Players - Men -

Player College HS Grad Year Positionsort descending High School
Brinkley, Caleb Olivet (D3) 2018 Grand Ledge
Brand, Eric 2018 Grand Ledge
Hoer, Brandon 2021 Brother Rice
Wilking, Jackson 2020 Dakota
Vinkemulder, Jake 2021 Spring Lake
Laird, Luke 2020 Warren De La Salle
Coleman, Ethan 2021 Spring Lake
Chwalibog, Noah Albion (D3) 2018 Orchard Lake St. Mary's
Conlon, James 2021 East Grand Rapids
Bowen, Sam 2021 Forest Hills Eastern
Buchmann, Jack 2021 Caledonia
Moskwa, Evan 2020 Muskegon Reeths-Puffer
Jawanda, Justin 2019 Sterling Heights Stevenson
Gattoni, Anthony 2019 Salem
Leslie, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 Saline
Mann, Michael Detroit Mercy (D1) 2020 U. Detroit Jesuit
Goodall, Alex 2019 A Royal Oak Shrine Catholic
Laursen, Cole 2019 A Hartland
Shetterly, Kagan 2020 A Brother Rice
Vandenberg, Drew 2019 A Clarkston
Breining, Cameron 2019 A Chelsea
Swegles, John 2019 A Grosse Pointe South
Sullivan, Ryan 2020 A Detroit Catholic Central
Warezak, Spencer 2018 A U. Liggett
Alspaugh, Jackson 2018 A Grand Ledge
Lamb, Ryan 2019 A Battle Creek Lakeview
Radzville, Jack Hope (D3) 2018 A Howell
Billig, Drew Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Brillhart, Garrett 2018 A Midland
Emerson, Alec 2018 A Belleville
Ohlrich, Ethan 2019 A Midland
Wiggins, Zach Denison (D3) 2018 A Mattawan
Valli, Mason 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Twinney‏, Bryan Hope (D3) 2018 A Plymouth
Affrica, Ben 2019 A Flint Powers
Krummenacher, Tanyr 2019 A Saline
Hinman, Ethan 2019 A Forest Hills Eastern
Wikman, Kris Aquinas (NAIA) 2018 A Kenowa Hills
Shamblin, Connor 2018 A Troy
Peters, Chris 2019 A Saline
Stafford, Drew 2020 A Mattawan
Gozdor, Ian 2019 A Plymouth
Nesbitt, Grant Adrian (D3) 2018 A Port Huron
Costello, Todd 2019 A U. Liggett
Fleury, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2018 A L'Anse Creuse
Veto, Cam Ohio Northern (D3) 2018 A Hartland
McMann, Marco Madonna (NAIA) 2018 A Grosse Pointe North
Blackburn, Ryan 2018 A Brother Rice
Olesko, Case 2019 A Lowell
Ochsenkehl, Stephen Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2018 A Mattawan
Braddock, Owain 2020 A Brother Rice
Iles, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 A Royal Oak
Plemmons, Devin 2019 A Hartland
Payton, Max Detroit Mercy (D1) 2018 A Grosse Pointe North
Guarnaccia, Kaleb 2019 A Haslett-Williamston
Gearig, Tim Alma (D3) 2018 A Vicksburg
Yearego, Logan 2019 A Rochester Stoney Creek
Johnson, Jack Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Rottell, Ethan 2020 A Plymouth
Jacobs, Noah 2020 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Kuchta, Mickey 2019 A Grosse Pointe South
Day, Dylan 2019 A Tecumseh
Wittebort, Spencer 2020 A Pontiac Notre Dame Prep
Hynde, Blaine 2020 A Muskegon Reeths-Puffer
Godin, Cameron Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 A Dearborn Divine Child
Reid, Jack Tufts (D3) 2018 A Ann Arbor Pioneer
Gutowsky, Bryce 2020 A Bloomfield Hills
Bera, Brian Denison (D3) 2018 A Rockford
Houck, Cameron 2020 A Holland Christian
Gayman, Cameron Madonna (NAIA) 2018 A Bloomfield Hills
Dooley, Dylan 2020 A Detroit Catholic Central
Hannawa, Jacob 2019 A Brother Rice
