Gill, Georgia |
UMass Lowell (D1) |
2024 |
A |
Brighton |
Reelman, Emma |
Davenport (D2) |
2025 |
A |
Muskegon Mona Shores |
Dye, Mia |
Bryant (D1) |
2024 |
A |
Forest Hills Eastern |
Verlinden, Ruby |
Northwood (D2) |
2024 |
A |
Grosse Pointe South |
Kraatz, Giana |
|
2024 |
A |
Clarkston |
Kalbfleisch,Isabella |
Ashland (D2) |
2024 |
A |
Grandville |
Kreiger, Madeline |
Detroit Mercy (D1) |
2024 |
A |
Grandville |
Kinney, Alexandra |
Northwood (D2) |
2024 |
A |
Midland (co-op) |
Alonso, Daniela |
|
2027 |
A |
Pontiac Notre Dame Prep |
Omran, Jinan |
|
2024 |
A |
Mattawan |
Spiro, Katherine |
|
2025 |
A |
Clarkston |
Cyrek,Addison |
|
2026 |
A |
Culver (IN) |
Keating, Hadley |
|
2024 |
A |
Detroit Country Day |
Chuba, Montana |
Northwood (D2) |
2024 |
A |
Hartland |
Henrie, Marisa |
Northwood (D2) |
2024 |
A |
Northville |
Donahue, Leighton |
|
2027 |
A/D |
Clarkston |
Sneider, Maggie |
Lindenwood (D1) |
2024 |
A/D |
Grand Rapids Forest Hills Central |
Johnson, Kara |
|
2024 |
A/D |
Holt |
Eischeid, Katelyn |
|
2028 |
A/D |
Pontiac Notre Dame Prep |
Tryon, Tierra |
New College of Florida |
2024 |
A/D |
Grand Rapids Northview |
Carnes, Alyssa |
Northwood (D2) |
2024 |
A/M |
Swartz Creek |
Clark, Ava |
Davenport (D2) |
2024 |
A/M |
Grand Ledge |
Frazier, Aubree |
|
2024 |
A/M |
Rockford |
Jerrell, Raegan |
|
2026 |
A/M |
Rochester Adams |
Puzevic, Gabriela |
Robert Morris (D1) |
2025 |
A/M |
Mattawan |
Shaw, Olivia |
|
2024 |
A/M |
East Grand Rapids |
Hensley, Stella |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2025 |
A/M |
Portage Central |
Keating, Hadley |
Notre Dame (D1) |
2024 |
A/M |
Detroit Country Day |
LaMange, Vivian |
Robert Morris (D1) |
2024 |
A/M |
East Grand Rapids |
Kaminskas, Izzy |
|
2027 |
A/M |
Pontiac Notre Dame Prep |
Cotter, Mileena |
Syracuse (D1) |
2024 |
A/M |
Salem |
Duncan, Chase |
Maryville (D2) |
2025 |
A/M |
Troy |
Pyle, Maddie |
Hope (D3) |
2024 |
A/M |
Rockford |
Hillard, Elliana |
Hope (D3) |
2024 |
A/M |
Dewitt |
Keating, Hadley |
Notre Dame (D1) |
2024 |
A/M |
Detroit Country Day |
Torgeson, Gabriella |
Northwood (D2) |
2024 |
A/M |
Lansing Catholic |
Olson, Hadlei |
|
2024 |
A/M |
Holt |
Woodall, Kacie |
Adrian (D3) |
2024 |
A/M |
Livonia |
Koslakiewicz, Lexy |
Youngstown St. (M:NCLL W:D1) |
2024 |
A/M |
Utica Eisenhower |
Vasquez, Morgan |
Kalamazoo (D3) |
2024 |
A/M |
Lake Orion |
Vasquez, Gabby |
Detroit Mercy (D1) |
2024 |
A/M |
Spring Lake |
Kincaid, Emma |
|
2024 |
D |
East Lansing |
Kozal, MaKayla |
Alma (D3) |
2024 |
D |
Spring Lake |
Durham, Maya |
Alma (D3) |
2024 |
D |
Livonia |
Paul, Jillian |
Hope (D3) |
2024 |
D |
Rockford |
Kipling, Annie |
Hope (D3) |
2024 |
D |
Spring Lake |
Phillips, Gabby |
|
2025 |
D |
Pontiac Notre Dame Prep |
McAleece, Kinsey |
Depauw (D3) |
2024 |
D |
Hudsonville |
Kalish, Kennedy |
Alma (D3) |
2024 |
D |
Rockford |
Kellan Hudson |
Winthrop (D1) |
2025 |
D |
East Grand Rapids |
LeJeune-Woloszyn, Azaria |
Marquette (D1) |
2024 |
D |
Livonia |
Boot, Gabrielle |
Trine (D3) |
2024 |
D |
Portage Central |
Humphrey, Erin |
