Antonio, TJ |
Albion (D3) |
2024 |
A/M |
Royal Oak |
Apol, Bastian |
Calvin (D3) |
2024 |
A |
Grand Rapids Christian |
Armstrong, Eli |
Baldwin Wallace (D3) |
2024 |
M |
Holland West Ottawa |
Ayotte, Dylan |
Northwood (D2) |
2024 |
A/M |
Hartland |
Baaki, Griffin |
Indiana Tech (NAIA) |
2024 |
D/LSM |
Howell |
Babinchak, William |
Northwood (D2) |
2024 |
D/LSM |
Brother Rice |
Bacon, JD |
Albion (D3) |
2024 |
D/LSM |
Lowell |
Barber, Cameron |
Madonna (NAIA) |
2024 |
A/M |
Temperance Bedford |
Barker, Charlie |
Heidelberg (D3) |
2024 |
G |
Salem |
Beach, Carson |
Aurora (D3) |
2024 |
D/LSM |
Caledonia |
Benedict, Noah |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
FOGO |
Forest Hills Eastern |
Bennett, Jack |
Albion (D3) |
2024 |
D/LSM |
Port Huron |
Berens, Tyler |
Hope (D3) |
2024 |
D |
Holland West Ottawa |
Berta, Preston |
Albion (D3) |
2024 |
A/M |
Grand Rapids Catholic Central |
Berwald, Zac |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2024 |
FOGO |
Grosse Ile |
Beukema, Easton |
Northwood (D2) |
2025 |
G |
Zeeland United |
Biglin, Peter |
Canisius (D1) |
2024 |
A/M |
Brother Rice |
Bjork, Will |
Davenport (D2) |
2024 |
A |
Rockford |
Bloch, Dieter |
Davenport (D2) |
2024 |
A/M |
Battle Creek Lakeview |
Boonstra, Graham |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
D |
Lowell |
Braam, Carter |
Aquinas (NAIA) |
2024 |
G |
Hudsonville |
Bucci, Ryan |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
LSM |
Pontiac Notre Dame Prep |
Bulloch, David |
Northwood (D2) |
2024 |
A |
Hartland |
Burlingame, Christopher |
Wheeling Jesuit (D2) |
2024 |
G |
Northville |
Bush, Wyatt |
North Central (D3) |
2024 |
M |
L'Anse Creuse North |
Carithers, Noah |
Adrian (D3) |
2024 |
D/LSM |
Holland West Ottawa |
Champoux, Mathieu |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
A/M |
Farmington United |
Chenault, Caleb |
Lewis (D2) |
2024 |
M |
Grand Ledge |
Ciccone, Nick |
Heidelberg (D3) |
2024 |
D |
Farmington United |
Clark, Garrett |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
M |
Fenton |
Corless, Trevor |
Albany (D1) |
2024 |
D |
Detroit Country Day |
Cornack, Brennan |
Indiana Tech (NAIA) |
2024 |
A |
Tecumseh |
Cotner, Eric |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
M |
Muskegon Mona Shores |
Curby, Kellen |
Ohio St. (D1) |
2025 |
G |
Detroit Country Day |
Daley, Caden |
Rochester Institute of Technology (RIT) (D3) |
2024 |
A |
Detroit Country Day |
Davey, Ayden |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2024 |
D/LSM |
L'Anse Creuse North |
DeLauter, Beau |
Siena Heights (NAIA) |
2024 |
A |
Swartz Creek/Flushing |
Detty, Nate |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
A/M |
Pontiac Notre Dame Prep |
Dicicco, Dino |
Anderson (IN) (D3) |
2024 |
D |
Macomb Dakota |
Eberhard, Jacob |
Northwood (D2) |
2024 |
A |
Grand Ledge |
Elza, Eli |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2024 |
M |
Midland Dow |
Feldmaier, Brett |
Michigan (D1) |
2025 |
M |
Birmingham United |
Fett, Dylan |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
A |
Muskegon Mona Shores |
Fetter, Kaleb |
Madonna (NAIA) |
2024 |
FOGO/DM |
