Players - Men -

Player College HS Grad Yearsort descending Position High School
Bruinius, Owen Towson (D1) 2019 D Forest Hills Northern
Burke, Gavin 2019 G Grand Rapids Northview
Dillon, Daniel 2019 M Brother Rice
Platt, Mike Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 DM/LSM Belleville
Valli, Mason 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Hinman, Ethan 2019 A Forest Hills Eastern
Gill, Fahteh 2019 G Sterling Heights Stevenson
Buell, Grant Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM Traverse City St. Francis
Burton, Chad Albion (D3) 2019 D/LSM Walled Lake Northern
Virkus, Tate 2019 A/M Haslett-Williamston
Sysko, Danny Aquinas (NAIA) 2019 A Petoskey
Kormash, Graham Calvin (D3) 2019 D/LSM Grand Rapids Christian
Dadabbo, Dominic 2019 G Brother Rice
Bodley, Samuel Indiana Tech (NAIA) 2019 M L'Anse Creuse North
Yearego, Logan Davenport (D2) 2019 A Rochester Stoney Creek
Matuszak, Nick Kalamazoo (D3) 2019 D Detroit Catholic Central
Lenhard, Timo 2019 LSM U. Detroit Jesuit
McNamara,Connor Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Holt
Alexander, Colton 2019 M Grand Blanc
Loken, Kyle Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 M Lake Orion
Feldeisen, Trey 2019 LSM Ann Arbor Greenhills
Bailey, Graham 2019 A Bay City Western
Davis, Connor Lawrence Tech (NAIA) 2019 D/LSM Walled Lake Western
Matt, Andrew Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 D Warren De La Salle
Hubbard, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Huron Valley
Varner, Jeff Madonna (NAIA) 2019 G Northville
Costello, Todd 2019 A U. Liggett
Simmons, KeShawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 D Warren De La Salle
Meidt, Cole 2019 M South Lyon
Sutton, Hunter New England (D3) 2019 FOGO/M South Lyon
Moro, GianFranco 2019 M Grosse Pointe North
Toepfer, Carson 2019 DM U. Detroit Jesuit
Smith, Aiden Elmhurst (D3) 2019 D Walled Lake Western
Eichbauer, Trent Davenport (D2) 2019 M Rockford
Kania, Logan 2019 LSM Rochester Adams
Ronan, Will Bryant (D1) 2019 M Rochester Adams
Parker, Jack Cornell (D1) 2019 D Forest Hills Eastern
Kuchta, Mickey 2019 A Grosse Pointe South
Olesko, Case 2019 A Lowell
Harvath, Nick UMass Lowell (D1) 2019 M South Lyon
Molloy, Mike Albion (D3) 2019 FOGO Farmington
Paul, Jake Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Dingledine, Owen 2019 D Haslett-Williamston
Born, Blake Olivet (D3) 2019 M Battle Creek Pennfield
McDole, Jake Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 D Walled Lake Central
Rodriguez, Ian Air Force (D1) 2019 M Rockford
Bodley, Simeon Indiana Tech (NAIA) 2019 M L'Anse Creuse North
Khoury, Jake Madonna (NAIA) 2019 LSM Northville
Holden, Luke Adrian (D3) 2019 D/LSM South Lyon
Marsden, Nate 2019 M Brother Rice
Castles, Jacob Albion (D3) 2019 A Flint Powers
Antenucci, Sam Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Rochester Adams
Puzevic, Sam Albion (D3) 2019 A Mattawan
Boeve, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2019 A/M Rochester Adams
Koop, TJ Lewis (D2) 2019 G Rockford
Fus, Matt Adams St. (D2) 2019 D Huron Valley
