, Tyler Olivet (D3) 2018 D Lapeer
Thomas, Drew Babson (D3) 2018 D East Grand Rapids
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Dobreff, Nick Monmouth College (D3) 2016 D Warren De La Salle
Nedbal, Wyatt Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Romeo
Foltz, Lauren Hope (D3) 2018 D Okemos
Porath, Danie Slippery Rock (D2) 2015 D Hartland
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Baxter, Cathy St. Mary's (IN) (D3) 2013 D East Grand Rapids
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
Ineich, Kayla Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Latham, Hayden St. Ambrose (NAIA) 2018 D Caledonia
Baggett, Mitchell Rollins (D2) 2018 D Grand Blanc
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Lorelli, Mario Wittenberg (D3) 2018 D Grosse Pointe North
Roberts, Janie Lawrence Tech (NAIA) 2012 D Plymouth
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Argue, Hannah Siena Heights (NAIA) 2016 D Portage Northern
Troher, Vincent Lawrence Tech (NAIA) 2014 D Salem
Rinna, Alessandro Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D Hartland
Stearns, Hunter Calvin (D3) 2018 D Hudsonville
Young, Frank Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Sterling Heights Henry Ford II
Carr, Isabel Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Deboer, Sam Alma (D3) 2017 D Rockford
Lockwood, Brady Saginaw Valley State (NCLL) 2018 D Hartland
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Naples, Jack Saginaw Valley State (NCLL) 2016 D Sterling Heights Henry Ford II
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Albrecht, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Grosse Pointe North
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
Watson, Ashley New Hampshire (D1) 2014 D Caledonia
Vargas, Lesley Calvin (D3) 2018 D Holland West Ottawa
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Miller, Jennifer Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D South Lyon
Wyatt, Dietrich Davenport (D2) 2016 D Saginaw Heritage
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Gutmann, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 D Macomb Dakota
Burczyk, Carli Cleary (NAIA) 2015 D South Lyon
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Franklin, Christian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 D L'Anse Creuse North
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Fales, Jake Kalamazoo (D3) 2018 D Kalamazoo United
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
Schiavi, Johnny Cleary (NAIA) 2017 D Walled Lake Western
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Schiavi, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Walled Lake Western
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Burke, Trevor Olivet (D3) 2018 D Lake Orion
Hinken, Jack UMass Lowell (D1) 2017 D Zeeland United
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Tate, Noah Siena Heights (NAIA) 2016 D Swartz Creek
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Smith, Devin Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D L'Anse Creuse
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
Kanner, Cameron Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Walled Lake Central
Hulick, Ross Benedictine (IL) (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Shaver, Charlie John Carroll (D3) 2018 D/LSM Plymouth
Hoexum, Jacob John Carroll (D3) 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Shenkenberg, Jacob Wisconsin-Madison (GLLL) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Wysong, Conner Calvin (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Purtell, J.P. 2011 D/LSM Midland
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Powell, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM Fenton-Linden
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Usiak, Cam Ohio Wesleyan (D3) 2016 D/LSM Okemos
Greenway, Jacob Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Heeren, Kyle Merrimack (D2) 2018 D/LSM Rockford
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Flanigan, Blaine Indiana Tech (NAIA) 2018 D/LSM Warren De La Salle
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Conlon, Andrew Hope (D3) 2018 D/LSM East Grand Rapids
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Mahmud, Omar Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D/LSM Saline
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
Aiden Taliaferro Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Walled Lake Northern
Hodges, Jake Davenport (D2) 2017 D/LSM Clarkston
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
Stallworth, Christian Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Brother Rice
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Petrucci, Grant Wagner (D1) 2018 D/LSM Detroit Country Day
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Martin, Thomas Dubuque (D3) 2018 D/LSM Sault Area
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Scane, James Robert Morris (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
