Location:
Brighton, MI
Official Web Site:
Schedule/Results:
Twitter:
Facebook:
Instagram:
hudl:
Featured News
Pages
College Commits
Player | HS Grad Year | Position | College |
---|---|---|---|
Aigner, Jack | 2017 | M | Bryant (D1) |
Archer, Amanda | 2016 | G | Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Archer, Brian | 2013 | FOGO | Michigan (D1) |
Aurandt, John | 2022 | A | Harvard (D1) |
Baker, Blake | 2017 | M | Aquinas (NAIA) |
Billig, Carson | 2022 | A/M | Michigan (D1) |
Billig, Drew | 2018 | A | Indianapolis (D2) |
Bloch, Jordan | 2017 | D/M | Northern Michigan (M:GLLL W:D2) |
Boehmer, Holton | 2020 | A | Wittenberg (D3) |
Boehmer, Ridge | 2023 | G | Baldwin Wallace (D3) |
Boose, Ella | 2022 | M | Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Browne, Kirsten | 2021 | D | Alma (D3) |
Buckenberger, Gabrielle | 2024 | G | Kent St. (M:NCLL W:D1) |
Burchfield, Abbey | 2022 | M | Merrimack (D1) |
Carney, Andrew | 2022 | D/LSM | Indianapolis (D2) |
Comiskey, Colt | 2019 | D | Anderson (IN) (D3) |
Conquest, Lee | 2015 | M | Otterbein (D3) |
Copple, Luke | 2020 | D | Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Daniels, Jessica | 2017 | M | Northern Michigan (M:GLLL W:D2) |
DesRosiers, Jake | 2016 | A | Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Doyle, Ryan | 2021 | D | Dubuque (D3) |
Dunatchik, Jeff | 2011 | M | Otterbein (D3) |
Falk, Allison | 2018 | M | Detroit Mercy (D1) |
Falk, Paige | 2020 | A | Findlay (D2) |
Gill, Georgia | 2024 | A | UMass Lowell (D1) |
Hart, Tyler | 2018 | G | Detroit Mercy (D1) |
Johnson, Jack | 2018 | A | Siena Heights (NAIA) |
Johnson, Will | 2021 | M | Siena Heights (NAIA) |
Kammer, Connor | 2024 | A | Aurora (D3) |
Kelbert, Mackenzie | 2018 | A | Davenport (D2) |
Kelley, Hannah | 2018 | A | Seton Hill (D2) |
Kelley, Liz | 2021 | G | Hope (D3) |
Konas, Connor | 2015 | G | Indianapolis (D2) |
Konas, Jenna | 2021 | A | Indiana Tech (NAIA) |
Kopchia, Cat | 2020 | M | Detroit Mercy (D1) |
Lange, India | 2020 | D/M | Concordia-St. Paul (D2) |
Libler, Joey | 2024 | A/M | Lander (D2) |
Lowe, Dominick | 2021 | D | Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Luketic, Josh | 2017 | G | Albion (D3) |
Mailloux, Ryan | 2011 | G | Siena Heights (NAIA) |
Mainhardt, Cece | 2024 | M | Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Mainhardt, Gabby | 2022 | A/M | Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Makowski, Ryan | 2016 | M | Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Miciek, Shayne | 2018 | M | Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Milsak, Meredith | 2004 | A | Robert Morris (D1) |
Mondro, Sophie | 2021 | A | Findlay (D2) |
Nantz, Brianna | 2018 | A | Lourdes (NAIA) |
Newton, Camden | 2017 | G | Cleary (NAIA) |
Preston, Ross | 2022 | A | Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Progar, Ivan | 2019 | A/M | Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Progar, Ivan | 2019 | A/M | Detroit Mercy (D1) |
Quillen, Matthew | 2021 | A/M | Siena Heights (NAIA) |
Reinwand, Evan | 2024 | D/LSM | Madonna (NAIA) |
Roberts, Hunter | 2016 | D | Adams St. (D2) |
Sanderson, Kyle | 2017 | Adrian (D3) | |
Shotwell, Brice | 2017 | LSM | Salisbury (D3) |
Small, Maverick | 2020 | G | Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
Staruch, Tyler | 2009 | A | Detroit Mercy (D1) |
Stilson, Cameron | 2018 | G | Northern Michigan (M:GLLL W:D2) |
Stilson, Kennedy | 2021 | G | Aquinas (NAIA) |
Tarro, Anthony | 2021 | D | Adrian (D3) |
Taylor, Carson | 2021 | FOGO/DM | Rochester Institute of Technology (RIT) (D3) |
Taylor, Zac | 2018 | FOGO/M | Illinois Wesleyan (D3) |
Toth, Ashleigh | 2023 | D/M | Albion (D3) |
Vachow, Maddy | 2020 | A | Cleary (NAIA) |
VanBuren, Bella | 2018 | Lawrence Tech (NAIA) | |
Vata, Emiliano | 2017 | Cleary (NAIA) | |
Velarde, Ryan | 2023 | M | Hope (D3) |
Wallace, Lexi | 2020 | A | Cleary (NAIA) |
Walus, Shannon | 2017 | Northern Michigan (M:GLLL W:D2) | |
Warda, Alec | 2017 | M | Siena Heights (NAIA) |
West, Nash | 2017 | A | Aquinas (NAIA) |
West, Walker | 2016 | A | Aquinas (NAIA) |
Zaccagni, Lauren | 2023 | A/M | Hope (D3) |