Bemben, Jon |
2008 |
M |
Detroit Mercy (D1) |
Holka, Adam |
2010 |
G |
Aurora (D3) |
Skowyra, Andrew |
2012 |
M |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Miller, Brett |
2012 |
M |
Liberty (M:MCLA W:D1) |
Castillo, Noah |
2013 |
D |
Albion (D3) |
Reiche, Dalton |
2014 |
M |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Eicher, Brooke |
2014 |
G |
Findlay (D2) |
Skomial, Ryan |
2014 |
M |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Porath, Danie |
2015 |
D |
Slippery Rock (D2) |
Schenck, Eric |
2015 |
M |
Siena Heights (NAIA) |
Barnett, Hana |
2016 |
M |
Cleary (NAIA) |
Ineich, Kayla |
2016 |
D |
Cleary (NAIA) |
Campanella, Madeline |
2016 |
|
Gannon (D2) |
Chaffee, Jon |
2016 |
G |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
Tognetti, Mallory |
2016 |
M |
Cleary (NAIA) |
Laforge, Lucas |
2016 |
D |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
Cowell, Tanner |
2016 |
D |
Siena Heights (NAIA) |
Highland, Sam |
2016 |
A |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Wistinghausen, Scott |
2016 |
M |
Albion (D3) |
Carr, Isabel |
2016 |
D |
Cleary (NAIA) |
Economou, Meghan |
2017 |
G |
Calvin (D3) |
Spisz, Andrew |
2017 |
A/M |
Lawrence Tech (NAIA) |
Light, Justin |
2017 |
A/M |
Lawrence Tech (NAIA) |
Putz, Jeff |
2017 |
D |
Siena Heights (NAIA) |
Carr, Will |
2017 |
M |
Trine (D3) |
Potter, Garnet |
2017 |
A |
Siena Heights (NAIA) |
Sypniewski, John |
2017 |
FOGO |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
Couture, Dylan |
2017 |
DM |
Lawrence Tech (NAIA) |
Meadows, Tristen |
2017 |
|
Eastern Michigan (M:NCLL W:D1) |
Laier, Teagan |
2017 |
A |
Lawrence Tech (NAIA) |
Smith, Jack |
2017 |
A |
Kalamazoo (D3) |
Winn, Reilly |
2017 |
LSM |
Siena Heights (NAIA) |
Fields, Jakoby |
2017 |
A/M |
Lourdes (NAIA) |
Leja, Matt |
2017 |
G |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
Keeling, Sarah |
2017 |
|
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
Lockwood, Brady |
2018 |
D |
Saginaw Valley State (M:GLLL W:D2) |
Preston, Ross |
2018 |
M |
Olivet (D3) |
Veto, Cam |
2018 |
A |
Ohio Northern (D3) |
Payter, Steven |
2018 |
M |
Davenport (D2) |
Gallaher, Jake |
2018 |
M |
Siena Heights (NAIA) |
Rinna, Alessandro |
2018 |
D |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
Campanella, Sam |
2018 |
D |
Kennesaw St. (M:MCLA W:D1) |
Muscat, Maveric |
2018 |
A |
Lawrence Tech (NAIA) |
Singer, Andrew |
2018 |
DM/LSM |
Walsh (D2) |
D'Arcy, Bella |
2018 |
A/M |
Siena Heights (NAIA) |
Griffin, Evan |
2018 |
G |
Calvin (D3) |
Beazley, Emily |
2018 |
A |
Detroit Mercy (D1) |
Lockwood, Trevor |
2019 |
D/LSM |
Lindenwood (D1) |
Laursen, Cole |
2019 |
A/M |
Siena Heights (NAIA) |
Potter, Reece |
2019 |
M |
Towson (D1) |
Arbour, Ryan |
2019 |
M |
Illinois Tech (D3) |
Donahue, Emma |
2019 |
|
Detroit Mercy (D1) |
Plemmons, Devin |
2019 |
A |
Siena Heights (NAIA) |
Gualtieri, Jack |
2020 |
M |
Florida Southern (D2) |
Salazar, Elena |
2020 |
A |
Hope (D3) |
Turcotte, Josh |
2020 |
M |
Albion (D3) |
Veto, Madelyn |
2020 |
M |
John Carroll (D3) |
Spisz, Colby |
2020 |
DM |
Indiana Tech (NAIA) |
Phillips, Madeline |
2020 |
D/M |
Northern Michigan (M:GLLL W:D2) |
Velasquez, Kieran |
2020 |
M |
Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Nageotte, Lou |
2021 |
D/LSM |
Aquinas (NAIA) |
Busby, Brad |
2021 |
D/LSM |
Hope (D3) |
Luck, Noah |
2021 |
A |
Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Trosin, Abigail |
2021 |
M |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
Plemmons, Brandon |
2021 |
M |
Michigan (D1) |
Litner, Lilliana |
2021 |
D |
Lawrence Tech (NAIA) |
Cummings, Johannah |
2021 |
D/M |
Hope (D3) |
Dixon, Cam |
2021 |
D |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Avenall, Bryce |
2021 |
G |
Lawrence Tech (NAIA) |
Ihrke, Carson |
2022 |
DM |
Kalamazoo (D3) |
Dixon, Zachary |
2022 |
D |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Spisz, Zachary |
2022 |
FOGO |
Indiana Tech (NAIA) |
Lockwood, Bo |
2022 |
A |
Michigan (D1) |
Chuba, Tessa |
2022 |
A |
Findlay (D2) |
Fallon, Dylan |
2022 |
A |
Davenport (D2) |
Franklin, Averie |
2022 |
|
Cleary (NAIA) |
Barber, Austin |
2023 |
A |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
Busby, Evan |
2023 |
FOGO |
Dartmouth (D1) |
Franklin, Michael |
2023 |
D/LSM |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
Penzien, Audrey |
2023 |
|
Northwood (D2) |
Phillips, Evan |
2023 |
G |
Northwood (D2) |
Smith, Ethan |
2023 |
D/LSM |
Dubuque (D3) |
Merenuk, Kloey |
2023 |
M |
Eastern Michigan (M:NCLL W:D1) |
Gilardone, Ava |
2023 |
D/M |
Rensselaer Polytechnic Institute (D3) |
Bastionell, Brett |
2023 |
M |
Northwood (D2) |
Tognetti, Mac |
2023 |
A |
Northwood (D2) |
Hunter, Jerome |
2023 |
DM |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
Ralston, Sam |
2023 |
D |
Army (D1) |
Barber, Charles |
2023 |
M |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
Turcotte, Madeline |
2023 |
A/M |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Ayotte, Dylan |
2024 |
A/M |
Northwood (D2) |
Chuba, Montana |
2024 |
A |
Northwood (D2) |
Ross, Jacob |
2024 |
D/LSM |
Northwood (D2) |
Bulloch, David |
2024 |
A |
Northwood (D2) |
Knapp, Libby |
2024 |
|
Maryville (D2) |
Lockwood, Drew |
2024 |
A/M |
Northwood (D2) |
Kotsilidis, Max |
2025 |
D |
Massachusetts (D1) |