Players - Men -

Player College HS Grad Year Position High Schoolsort descending
Haban, Michael 2018 D/LSM
Hennessey, Ethan Air Force (D1) 2019 M
Earl, Zach 2019 FOGO
Post, Chase 2020 LSM
Greenway, Jacob Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM
Jackson, Nodin 2018 M
Hunter, AJ Siena Heights (NAIA) 2018 G/D Anchor Bay
McFarlane, Parker 2020 D Ann Arbor Gabriel Richard
Biddle, Matthew 2019 M Ann Arbor Gabriel Richard
Dixon, Cameron 2018 D/LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Bragg, Joseph Lake Erie (D2) 2018 FOGO/DM Ann Arbor Gabriel Richard
Valli, Mason 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Feldeisen, Trey 2019 LSM Ann Arbor Greenhills
Gauger, Cam 2018 M Ann Arbor Greenhills
Kanji, Evan 2018 G Ann Arbor Greenhills
Reid, Jack Tufts (D3) 2018 A Ann Arbor Pioneer
Mills, Andrew Illinois Wesleyan (D3) 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Yuhas, Nate Elmhurst (D3) 2018 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Roberts, Jackson 2019 G Ann Arbor Pioneer
Miling, Jack 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Giampetroni, Daniel 2019 D Ann Arbor Pioneer
Ghormley, Peter 2019 M Ann Arbor Pioneer
Tatar, Joey Albion (D3) 2018 D/LSM Battle Creek Harper Creek
O'Connor, Matt 2019 M Battle Creek Harper Creek
Cunningham, Chandler 2018 A/M Battle Creek Harper Creek
Canfield, Jace 2018 G Battle Creek Lakeview
Lamb, Ryan 2019 A Battle Creek Lakeview
Gayda, Austin 2018 D Battle Creek Lakeview
Gillette, Cameron 2018 M Battle Creek Lakeview
Haadsma, Jerry Albion (D3) 2018 M Battle Creek Lakeview
Higgins, Devin 2019 D Battle Creek Pennfield
Bailey, Graham 2019 A Bay City Western
Rupnow, Jay Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 G Belleville
McNulty, Kyler Siena Heights (NAIA) 2018 DM/LSM Belleville
Emerson, Alec 2018 A Belleville
Mann, Ryan 2018 M Belleville
Platt, Mike 2019 DM/LSM Belleville
Lazar, Nate 2019 M Belleville
Forga, Caleb 2018 A/M Belleville
Mann, Connor 2018 D/LSM Belleville
McDermott, Tyler 2018 M/LSM Belleville
McCormick, Chase 2018 D Birmingham United
Goldberg, Benny 2018 G Birmingham United
Gayman, Cameron Madonna (NAIA) 2018 A Bloomfield Hills
Maher, Jack Albion (D3) 2018 G Bloomfield Hills
Wilson, Seth 2019 D Bloomfield Hills
Zousmer, Bradley 2020 M Bloomfield Hills
Prebay, Blake 2019 A Bloomfield Hills
Slazinski, Tanner 2021 M Bloomfield Hills
Griffin, Bradley 2018 D Bloomfield Hills
Gutowsky, Bryce 2020 A Bloomfield Hills
Fortino, Paulie 2021 M Bloomfield Hills
Bungart, JP 2020 G Bloomfield Hills
Dyla, Eddie 2019 A Bloomfield Hills
Callaghan, Trevor 2019 A/M Bloomfield Hills
Mucci, Paul Illinois Wesleyan (D3) 2018 A Bloomfield Hills
Billig, Drew Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Progar, Ivan 2019 A/M Brighton
Taylor, Zac Illinois Wesleyan (D3) 2018 FOGO/M Brighton
Velarde, Evan 2019 LSM Brighton
Miciek, Shayne 2018 M Brighton
Hart, Tyler 2018 G Brighton
Johnson, Jack Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Shetterly, Kagan 2020 A Brother Rice
Dansbury, Sully 2018 M Brother Rice
Hyde, Andrew 2020 D Brother Rice
Swider, Johnny 2020 D Brother Rice
Crosby, Jack Rutgers (D1) 2019 D/LSM Brother Rice