Barr, Travis Otterbein (D3) 2018 A Dewitt
Simonich, Andrew Indianapolis (D2) 2018 A Huron Valley
Bailey, Graham 2019 A Bay City Western
Del Vecchio, Jack 2018 A East Grand Rapids
Muscat, Maveric Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Hartland
McClain, Ian 2018 A Grand Haven
Kennedy, Thomas 2019 A Troy Athens
Taffe, Max 2020 A Detroit Catholic Central
Corsi, Matteo 2020 A Detroit Catholic Central
Salamone, Anthony Madonna (NAIA) 2018 A Northville
Bucci, Jack 2020 A Warren De La Salle
Mucci, Paul Illinois Wesleyan (D3) 2018 A Bloomfield Hills
Thompson, Tyler 2018 A Salem
Kennedy, Jimmy 2020 A Troy Athens
Kelley, Nolan 2019 A Haslett-Williamston
McGorisk, Dylan Kalamazoo (D3) 2018 A Walled Lake Western
Glod, Justin 2019 A Brother Rice
Cramer, Miles 2019 A Flint Powers
Kostus, Cam Detroit Mercy (D1) 2018 A Rockford
Gould, Cameron High Point (D1) 2018 A Brother Rice
Kamish, Joey Loyola (D1) 2019 A Detroit Catholic Central
Dyla, Eddie 2019 A Bloomfield Hills
Dickson, DJ 2020 A Brother Rice
Molotky, Dominik 2019 A Spring Lake
Brown, Liam Milwaukee School of Engineering (D3) 2018 A Lake Orion
Hatley, Nicholas 2020 A Forest Hills Central
Van Skiver, Davis 2019 A Forest Hills Northern
Albano, Harrison 2020 A Plymouth
Leach, Gavin Lynn (D2) 2018 A Vicksburg
Hyde, Jordan 2020 A Brother Rice
Parks, Spencer 2020 A Grandville
Kendall, Jake 2018 A Canton
Clay, Bryce Michigan (D1) 2018 A Forest Hills Central
Repkey, Nick 2020 A Waterford United
Wujek, Miles 2021 A Grosse Pointe South
Saicic, Luka 2019 A Novi
Fairman, Jackson 2018 A Saline
French, Chris Adrian (D3) 2018 A Lake Orion
Barkel, Zac 2018 A Byron Center
Bruneau, Davis Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 A Saline
Lee, Evan 2020 A Canton
Prebay, Blake 2019 A Bloomfield Hills
Patterson, Evan 2020 A Brother Rice
Moore, Finn 2021 A Midland
Durno, Harry 2020 A U. Liggett
Yates, Danny 2018 A Huron Valley
Clay, Jackson 2020 A Forest Hills Central
Roby, Ferg 2019 A U. Liggett
Cook, Jake 2019 A Cranbrook
Zahn, Jared 2018 A Midland
Fenech, Griffin 2020 A/M Haslett-Williamston
Leppanen, Ezra 2019 A/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Parillo, Sam 2019 A/M Lake Orion
Feord, James 2020 A/M Cranbrook
Mihalic, Michael 2020 A/M Salem
Garlitz, Sydney Lake Erie (D2) 2018 A/M Holt
Brandemihl, Patrick Hope (D3) 2018 A/M Detroit Catholic Central
McKouen, Keelan 2019 A/M Clarkston
Progar, Ivan 2019 A/M Brighton
Cunningham, Chandler 2018 A/M Battle Creek Harper Creek
Thompson, Peter Georgetown (D1) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Schiller, Davis Air Force (D1) 2018 A/M Cranbrook
Gellatly, Cole 2019 A/M Brother Rice
Johnson, Alex 2018 A/M U. Liggett
Callaghan, Trevor 2019 A/M Bloomfield Hills
Mayette, Logan 2019 A/M Muskegon Reeths-Puffer
George, Lars 2021 A/M Midland
Addonizio, Logan Mount Union (D3) 2018 A/M Walled Lake Western
Peoples, Evan 2019 A/M Saline
Comer, Charlie 2019 A/M Brother Rice
Virkus, Tate 2019 A/M Haslett-Williamston
Vostal, Kris 2020 A/M U. Detroit Jesuit
Trucco, Ranger 2018 A/M Traverse City United
Forga, Caleb 2018 A/M Belleville
Sweet, Zachary 2020 A/M Canton
Brueck, Ben 2020 A/M Midland
Dixon, DJ 2020 A/M Brother Rice
