Players - Women - committed

Player College HS Grad Yearsort ascending Position High School
Rings, Leah Eastern Michigan (M:NCLL W:D1) 2023 A Rockford
Smith, Delaney Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2023 D/M Forest Hills Central
Hendricks, Gabby Jacksonville (D1) 2023 M Forest Hills Central
Bates, Tori George Mason (M:NCLL W:D1) 2023 G Forest Hills Central
Davis, Alayna Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2023 M Forest Hills Eastern
Fenech, Breyer Maryland (UMBC) (D1) 2023 M Haslett-Williamston
Neumen, Alexis East Stroudsburg (M:NCLL W:D2) 2023 A/M Rockford
Osborn, Issi Liberty (M:MCLA W:D1) 2023 A/M Rockford
Couch, Niya Aquinas (NAIA) 2022 A Grand Rapids Christian
Gangwer, Lauren Rochester (MI) (NAIA) 2022 G Fenton-Linden
Spooner, Ella Kalamazoo (D3) 2022 M Holland West Ottawa
Lundeen, Lizzie Kent St. (M:NCLL W:D1) 2022 FOGO/M East Grand Rapids
Bouwma, Lili Anderson (SC) (D2) 2022 A Grand Rapids Christian
Drath, Ava Anderson (SC) (D2) 2022 G Hudsonville
Randall, Cal Hope (D3) 2022 M Dewitt
Brown, Julia Hope (D3) 2022 A/M Forest Hills Central
Kahler, Leila Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2022 G Spring Lake
Brondyke, Callie Bethel (IN) (NAIA) 2022 A/M Holland West Ottawa
Weiss, Reagan St. Ambrose (NAIA) 2022 D Caledonia
Allie, Jenna Siena Heights (NAIA) 2022 M Dearborn Divine Child
Abbott, Delaney Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2022 M Midland
Lobbezoo, Anna Cumberlands (NAIA) 2022 M Hudsonville
LaMange, Eliana Robert Morris (D1) 2022 A/M East Grand Rapids
Vander Molen, Eleanor Vermont (D1) 2022 D/M East Grand Rapids
Kostus, Mary Lincoln Memorial (D2) 2022 D Bloomfield Hills
Cretu, Shaelyn Ohio Wesleyan (D3) 2022 D Wixom St. Catherine
Beals, Gabi Tiffin (D2) 2022 D Walled Lake Western
Basha, Gabby Davenport (D2) 2022 A Utica Eisenhower
Waligora, Morgan Lawrence Tech (NAIA) 2022 M Canton
Mainhardt, Gabby Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2022 A/M Brighton
Boose, Ella Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2022 M Brighton
Scott, Abbey Siena Heights (NAIA) 2022 A Dearborn Divine Child
Potteiger, Caroline Baldwin Wallace (D3) 2022 G East Grand Rapids
Batra, Riya Columbia (M: club W: D1) 2022 M Cranbrook
Williams, Taylor Tiffin (D2) 2022 A Zeeland United
Burchfield, Abbey Merrimack (D1) 2022 M Brighton
Holmes, Chloe Duquesne (M:NCLL W:D1) 2022 A Rockford
Washburn, Daniella Hope (D3) 2022 D Forest Hills Northern
Chuba, Tessa Findlay (D2) 2022 A Hartland
Cavanaugh, Lucy Denison (D3) 2022 A East Grand Rapids
Barry, Brinlee Findlay (D2) 2022 D/M Caledonia
Murphy, Emma Notre Dame (D1) 2022 A/M Midland
Emerson, Gracin Temple (M:NCLL W:D1) 2022 M East Lansing
Cadman, Jessica Cleary (NAIA) 2022 A Rochester Adams
Trosin, Abigail Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2021 M Hartland
Krawczyk, Samantha Adrian (D3) 2021 D Grand Blanc
Cummings, Johannah Hope (D3) 2021 D/M Hartland
Myszenski, Sydney Kalamazoo (D3) 2021 A Lake Orion
Zimmermann, Anna Connecticut (D1) 2021 A/M Detroit Country Day
Nadeau, Gabi Concordia-Chicago (D3) 2021 A/D Grand Haven
Browne, Kirsten Alma (D3) 2021 D Brighton
Brown, Kerrigan Hope (D3) 2021 A Dewitt
Sherman, Lilli Ohio St. (D1) 2021 M Cranbrook
Litner, Lilliana Lawrence Tech (NAIA) 2021 D Hartland
Anderson, Hope (D3) 2021 A Lowell
Rodriguez, Katie Liberty (M:MCLA W:D1) 2021 A Rockford