Laursen, Cole Siena Heights (NAIA) 2019 A/M Hartland
Arbour, Ryan Illinois Tech (D3) 2019 M Hartland
DeLamielleure, Kyle 2019 D Forest Hills Central
Garner, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 D/LSM Dearborn Divine Child
Van Skiver, Davis 2019 A Forest Hills Northern
Ciarrocca, Cade Monmouth (D1) 2019 D
Lee, Patrick 2019 M Detroit Catholic Central
Christides, Max UMass Lowell (D1) 2019 G Cranbrook
Fix, Trevor Mercyhurst (D2) 2019 D Brother Rice
O'Donnell, Keegan 2019 D Spring Lake
Tholl, Tripp Depauw (D3) 2019 D East Grand Rapids
Peoples, Evan 2019 A/M Saline
Kennedy, Thomas Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 A Troy Athens
Milano, Danny Davenport (D2) 2019 G Clarkston
Nolan, Jack 2019 G Forest Hills Central
Uphoff, Quinn 2019 G South Lyon
Tawansy, Victor 2019 M U. Liggett
Sisitki, Ryan York College of PA (D3) 2019 M Midland
Dingeman, Miles 2019 M Grosse Pointe South
Burd, Ethan Davenport (D2) 2019 D/LSM Caledonia
Logan, Connor Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 M Detroit Catholic Central
Boyd, Christopher 2019 FOGO/M Grand Rapids Christian
Hallock, Tate 2019 M Forest Hills Central
McGowan, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Davison
Brown, Colby Illinois Wesleyan (D3) 2019 A/M Spring Lake
Bird, Ethan Indiana Tech (NAIA) 2019 A Holt
Brigmon, Jake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 A South Lyon
Curtis, Ethan Calvin (D3) 2019 M Forest Hills Northern
Moore, Ryan Siena Heights (NAIA) 2019 A Tecumseh
Loria, Joe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G Fenton-Linden
Affrica, Ben 2019 A Flint Powers
Kleynenberg, Gavin Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM East Kentwood
Roberts, Jackson 2019 G Ann Arbor Pioneer
Ghormley, Peter Benedictine (IL) (D3) 2019 M Ann Arbor Pioneer
Goodall, Alex Hope (D3) 2019 A Royal Oak Shrine Catholic
Vergara, Camilo Cleary (NAIA) 2019 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Verlinde, Noah Marquette (D1) 2019 D Spring Lake
Hansen, James 2019 D Plymouth
Hudnut, Logan Siena Heights (NAIA) 2019 M Howell
Blackburn, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 M Walled Lake Central
Wilson, Seth Madonna (NAIA) 2019 D Bloomfield Hills
Trainor, Jeffrey 2019 D Detroit Catholic Central
Vega, Ricky Aquinas (NAIA) 2019 G Comstock Park
Krummenacher, Tanyr Amherst (D3) 2019 A Saline
Murphy, Brandon 2019 FOGO Brother Rice
Patterson, Mason Indiana Tech (NAIA) 2019 D/LSM Saint Clair
Petouhoff, Justin Detroit Mercy (D1) 2019 LSM Detroit Catholic Central
Richard, Sean Marquette (D1) 2019 G U. Detroit Jesuit
Kransberger, Michael 2019 FOGO/M Dewitt
Progar, Ivan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Brighton
Shuple, Chase Davenport (D2) 2019 A Rockford
Potter, Reece Towson (D1) 2019 M Hartland
Vandenberg, Drew Roanoke (D3) 2019 A Clarkston
Barthel, Connor Hope (D3) 2019 D U. Liggett
Mayette, Logan 2019 A/M Muskegon Reeths-Puffer
Langdon, Keltin 2019 D Dewitt
Parillo, Sam 2019 A/M Lake Orion
Carroll, Henry 2019 M Traverse City St. Francis
Stibal, Michael Lourdes (NAIA) 2019 A Huron Valley