Michael, Jack York College of PA (D3) 2018 G Brother Rice
Huldin, Ryan 2020 D Brother Rice
Betrus, Manny 2020 M Brother Rice
Glod, Justin 2019 A Brother Rice
Halpin, Luke 2019 M Brother Rice
Higgins, Brendan 2019 D Brother Rice
Dickson, DJ 2020 A Brother Rice
Kunz, Bobby 2019 M Brother Rice
DeGroat, Cole 2018 D Brother Rice
Dixon, DJ 2020 A/M Brother Rice
Carroll, Brian 2020 D Brother Rice
Blackburn, Ryan 2018 A Brother Rice
Donaldson, James Georgetown (D1) 2019 D Brother Rice
Hyde, Jordan 2020 A Brother Rice
Gellatly, Cole 2019 A/M Brother Rice
Dadabbo, Dominic 2019 G Brother Rice
Marsh, Connor Marquette (D1) 2018 DM Brother Rice
Comer, Charlie 2019 A/M Brother Rice
Braddock, Owain 2020 A Brother Rice
Dillon, Daniel 2019 M Brother Rice
Randall, Drew 2020 M Brother Rice
Phillips, Jimmy 2020 M Brother Rice
Karcher, Blake 2018 D Brother Rice
Hannawa, Jacob 2019 A Brother Rice
Gould, Cameron High Point (D1) 2018 A Brother Rice
Fix, Trevor 2019 D Brother Rice
Meehan, Sean 2020 G Brother Rice
Cosgrove, Michael 2019 M Brother Rice
Marsden, Nate 2019 M Brother Rice
Lockwood, Jack 2020 D Brother Rice
Stallworth, Christian Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Brother Rice
Murphy, Brandon 2019 FOGO Brother Rice
Hoer, Brandon 2021 Brother Rice
Patterson, Evan 2020 A Brother Rice
O'Hara, Patrick Michigan (D1) 2020 M Brother Rice
Braddock, Dylan 2019 M Brother Rice
Dybowski, Sante Elmhurst (D3) 2018 A/M Brother Rice
Everly, Mason 2020 D Brother Rice
Baker, Brody 2020 D Byron Center
Barkel, Zac 2018 A Byron Center
Swaffer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 G Cadillac
Pinto, Ethan 2018 M Caledonia
Buchmann, Jack 2021 Caledonia
Mulanix, Maxwell 2018 M Caledonia
Lee, Evan 2020 A Canton
Sweet, Zachary 2020 A/M Canton
Schwartz, Michael 2019 D Canton
Flanigan, Connor 2018 FOGO/M Canton
Bartnicki, David 2020 D Canton
Cervantes, Jack 2020 M Canton
Polydoras, Nick Cleveland St. (D1) 2018 M Canton
Kendall, Jake 2018 A Canton
McLaughlin, Nate 2020 LSM Canton
Meredith, Chase 2018 M Canton
Breining, Cameron 2019 A Chelsea
McKouen, Keelan 2019 A/M Clarkston
Barnett, Jeffrey 2020 M Clarkston
Csizmadia, Eric 2019 M Clarkston
Gurn, Jack 2021 FOGO Clarkston
Vandenberg, Drew 2019 A Clarkston
Locher, Dakota 2018 M Clarkston
Christides, Max 2019 G Cranbrook
Toomey, Connor 2019 D Cranbrook
Levin, Daniel 2018 D Cranbrook
Coleman, Grant 2018 M Cranbrook
Brophy, Lawson UMass Lowell (D1) 2019 FOGO Cranbrook
Feord, James 2020 A/M Cranbrook
Schulte, Graham 2020 D/LSM Cranbrook
Schiller, Davis Air Force (D1) 2018 A/M Cranbrook
Cook, Jake 2019 A Cranbrook
Ford, Nathan Siena Heights (NAIA) 2018 M Dakota
Celestino Guerrero Lawrence Tech (NAIA) 2018 DM Dakota
Gutmann, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 D Dakota
Wilking, Jackson 2020 Dakota
Brown, Colton Indiana Tech (NAIA) 2018 M Davison
Strouse, Chase Indiana Tech (NAIA) 2018 G Davison
Thrall, Gage 2019 LSM Davison
Floro, Vincent Madonna (NAIA) 2018 A/M Dearborn Divine Child
Jean, Vinnie Siena Heights (NAIA) 2018 G Dearborn Divine Child
Godin, Cameron Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 A Dearborn Divine Child
Burke, Patrick 2020 A/M Dearborn Divine Child