Scott, Erin Morningside (NAIA) 2021 D Cass Tech
Wilson, Grace Ohio Northern (D3) 2021 A Midland
Dunham, Chloe Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2021 A Rockford
Smythe, Alaina Lawrence Tech (NAIA) 2021 A/M Novi
Kelley, Liz Hope (D3) 2021 G Brighton
Baugh, Sophia Siena Heights (NAIA) 2021 M Dearborn Divine Child
Delusky, Eliana 2021 G Bloomfield Hills Marian
Hoag, Brooke Trine (D3) 2021 D/M Portage Northern
LaFranca, Isabella Hope (D3) 2021 A/M Caledonia
Huebner, Hannah Lawrence Tech (NAIA) 2021 A Caledonia
Konas, Jenna 2021 A Brighton
Stilson, Kennedy Cleary (NAIA) 2021 G Brighton
Belanger, Kendall Southern California (M:MCLA W:D1) 2021 A/M Detroit Country Day
Ziegler, Zoe Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2021 A/M Okemos
Burke, Maeve Wooster (Ohio) (D3) 2021 G Wixom St. Catherine
Coomes, Katie Walsh (D2) 2021 A Northville
Mondro, Sophie Findlay (D2) 2021 A Brighton
Kasten, Maddy Trine (D3) 2021 G Battle Creek Harper Creek
Weekley, Anastasia Lourdes (NAIA) 2021 M Temperance Bedford
Richmond, Calista Trine (D3) 2021 A/M Portage Northern
Weber, Zoe Lock Haven (D2) 2021 A Plymouth
Robinson, Sydney Lawrence Tech (NAIA) 2021 A Grand Haven
Duran, Sydney Lourdes (NAIA) 2021 D Temperance Bedford
Wilson, Gabby Tiffin (D2) 2021 M Midland
Smith, Jillian Michigan (D1) 2021 A/M Farmington Hills Mercy
McCollum, Murphy Kalamazoo (D3) 2021 A/M Haslett-Williamston
Werth, Anna Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2021 A/D Novi
Jongekryg, Leeza Marietta (D3) 2021 M Holland West Ottawa
Terpstra, Morgan Cumberlands (NAIA) 2021 A/M Hudsonville
Przyojski, Sarah Lourdes (NAIA) 2021 M Temperance Bedford
Sykes, Abby Davenport (D2) 2021 M Muskegon Mona Shores
Smith, Peyton Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2021 A Farmington Hills Mercy
Grelak, Lily Kalamazoo (D3) 2021 A/M Salem
Stojov, Sydney Madonna (NAIA) 2021 D Northville
Hendrick, Kaley Wisconsin-La Crosse (D3) 2021 D Holland West Ottawa
McCourt, Amelia Lourdes (NAIA) 2021 A Bloomfield Hills
Boshoven, Mairin Kalamazoo (D3) 2021 D Portage Northern
Schmader, Sophia Aquinas (NAIA) 2021 A Caledonia
Green, Charlotte Transylvania (D3) 2021 M Northville
Larson, Peyton Tiffin (D2) 2021 D Holt
Maki, Natalie Kalamazoo (D3) 2021 A/M Lake Orion
Rings, Shaylin Aquinas (NAIA) 2021 M Comstock Park
Brophy, Mallory Kenyon (D3) 2021 M Cranbrook
Armstrong, Taylor Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2020 D/M Portage Northern
Veto, Madelyn John Carroll (D3) 2020 M Hartland
Phillips, Madeline Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2020 D/M Hartland
Hall, Jada Cleary (NAIA) 2020 D Cass Tech
Turrubiates, Ayanna Davenport (D2) 2020 A/M East Lansing
Vale, Mo Davenport (D2) 2020 A Mattawan
Burke, McKenna Aquinas (NAIA) 2020 A Grand Ledge
Larsen, Haley Berry (D3) 2020 M Grandville
Bridger, Kaitlyn Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2020 M Clarkston
Green, Lindsey Davenport (D2) 2020 M Mattawan
Murtha, Mackenzie Lawrence Tech (NAIA) 2020 D Novi
Berg, Marissa 2020 A/D Lowell
Trepins, Brianna Aquinas (NAIA) 2020 D Grandville
Vachow, Maddy Cleary (NAIA) 2020 A Brighton
Davis, Cierra Aquinas (NAIA) 2020 A Forest Hills Eastern
Donally, Faith Indiana Tech (NAIA) 2020 A Haslett-Williamston
Salazar, Elena Hope (D3) 2020 A Hartland
Sullivan, Alex Aquinas (NAIA) 2020 M Caledonia