Wilkie, Connor 2019 D Flint Powers
Mireles, Jalen 2019 D East Lansing
Schaub, Andrew Aquinas (NAIA) 2019 M Traverse City United
Padilla, Jonas 2019 FOGO/M U. Detroit Jesuit
Dyla, Eddie Madonna (NAIA) 2019 A Bloomfield Hills
Kreibich, Liam Clarke (NAIA) 2019 D/LSM Troy Athens
Leppanen, Ezra Alma (D3) 2019 A/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Swegles, John 2019 A Grosse Pointe South
Reyes, Jarred Cleary (NAIA) 2019 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Lockwood, Trevor Lindenwood (D2) 2019 D/LSM Hartland
Metaj, Evan 2019 A Forest Hills Central
Schiavi, Jimmy Lawrence Tech (NAIA) 2019 M/LSM Walled Lake Western
Prebay, Blake 2019 A Bloomfield Hills
LaFleur, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 G Saline
Callaghan, Trevor Madonna (NAIA) 2019 A/M Bloomfield Hills
Cosgrove, Michael Michigan (D1) 2019 M Brother Rice
Jawanda, Justin 2019 Sterling Heights Stevenson
Welsh, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A Huron Valley
Crosby, Jack Rutgers (D1) 2019 D/LSM Brother Rice
Zimmer, William Denison (D3) 2019 M U. Detroit Jesuit
Terpstra, Colin Madonna (NAIA) 2019 M Orchard Lake St. Mary's
Meighan, Joseph 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Ciuk, Joey York College of PA (D3) 2019 G Okemos
Giampetroni, Daniel 2019 D Ann Arbor Pioneer
Titus, Tanner Indiana Tech (NAIA) 2019 M Dewitt
Eckerman, Christian 2019 D Grosse Pointe North
Delaney, Shane 2019 M U. Detroit Jesuit
Bowen, Danny 2019 M U. Liggett
Loudermilk, Mason Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 FOGO/M Dexter
Plemmons, Devin Siena Heights (NAIA) 2019 A Hartland
Peterson, Samuel Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Chelsea
Montroy, Josh 2019 D Plymouth
Bridgewater, Zach Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Huron Valley
Day, Dylan Indianapolis (D2) 2019 A Tecumseh
Sorenson, Noah Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 M Holland Christian
Albrecht, Connor 2019 D Grosse Pointe North
Gellatly, Cole 2019 A/M Brother Rice
Faber, Sam Ohio St. (D1) 2019 FOGO Haslett-Williamston
Cramer, Miles Miami of Ohio (M:NCLL W:WCLA D1) 2019 A Flint Powers
Biddle, Matthew 2019 M Ann Arbor Gabriel Richard
Harris, Alex 2019 LSM Flint Powers
Ybarra, Christian Siena Heights (NAIA) 2019 A Sterling Heights Henry Ford II
Majick, Luke Furman (D1) 2019 M Forest Hills Central
Coyle, Jack 2019 G Grosse Pointe South
Rockel, Jimmie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 FOGO/M Zeeland United
Drettmann, Henry 2019 D Grosse Pointe South
Mitchell, Sean Indianapolis (D2) 2019 D East Grand Rapids
Whitsell, Luke Aquinas (NAIA) 2019 LSM Forest Hills Eastern
Hennessey, Ethan Air Force (D1) 2019 M
Daigneault, Jean-Christophe York College of PA (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Csizmadia, Eric Siena Heights (NAIA) 2019 M Clarkston
Casalou, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 Detroit Catholic Central
Hovarter, Luke Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 M Howell
Symons, Edison Albion (D3) 2019 M Saginaw Heritage