Bade, John 2018 A/M Flint Powers
Repkey, Seth 2019 A/M Waterford United
Stadelmaier, Ryan 2022 A/M Midland
Hudson, Damian 2018 A/M Okemos
Hauff, Weston Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M L'Anse Creuse
Burke, Patrick 2020 A/M Dearborn Divine Child
Conley, Jace Albion (D3) 2018 A/M Orchard Lake St. Mary's
Floro, Vincent Madonna (NAIA) 2018 A/M Dearborn Divine Child
Brace, David 2021 A/M Plymouth
Dybowski, Sante Elmhurst (D3) 2018 A/M Brother Rice
Birney, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Detroit Catholic Central
Boeve, Aidan 2019 A/M Rochester Adams
Macomber, Devin 2021 A/M Tecumseh
Langdon, Keltin 2019 D Dewitt
Decker, Alex Kalamazoo (D3) 2018 D Utica Eisenhower
Lesh, Blake Trine (D3) 2018 D Lapeer
Schwartz, Michael 2019 D Canton
Garnier, Carter 2018 D Grosse Pointe South
Tholl, Tripp 2019 D East Grand Rapids
Khoury, Abe 2018 D Northville
DeGroat, Cole 2018 D Brother Rice
Diekevers, Nolan 2020 D Grandville
Grice, Owen 2019 D Grosse Pointe North
Karcher, Blake 2018 D Brother Rice
Swider, Johnny 2020 D Brother Rice
Salmon, Bryce Trine (D3) 2018 D Rochester Adams
Marciniak, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Plymouth
Fix, Trevor 2019 D Brother Rice
O'Donnell, Keegan 2019 D Spring Lake
Gutmann, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 D Dakota
Barthel, Connor 2019 D U. Liggett
Thomas, Drew Babson (D3) 2018 D East Grand Rapids
Ernst, Jerry 2018 D Detroit Catholic Central
Parker, Jack Cornell (D1) 2019 D Forest Hills Eastern
Drettmann, Henry 2019 D Grosse Pointe South
Morgan, Patrick 2018 D East Grand Rapids
Lockwood, Jack 2020 D Brother Rice
Smith, Aiden 2019 D Walled Lake Western
May, Zachary Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Lowell
Preston, Andrew 2020 D Forest Hills Central
Bartnicki, David 2020 D Canton
Trainor, Jeffrey 2019 D Detroit Catholic Central
Thompson, Luke 2019 D Haslett-Williamston
Wilkie, Connor 2019 D Flint Powers
Higgins, Brendan 2019 D Brother Rice
McFarlane, Parker 2020 D Ann Arbor Gabriel Richard
Westrick, Kent Madonna (NAIA) 2018 D Saint Clair
Lorelli, Mario Wittenberg (D3) 2018 D Grosse Pointe North
Donaldson, James Georgetown (D1) 2019 D Brother Rice
Nedbal, Wyatt Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Romeo
Reed, Patrick 2019 D U. Liggett
Stearns, Hunter Calvin (D3) 2018 D Hudsonville
Baggett, Mitchell Rollins (D2) 2018 D Grand Blanc
Vink, Hunter 2020 D Zeeland United
Ciarrocca, Cade 2019 D Mattawan
Kueling, Tate 2018 D U. Liggett
Carroll, Brian 2020 D Brother Rice
Kreusch, Ryan 2020 D Midland
McCormick, Chase 2018 D Birmingham United
Phillpotts, Mason 2018 D Flint Powers
Weber, Tyler 2018 D Lapeer
Toomey, Connor 2019 D Cranbrook
Mukhtar, Jacob 2018 D Pontiac Notre Dame Prep
Pastor, Cam 2018 D Mattawan
Fales, Jake Kalamazoo (D3) 2018 D Kalamazoo United
Miller, Dylan 2019 D Grosse Pointe South
Hyde, Andrew 2020 D Brother Rice
Zupko, Ethan 2020 D Detroit Catholic Central
Albrecht, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Grosse Pointe North
Dingledine, Owen 2019 D Haslett-Williamston
Crawford, Cameron Alabama-Huntsville (D2) 2019 D Saline
Pickelhaupt, Samuel Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Saint Clair