Harrison, Hannah Rochester (D3) 2020 M Grand Blanc
Swallow, Lauren Catawba (D2) 2020 A/M Tecumseh
Sopha, Madison Lincoln Memorial (D2) 2020 A Salem
Keptner, Alyssa Trine (D3) 2020 M Midland
Kopchia, Cat Detroit Mercy (D1) 2020 M Brighton
Beyer, Alexa Youngstown St. (M:NCLL W:D1) 2020 M Dewitt
Percy, Maddie Madonna (NAIA) 2020 D Plymouth
Wallace, Lexi Cleary (NAIA) 2020 A Brighton
Mueller, Shelby Siena Heights (NAIA) 2020 D Oxford
Taylor, Jane Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2020 D South Lyon
McKee, Lilly Madonna (NAIA) 2020 A/M Fenton-Linden
Komarowski, Bella Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2020 A/M Sterling Heights Henry Ford II
DeRidder, Grace Davenport (D2) 2020 G Caledonia
Zimmerman, Sydney Colorado (M:MCLA W:D1) 2020 M Rockford
Champagne, Madalyn Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2020 M Utica Stevenson
Shier, Alexa 2020 A/M Grandville
Hall, Katie Aquinas (NAIA) 2020 A Grandville
Leinen, Hope Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2020 D South Lyon
Garlitz, Alana Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2020 D/M Holt
Villarini, Lexi Aquinas (NAIA) 2020 A Canton
Lange, India Concordia-St. Paul (D2) 2020 D/M Brighton
Key, Kaitlyn Trine (D3) 2020 A Temperance Bedford
Yakes, Madelyn Hope (D3) 2020 G Rockford
Glasgow, Nicole Siena Heights (NAIA) 2020 D Grand Ledge
Mayer, Lucie Rochester (MI) (NAIA) 2020 A/D Waterford United
Glaspie, Leah Adrian (D3) 2020 A/M Sterling Heights Henry Ford II
Dickson, Hannah Madonna (NAIA) 2020 G Salem
Hoffman, Tori Hope (D3) 2020 D Mattawan
Alexis Carnley Missouri Western St. (D2) 2020 A West Bloomfield
Coyne, Grace Marian (IN) (NAIA) 2020 G Canton
Blackman, Mackennah Madonna (NAIA) 2020 A/D Zeeland United
Dyson, Mia Keiser (NAIA) 2020 A/M Northville
Costello, Rachel Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2020 G
Miller, Lartisha Lawrence Tech (NAIA) 2020 M Cass Tech
Wild, Izzy Wooster (Ohio) (D3) 2020 D/M Grand Blanc
Marosi, Laruen Virginia Commonwealth (D1) 2019 M Grand Rapids Catholic Central
Heicher, Rachel Siena Heights (NAIA) 2019 A Walled Lake Northern/Central
Frederickson, Ava Alma (D3) 2019 D Lowell
Beaudrie, Sophia William Penn (NAIA) 2019 D Grand Haven
Rogers, Katherine Aquinas (NAIA) 2019 G Grand Rapids Catholic Central
Holmes, Isabelle Louisville (M:NCLL W:D1) 2019 A Rockford
Moore, Kyra Indiana Tech (NAIA) 2019 D Mattawan
Kloostra, Erin Vermont (D1) 2019 M Forest Hills United
Busen, Natalie Cleary (NAIA) 2019 A Huron Valley
Vliek, Madison Madonna (NAIA) 2019 M Portage Northern
Doorlag, Eva Calvin (D3) 2019 D Saline
Boladian, Elexi Montevallo (D2) 2019 A/M Rochester Adams
Keith, Emma Alma (D3) 2019 A Dewitt
Roof, Celest Cleary (NAIA) 2019 D Saline
Pullen, Johnna Alma (D3) 2019 A Caledonia
MacDonald, Morgan Kennesaw St. (M:MCLA W:D1) 2019 M Troy
McGeorge, Cassidy Adrian (D3) 2019 M Grand Ledge
Anheuser, Jenna Adrian (D3) 2019 D Canton
Bartram, Ashley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G North-Harrison
Waligora, Katelyn Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Canton
Kyleigh McCarthy Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2019 G Rochester
Pastor, Addie Kent St. (M:NCLL W:D1) 2019 A/M Mattawan
Roossien, Abby Calvin (D3) 2019 D Grand Rapids Christian
Richardson, Maya Kalamazoo (D3) 2019 A/M Saginaw Heritage