Petro, Jake Detroit Mercy (D1) 2019 M Detroit Catholic Central
Andriot, Michael 2019 M Midland
Cullinane, Joey 2019 FOGO Midland
Parks, Bodie 2019 FOGO/M Grandville
Nowicki, Blake 2019 G Plymouth
Conrad, Nick Madonna (NAIA) 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Halpin, Luke 2019 M Brother Rice
Peters, Chris 2019 A Saline
Hannawa, Jacob 2019 A Brother Rice
Miller, Carson 2019 M Plymouth
Cook, Jake 2019 A Cranbrook
Gozdor, Ian 2019 A Plymouth
Thompson, Luke 2019 D Haslett-Williamston
Grice, Owen 2019 D Grosse Pointe North
Kunz, Bobby 2019 M Brother Rice
Higgins, Devin Olivet (D3) 2019 D/LSM Battle Creek Pennfield
Blake, Sam Albion (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
VanKampen, Elliott 2019 LSM Holland Christian
Higgins, Brendan Wagner (D1) 2019 D/M Brother Rice
Bigelow, Quest Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 DM Troy
Conrad, Matt 2019 A Kenowa Hills
Solar, Reeves Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Huron Valley
Macco, Parker Alma (D3) 2019 G Grand Blanc
Donnelly, Aidan Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Caledonia
Wright, Stephen Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Ann Arbor Skyline
Zimmerman, Max Hope (D3) 2019 M Detroit Country Day
Baxter, Jarred Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Grand Rapids Catholic Central
Donaldson, James Georgetown (D1) 2019 D Brother Rice
Holleman, Trevor Tampa (D2) 2019 D/LSM Grand Haven
Kelley, Nolan Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 A Haslett-Williamston
Kidd, Colton 2019 DM Flint Powers
Velarde, Evan 2019 LSM Brighton
Earl, Zach 2019 FOGO
Reed, Patrick 2019 D U. Liggett
Bordo, Nicole Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 A Warren Regina
Molotky, Dominik Ithaca (D3) 2019 A Spring Lake
Lazar, Nate Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Belleville
O'Connor, Matt Mercer (D1) 2019 M Battle Creek Harper Creek
Hilton, Josh Madonna (NAIA) 2019 A/M Saint Clair
Nelson, Jacob Trine (D3) 2019 G Temperance Bedford
Jesko, Jack Kalamazoo (D3) 2019 M Saginaw Heritage
Richard, Ethan 2019 DM Midland
Beals, Connor Harford (NJCAA) 2019 FOGO/M Detroit Catholic Central
Kerns, Logan 2019 G Traverse City St. Francis
Breining, Cameron 2019 A Chelsea
Tynan, Joshua Siena Heights (NAIA) 2019 D Riverview Gabriel Richard
Comiskey, Colt Anderson (D3) 2019 D Brighton
Boesiger, Christopher 2019 M U. Detroit Jesuit
Roby, Ferg 2019 A U. Liggett
Fisher, Chase Ohio Wesleyan (D3) 2019 G East Grand Rapids
Saicic, Luka 2019 A Novi
Crawford, Cameron Alabama-Huntsville (D2) 2019 D Saline
Thrall, Gage 2019 LSM Davison
Berg, Braeden 2019 M Haslett-Williamston
Glod, Justin Boston (D1) 2019 A Brother Rice
Shea, Johnny Hope (D3) 2019 G Detroit Catholic Central
Zammit, Kyle Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Warren De La Salle
Calvin Cheney Walsh (D2) 2019 LSM
Toomey, Connor Swarthmore (D3) 2019 D Cranbrook
Payne, Mitchell 2019 D Spring Lake
Fraeyman, Eric Stony Brook (D1) 2019 M Romeo
Koviak, Jeff 2019 M Plymouth
Jamieson, Nolan Hope (D3) 2019 A/M Okemos