Matuszak, Nick 2019 D Detroit Catholic Central
Bonkowski, Pierce 2021 M Detroit Catholic Central
Petouhoff, Justin Detroit Mercy (D1) 2019 LSM Detroit Catholic Central
Dooley, Dylan 2020 A Detroit Catholic Central
Petro, Jack 2019 M Detroit Catholic Central
Zupko, Ethan 2020 D Detroit Catholic Central
Cunningham, Liam Hope (D3) 2018 M Detroit Catholic Central
Taffe, Max 2020 A Detroit Catholic Central
Ernst, Jerry 2018 D Detroit Catholic Central
Sullivan, Ryan 2020 A Detroit Catholic Central
Abdelnour, Nick 2020 FOGO/M Detroit Catholic Central
Corsi, Matteo 2020 A Detroit Catholic Central
Pattinson, Ethan Bellarmine (D1) 2018 M Detroit Catholic Central
Hemme, Jakob 2020 G Detroit Catholic Central
Shea, Johnny 2019 G Detroit Catholic Central
Garner, Colin 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Barratta, Connor 2020 FOGO Detroit Catholic Central
Love, Kyle 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Jenks, Drew 2020 G Detroit Catholic Central
Brandemihl, Patrick Hope (D3) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Liikes, Josh 2021 M Detroit Catholic Central
Beals, Connor 2019 FOGO/M Detroit Catholic Central
Klafeta, Charlie 2020 M Detroit Catholic Central
Thompson, Peter Georgetown (D1) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Trainor, Jeffrey 2019 D Detroit Catholic Central
Meighan, Joseph 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Sposita, Jacob 2020 M Detroit Catholic Central
Kamish, Joey Loyola (D1) 2019 A Detroit Catholic Central
Rioux, John 2021 M Detroit Catholic Central
Pendergraff, Hunter 2020 D/LSM Detroit Catholic Central
Downey, Zach 2018 G Detroit Catholic Central
Birney, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Detroit Catholic Central
Petrucci, Grant Wagner (D1) 2018 D/LSM Detroit Country Day
Prime, Dylan 2018 M Detroit Country Day
Zimmerman, Max 2019 M Detroit Country Day
Belanger, Jake 2018 M Detroit Country Day
Pousak, Robert 2018 D Detroit Country Day
Barr, Travis Otterbein (D3) 2018 A Dewitt
Beyer, Edward St. Bonaventure (D1) 2018 M Dewitt
Kransberger, Michael 2019 FOGO/M Dewitt
Langdon, Keltin 2019 D Dewitt
Titus, Tanner 2019 M Dewitt
Rogers, Jacob Colorado College (D3) 2018 FOGO East Grand Rapids
Milanowski, Nick Detroit Mercy (D1) 2018 G East Grand Rapids
Del Vecchio, Jack 2018 A East Grand Rapids
Davis, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M East Grand Rapids
Morgan, Patrick 2018 D East Grand Rapids
Fisher, Chase Roanoke (D3) 2019 G East Grand Rapids
Thomas, Drew Babson (D3) 2018 D East Grand Rapids
Conlon, Andrew Hope (D3) 2018 D/LSM East Grand Rapids
Tholl, Tripp 2019 D East Grand Rapids
Conlon, James 2021 East Grand Rapids
Mireles, Jalen 2019 D East Lansing
Atticus Sprague Lourdes (NAIA) 2018 FOGO/M East Lansing
Powell, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM Fenton-Linden
Wilson, Michael 2019 FOGO Flint Powers
Engel, Jake 2020 LSM Flint Powers
Connors, Kelson Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Flint Powers
Cramer, Miles 2019 A Flint Powers
Affrica, Ben 2019 A Flint Powers
Snodgrass, Trey 2021 D Flint Powers
Wilkie, Connor 2019 D Flint Powers
Gadola, Noah 2020 G Flint Powers
Phillpotts, Mason 2018 D Flint Powers