Donally, Taylor Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Haslett-Williamston
Scola, Marisa Davenport (D2) 2019 A Utica Eisenhower
Coretti, Claire Merrimack (D1) 2019 A East Grand Rapids
Murphy-Morrow, Izzy Findlay (D2) 2019 M Salem
Geiger, Jessica Virginia Tech (M:MCLA W:D1) 2019 A/M Cranbrook
Rygiel, Lauryn Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2019 A/M South Lyon
Nolan, Kendra Rochester (MI) (NAIA) 2019 D Utica Eisenhower
Rugiero, Adrianna Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G Bloomfield Hills Sacred Heart
Glynn, Anna Davenport (D2) 2019 D/M Rockford
Aldridge, Lainey Calvin (D3) 2019 M Grosse Pointe North
Schumar, Mary Marquette (D1) 2019 A East Grand Rapids
Schneider, Kendall Niagara (D1) 2019 D/M Caledonia
Smukala, Aliyah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2019 G Walled Lake United
DeYoung, Kate Detroit Mercy (D1) 2019 M Grand Rapids Christian
Sampson, Shannon Aquinas (NAIA) 2019 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Oda, Elizabeth Carthage (D3) 2019 M Clarkston
Leyden, Caroline Findlay (D2) 2019 D/M Saline
Gilbert, Annie Detroit Mercy (D1) 2019 A Grand Rapids Catholic Central
Rinehart, Mckenna Niagara (D1) 2019 M Rockford
Gettel, Aria Madonna (NAIA) 2019 M West Bloomfield
Potter, Joscelyn Adrian (D3) 2019 M Temperance Bedford
Dugas, Alyssa Lourdes (NAIA) 2019 D Swartz Creek
Vander Molen, Karrington Ohio St. (D1) 2019 M Rockford
Koviak, Jillian Walsh (D2) 2019 A/M Plymouth
Vitori, Taylor Madonna (NAIA) 2019 A/D South Lyon
Nicole Pierce Kalamazoo (D3) 2019 D Saginaw Heritage
Pnacek, Megan Oakland (M:MCLA W:WCLL) 2019 D Midland
Skeens, Haley Madonna (NAIA) 2018 A Canton
Beam, Haley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Temperance Bedford
Wild, Lexa Albion (D3) 2018 A Midland
Falk, Allison Detroit Mercy (D1) 2018 M Brighton
Beazley, Emily Detroit Mercy (D1) 2018 A Hartland
Waits, Katy Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Huron Valley
Miller, Jennifer Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D South Lyon
D'Angelo, Lia Niagara (D1) 2018 A Bloomfield Hills
Gilbert, Megan Calvin (D3) 2018 M Holt
Neumen, Brooklyn North Carolina (D1) 2018 M Rockford
Gotham, Kelly Hope (D3) 2018 M Tecumseh
D'Arcy, Bella Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Hartland
Brunner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 M Huron Valley
Merrick, Hannah Siena Heights (NAIA) 2018 M South Lyon
Carabelli, Calena Ave Maria (NAIA) 2018 M Utica Eisenhower
Alnaraie, Melanie Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Clarkston
Vander Molen, Mekenzie Ohio St. (D1) 2018 M Rockford
Lane, Ella Heidelberg (D3) 2018 G Midland
Kelbert, Mackenzie Davenport (D2) 2018 A Brighton
Corwin, Hannah Ohio St. (D1) 2018 A Vicksburg
Matul, Haley Alderson Broaddus (D2) 2018 G North-Harrison
Carr, Brianna Northland (D3) 2018 A Northville
Andreski, Grace Walsh (D2) 2018 A/M Flint Powers
Yabs, Natalie Albion (D3) 2018 M Dewitt
Cirino, Michelle Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Plymouth
Pitchford, Makenna Davenport (D2) 2018 G Caledonia
Lee, Sabrina Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Canton
Birchmeier‏, Alisha Madonna (NAIA) 2018 A Dexter
Marshall, Elise Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2018 M Grand Rapids Catholic Central