Pastorino, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2019 Warren De La Salle
Deines, Cameron 2019 M Forest Hills Central
Repkey, Seth 2019 A/M Waterford United
Comer, Charlie 2019 A/M Brother Rice
Schwartz, Michael Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 D Canton
Jascoe, Gavin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 FOGO/DM Walled Lake Central
Wilson, Michael 2019 FOGO Flint Powers
Brophy, Lawson Amherst (D3) 2019 FOGO Cranbrook
Conroy, Krew Wheeling Jesuit (D2) 2019 FOGO/M Vicksburg
Miller, Dylan 2019 D Grosse Pointe South
Murphy, Riley 2019 D/LSM Forest Hills Central
Rios, Ricardo Madonna (NAIA) 2019 D/LSM Utica Eisenhower
Guarnaccia, Kaleb 2019 A Haslett-Williamston
Schmader, Gabe Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Caledonia
Moore, Elliot 2019 M Midland
Kamish, Joey Loyola (D1) 2019 A Detroit Catholic Central
Krause, Trent 2019 A Hartland
Braddock, Dylan York College of PA (D3) 2019 A/M Brother Rice
Combs, Henry 2019 G U. Liggett
McKouen, Keelan Davenport (D2) 2019 A/M Clarkston
Birney, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Detroit Catholic Central
Sottrel, William 2019 M Grosse Pointe North
Henige, John 2019 D/LSM U. Detroit Jesuit
Lamb, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A Battle Creek Lakeview
Routt, Adrian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 Saline
Love, Kyle UMass Lowell (D1) 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Jezak, Matthew Indiana Tech (NAIA) 2019 M Holt
Dyer, Nathan 2019 A/M L'Anse Creuse
Randall, Drew 2020 M Brother Rice
Jenks, Drew 2020 G Detroit Catholic Central
Gross, Andrew 2020 G Rochester Adams
Engel, Jake 2020 LSM Flint Powers
Fenech, Griffin 2020 A/M Haslett-Williamston
Conroy, Jack Utah (D1) 2020 M U. Liggett
Brueck, Ben 2020 A/M Midland
Laird, Luke 2020 Warren De La Salle
Bartnicki, David 2020 D Canton
Cervantes, Jack 2020 M Canton
Jacobs, Noah 2020 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Clay, Jackson 2020 A Forest Hills Central
Hatley, Nicholas 2020 A Forest Hills Central
Pomper, Reilly 2020 M Portage Central
Meehan, Sean 2020 G Brother Rice
McFarlane, Parker 2020 D Ann Arbor Gabriel Richard
Aicher, Boston 2020 M Rochester Stoney Creek
Combs, Samuel 2020 M U. Liggett
Abbott, Marcus 2020 M Forest Hills Central
Rottell, Ethan 2020 A Plymouth
Stave, Matt 2020 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Phillips, Jimmy 2020 M Brother Rice
Bucci, Jack 2020 A Warren De La Salle
Bungart, JP 2020 G Bloomfield Hills
Hemme, Jakob 2020 G Detroit Catholic Central
Zupko, Ethan UMass Lowell (D1) 2020 D Detroit Catholic Central
Erickson, Colin 2020 D Midland
McLaughlin, Nate 2020 LSM Canton
Gadola, Noah 2020 G Flint Powers
Payter, Gavin 2020 M Hartland
Sullivan, Ryan Michigan (D1) 2020 A Detroit Catholic Central
Patterson, Evan 2020 A Brother Rice
Weiner, Jay 2020 D Forest Hills Central
Carino, Fidel 2020 M Flint Powers
O'Hara, Patrick Michigan (D1) 2020 M Brother Rice
Schanhals, Paul 2020 D Muskegon Reeths-Puffer
Post, Chase 2020 LSM