Mills, Andrew Illinois Wesleyan (D3) 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Diton, Kyle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Salem
Skinner, Nate Moravian (D3) 2017 D/LSM Dexter
Tatar, Joey Albion (D3) 2018 D/LSM Battle Creek Harper Creek
Connors, Kelson Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Flint Powers
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Wallace, Shane Wooster (Ohio) (D3) 2017 D/LSM Waterford United
Bloch, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 D/M Brighton
Pyrett, Megan Aquinas (NAIA) 2017 D/M Flint Powers
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Brian, Caitlin Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Marsh, Connor Marquette (D1) 2018 DM Brother Rice
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
Schember, Tanner Western Michigan (MCLA D1) 2015 DM Bay City Western
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Celestino Guerrero Lawrence Tech (NAIA) 2018 DM Macomb Dakota
Kowalski, Stosh Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Hayes, Charlie Detroit Mercy (D1) 2014 DM Utica Eisenhower
McNulty, Kyler Siena Heights (NAIA) 2018 DM/LSM Belleville
Singer, Andrew Walsh (D2) 2018 DM/LSM Hartland
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Sypniewski, John Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO Hartland
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Rogers, Jacob Colorado College (D3) 2018 FOGO East Grand Rapids
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
Scheffler, Cole Hope (D3) 2018 FOGO Rockford
Newby, Colin Montana (MCLA D1) 2015 FOGO Sterling Heights Henry Ford II
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
Kaminski, Reid Roanoke (D3) 2014 FOGO Clarkston
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Hilden, Spencer Wheeling Jesuit (D2) 2013 FOGO South Lyon
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
Bragg, Joseph Lake Erie (D2) 2018 FOGO/DM Ann Arbor Gabriel Richard
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Taylor, Zac Illinois Wesleyan (D3) 2018 FOGO/M Brighton
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Robison, Fernando Detroit Mercy (D1) 2018 FOGO/M Tecumseh
Heuschele, Paul Alma (D3) 2018 FOGO/M Orchard Lake St. Mary's
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
Yuhas, Nate Elmhurst (D3) 2018 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Fletcher, Dylan Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 FOGO/M Lapeer
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
Izrailov, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 FOGO/M Walled Lake Northern
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Slank, Ryan Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO/M Rochester
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Tague, Ray Genesee (NJCAA) 2014 FOGO/M South Lyon
Septer, Jaydon Heidelberg (D3) 2018 FOGO/M Clarkston
Bettelon, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 FOGO/M Troy Athens
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Schneider, Zach Davenport (D2) 2013 FOGO/M Grandville
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Wizniuk, Steven Canisius (D1) 2013 FOGO/M Warren De La Salle
DeCaussin, Kyle Siena Heights (NAIA) 2018 FOGO/M Sterling Heights Henry Ford II
Mikkelsen, Joseph Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 FOGO/M Novi
Lining, Kevin Queens (D2) 2012 FOGO/M Troy Athens
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Watt, Jimmy Aquinas (NAIA) 2011 G Walled Lake Central
Cavellier, Max Wittenberg (D3) 2017 G Troy Athens
Liebetreu, Gabe Clemson (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 G Grand Haven
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Trent, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 G South Lyon
Jean, Vinnie Siena Heights (NAIA) 2018 G Dearborn Divine Child
Baisley, Connor Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Rochester Stoney Creek
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Wells, Patrick Trine (D3) 2018 G Orchard Lake St. Mary's
Archer, Amanda Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Brighton
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Berg, Amelia Adrian (D3) 2015 G Haslett-Williamston
Rupnow, Jay Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 G Belleville
Albrecht, Madeliene Siena Heights (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Pokriefka, Jacob Lynchburg (D3) 2018 G Midland
Brickey, Kade Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 G Holt
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
Yost, Tim Quinnipiac (D1) 2009 G Brother Rice
Ferris, Tate Davenport (D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Matul, Haley Alderson Broaddus (D2) 2018 G North-Harrison
Turner, Liam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Saline
Eicher, Brooke Findlay (D2) 2014 G Hartland
Steele,Jake Olivet (D3) 2017 G Howell
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Johnson, Maddie Detroit Mercy (D1) 2017 G Salem
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Wieloch, Megan Wilmington (D3) 2015 G Plymouth
Economou, Meghan Calvin (D3) 2017 G Hartland