L'Anse Creuse |
Flanders, Madden |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2024 |
D |
Muskegon Mona Shores |
Flynn, Keegan |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
G/D |
Grosse Ile |
Gannon, Luke |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
A |
Lake Orion |
Giannini, Angelo |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
A/M |
Farmington (girls) |
Giard, Dylan |
Aquinas (NAIA) |
2024 |
DM |
Macomb Dakota |
Gibson, Collin |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2025 |
D |
Livonia |
Gniatczyk, Alec |
St. Joesph's (D1) |
2024 |
M |
Brother Rice |
Godbold, Weston |
Hope (D3) |
2024 |
M |
Lowell |
Gorski, Anson |
Calvin (D3) |
2024 |
A |
Orchard Lake St. Mary's |
Graves, Ayden |
Davenport (D2) |
2024 |
D/LSM |
Battle Creek Lakeview |
Halabi, Shafeek |
Amherst (D3) |
2024 |
D/LSM |
Detroit Country Day |
Hall, Simon |
Ohio Wesleyan (D3) |
2024 |
FOGO |
Forest Hills Northern |
Halushka, Andrew |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
A |
Rochester Stoney Creek |
Harris, Chayton |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
DM |
Davison |
Hart, Rico |
Detroit Mercy (D1) |
2024 |
A |
Rochester Adams |
Hayami, Kaili |
Roanoke (D3) |
2024 |
M |
Northville |
Hayden, Grant |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2024 |
LSM |
Fenton |
Hedrick, Caleb |
Indiana Tech (NAIA) |
2024 |
D |
Swartz Creek/Flushing |
Hemeryck, Nathan |
Otterbein (D3) |
2024 |
D |
Macomb Dakota |
Herdell, Noah |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2024 |
D/LSM |
Sterling Heights United |
Hergott, Brody |
St. John's (D1) |
2025 |
A/M |
Mattawan |
Hicks, R.J. |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
FOGO |
Farmington United |
Hoewe, Carson |
Queens (D1) |
2024 |
D/LSM |
Grand Blanc |
Hoexum, Preston |
Christopher Newport (D3) |
2024 |
A |
Forest Hills Eastern |
Holmes, CR |
|
2024 |
A |
Spring Lake |
Hubbard, Max |
Madonna (NAIA) |
2024 |
D/LSM |
St. Clair |
Hudnut, Nolan |
Bellarmine (D1) |
2024 |
G |
Howell |
Hughes, Billy |
Hope (D3) |
2024 |
FOGO |
Portage Northern |
Hunsinger, Jacob |
Bellarmine (D1) |
2024 |
A/M |
Walled Lake Western |
Hurley, Jack |
Lake Erie (D2) |
2024 |
A/M |
St. Clair Shores United |
Johnson, Aiden |
Indiana Tech (NAIA) |
2024 |
A/M |
Warren De La Salle |
Juszak, Braylon |
Westminster College (D2) |
2024 |
A |
Novi |
Kammer, Connor |
Aurora (D3) |
2024 |
A |
Brighton |
Karnehm, Josiah |
North Greenville (D2) |
2024 |
G |
Byron Center |
Kendrick, Kamari |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
FOGO/M |
Oxford |
Kent, Kaden |
Trine (D3) |
2024 |
A |
Battle Creek Harper Creek |
Kildea, Carter |
Albion (D3) |
2024 |
D |
Haslett |
Kline, Ethan |
Muskingum (D3) |
2024 |
A/M |
Battle Creek Harper Creek |
Kotsilidis, Max |
Massachusetts (D1) |
2025 |
D |
Hartland |
Kowalkowski, Jake |
Northwood (D2) |
2024 |
D |
Macomb Dakota |
Kowalski, Noah |
Northwood (D2) |
2024 |
M/LSM |
Bay City John Glenn |
Kozak, Jackson |
Hope (D3) |
2024 |
A/M |
Caledonia |
Lahm, Andrew |
Heidelberg (D3) |
2024 |
D/LSM |
L'Anse Creuse |
Laidlaw, Connor |
Albion (D3) |
2024 |
FOGO/M |
Detroit U of D Jesuit |