Montroy, Josh 2019 D Plymouth
Hoffman, Jon 2018 D Grand Haven
Gayda, Austin 2018 D Battle Creek Lakeview
Bruinius, Owen Towson (D1) 2019 D Forest Hills Northern
Huldin, Ryan 2020 D Brother Rice
Hansen, James 2019 D Plymouth
Glackin, Alexander 2021 D Midland
Verlinde, Noah Marquette (D1) 2019 D Spring Lake
Giampetroni, Daniel 2019 D Ann Arbor Pioneer
Levin, Daniel 2018 D Cranbrook
DeLamielleure, Kyle 2019 D Forest Hills Central
Lockwood, Brady Saginaw Valley State (NCLL) 2018 D Hartland
Franklin, Christian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 D L'Anse Creuse North
Higgins, Devin 2019 D Battle Creek Pennfield
Rinna, Alessandro Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D Hartland
Wilson, Seth 2019 D Bloomfield Hills
Snodgrass, Trey 2021 D Flint Powers
Siwik, Zach 2018 D Portage Central
Pousak, Robert 2018 D Detroit Country Day
Pavlock, Alex 2021 D Midland
Flannery, Ethan 2020 D Grosse Pointe North
Mireles, Jalen 2019 D East Lansing
Gorman, James 2018 D Okemos
Weiner, Jay 2020 D Forest Hills Central
Matuszak, Nick 2019 D Detroit Catholic Central
Payne, Mitchell 2019 D Spring Lake
Canapini, Anthony Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Royal Oak
Burke, Trevor Olivet (D3) 2018 D Lake Orion
Griffin, Bradley 2018 D Bloomfield Hills
Baker, Brody 2020 D Byron Center
Eckerman, Christian 2019 D Grosse Pointe North
Martinez, Tucker 2018 D Zeeland United
Everly, Mason 2020 D Brother Rice
Henige, John 2019 D/LSM U. Detroit Jesuit
Haban, Michael 2018 D/LSM
Chronowski, Evan 2022 D/LSM Midland
Crosby, Jack Rutgers (D1) 2019 D/LSM Brother Rice
Stallworth, Christian Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Brother Rice
Kreibich, Liam 2019 D/LSM Troy Athens
Rios, Ricardo 2019 D/LSM Utica Eisenhower
Wilder, Zach 2021 D/LSM Midland
Conlon, Andrew Hope (D3) 2018 D/LSM East Grand Rapids
Petrucci, Grant Wagner (D1) 2018 D/LSM Detroit Country Day
Lockwood, Trevor 2019 D/LSM Hartland
Blackburn, Brayden 2018 D/LSM Muskegon Reeths-Puffer
Powell, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM Fenton-Linden
Pendergraff, Hunter 2020 D/LSM Detroit Catholic Central
Tatar, Joey Albion (D3) 2018 D/LSM Battle Creek Harper Creek
Shaver, Charlie John Carroll (D3) 2018 D/LSM Plymouth
Holleman, Trevor 2019 D/LSM Grand Haven
Davis, Connor 2019 D/LSM Walled Lake Western
Blunt, Cole 2018 D/LSM Rockford
Dixon, Cameron 2018 D/LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Flanigan, Blaine Indiana Tech (NAIA) 2018 D/LSM Warren De La Salle
Garner, Colin 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Love, Kyle 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Wierengo, Luke 2021 D/LSM Northville
Burton, Chad 2019 D/LSM Walled Lake Northern
Miling, Jack 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Mills, Andrew Illinois Wesleyan (D3) 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Martin, Thomas Dubuque (D3) 2018 D/LSM Sault Area
Mahmud, Omar Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D/LSM Saline
Meighan, Joseph 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Biland, Mathias 2018 D/LSM Lake Orion
Connors, Kelson Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Flint Powers