Corsi, Matteo Lehigh (D1) 2020 A The Hill Academy (Canada)
Vostal, Kris 2020 A/M U. Detroit Jesuit
Lockwood, Jack 2020 D Brother Rice
Smydra, Ethan 2020 D/LSM Rochester Stoney Creek
Gattoni, Anthony 2020 A/M Salem
Helton, Josh 2020 M South Lyon
Dixon, DJ 2020 A/M Brother Rice
Flegler, Coby 2020 G Haslett-Williamston
Durno, Harry 2020 A U. Liggett
Zousmer, Bradley 2020 M Bloomfield Hills
Shetterly, Kagan 2020 A Brother Rice
Vink, Hunter 2020 D Zeeland United
Everly, Mason Rutgers (D1) 2020 D Brother Rice
Sweet, Zachary 2020 A/M Canton
Kennedy, Jimmy 2020 A Troy Athens
Dooley, Dylan 2020 A Detroit Catholic Central
Caswell, Grant 2020 M Plymouth
Greene, Keegan 2020 G Grand Rapids Catholic Central
Schulte, Graham 2020 D/LSM Cranbrook
Flannery, Ethan 2020 D Grosse Pointe North
Pendergraff, Hunter Canisius (D1) 2020 D/LSM Detroit Catholic Central
Bumbaugh, Gabby 2020 A/M Birmingham United
Weakley, Davis 2020 M Novi
Peterson, Sam 2020 M Plymouth
Knippen, Noah 2020 FOGO Lansing Waverly-Catholic-Christian
Tanner, Christian 2020 M East Kentwood
Junkunc, Chris 2020 D/LSM Forest Hills Central
Albano, Harrison 2020 A Plymouth
Benoit, Nolan 2020 A/M Macomb Dakota
Braddock, Owain 2020 A Brother Rice
Betrus, Manny 2020 M Brother Rice
Houck, Cameron 2020 A Holland Christian
Swider, Johnny 2020 D Brother Rice
Mihalic, Michael 2020 A/M Salem
Kettler, Joseph 2020 D/LSM Grosse Pointe North
Abdelnour, Nick 2020 FOGO/M Detroit Catholic Central
Taffe, Max 2020 A Detroit Catholic Central
Sposita, Jacob Colgate (D1) 2020 M Detroit Catholic Central
Wedder, Logan Hope (D3) 2020 FOGO Forest Hills Central
Mann, Michael Detroit Mercy (D1) 2020 U. Detroit Jesuit
Hyde, Andrew 2020 D Brother Rice
Scroggie, Adam 2020 A/M Brother Rice
Repkey, Nick 2020 A Waterford United
Gutowsky, Bryce 2020 A Bloomfield Hills
Bidle, Chase 2020 FOGO/M Grandville
Preston, Andrew 2020 D Forest Hills Central
Palomba, Nicholas 2020 Macomb Dakota
Baker, Brody 2020 D Byron Center
Barratta, Connor 2020 FOGO Detroit Catholic Central
Gilardone, Chris 2020 G Hartland
Hotchkiss, Griffin 2020 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Klafeta, Charlie 2020 M Detroit Catholic Central
Lee, Evan 2020 A Canton
Allen,Brendan 2020 A Plymouth
Berchiatti, Ryan 2020 M Mattawan
Kreusch, Ryan 2020 D Midland
Parks, Spencer 2020 A Grandville
Carroll, Brian 2020 D Brother Rice
Baratta, Connor Rutgers (D1) 2020 FOGO/M Detroit Catholic Central
Gualtieri, Jack 2020 M Hartland
Hynde, Blaine 2020 A Muskegon Reeths-Puffer
Huldin, Ryan 2020 D Brother Rice
Barnett, Jeffrey 2020 M Clarkston
Wittebort, Spencer 2020 A Pontiac Notre Dame Prep
Burke, Patrick 2020 A/M Dearborn Divine Child
Stafford, Drew 2020 A Mattawan
Hollister, Chandler 2020 M Howell
Miller, Seth 2020 D Macomb Dakota
Moskwa, Evan 2020 FOGO/M Muskegon Reeths-Puffer
Valenzuela, Dayton 2020 FOGO Holland West Ottawa
Wilking, Jackson 2020 Macomb Dakota
Velasquez, Kieran 2020 M Hartland
Feord, James 2020 A/M Cranbrook
Witczak, Keagan 2020 G Brother Rice
Hyde, Jordan Utah (D1) 2020 A Brother Rice
Diekevers, Nolan 2020 D Grandville
Buchmann, Jack 2021 Caledonia