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Elliot, Elizabeth Siena Heights (NAIA) 2017 G Plymouth
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Sprague, Atticus Lourdes (NAIA) 2018 G East Lansing
Strouse, Chase Indiana Tech (NAIA) 2018 G Davison
Vislay, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 G Temperance Bedford
Taylor, David Davenport (D2) 2016 G Clarkston
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
Shamblin, Logan Detroit Mercy (D1) 2016 G Utica Eisenhower
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Swaffer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 G Cadillac
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Griffin, Evan Calvin (D3) 2018 G Hartland
Bade, Max Adrian (D3) 2018 G Port Huron
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Nedbal, Chad Indiana Tech (NAIA) 2018 G Romeo
Ruit, Will Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Troy Athens
Pitchford, Makenna Davenport (D2) 2018 G Caledonia
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Powers, Samantha Davenport (D2) 2013 G Forest Hills United
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Yanna, Andrew Wayne St. (NCLL) 2015 G Saginaw Heritage
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Huffman, Jack Davenport (D2) 2015 G East Grand Rapids
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Matthews, Brent Lawrence Tech (NAIA) 2018 G Walled Lake Northern
Smith, Collin Wheeling Jesuit (D2) 2014 G Canton
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Stilson, Cameron Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 G Brighton
Potter, Tyler Madonna (NAIA) 2018 G Ann Arbor Gabriel Richard
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Boerigter, Clayton Aquinas (NAIA) 2018 G Zeeland United
Frederickson, Laurel Gannon (D2) 2017 G Lowell
Michael, Jack York College of PA (D3) 2018 G Brother Rice
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Milanowski, Nick Detroit Mercy (D1) 2018 G East Grand Rapids
Krisan, Trevor Wooster (Ohio) (D3) 2017 G Walled Lake Central
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Savich, Maddie Rochester (D3) 2016 G Huron Valley
Winkelseth, Shane Onondaga (NJCAA) 2018 G Saline
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Stoklas, Ben Davenport (D2) 2018 G Rockford
Maher, Jack Albion (D3) 2018 G Bloomfield Hills
Takacs, Joe Hendrix (D3) 2012 G Warren De La Salle
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Novak, Shannon Lincoln Memorial (D2) 2014 G Grosse Pointe South
Smythe, Mariah Siena Heights (NAIA) 2017 G Novi
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Davis, Gwen Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Huron
Hunter, AJ Siena Heights (NAIA) 2018 G/D Anchor Bay
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Gorski, Mitchell Ohio Wesleyan (D3) 2017 LSM Troy Athens
Winn, Reilly Siena Heights (NAIA) 2017 LSM Hartland
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Nordstrom, Matthieu Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 LSM Walled Lake Western
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
McGibbon, Cole Aquinas (NAIA) 2018 LSM L'Anse Creuse North
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
Kohl, Kyle Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 LSM Troy Athens
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Day, Jacob Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 LSM Vicksburg
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Zarotney, Evan Alma (D3) 2018 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Hamm, Connor Tampa (D2) 2016 LSM U. Detroit Jesuit
Olson, William Onondaga (NJCAA) 2018 LSM Saline
Schumaker, Quinn Benedictine (IL) (D3) 2017 LSM Caledonia
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Shotwell, Brice Salisbury (D3) 2017 LSM Brighton
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Szymusiak, Steven Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 LSM Canton
Stover, Charlie Capital (D3) 2017 LSM Warren De La Salle
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Shuple, Cole Davenport (D2) 2016 LSM Rockford
Holmes, Josh Alma (D3) 2018 LSM Vicksburg
Stormzand, Constance Cincinnati (M:NCLL W:D1) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Forester, Caroline Tampa (D2) 2015 M Bloomfield Hills Marian
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Masselink, Nik Davenport (D2) 2016 M Grandville
Schulte, John Baldwin Wallace (D3) 2018 M Grosse Pointe South
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Robinson, Marcus Toledo (NCLL) 2016 M Ypsilanti Lincoln
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Joe Plencner Wabash (D3) 2018 M Ann Arbor Gabriel Richard
VanHoven, Cydney Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Reichenbach, Jordan Kalamazoo (D3) 2017 M Rochester Adams
Greeley, Allison Ohio Wesleyan (D3) 2014 M Grand Rapids Christian
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Daniels, Jessica Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 M Brighton
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Zarek, Cullen John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Leslie, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Saline