Knill, Matt 2018 D/LSM Pontiac Notre Dame Prep
Schulte, Graham 2020 D/LSM Cranbrook
Capozello, Austin 2018 D/LSM Sterling Heights Stevenson
Heeren, Kyle Merrimack (D2) 2018 D/LSM Rockford
Smith, Sam 2018 D/LSM Ypsilanti Lincoln
Spagnolo, Luca 2018 D/LSM Howell
Junkunc, Chris 2020 D/LSM Forest Hills Central
Henige, Sean 2021 D/LSM Lake Orion
Mann, Connor 2018 D/LSM Belleville
Diton, Kyle 2018 D/LSM Salem
Murphy, Riley 2019 D/LSM Forest Hills Central
Daigneault, Jean-Christophe 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Bailey, Nolan 2018 D/LSM Huron Valley
Greenway, Jacob Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM
Aubin, Ryan 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Toepfer, Carson 2019 DM U. Detroit Jesuit
Bates, Mitchell 2018 DM Plymouth
McIntyre, Kyle 2018 DM Midland
Kidd, Colton 2019 DM Flint Powers
Celestino Guerrero Lawrence Tech (NAIA) 2018 DM Dakota
Marsh, Connor Marquette (D1) 2018 DM Brother Rice
McNulty, Kyler Siena Heights (NAIA) 2018 DM/LSM Belleville
Platt, Mike 2019 DM/LSM Belleville
Singer, Andrew Walsh (D2) 2018 DM/LSM Hartland
Wedder, Logan Denver (D1) 2020 FOGO Forest Hills Central
Brophy, Lawson UMass Lowell (D1) 2019 FOGO Cranbrook
DeYoung, Jake 2018 FOGO Hartland
Scheffler, Cole Hope (D3) 2018 FOGO Rockford
Faber, Sam Ohio St. (D1) 2019 FOGO Haslett-Williamston
Schulz, Maxwell 2018 FOGO Northville
Rogers, Jacob Colorado College (D3) 2018 FOGO East Grand Rapids
Murphy, Brandon 2019 FOGO Brother Rice
Valenzuela, Dayton 2020 FOGO Holland West Ottawa
Wilson, Michael 2019 FOGO Flint Powers
Earl, Zach 2019 FOGO
Barratta, Connor 2020 FOGO Detroit Catholic Central
Gurn, Jack 2021 FOGO Clarkston
Bragg, Joseph Lake Erie (D2) 2018 FOGO/DM Ann Arbor Gabriel Richard
Rieger, Quinn 2018 FOGO/M Grand Haven
Robison, Fernando Detroit Mercy (D1) 2018 FOGO/M Tecumseh
DeCaussin, Kyle Siena Heights (NAIA) 2018 FOGO/M Sterling Heights Henry Ford II
Sutton, Hunter 2019 FOGO/M South Lyon
Boyd, Christopher 2019 FOGO/M Grand Rapids Christian
Brookens, Jeremy 2018 FOGO/M Midland
Simpson, Tommy 2018 FOGO/M Salem
Abdelnour, Nick 2020 FOGO/M Detroit Catholic Central
Bettelon, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 FOGO/M Troy Athens
Fletcher, Dylan Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 FOGO/M Lapeer
Atticus Sprague Lourdes (NAIA) 2018 FOGO/M East Lansing
Taylor, Zac Illinois Wesleyan (D3) 2018 FOGO/M Brighton
Chermak, Mitchell 2021 FOGO/M Okemos
Kransberger, Michael 2019 FOGO/M Dewitt
Beals, Connor 2019 FOGO/M Detroit Catholic Central
Bidle, Chase 2020 FOGO/M Grandville
Parks, Bodie 2019 FOGO/M Grandville
Heuschele, Paul Alma (D3) 2018 FOGO/M Orchard Lake St. Mary's
Yuhas, Nate Elmhurst (D3) 2018 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Padilla, Jonas 2019 FOGO/M U. Detroit Jesuit
Flanigan, Connor 2018 FOGO/M Canton
Paul, Jake 2019 FOGO/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Conroy, Krew 2019 FOGO/M Vicksburg
Sparling, Chase 2018 FOGO/M Novi
Vislay, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 G Temperance Bedford
Fisher, Chase Roanoke (D3) 2019 G East Grand Rapids
Combs, Henry 2019 G U. Liggett