Taunt, CJ 2021 A Haslett-Williamston
Shields, Henry 2021 M Grosse Pointe South
Piwinski, Parker 2021 A Brother Rice
Erickson, Jack 2021 G Midland
Coleman, Ethan 2021 Spring Lake
Pavlock, Alex 2021 D Midland
Wierengo, Luke 2021 D/LSM Northville
Hoer, Brandon 2021 Brother Rice
Lapak, Tyler 2021 D Bay City Western
Bowen, Sam 2021 Forest Hills Eastern
Johnson, William 2021 A Brighton
Chermak, Mitchell 2021 FOGO/M Okemos
Pastor, Keegan 2021 M Haslett-Williamston
Hool, Justin 2021 M Haslett-Williamston
Wujek, Miles 2021 A Grosse Pointe South
Roberts, Ryan 2021 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Slazinski, Tanner 2021 M Bloomfield Hills
Clark, Brady 2021 D/LSM Walled Lake Central
Michner, Gabe 2021 M Okemos
Liikes, Josh 2021 M Detroit Catholic Central
Gurn, Jack 2021 FOGO Clarkston
Moore, Finn 2021 A/M Midland
Plemmons, Brandon 2021 M Hartland
Armstrong, Connor 2021 M Salem
Dull, Gavin 2021 M Midland
Smith, Jacob 2021 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Mahabir, Chase 2021 A/M Midland
Mooney, Joey 2021 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Brace, David 2021 A/M Plymouth
Lane, Nick 2021 FOGO East Lansing
Fortino, Paulie 2021 M Bloomfield Hills
Peterson, Chris 2021 G Saline
Reed, Mason 2021 M Midland
Macomber, Devin 2021 A/M Tecumseh
Brickley, James 2021 LSM Grand Ledge
Pitt, Sepp 2021 A Midland
Rioux, John 2021 M Detroit Catholic Central
Paolucci, Alexander 2021 M Grosse Pointe North
Gaedcke, Aiden 2021 FOGO Saint Clair
Wilder, Zach 2021 D/LSM Midland
Wisniewski, Devin 2021 A Belleville
Kehoe, Patrick 2021 A Flint Powers
Bonkowski, Pierce 2021 M Detroit Catholic Central
Vinkemulder, Jake 2021 Spring Lake
Henige, Sean 2021 D/LSM Lake Orion
Conlon, James 2021 The Hill Academy (Canada)
Glackin, Alexander 2021 D Midland
Faber, Ben 2021 M Haslett-Williamston
Snodgrass, Trey 2021 D Flint Powers
George, Lars 2021 A/M Midland
Dobreff, Conrad 2022 A Traverse City United
Lemon, John 2022 A Detroit Catholic Central
Pitt, Sepp 2022 A Midland
DiPonio, Nikko 2022 D/LSM Bloomfield Hills
Lockwood, Bo 2022 A Hartland
Devine, Aidan 2022 M Brother Rice
Pomranky, Tucker 2022 LSM Midland
Valley, Payton 2022 D Midland
Stadelmaier, Ryan 2022 A/M Midland
Yatooma, Logan 2022 M Detroit Catholic Central
Sennett, Parker 2022 D Detroit Catholic Central
Dobbs, Cross 2022 D Grand Blanc
Minelli, Jackson 2022 D Brother Rice
Watkins, Daniel 2022 D Midland
Stearns, Cal 2022 M Midland
Limotte, Gavin 2022 M South Lyon
Olger, Brody 2022 A/M Okemos
Kostus, Kade 2022 M Rockford
Jewell, Will 2022 D Brother Rice
Studebaker, Dawson 2022 D/LSM Midland
Chronowski, Evan 2022 D/LSM Midland
Auradnt, John 2022 A Brighton
Gutowsky, Drew 2022 M Bloomfield Hills
Modderman, Oliver 2022 A Byron Center
Petroff, Brian 2022 M Detroit Catholic Central
Bungart, Jack 2022 D Orchard Lake St. Mary's
Schultz, Nate 2022 D Brother Rice
Szydlowski, Allan 2022 M Orchard Lake St. Mary's
Pomranky, Ryan 2022 M Midland
Lyngklip, Ryan 2022 D/LSM Detroit Country Day
Molotky, Danton 2022 A Spring Lake
Balmforth, Jack 2022 G Detroit Catholic Central