Brown, Colton Indiana Tech (NAIA) 2018 M Davison
Larkin, Gabi Lawrence Tech (NAIA) 2016 M South Lyon
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Vander Molen, Mekenzie Ohio St. (D1) 2018 M Rockford
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Polydoras, Nick Cleveland St. (D1) 2018 M Canton
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Hooker, Lauren Marquette (D1) 2012 M East Grand Rapids
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Whitfield, Lauren Aurora (D3) 2013 M Rockford
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Fox, Travis Adrian (D3) 2018 M Lapeer
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Case, Landon Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Adams, Alan John Carroll (D3) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Wunderlich, Ian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Salem
Chapin, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Grand Ledge
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Wujek, Harrison Wittenberg (D3) 2016 M U. Liggett
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Barnett, Hana Cleary (NAIA) 2016 M Hartland
Gjokaj, Alex Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Preston, Ross Olivet (D3) 2018 M Hartland
Davis, Cora Hope (D3) 2018 M Rochester Adams
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
Stuhlreyer, Reed John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Rauh, Elizabeth Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Grosse Pointe South
Miller, Stephanie Davenport (D2) 2017 M Salem
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Phipps, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2018 M Lowell
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Mendoza, David Davenport (D2) 2017 M Holt
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Dansbury, Sully John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Junker, Brian Calvin (D3) 2017 M Brother Rice
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
Davis, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M East Grand Rapids
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Sutton, Nick Florida Gulf Coast (MCLA D2) 2017 M Utica Eisenhower
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
Wilson, Meghan Marquette (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Truman, Avery Madonna (NAIA) 2018 M Orchard Lake St. Mary's
Ludlow, Claire Denison (D3) 2013 M East Grand Rapids
D’Alessandro, Carly Alma (D3) 2015 M Midland
Case, Cameron Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Williams, Cole Florida Southern (D2) 2018 M Grand Ledge
Fields, Maddie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Waterford United
Lobo, Sofia M.I.T. (D3) 2016 M Midland
Schenck, Eric Siena Heights (NAIA) 2015 M Hartland
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Loveland, Jack Kalamazoo (D3) 2018 M Saline
Martin, Brock Navy (D1) 2015 M Troy
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Braun, Emily Michigan (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Gotham, Kelly Hope (D3) 2018 M Tecumseh
Schroeck, Harrison Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Ypsilanti Arbor Prep
Mueller, Collin Siena Heights (NAIA) 2018 M Tecumseh
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Benson, Devon Davenport (D2) 2013 M Forest Hills Northern
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Payter, Steven Davenport (D2) 2018 M Hartland
Swift, Jacob Albion (D3) 2016 M Howell
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Falk, Allison Detroit Mercy (D1) 2018 M Brighton
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Watrous, Helen Western Michigan (MCLA D1) 2013 M Forest Hills United
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
O’Connell, Elle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M East Grand Rapids
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
Kreitzer, Danny Siena Heights (NAIA) 2016 M South Lyon
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
Haadsma, Jerry Albion (D3) 2018 M Battle Creek Lakeview
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Warda, Alec Siena Heights (NAIA) 2017 M Brighton
English, Patrick Marquette (D1) 2018 M Forest Hills Central
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
Tardiff, Leah Kalamazoo (D3) 2017 M Plymouth
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
Brunner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 M Huron Valley
Scane, Isabelle Northwestern (M:GLLL W:D1) 2018 M Cranbrook
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Cunningham, Liam Hope (D3) 2018 M Detroit Catholic Central
Conwell, Logan Davenport (D2) 2016 M Clarkston
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Kalo, Kadijah Lawrence Tech (NAIA) 2013 M East Lansing
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Baert, Thomas Otterbein (D3) 2018 M Walled Lake Western
Yabs, Natalie Albion (D3) 2018 M Dewitt
Brickley, Caleb Olivet (D3) 2018 M Grand Ledge