Gill, Fahteh 2019 G Sterling Heights Stevenson
Greene, Keegan 2020 G Grand Rapids Catholic Central
Swaffer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 G Cadillac
Peterson, Chris 2021 G Saline
Pokriefka, Jacob Lynchburg (D3) 2018 G Midland
Goldberg, Benny 2018 G Birmingham United
Maher, Jack Albion (D3) 2018 G Bloomfield Hills
Hart, Tyler 2018 G Brighton
Wells, Patrick Trine (D3) 2018 G Orchard Lake St. Mary's
Roberts, Jackson 2019 G Ann Arbor Pioneer
Strouse, Chase Indiana Tech (NAIA) 2018 G Davison
Nowicki, Blake 2019 G Plymouth
Coyle, Jack 2019 G Grosse Pointe South
LaFleur, Mason 2019 G Saline
Uphoff, Quinn 2019 G South Lyon
Ciuk, Joey 2019 G Okemos
Shea, Johnny 2019 G Detroit Catholic Central
Nolan, Jack 2019 G Forest Hills Central
Griffin, Evan Calvin (D3) 2018 G Hartland
Boerigter, Clayton Aquinas (NAIA) 2018 G Zeeland United
Gilardone, Chris 2020 G Hartland
Kanji, Evan 2018 G Ann Arbor Greenhills
Michael, Jack York College of PA (D3) 2018 G Brother Rice
Winkelseth, Shane Onondaga (NJCAA) 2018 G Saline
Macco, Parker 2019 G Grand Blanc
Matthews, Brent Lawrence Tech (NAIA) 2018 G Walled Lake Northern
Jenks, Drew 2020 G Detroit Catholic Central
Ruit, Will Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Troy Athens
Milanowski, Nick Detroit Mercy (D1) 2018 G East Grand Rapids
Kerns, Logan 2019 G Traverse City St. Francis
Christides, Max 2019 G Cranbrook
Hemme, Jakob 2020 G Detroit Catholic Central
Pinilla-Vergara, Camilo 2018 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Meehan, Sean 2020 G Brother Rice
Stoklas, Ben Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2018 G Rockford
Dadabbo, Dominic 2019 G Brother Rice
Smith, Jacob 2021 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Bungart, JP 2020 G Bloomfield Hills
Jean, Vinnie Siena Heights (NAIA) 2018 G Dearborn Divine Child
Newlin,Riley 2018 G Lapeer
Muscara, Henry 2018 G Kalamazoo United
Downey, Zach 2018 G Detroit Catholic Central
Flegler, Coby 2020 G Haslett-Williamston
Canfield, Jace 2018 G Battle Creek Lakeview
Rupnow, Jay Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 G Belleville
Burke, Gavin 2019 G Grand Rapids Northview
Baisley, Connor Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Rochester Stoney Creek
Varner, Jeff 2019 G Northville
Nedbal, Chad Indiana Tech (NAIA) 2018 G Romeo
Gadola, Noah 2020 G Flint Powers
Richard, Sean Marquette (D1) 2019 G U. Detroit Jesuit
Brickey, Kade Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 G Holt
Hunter, AJ Siena Heights (NAIA) 2018 G/D Anchor Bay
Feldeisen, Trey 2019 LSM Ann Arbor Greenhills
Hoexum, Jacob 2018 LSM Forest Hills Eastern
Day, Jacob Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 LSM Vicksburg
Olson, William Onondaga (NJCAA) 2018 LSM Saline
McLaughlin, Nate 2020 LSM Canton
Post, Chase 2020 LSM
Thrall, Gage 2019 LSM Davison
Kania, Logan 2019 LSM Rochester Adams
Harris, Alex 2019 LSM Flint Powers
Kettler, Joseph 2020 LSM Grosse Pointe North
Lenhard, Timo 2019 LSM U. Detroit Jesuit
Zarotney, Evan Alma (D3) 2018 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
Beison, Jack 2018 LSM Mattawan
Holmes, Josh 2018 LSM Vicksburg
Petouhoff, Justin Detroit Mercy (D1) 2019 LSM Detroit Catholic Central