Leslie, Madden |
Detroit Mercy (D1) |
2024 |
M |
Rockford |
Libler, Joey |
Lander (D2) |
2024 |
A/M |
Brighton |
Lindsay, Drew |
St. John's (D1) |
2024 |
D |
Brother Rice |
Lockwood, Drew |
Northwood (D2) |
2024 |
A/M |
Hartland |
Marlatt, Brody |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2024 |
M |
Grosse Ile |
Mathis, Jalen |
Siena Heights (NAIA) |
2024 |
M |
Detroit Edison (inactive) |
Matice, Noah |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
D |
Huron Valley |
McDiarmid, Brad |
Northwood (D2) |
2024 |
D |
Grand Ledge |
Menge, Logan |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
2024 |
A/M |
Brownstown Woodhaven |
Meyers, Aidan |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2024 |
A |
South Lyon |
Miedema, David |
Hope (D3) |
2024 |
G |
Grand Rapids Catholic Central |
Milatz, Simon |
Adrian (D3) |
2024 |
G |
Macomb Dakota |
Miller, Conner |
Emory and Henry (D2) |
2024 |
D/LSM |
Troy |
Miller, Isaac |
Bellarmine (D1) |
2024 |
D/LSM |
Brandon-Holly |
Miller, Jadin |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
M |
Pinckney |
Morse, Aiden |
Cumberlands (NAIA) |
2024 |
LSM |
Macomb Dakota |
Moses, Isaac |
Indiana Tech (NAIA) |
2024 |
G |
St. Clair Shores United |
Mulvey, Ryder |
Northwood (D2) |
2024 |
A |
Grand Rapids Catholic Central |
Mustonen, Landon |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
G |
West Bloomfield |
Najor-Williams, Dylan |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
G |
Macomb Dakota |
Norton, Joe |
Rutgers (D1) |
2025 |
A/M |
Detroit Country Day |
Nye, Lukas |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
D/LSM |
Fenton |
Oliver, Joey |
Vassar (D3) |
2024 |
G |
Brother Rice |
Osmun, Talon |
Mount Union (D3) |
2024 |
A/M |
Mattawan |
Overweg, Brecken |
Hope (D3) |
2024 |
FOGO/M |
Zeeland United |
Papadelis, Cashton |
Jacksonville (D1) |
2024 |
M |
Brother Rice |
Parker, Andrew |
Detroit Mercy (D1) |
2024 |
A/M |
Lake Orion |
Parker, Landon |
Monmouth (D1) |
2024 |
FOGO |
Grand Ledge |
Pecar, Jack |
Muskingum (D3) |
2024 |
A |
Rochester |
Perani, Robert |
Benedictine (IL) (D3) |
2024 |
G |
Flint Powers |
Polonkey, Hansen |
Lehigh (D1) |
2025 |
A |
Brother Rice |
Porter, Dylan |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
G |
Macomb Dakota |
Postema, Caleb |
Calvin (D3) |
2024 |
A |
Grand Rapids South Christian |
Pylak, Jake |
Northwood (D2) |
2024 |
A/M |
South Lyon |
Ramos, Caiden |
Tampa (D2) |
2024 |
M |
Brother Rice |
Ramos, Luke |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
A |
Battle Creek Harper Creek |
Reinwand, Evan |
Madonna (NAIA) |
2024 |
D/LSM |
Brighton |
Rider, Michael |
Cumberlands (NAIA) |
2024 |
A/M |
Hudsonville |
Rimkus, Jozette |
Charleston (D2) |
2024 |
G |
Portage Central |
Ritts, Luke |
Siena Heights (NAIA) |
2024 |
M |
New Baltimore Anchor Bay |
Robinson, Chase |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
A/M |
Grand Haven |
Roehl, Dominic |
Indiana Tech (NAIA) |
2024 |
D |
Troy Athens |
Rogers, Andrew |
Northwood (D2) |
2024 |
A/M |
Lowell |
Ross, Jacob |
Northwood (D2) |
2024 |
D/LSM |
Hartland |
Russell, CJ |
Aquinas (NAIA) |
2024 |