Strehl, Shae Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2018 M Rockford
Keating, Kelleigh Stanford (D1) 2018 M Bloomfield Hills Sacred Heart
Maiorano, Mackenzie Kalamazoo (D3) 2018 A/M Walled Lake Northern/Central
Campanella, Sam Kennesaw St. (M:MCLA W:D1) 2018 D Hartland
Stilson, Cameron Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 G Brighton
Bruner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 A/M Huron Valley
Kellner, Scarlett Lewis (D2) 2018 A Holland West Ottawa
Noble, Reilly Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Kelley, Hannah Seton Hill (D2) 2018 A Brighton
Hill, Emily Albion (D3) 2018 M Saline
Snyder, Julianne Detroit Mercy (D1) 2018 A Livonia Ladywood
Sprague, Madison Palm Beach Atlantic (D2) 2018 A Forest Hills United
Nantz, Brianna Lourdes (NAIA) 2018 A Brighton
McCreery, Madison Hope (D3) 2018 A/D Rockford
Davis, Cora Hope (D3) 2018 M Rochester Adams
Foltz, Lauren Hope (D3) 2018 D Okemos
Wainio, Jordyn Adrian (D3) 2018 D Grand Blanc
Kuzmanko, Katelyn Lewis (D2) 2018 D Holland West Ottawa
Soukup, Amber Siena Heights (NAIA) 2018 A Oxford
Scane, Isabelle Northwestern (M:GLLL W:D1) 2018 M Cranbrook
Fields, Maddie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Waterford United
Markowski, Jordan Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) 2017 M Dewitt
Stevens, Joely Margaux Christopher Newport (D3) 2017 M Forest Hills United
Reece, Nicole Alma (D3) 2017 A/M Livonia Ladywood
Elliott, Auden Brown (D1) 2017 M East Grand Rapids
Winn, Reilly Siena Heights (NAIA) 2017 LSM Hartland
Gwyneth Carlson Adrian (D3) 2017 A/M Lake Orion
Conroy, Sophie Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2017 A/M Spring Lake
Reichenbach, Jordan Kalamazoo (D3) 2017 M Rochester Adams
Frederickson, Laurel Gannon (D2) 2017 G Lowell
Feneley, Clare Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Deboer, Sam Alma (D3) 2017 D Rockford
Leist, Brittney Madonna (NAIA) 2017 A/M Huron Valley
Smythe, Mariah Siena Heights (NAIA) 2017 G Novi
Pontious, Courtney Transylvania (D3) 2017 M Caledonia
Economou, Meghan Calvin (D3) 2017 G Hartland
Pinto, Allison M.I.T. (D3) 2017 A/M Wixom St. Catherine
Kane, Maggie Michigan (D1) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Bloch, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 D/M Brighton
Dennis, Carson Wellesley (D3) 2017 A Grosse Pointe South
Vongphasouk, Sisely Kennesaw St. (M:MCLA W:D1) 2017 A Rockford
Miller, Stephanie Davenport (D2) 2017 M Salem
Lonergan, Brooke Barton (D2) 2017 M Grand Haven
Laier, Teagan Lawrence Tech (NAIA) 2017 A Hartland
Daniels, Jessica Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 M Brighton
Elliot, Elizabeth Siena Heights (NAIA) 2017 G Plymouth
Johnson, Maddie Detroit Mercy (D1) 2017 G Salem
Tardiff, Leah Kalamazoo (D3) 2017 M Plymouth
Bosgraaf, Aleah Hope (D3) 2017 M Holland West Ottawa
D'Angelo, Olivia Jacksonville (D1) 2017 A/M Bloomfield Hills
Stormzand, Constance Cincinnati (M:NCLL W:D1) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Milholland, Caroline Hope (D3) 2017 D Midland
Cantelon, Taylor Detroit Mercy (D1) 2017 M West Bloomfield
Davis, Gwen Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Huron
Pyrett, Megan Aquinas (NAIA) 2017 D/M Flint Powers
Minzey, Natalie Kalamazoo (D3) 2017 M Flint Carman-Ainsworth-Davison
Parks, Skylar Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Fenton-Linden