Engel, Jake 2020 LSM Flint Powers
Velarde, Evan 2019 LSM Brighton
Loveland, Jack Kalamazoo (D3) 2018 M Saline
Mahabir, Chase 2021 M Midland
Ronan, Will 2019 M Rochester Adams
Pomper, Reilly 2020 M Portage Central
Aicher, Boston 2020 M Rochester Stoney Creek
Fortino, Paulie 2021 M Bloomfield Hills
Davis, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M East Grand Rapids
Symons, Edison 2019 M Saginaw Heritage
Baert, Thomas Otterbein (D3) 2018 M Walled Lake Western
Pattinson, Ethan Bellarmine (D1) 2018 M Detroit Catholic Central
Berchiatti, Ryan 2020 M Mattawan
Schroeck, Harrison Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Ypsilanti Arbor Prep
Case, Landon Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Phillips, Jimmy 2020 M Brother Rice
Deines, Cameron 2019 M Forest Hills Central
George, Cauy 2018 M Midland
Payter, Gavin 2020 M Hartland
Haadsma, Jerry Albion (D3) 2018 M Battle Creek Lakeview
Rinehart, Josh 2018 M Mattawan
Bowen, Danny 2019 M U. Liggett
Lazar, Nate 2019 M Belleville
Reed, Mason 2021 M Midland
Klafeta, Charlie 2020 M Detroit Catholic Central
Titus, Tanner 2019 M Dewitt
Hennessey, Ethan Air Force (D1) 2019 M
Delaney, Shane 2019 M U. Detroit Jesuit
Jesko, Jack 2019 M Saginaw Heritage
Shields, Henry 2021 M Grosse Pointe South
Betrus, Manny 2020 M Brother Rice
Phipps, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2018 M Lowell
Halpin, Luke 2019 M Brother Rice
Truman, Avery Madonna (NAIA) 2018 M Orchard Lake St. Mary's
Pinto, Ethan 2018 M Caledonia
Zousmer, Bradley 2020 M Bloomfield Hills
Case, Cameron Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Paolucci, Alexander 2021 M Grosse Pointe North
Gauger, Cam 2018 M Ann Arbor Greenhills
Carroll, Henry 2019 M Traverse City St. Francis
Jackson, Nodin 2018 M
Hudnut, Logan 2019 M Howell
Andriot, Michael 2019 M Midland
Cervantes, Jack 2020 M Canton
Meidt, Cole 2019 M South Lyon
Rioux, John 2021 M Detroit Catholic Central
Abbott, Marcus 2020 M Forest Hills Central
Faber, Ben 2021 M Haslett-Williamston
Fox, Travis Adrian (D3) 2018 M Lapeer
Humes, Scott Madonna (NAIA) 2018 M Saint Clair
Kunz, Bobby 2019 M Brother Rice
Mack, Taylor 2018 M Grand Blanc
Combs, Samuel 2020 M U. Liggett
Curtis, Ethan 2019 M Forest Hills Northern
Brickley, Caleb Olivet (D3) 2018 M Grand Ledge
Majick, Luke Furman (D1) 2019 M Forest Hills Central
English, Patrick Marquette (D1) 2018 M Forest Hills Central
Sottrel, William 2019 M Grosse Pointe North
White, Max Wheeling Jesuit (D2) 2018 M Spring Lake
Holm, Blake 2018 M Walled Lake Northern
Bonkowski, Pierce 2021 M Detroit Catholic Central
Paul, Jacob 2019 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Gallaher, Jake Siena Heights (NAIA) 2018 M Hartland
Riggle, Jack 2018 M Grand Blanc
Tawansy, Victor 2019 M U. Liggett
Pfhistner, Joshua 2018 M Muskegon Reeths-Puffer
Barnett, Jeffrey 2020 M Clarkston
Rodriguez, Ian Air Force (D1) 2019 M Rockford
Chapin, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Grand Ledge
Caswell, Grant 2020 M Plymouth
Brown, Colton Indiana Tech (NAIA) 2018 M Davison
Peterson, Sam 2020 M Plymouth
Heaton, Kenneth 2018 M Grosse Pointe North
Nelson, Tyler Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Troy Athens