D/LSM |
Macomb Dakota |
Rzepka, Cole |
Trine (D3) |
2024 |
D/LSM |
Battle Creek Harper Creek |
Salama, Jack |
Otterbein (D3) |
2024 |
A/M |
Walled Lake Northern (co-op) |
Schafer, Sam |
Amherst (D3) |
2024 |
M |
Spring Lake |
Schlackman, Josh |
Rutgers (D1) |
2024 |
A/M |
|
Schmoll, Gabe |
Northwood (D2) |
2024 |
A/M |
Canton |
Schroeder, Carter |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
D/LSM |
Waterford United |
Schuemann, Luke |
Albion (D3) |
2024 |
A |
Battle Creek Lakeview |
Sharp, Garrett |
Northwood (D2) |
2024 |
D/LSM |
Pinckney |
Skinner, Carter |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2024 |
G |
|
Skyla Cashen |
Adrian (D3) |
2024 |
M |
Northville |
Slevin, Andrew |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
FOGO |
South Lyon |
Smith, Luke |
Aurora (D3) |
2024 |
A |
Warren De La Salle |
Snodgrass, Jack |
Hood (D3) |
2024 |
D/LSM |
Flint Powers |
Starrett, JJ |
Albion (D3) |
2024 |
A/M |
Warren De La Salle |
Stokely, Kailen |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2024 |
D |
Lowell |
Strader, Aidan |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
2024 |
M |
Grand Blanc |
Sucevic, Logan |
Northwood (D2) |
2024 |
D |
Rochester Adams |
Sutherland, Quinlen |
Le Moyne (D2) |
2024 |
D/LSM |
Grand Rapids Forest Hills Central |
Swank, Connor |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2024 |
LSM |
Traverse City United |
Szalanski, Jack |
Detroit Mercy (D1) |
2024 |
D/LSM |
Detroit Country Day |
Szuba, Jonathon |
Northwood (D2) |
2024 |
FOGO/M |
Ann Arbor Gabriel Richard |
TeBrake, Colin |
Calvin (D3) |
2024 |
A |
Grand Rapids Northview |
Torrence, Ben |
Colorado College (D3) |
2024 |
M |
Portage Northern |
Ueland, Luke |
Northwood (D2) |
2024 |
D |
Forest Hills Eastern |
Vandyke, Cooper |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
D |
Mattawan |
VanEss, Jack |
Hope (D3) |
2024 |
A |
Caledonia |
Vangorp, Luke |
Northwood (D2) |
2024 |
D/LSM |
Grand Rapids Forest Hills Central |
Vaughn, Karsten |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
D |
Utica Eisenhower |
Veldhof, Mark |
Adrian (D3) |
2024 |
A |
Holland West Ottawa |
Vitkauskas, Ben |
Siena Heights (NAIA) |
2024 |
M |
Rockford |
Voultos, Nick |
Michigan (D1) |
2025 |
D |
Detroit Country Day |
Walters, Antonio |
Lawrence Tech (NAIA) |
2024 |
DM |
L'Anse Creuse |
Weir, Keegan |
Augustana (D3) |
2024 |
D |
Byron Center |
Weller, Ethan |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
D |
Canton |
Wiegand, Ethan |
St. John's (D1) |
2024 |
FOGO |
West Bloomfield |
Williams, Cisco |
Bellarmine (D1) |
2025 |
A |
Detroit Catholic Central |
Williams, Cole |
Northwood (D2) |
2024 |
A/M |
Orchard Lake St. Mary's |
Wilson, Dominick |
Michigan-Dearborn (NAIA) |
2024 |
D |
Ann Arbor Skyline |
Winter, Kyle |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
A |
Lake Orion |
Wozniak, PJ |
Hope (D3) |
2024 |
D |
Oxford |
York, Ellis |
Limestone (D2) |
2024 |
A/M |
Clarkston |
Young, Daniel |
Indiana Tech (NAIA) |
2024 |
M |
St. Clair Shores United |
Zak, Charlie |
Indianapolis (D2) |
2024 |
G |
Rochester |
Zuiderveen, Jack |
Hope (D3) |
2024 |
A |
Hudsonville |