Kuhns, Lexi Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Portage Northern
Kinder, Bianca Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A/M Haslett-Williamston
Albrecht, Madeliene Siena Heights (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Kaminski, Alyssa Montevallo (D2) 2016 A/M Okemos
Salemi, Gina La Salle (D1) 2016 A Novi
Carr, Isabel Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Sommerville, Jenna Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Clarkston
Brown, Mairead Carthage (D3) 2016 D Lake Orion
Ineich, Kayla Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Vander Molen, Alex Ohio St. (D1) 2016 M Rockford
Godell, Meghan Detroit Mercy (D1) 2016 D Rochester
Torrez-Miner, Reina Mount Holyoke (D3) 2016 A/M East Lansing
Barnett, Hana Cleary (NAIA) 2016 M Hartland
Vanord, Alexa Carthage (D3) 2016 A South Lyon
Savich, Maddie Rochester (D3) 2016 G Huron Valley
Turner, Abbe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A/M Grand Ledge
Nicholas, Maddie Adrian (D3) 2016 A South Lyon
Shanklin, Emily Stevens (D3) 2016 M Bloomfield Hills Marian
Rauh, Elizabeth Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) 2016 M Grosse Pointe South
Hanner, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2016 A South Lyon
Giampetroni, Grace Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) 2016 A Cranbrook
Gwillim, Hannah Aurora (D3) 2016 D Swartz Creek
Mesman, Allyson Calvin (D3) 2016 A Hudsonville
Reuel, Ryann Davenport (D2) 2016 D Rockford
Larkin, Gabi Lawrence Tech (NAIA) 2016 M South Lyon
Lobo, Sofia M.I.T. (D3) 2016 M Midland
Grombala, Colleen John Carroll (D3) 2016 A Bloomfield Hills Marian
Jared, Audrey Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Swartz Creek
Newmann, Zoe Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2016 A Rockford
Archer, Amanda Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Brighton
Palmer, Angela Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2016 A/M Okemos
Brian, Caitlin Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Argue, Hannah Siena Heights (NAIA) 2016 D Portage Northern
Carino, Kendall Aquinas (NAIA) 2016 A Flint Powers
Spehar, Kelly Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2015 D Rockford
Goodspeed, Jane Denison (D3) 2015 D East Grand Rapids
Bradley, Lauren Lenoir-Rhyne (D2) 2015 A/M Grand Rapids Catholic Central
Porath, Danie Slippery Rock (D2) 2015 D Hartland
Papp, Laura Wooster (Ohio) (D3) 2015 A Forest Hills United
Vespa, Ariana Michigan (D1) 2015 M Cranbrook
Yarberry, Megan Robert Morris (D1) 2015 D Novi
O’Connell, Elle Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) 2015 M East Grand Rapids
Golladay, Katherine Maryland (D1) 2015 M East Grand Rapids
Burke, Meghan Army (D1) 2015 A South Lyon
Elder, Liza Northwestern (M:GLLL W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Isaac, Kathleen Tiffin (D2) 2015 D Walled Lake United
Burczyk, Carli Cleary (NAIA) 2015 D South Lyon
Forester, Caroline Tampa (D2) 2015 M Bloomfield Hills Marian
Cares, Ava Adrian (D3) 2015 M East Grand Rapids
Jackson, Jubilee Hope (D3) 2015 A Bloomfield Hills
Wieloch, Megan Wilmington (D3) 2015 G Plymouth
Berg, Amelia Adrian (D3) 2015 G Haslett-Williamston
VanHoven, Cydney Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2015 M East Grand Rapids