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Markowski, Jordan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Dewitt
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Skomial, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Bosgraaf, Aleah Hope (D3) 2017 M Holland West Ottawa
Shanklin, Emily Stevens (D3) 2016 M Bloomfield Hills Marian
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
DeYoung, Emma Detroit Mercy (D1) 2014 M Grand Rapids Christian
Pettke, Shane Seton Hill (D2) 2014 M Utica Eisenhower
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Hodge, Carson Olivet (D3) 2018 M Portage Central
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Sienkiewicz, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Romeo
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Hudgens, Alex Walsh (D2) 2013 M South Lyon
Sharkey, Lauren Detroit Mercy (D1) 2014 M Clarkston
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
Golladay, Katherine Maryland (D1) 2015 M East Grand Rapids
Humes, Scott Madonna (NAIA) 2018 M Saint Clair
Whisler, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2014 M Midland
Mann, Jonathan Hope (D3) 2018 M U. Detroit Jesuit
Vander Molen, Alex Ohio St. (D1) 2016 M Rockford
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Pattinson, Ethan Bellarmine (D1) 2018 M Detroit Catholic Central
Neumen, Erika Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Rockford
Ford, Nathan Siena Heights (NAIA) 2018 M Macomb Dakota
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Kamm, Steven Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 M Grosse Pointe North
Elliott, Auden Brown (D1) 2017 M East Grand Rapids
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Gilbert, Megan Calvin (D3) 2018 M Holt
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Toro, Chris Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Clarkston
Beyer, Edward St. Bonaventure (D1) 2018 M Dewitt
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Datema, Meghan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Rockford
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
DeWitt, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 M South Lyon
Jenks, Lindsey William and Mary (D1) 2013 M Forest Hills United
Van Pelt, Tommy Vassar (D3) 2018 M U. Liggett
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Minanov, Alexander Penn (D1) 2016 M U. Liggett
Basch, Kyle Indianapolis (D2) 2018 M Forest Hills Central
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Elder, Liza Northwestern (M:GLLL W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Lambdin, Colt Hanover (D3) 2018 M Traverse City St. Francis
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
White, Max Wheeling Jesuit (D2) 2018 M Spring Lake
Strehl, Shae Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Rockford
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Waits, Katy Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Huron Valley
Neumen, Brooklyn North Carolina (D1) 2018 M Rockford
Kamish, Brennan Rutgers (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Chaffee, Grant Albion (D3) 2018 M Warren De La Salle
Minzey, Natalie Kalamazoo (D3) 2017 M Flint Carman-Ainsworth-Davison
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Whitaker, Robert Young Harris (D2) 2016 M U. Liggett
Sherman, Olivia Findlay (D2) 2014 M Okemos
Racinski, Steve Tampa (D2) 2017 M The Hill Academy (Canada)
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Winkelseth, Matt Potomac St. (NJCAA) 2016 M Saline
Birney, Kylie Detroit Mercy (D1) 2012 M Livonia Ladywood
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
Baker, James Davenport (D2) 2016 M Grandville
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Marshall, Elise Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 M Grand Rapids Catholic Central
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Gallaher, Jake Siena Heights (NAIA) 2018 M Hartland
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Cares, Ava Adrian (D3) 2015 M East Grand Rapids
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Talovich, Zack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Flint Powers
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Williamson, Chase Tampa (D2) 2016 M Holt
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
Nelson, Tyler Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Troy Athens
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Gorski, Elliot Rhodes (D3) 2016 M Troy Athens
Stapleton, Mitchell Michigan-Dearborn (NAIA) 2014 M Grosse Pointe North
Pontious, Keagan Seton Hill (D2) 2014 M Caledonia
Cantelon, Taylor Detroit Mercy (D1) 2017 M West Bloomfield
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Hill, Emily Albion (D3) 2018 M Saline
Pontious, Courtney Transylvania (D3) 2017 M Caledonia
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Keating, Kelleigh Stanford (D1) 2018 M Bloomfield Hills Sacred Heart
Stevens, Joely Margaux Christopher Newport (D3) 2017 M Forest Hills United
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United
Pietras, Nick Lourdes (NAIA) 2018 M/LSM Warren Cousino