Morrison, Grant 2018 M Flint Powers
Talovich, Zack 2018 M Flint Powers
Harris, Alex 2019 LSM Flint Powers
Carino, Fidel 2020 M Flint Powers
Kidd, Colton 2019 DM Flint Powers
Bade, John 2018 A/M Flint Powers
Nolan, Jack 2019 G Forest Hills Central
Murphy, Riley 2019 D/LSM Forest Hills Central
Clay, Jackson 2020 A Forest Hills Central
Preston, Andrew 2020 D Forest Hills Central
Deines, Cameron 2019 M Forest Hills Central
Clay, Bryce Michigan (D1) 2018 A Forest Hills Central
Abbott, Marcus 2020 M Forest Hills Central
Junkunc, Chris 2020 D/LSM Forest Hills Central
Hallock, Tate 2019 M Forest Hills Central
Wedder, Logan Denver (D1) 2020 FOGO Forest Hills Central
Hatley, Nicholas 2020 A Forest Hills Central
Weiner, Jay 2020 D Forest Hills Central
DeLamielleure, Kyle 2019 D Forest Hills Central
Majick, Luke Furman (D1) 2019 M Forest Hills Central
English, Patrick Marquette (D1) 2018 M Forest Hills Central
Basch, Kyle Indianapolis (D2) 2018 M Forest Hills Central
Parker, Jack Cornell (D1) 2019 D Forest Hills Eastern
Bowen, Sam 2021 Forest Hills Eastern
Hinman, Ethan 2019 A Forest Hills Eastern
Hoexum, Jacob 2018 LSM Forest Hills Eastern
Aubin, Ryan 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Van Skiver, Davis 2019 A Forest Hills Northern
Curtis, Ethan 2019 M Forest Hills Northern
Bruinius, Owen Towson (D1) 2019 D Forest Hills Northern
Baggett, Mitchell Rollins (D2) 2018 D Grand Blanc
Macco, Parker 2019 G Grand Blanc
Mack, Taylor 2018 M Grand Blanc
Riggle, Jack 2018 M Grand Blanc
Rieger, Quinn 2018 FOGO/M Grand Haven
Holleman, Trevor 2019 D/LSM Grand Haven
McClain, Ian 2018 A Grand Haven
Hoffman, Jon 2018 D Grand Haven
Chapin, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Grand Ledge
Alspaugh, Jackson 2018 A Grand Ledge
Williams, Cole Florida Southern (D2) 2018 M Grand Ledge
Brand, Eric 2018 Grand Ledge
Brickley, Caleb Olivet (D3) 2018 M Grand Ledge
Brinkley, Caleb Olivet (D3) 2018 Grand Ledge
Greene, Keegan 2020 G Grand Rapids Catholic Central
Boyd, Christopher 2019 FOGO/M Grand Rapids Christian
Burke, Gavin 2019 G Grand Rapids Northview
Parks, Spencer 2020 A Grandville
Bidle, Chase 2020 FOGO/M Grandville
Diekevers, Nolan 2020 D Grandville
Parks, Bodie 2019 FOGO/M Grandville
Heaton, Kenneth 2018 M Grosse Pointe North
Bergeron, Brendan 2018 M Grosse Pointe North
Payton, Max Detroit Mercy (D1) 2018 A Grosse Pointe North
Lorelli, Mario Wittenberg (D3) 2018 D Grosse Pointe North
Moro, GianFranco 2019 M Grosse Pointe North
Flannery, Ethan 2020 D Grosse Pointe North
Albrecht, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Grosse Pointe North
Eckerman, Christian 2019 D Grosse Pointe North
Grice, Owen 2019 D Grosse Pointe North
McMann, Marco Madonna (NAIA) 2018 A Grosse Pointe North
Paolucci, Alexander 2021 M Grosse Pointe North
Kettler, Joseph 2020 LSM Grosse Pointe North
Sottrel, William 2019 M Grosse Pointe North
Kamm, Steven Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 M Grosse Pointe North
Kuchta, Mickey 2019 A Grosse Pointe South
Miller, Dylan 2019 D Grosse Pointe South
Garnier, Carter 2018 D Grosse Pointe South
Shields, Henry 2021 M Grosse Pointe South
Wujek, Miles 2021 A Grosse Pointe South