D’Alessandro, Carly Alma (D3) 2015 M Midland
Skomial, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2014 M Hartland
Eicher, Brooke Findlay (D2) 2014 G Hartland
Watson, Ashley New Hampshire (D1) 2014 D Caledonia
Novak, Shannon Lincoln Memorial (D2) 2014 G Grosse Pointe South
Sherman, Olivia Findlay (D2) 2014 M Okemos
Vickers, Isabelle Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Rockford
Hairston, Kristen Carthage (D3) 2014 A Haslett-Williamston
Zigo, Dominique Robert Morris (D1) 2014 A Huron Valley
Pontious, Keagan Seton Hill (D2) 2014 M Caledonia
DeYoung, Emma Detroit Mercy (D1) 2014 M Grand Rapids Christian
Champane, Bridgette Robert Morris (D1) 2014 A Grosse Pointe South
Greeley, Allison Ohio Wesleyan (D3) 2014 M Grand Rapids Christian
Datema, Meghan Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2014 M Rockford
Hite, Aimee Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2014 D Rockford
Francis, Madison Davenport (D2) 2014 D Forest Hills United
Bussell, Monica Alma (D3) 2014 A Lowell
Bailey, Ashley Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2014 A Forest Hills United
Trapani, Anne Hope (D3) 2014 D Midland
Gainey, Caleigh St. Mary's (IN) (D3) 2014 D Grand Blanc
Ellsworth, Bailey Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2014 A Okemos
Egnatuk, Kyleigh Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) 2014 A Rockford
Sharkey, Lauren Detroit Mercy (D1) 2014 M Clarkston
Baxter, Cathy St. Mary's (IN) (D3) 2013 D East Grand Rapids
Watrous, Helen Western Michigan (MCLA) 2013 M Forest Hills United
Ludlow, Claire Denison (D3) 2013 M East Grand Rapids
Powers, Samantha Davenport (D2) 2013 G Forest Hills United
Neumen, Erika Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2013 M Rockford
Metzger, Margaret Michigan (D1) 2013 D Bloomfield Hills
Jenks, Lindsey William and Mary (D1) 2013 M Forest Hills United
Bradley, Caitlin Mount Union (D3) 2013 A Grand Rapids Catholic Central
Hall, Bobbie Connecticut (D1) 2013 A Okemos
Cassidy, Charlotte San Diego (WCLA) 2013 A Forest Hills United
Brodberg, Dani Aquinas (NAIA) 2013 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Whitfield, Lauren Aurora (D3) 2013 M Rockford
Braun, Emily Michigan (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Kalo, Kadijah Lawrence Tech (NAIA) 2013 M East Lansing
Wilson, Meghan Marquette (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Quigley, Kathy Michigan (D1) 2013 D/M Birmingham United
Campbell, Tayler Indiana Tech (NAIA) 2012 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Schimpke, Amanda Lindenwood (D2) 2012 A Cranbrook
Esch, Abigail Marquette (D1) 2012 A Grand Rapids Catholic Central
Roberts, Janie Lawrence Tech (NAIA) 2012 D Plymouth
Cochran, Rachel Aurora (D3) 2012 A Mattawan
Hooker, Lauren Marquette (D1) 2012 M East Grand Rapids
Birney, Kylie Detroit Mercy (D1) 2012 M Livonia Ladywood
Violante, Antonia Swarthmore (D3) 2012 A/M Bloomfield Hills Marian
Newill, Rachel Carthage (D3) 2010 D Waterford United
Lawler, MacKenzie Robert Morris (D1) 2010 M Okemos
McCarthy, Emma Navy (D1) 2007 A Farmington
Martin, Amy Holy Cross (D1) 2007 G Bloomfield Hills Sacred Heart
Winters, Brittany Navy (D1) 2006 D Livonia Ladywood
Ambrozy, Allison Penn (D1) 2004 A Grosse Pointe South
Milsak, Meredith Robert Morris (D1) 2004 A Brighton
Cochran, Emily Penn (D1) 2002 M Bloomfield Hills Sacred Heart