Eastern Michigan (M:NCLL W:D1) |
2024 |
D |
Troy |
Teremi, Megan |
Adrian (D3) |
2024 |
D |
Chippewa United |
Hernandez, Erika |
Madonna (NAIA) |
2024 |
D |
Holt |
Green, Naomi |
Delaware St. (W:D1) |
2025 |
D |
Rockford |
Watson, Isabelle |
|
2025 |
D |
East Lansing |
Campagne, Diana |
Alma (D3) |
2024 |
D |
Holland West Ottawa |
Weber, Chloe |
Virginia Commonwealth (M:club W:D1) |
2025 |
D/M |
Birmingham United |
Brown, Ireland |
Hope (D3) |
2024 |
D/M |
Dewitt |
Sanders, Cassidy |
Davenport (D2) |
2024 |
D/M |
Grand Rapids Northview |
Kaminskas, Nella |
|
2027 |
D/M |
Pontiac Notre Dame Prep |
Guccione, Amelia |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2025 |
D/M |
Lake Orion |
Kincaid, Emma |
Kent St. (M:NCLL W:D1) |
2024 |
D/M |
Haslett |
Davis, Payton |
Lindenwood (D1) |
2024 |
FOGO/M |
IMG (FL) |
Hewitt, Olivia |
Messiah (D3) |
2024 |
G |
Rockford |
Conway, Mackenzie |
Brown (D1) |
2025 |
G |
Farmington Hills Mercy |
Brigman, Anastasia |
Siena Heights (NAIA) |
2024 |
G |
Holt |
Ives, Josie |
Marymount (D3) |
2024 |
G |
Dewitt |
Marlinga, Kalyn |
|
2027 |
G |
Pontiac Notre Dame Prep |
Pastor, Kylie |
Coastal Carolina (M:MCLA W:D1) |
2024 |
G |
Haslett |
Reed, Autumn |
|
2025 |
G |
Utica Eisenhower |
Narloch, Elanya |
Eastern Michigan (M:NCLL W:D1) |
2024 |
G |
Lake Orion |
Buckenberger, Gabrielle |
Kent St. (M:NCLL W:D1) |
2024 |
G |
Brighton |
Rose, Alyssa |
North Central (D3) |
2024 |
G |
Royal Oak |
Fiore, Emelia |
|
2027 |
G |
Lake Orion |
Balintfy, Claire |
Northwood (D2) |
2024 |
G |
Troy Athens |
Coyne, Emily |
Detroit Mercy (D1) |
2024 |
G |
Canton |
Rommeck, Annelise |
Wisconsin-River Falls (M:GLLL W:D3) |
2024 |
G |
Okemos |
Bailey, Vivian |
|
2026 |
M |
Oxford |
Marosi, Claire |
Northwestern (M:GLLL W:D1) |
2024 |
M |
Grand Rapids Catholic Central |
Raynish, Bella |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
M |
Orchard Lake St. Mary's |
Durham, Aubrey |
Lawrence Tech (NAIA) |
2025 |
M |
Zeeland United |
Arico, Emma |
Michigan (D1) |
2024 |
M |
Detroit Country Day |
Keller, Sophie |
Adrian (D3) |
2024 |
M |
Davison |
Valler, Addie |
Northwood (D2) |
2024 |
M |
Grand Ledge |
Sutermeister, Alaina |
Adrian (D3) |
2024 |
M |
Davison |
Lantz, Quincy |
Aquinas (NAIA) |
2024 |
M |
Portage Central |
Zielinski, Kayla |
|
2025 |
M |
Macomb Dakota |
Marshall, Katie |
|
2025 |
M |
Chippewa United |
Pinson, Dakota |
Saginaw Valley State (M:GLLL W:D2) |
2024 |
M |
Brandon-Holly |
Roberts, Taylor |
Northern Michigan (M:GLLL W:D2) |
2024 |
M |
Dewitt |
Mainhardt, Cece |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
2024 |
M |
Brighton |
Bainbridge, Izzy |
Central Michigan (M:MCLA W:D1) |
2024 |
M |
Forest Hills Northern-Eastern |
Caldwell, Chloe |
|
2026 |
M |
Hartland |
Fugate, Hailey |
Northwood (D2) |
2024 |
M |
Livonia |
White, Maddie |
East Carolina (M:MCLA W:D1) |
2024 |
M |
Spring Lake |
Rott, Sarah |
UMass Lowell (D1) |
2024 |
M |
Grand Rapids Catholic Central |
McDevitt, Mylee |
|
2026 |
M |
Oxford |
Stamatakis, Morgan |
Detroit Mercy (D1) |
2025 |
M |
Troy Athens |