Dingeman, Miles 2019 M Grosse Pointe South
Schulte, John 2018 M Grosse Pointe South
Swegles, John 2019 A Grosse Pointe South
Drettmann, Henry 2019 D Grosse Pointe South
Coyle, Jack 2019 G Grosse Pointe South
Gilardone, Chris 2020 G Hartland
Laursen, Cole 2019 A Hartland
Gualtieri, Jack 2020 M Hartland
Payter, Steven Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2018 M Hartland
Rinna, Alessandro Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D Hartland
Veto, Cam Ohio Northern (D3) 2018 A Hartland
Griffin, Evan Calvin (D3) 2018 G Hartland
Potter, Reece Towson (D1) 2019 M Hartland
Gallaher, Jake Siena Heights (NAIA) 2018 M Hartland
DeYoung, Jake 2018 FOGO Hartland
Muscat, Maveric Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Hartland
Payter, Gavin 2020 M Hartland
Singer, Andrew Walsh (D2) 2018 DM/LSM Hartland
Preston, Ross Olivet (D3) 2018 M Hartland
Plemmons, Devin 2019 A Hartland
Lockwood, Trevor 2019 D/LSM Hartland
Lockwood, Brady Saginaw Valley State (NCLL) 2018 D Hartland
Virkus, Tate 2019 A/M Haslett-Williamston
Berg, Braeden 2019 M Haslett-Williamston
Fenech, Griffin 2020 A/M Haslett-Williamston
Dingledine, Owen 2019 D Haslett-Williamston
Hool, Justin 2021 M Haslett-Williamston
Daigneault, Jean-Christophe 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Flegler, Coby 2020 G Haslett-Williamston
Faber, Sam Ohio St. (D1) 2019 FOGO Haslett-Williamston
Kelley, Nolan 2019 A Haslett-Williamston
Thompson, Luke 2019 D Haslett-Williamston
Faber, Ben 2021 M Haslett-Williamston
Guarnaccia, Kaleb 2019 A Haslett-Williamston
Houck, Cameron 2020 A Holland Christian
Valenzuela, Dayton 2020 FOGO Holland West Ottawa
Brickey, Kade Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 G Holt
Garlitz, Sydney Lake Erie (D2) 2018 A/M Holt
Radzville, Jack Hope (D3) 2018 A Howell
Hudnut, Logan 2019 M Howell
Spagnolo, Luca 2018 D/LSM Howell
Stearns, Hunter Calvin (D3) 2018 D Hudsonville
Simonich, Andrew Indianapolis (D2) 2018 A Huron Valley
Yates, Danny 2018 A Huron Valley
Bailey, Nolan 2018 D/LSM Huron Valley
Fales, Jake Kalamazoo (D3) 2018 D Kalamazoo United
Muscara, Henry 2018 G Kalamazoo United
Wikman, Kris Aquinas (NAIA) 2018 A Kenowa Hills
Tanner, Christian 2020 M Kentwood
Hauff, Weston Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M L'Anse Creuse
Fleury, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2018 A L'Anse Creuse
Franklin, Christian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 D L'Anse Creuse North
Bodley, Samuel 2019 M L'Anse Creuse North
Bodley, Simeon 2019 M L'Anse Creuse North
Brown, Liam Milwaukee School of Engineering (D3) 2018 A Lake Orion
Parillo, Sam 2019 A/M Lake Orion
Biland, Mathias 2018 D/LSM Lake Orion
Henige, Sean 2021 D/LSM Lake Orion
Burke, Trevor Olivet (D3) 2018 D Lake Orion
French, Chris Adrian (D3) 2018 A Lake Orion
Paul, Jacob 2019 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Jacobs, Noah 2020 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Stave, Matt 2020 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Pinilla-Vergara, Camilo 2018 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Smith, Jacob 2021 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Paul, Jake 2019 FOGO/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Roberts, Ryan 2021 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Zarotney, Evan Alma (D3) 2018 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Leppanen, Ezra 2019 A/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Weber, Tyler 2018 D Lapeer