Morrison, Grant 2018 M Flint Powers
Liikes, Josh 2021 M Detroit Catholic Central
Hodge, Carson Olivet (D3) 2018 M Portage Central
Petro, Jack 2019 M Detroit Catholic Central
Berg, Braeden 2019 M Haslett-Williamston
Tanner, Christian 2020 M Kentwood
Coleman, Grant 2018 M Cranbrook
Stave, Matt 2020 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Cosgrove, Michael 2019 M Brother Rice
Williams, Cole Florida Southern (D2) 2018 M Grand Ledge
Armstrong, Connor 2021 M Salem
Beyer, Edward St. Bonaventure (D1) 2018 M Dewitt
Gualtieri, Jack 2020 M Hartland
Talovich, Zack 2018 M Flint Powers
Moore, Elliot 2019 M Midland
Dillon, Daniel 2019 M Brother Rice
Ford, Nathan Siena Heights (NAIA) 2018 M Dakota
Bergeron, Brendan 2018 M Grosse Pointe North
Carino, Fidel 2020 M Flint Powers
Hallock, Tate 2019 M Forest Hills Central
Borer, Robert 2018 M Salem
Sposita, Jacob 2020 M Detroit Catholic Central
Boesiger, Christopher 2019 M U. Detroit Jesuit
Randall, Drew 2020 M Brother Rice
Miller, Carson 2019 M Plymouth
Zimmerman, Max 2019 M Detroit Country Day
Hool, Justin 2021 M Haslett-Williamston
Biddle, Matthew 2019 M Ann Arbor Gabriel Richard
Payter, Steven Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2018 M Hartland
Kamm, Steven Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 M Grosse Pointe North
Belanger, Jake 2018 M Detroit Country Day
Sienkiewicz, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Romeo
Mann, Jonathan Hope (D3) 2018 M U. Detroit Jesuit
Nugent, Jake 2018 M Lowell
Moro, GianFranco 2019 M Grosse Pointe North
Ghormley, Peter 2019 M Ann Arbor Pioneer
Chaffee, Grant Albion (D3) 2018 M Warren De La Salle
Marsden, Nate 2019 M Brother Rice
Braddock, Dylan 2019 M Brother Rice
Harvath, Nick 2019 M South Lyon
Helton, Josh 2020 M South Lyon
Preston, Ross Olivet (D3) 2018 M Hartland
Van Pelt, Tommy Vassar (D3) 2018 M U. Liggett
Csizmadia, Eric 2019 M Clarkston
Polydoras, Nick Cleveland St. (D1) 2018 M Canton
Schulte, John 2018 M Grosse Pointe South
Bodley, Samuel 2019 M L'Anse Creuse North
Flint, Ryan 2018 M Midland
Slazinski, Tanner 2021 M Bloomfield Hills
Sisitki, Ryan York College of PA (D3) 2019 M Midland
Mulanix, Maxwell 2018 M Caledonia
Zammit, Kyle 2019 M Warren De La Salle
Dansbury, Sully 2018 M Brother Rice
Roberts, Ryan 2021 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Prime, Dylan 2018 M Detroit Country Day
Brown, Colby 2019 M Spring Lake
Dingeman, Miles 2019 M Grosse Pointe South
O'Hara, Patrick Michigan (D1) 2020 M Brother Rice
Vlk, Tyler 2018 M Walled Lake Northern
Stearns, Cal 2022 M Midland
Zimmer, William 2019 M U. Detroit Jesuit
Conroy, Jack 2020 M U. Liggett
Miciek, Shayne 2018 M Brighton
Meredith, Chase 2018 M Canton
O'Connor, Matt 2019 M Battle Creek Harper Creek
Bodley, Simeon 2019 M L'Anse Creuse North
Gillette, Cameron 2018 M Battle Creek Lakeview
Basch, Kyle Indianapolis (D2) 2018 M Forest Hills Central
Locher, Dakota 2018 M Clarkston
Mann, Ryan 2018 M Belleville
Cunningham, Liam Hope (D3) 2018 M Detroit Catholic Central
Potter, Reece Towson (D1) 2019 M Hartland
Pietras, Nick Lourdes (NAIA) 2018 M/LSM Warren Cousino
McDermott, Tyler 2018 M/LSM Belleville