Newlin,Riley 2018 G Lapeer
Lesh, Blake Trine (D3) 2018 D Lapeer
Fox, Travis Adrian (D3) 2018 M Lapeer
Fletcher, Dylan Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 FOGO/M Lapeer
Nugent, Jake 2018 M Lowell
Phipps, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2018 M Lowell
May, Zachary Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Lowell
Olesko, Case 2019 A Lowell
Ochsenkehl, Stephen Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2018 A Mattawan
Berchiatti, Ryan 2020 M Mattawan
Pastor, Cam 2018 D Mattawan
Stafford, Drew 2020 A Mattawan
Wiggins, Zach Denison (D3) 2018 A Mattawan
Beison, Jack 2018 LSM Mattawan
Ciarrocca, Cade 2019 D Mattawan
Rinehart, Josh 2018 M Mattawan
Kreusch, Ryan 2020 D Midland
George, Lars 2021 A/M Midland
McIntyre, Kyle 2018 DM Midland
Brueck, Ben 2020 A/M Midland
Moore, Elliot 2019 M Midland
Glackin, Alexander 2021 D Midland
Pavlock, Alex 2021 D Midland
Sisitki, Ryan York College of PA (D3) 2019 M Midland
Stadelmaier, Ryan 2022 A/M Midland
Flint, Ryan 2018 M Midland
Moore, Finn 2021 A Midland
Stearns, Cal 2022 M Midland
Chronowski, Evan 2022 D/LSM Midland
Zahn, Jared 2018 A Midland
Mahabir, Chase 2021 M Midland
George, Cauy 2018 M Midland
Ohlrich, Ethan 2019 A Midland
Brillhart, Garrett 2018 A Midland
Reed, Mason 2021 M Midland
Pokriefka, Jacob Lynchburg (D3) 2018 G Midland
Andriot, Michael 2019 M Midland
Brookens, Jeremy 2018 FOGO/M Midland
Wilder, Zach 2021 D/LSM Midland
Hynde, Blaine 2020 A Muskegon Reeths-Puffer
Mayette, Logan 2019 A/M Muskegon Reeths-Puffer
Moskwa, Evan 2020 Muskegon Reeths-Puffer
Blackburn, Brayden 2018 D/LSM Muskegon Reeths-Puffer
Pfhistner, Joshua 2018 M Muskegon Reeths-Puffer
Varner, Jeff 2019 G Northville
Wierengo, Luke 2021 D/LSM Northville
Salamone, Anthony Madonna (NAIA) 2018 A Northville
Schulz, Maxwell 2018 FOGO Northville
Khoury, Abe 2018 D Northville
Sparling, Chase 2018 FOGO/M Novi
Saicic, Luka 2019 A Novi
Hudson, Damian 2018 A/M Okemos
Gorman, James 2018 D Okemos
Ciuk, Joey 2019 G Okemos
Chermak, Mitchell 2021 FOGO/M Okemos
Chwalibog, Noah Albion (D3) 2018 Orchard Lake St. Mary's
Heuschele, Paul Alma (D3) 2018 FOGO/M Orchard Lake St. Mary's
Wells, Patrick Trine (D3) 2018 G Orchard Lake St. Mary's
Conley, Jace Albion (D3) 2018 A/M Orchard Lake St. Mary's
Truman, Avery Madonna (NAIA) 2018 M Orchard Lake St. Mary's
Montroy, Josh 2019 D Plymouth
Caswell, Grant 2020 M Plymouth
Bates, Mitchell 2018 DM Plymouth
Gozdor, Ian 2019 A Plymouth
Hansen, James 2019 D Plymouth
Albano, Harrison 2020 A Plymouth
Nowicki, Blake 2019 G Plymouth
Marciniak, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Plymouth
Brace, David 2021 A/M Plymouth
Miller, Carson 2019 M Plymouth
Twinney‏, Bryan Hope (D3) 2018 A Plymouth
Peterson, Sam 2020 M Plymouth
Shaver, Charlie John Carroll (D3) 2018 D/LSM Plymouth
Rottell, Ethan 2020 A Plymouth
Mukhtar, Jacob 2018 D Pontiac Notre Dame Prep
Wittebort, Spencer 2020 A Pontiac Notre Dame Prep
Knill, Matt 2018 D/LSM Pontiac Notre Dame Prep
Nesbitt, Grant Adrian (D3) 2018 A Port Huron
Siwik, Zach 2018 D Portage Central
Hodge, Carson Olivet (D3) 2018 M Portage Central
Pomper, Reilly 2020 M Portage Central
Kania, Logan 2019 LSM Rochester Adams
Boeve, Aidan 2019 A/M Rochester Adams
Ronan, Will 2019 M Rochester Adams
Salmon, Bryce Trine (D3) 2018 D Rochester Adams
Baisley, Connor Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Rochester Stoney Creek
Aicher, Boston 2020 M Rochester Stoney Creek
Yearego, Logan 2019 A Rochester Stoney Creek
Bera, Brian Denison (D3) 2018 A Rockford
Rodriguez, Ian Air Force (D1) 2019 M Rockford
Blunt, Cole 2018 D/LSM Rockford
Kostus, Cam Detroit Mercy (D1) 2018 A Rockford
Scheffler, Cole Hope (D3) 2018 FOGO Rockford
Stoklas, Ben Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2018 G Rockford
Heeren, Kyle Merrimack (D2) 2018 D/LSM Rockford
Sienkiewicz, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Romeo
Nedbal, Chad Indiana Tech (NAIA) 2018 G Romeo
Nedbal, Wyatt Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Romeo
Canapini, Anthony Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Royal Oak
Iles, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 A Royal Oak
Goodall, Alex 2019 A Royal Oak Shrine Catholic
Symons, Edison 2019 M Saginaw Heritage
Jesko, Jack 2019 M Saginaw Heritage
Pickelhaupt, Samuel Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Saint Clair
Humes, Scott Madonna (NAIA) 2018 M Saint Clair
Westrick, Kent Madonna (NAIA) 2018 D Saint Clair
Mihalic, Michael 2020 A/M Salem
Armstrong, Connor 2021 M Salem
Simpson, Tommy 2018 FOGO/M Salem
Diton, Kyle 2018 D/LSM Salem
Borer, Robert 2018 M Salem
Thompson, Tyler 2018 A Salem
Gattoni, Anthony 2019 Salem
Loveland, Jack Kalamazoo (D3) 2018 M Saline
Bruneau, Davis Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 A Saline
Leslie, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 Saline
Peters, Chris 2019 A Saline
Peoples, Evan 2019 A/M Saline
Crawford, Cameron Alabama-Huntsville (D2) 2019 D Saline
Krummenacher, Tanyr 2019 A Saline
Winkelseth, Shane Onondaga (NJCAA) 2018 G Saline
Peterson, Chris 2021 G Saline
Mahmud, Omar Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D/LSM Saline
Fairman, Jackson 2018 A Saline
Olson, William Onondaga (NJCAA) 2018 LSM Saline
LaFleur, Mason 2019 G Saline
Martin, Thomas Dubuque (D3) 2018 D/LSM Sault Area
Sutton, Hunter 2019 FOGO/M South Lyon
Meidt, Cole 2019 M South Lyon
Helton, Josh 2020 M South Lyon
Uphoff, Quinn 2019 G South Lyon
Harvath, Nick 2019 M South Lyon
Verlinde, Noah Marquette (D1) 2019 D Spring Lake
Payne, Mitchell 2019 D Spring Lake
Vinkemulder, Jake 2021 Spring Lake
Coleman, Ethan 2021 Spring Lake
O'Donnell, Keegan 2019 D Spring Lake
Brown, Colby 2019 M Spring Lake
White, Max Wheeling Jesuit (D2) 2018 M Spring Lake
Molotky, Dominik 2019 A Spring Lake
DeCaussin, Kyle Siena Heights (NAIA) 2018 FOGO/M Sterling Heights Henry Ford II
Jawanda, Justin 2019 Sterling Heights Stevenson
Gill, Fahteh 2019 G Sterling Heights Stevenson
Capozello, Austin 2018 D/LSM Sterling Heights Stevenson
Macomber, Devin 2021 A/M Tecumseh
Robison, Fernando Detroit Mercy (D1) 2018 FOGO/M Tecumseh
Day, Dylan 2019 A Tecumseh
Vislay, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 G Temperance Bedford
Kerns, Logan 2019 G Traverse City St. Francis
Carroll, Henry 2019 M Traverse City St. Francis
Case, Landon Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Case, Cameron Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Trucco, Ranger 2018 A/M Traverse City United
Shamblin, Connor 2018 A Troy
Kennedy, Thomas 2019 A Troy Athens
Kennedy, Jimmy 2020 A Troy Athens
Nelson, Tyler Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Troy Athens
Kreibich, Liam 2019 D/LSM Troy Athens
Bettelon, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 FOGO/M Troy Athens
Ruit, Will Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Troy Athens
Vostal, Kris 2020 A/M U. Detroit Jesuit
Delaney, Shane 2019 M U. Detroit Jesuit
Henige, John 2019 D/LSM U. Detroit Jesuit
Lenhard, Timo 2019 LSM U. Detroit Jesuit
Mann, Jonathan Hope (D3) 2018 M U. Detroit Jesuit
Boesiger, Christopher 2019 M U. Detroit Jesuit
Zimmer, William 2019 M U. Detroit Jesuit
Padilla, Jonas 2019 FOGO/M U. Detroit Jesuit
Mann, Michael Detroit Mercy (D1) 2020 U. Detroit Jesuit
Toepfer, Carson 2019 DM U. Detroit Jesuit
Richard, Sean Marquette (D1) 2019 G U. Detroit Jesuit
Warezak, Spencer 2018 A U. Liggett
Barthel, Connor 2019 D U. Liggett
Van Pelt, Tommy Vassar (D3) 2018 M U. Liggett
Conroy, Jack 2020 M U. Liggett
Combs, Samuel 2020 M U. Liggett
Durno, Harry 2020 A U. Liggett
Roby, Ferg 2019 A U. Liggett
Tawansy, Victor 2019 M U. Liggett
Bowen, Danny 2019 M U. Liggett
Combs, Henry 2019 G U. Liggett
Costello, Todd 2019 A U. Liggett
Johnson, Alex 2018 A/M U. Liggett
Reed, Patrick 2019 D U. Liggett
Kueling, Tate 2018 D U. Liggett
Decker, Alex Kalamazoo (D3) 2018 D Utica Eisenhower
Rios, Ricardo 2019 D/LSM Utica Eisenhower
Gearig, Tim Alma (D3) 2018 A Vicksburg
Holmes, Josh 2018 LSM Vicksburg
Conroy, Krew 2019 FOGO/M Vicksburg
Day, Jacob Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 LSM Vicksburg
Leach, Gavin Lynn (D2) 2018 A Vicksburg
Matthews, Brent Lawrence Tech (NAIA) 2018 G Walled Lake Northern
Burton, Chad 2019 D/LSM Walled Lake Northern
Holm, Blake 2018 M Walled Lake Northern
Vlk, Tyler 2018 M Walled Lake Northern
McGorisk, Dylan Kalamazoo (D3) 2018 A Walled Lake Western
Smith, Aiden 2019 D Walled Lake Western
Addonizio, Logan Mount Union (D3) 2018 A/M Walled Lake Western
Baert, Thomas Otterbein (D3) 2018 M Walled Lake Western
Davis, Connor 2019 D/LSM Walled Lake Western
Pietras, Nick Lourdes (NAIA) 2018 M/LSM Warren Cousino
Laird, Luke 2020 Warren De La Salle
Bucci, Jack 2020 A Warren De La Salle
Zammit, Kyle 2019 M Warren De La Salle
Flanigan, Blaine Indiana Tech (NAIA) 2018 D/LSM Warren De La Salle
Chaffee, Grant Albion (D3) 2018 M Warren De La Salle
Repkey, Seth 2019 A/M Waterford United
Repkey, Nick 2020 A Waterford United
Schroeck, Harrison Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Ypsilanti Arbor Prep
Smith, Sam 2018 D/LSM Ypsilanti Lincoln
Martinez, Tucker 2018 D Zeeland United
Boerigter, Clayton Aquinas (NAIA) 2018 G Zeeland United
Vink, Hunter 2020 D Zeeland United