Players - Men - committed

Player College HS Grad Yearsort ascending Position High School
Feldmaier, Brett Michigan (D1) 2025 M Birmingham United
Voultos, Nick Michigan (D1) 2025 D Detroit Country Day
Curby, Kellen Ohio St. (D1) 2025 G Detroit Country Day
Polonkey, Hansen Lehigh (D1) 2025 A Brother Rice
Hergott, Brody St. John's (D1) 2025 A/M Mattawan
Kotsilidis, Max Massachusetts (D1) 2025 D Hartland
Beukema, Easton Northwood (D2) 2025 G Zeeland United
Gibson, Collin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2025 D Livonia
Norton, Joe Rutgers (D1) 2025 A/M Detroit Country Day
Parker, Landon Monmouth (D1) 2024 FOGO Grand Ledge
Gorski, Anson Calvin (D3) 2024 A Orchard Lake St. Mary's
Zuiderveen, Jack Hope (D3) 2024 A Hudsonville
Lindsay, Drew St. John's (D1) 2024 D Brother Rice
Hemeryck, Nathan Otterbein (D3) 2024 D Macomb Dakota
Clark, Garrett Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 M Fenton
Sharp, Garrett Northwood (D2) 2024 D/LSM Pinckney
Halabi, Shafeek Amherst (D3) 2024 D/LSM Detroit Country Day
Hart, Rico Detroit Mercy (D1) 2024 A Rochester Adams
Stokely, Kailen Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2024 D Lowell
Starrett, JJ Albion (D3) 2024 A/M Warren De La Salle
Champoux, Mathieu Lawrence Tech (NAIA) 2024 A/M Farmington United
Fett, Dylan Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 A Muskegon Mona Shores
Porter, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2024 G Macomb Dakota
Godbold, Weston Hope (D3) 2024 M Lowell
Salama, Jack Otterbein (D3) 2024 A/M Walled Lake Northern
Hoexum, Preston Christopher Newport (D3) 2024 A Forest Hills Eastern
Berens, Tyler Hope (D3) 2024 D Holland West Ottawa
Schlackman, Josh Rutgers (D1) 2024 A/M
Flynn, Keegan Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 G/D Grosse Ile
Ueland, Luke Northwood (D2) 2024 D Forest Hills Eastern
Perani, Robert Benedictine (IL) (D3) 2024 G Flint Powers
Russell, CJ Aquinas (NAIA) 2024 D/LSM Macomb Dakota
Hoewe, Carson Queens (D1) 2024 D/LSM Grand Blanc
Carithers, Noah Adrian (D3) 2024 D/LSM Holland West Ottawa
Bucci, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2024 LSM Pontiac Notre Dame Prep
Skinner, Carter Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2024 G
Oliver, Joey Vassar (D3) 2024 G Brother Rice
Roehl, Dominic Indiana Tech (NAIA) 2024 D Troy Athens
DeLauter, Beau Siena Heights (NAIA) 2024 A Swartz Creek/Flushing
Pecar, Jack Muskingum (D3) 2024 A Rochester
Graves, Ayden Davenport (D2) 2024 D/LSM Battle Creek Lakeview
Hunsinger, Jacob Bellarmine (D1) 2024 A/M Walled Lake Western
Bush, Wyatt North Central (D3) 2024 M L'Anse Creuse North
Kozak, Jackson Hope (D3) 2024 A/M Caledonia
Weir, Keegan Augustana (D3) 2024 D Byron Center
Osmun, Talon Mount Union (D3) 2024 A/M Mattawan
Najor-Williams, Dylan Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 G Macomb Dakota
Hubbard, Max Madonna (NAIA) 2024 D/LSM St. Clair
Torrence, Ben Colorado College (D3) 2024 M Portage Northern
Eberhard, Jacob Northwood (D2) 2024 A Grand Ledge
Snodgrass, Jack Hood (D3) 2024 D/LSM Flint Powers
Corless, Trevor Albany (D1) 2024 D Detroit Country Day
Hedrick, Caleb Indiana Tech (NAIA) 2024 D Swartz Creek/Flushing
Morse, Aiden Cumberlands (NAIA) 2024 LSM Macomb Dakota
Kowalski, Noah Northwood (D2) 2024 M/LSM Bay City John Glenn
Schroeder, Carter Lawrence Tech (NAIA) 2024 D/LSM Waterford United
Ross, Jacob Northwood (D2) 2024 D/LSM Hartland
Cotner, Eric Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 M Muskegon Mona Shores
Armstrong, Eli Baldwin Wallace (D3) 2024 M Holland West Ottawa
Ayotte, Dylan Northwood (D2) 2024 A/M Hartland
Kildea, Carter Albion (D3) 2024 D Haslett
Veldhof, Mark Adrian (D3) 2024 A Holland West Ottawa
Giard, Dylan Aquinas (NAIA) 2024 DM Macomb Dakota
Fetter, Kaleb Madonna (NAIA) 2024 FOGO/DM L'Anse Creuse
Marlatt, Brody Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 M Grosse Ile
Leslie, Madden Detroit Mercy (D1) 2024 M Rockford
Elza, Eli Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2024 M Midland Dow
Winter, Kyle Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 A Lake Orion
Menge, Logan Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) 2024 A/M Brownstown Woodhaven
Boonstra, Graham Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 D Lowell
Berta, Preston Albion (D3) 2024 A/M Grand Rapids Catholic Central
Gannon, Luke Lawrence Tech (NAIA) 2024 A Lake Orion
Bacon, JD Albion (D3) 2024 D/LSM Lowell
Antonio, TJ Albion (D3) 2024 A/M Royal Oak
Bulloch, David Northwood (D2) 2024 A Hartland
Chenault, Caleb Lewis (D2) 2024 M Grand Ledge
Szalanski, Jack Detroit Mercy (D1) 2024 D/LSM Detroit Country Day
Walters, Antonio Lawrence Tech (NAIA) 2024 DM L'Anse Creuse
Karnehm, Josiah North Greenville (D2) 2024 G Byron Center
Papadelis, Cashton Jacksonville (D1) 2024 M Brother Rice
Bloch, Dieter Davenport (D2) 2024 A/M Battle Creek Lakeview
Ramos, Caiden Tampa (D2) 2024 M Brother Rice
Mustonen, Landon Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 G West Bloomfield
Postema, Caleb Calvin (D3) 2024 A Grand Rapids South Christian
Williams, Cole Northwood (D2) 2024 A/M Orchard Lake St. Mary's
Skyla Cashen Adrian (D3) 2024 M Northville
Herdell, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 D/LSM Sterling Heights United
Miller, Conner Emory and Henry (D2) 2024 D/LSM Troy
Apol, Bastian Calvin (D3) 2024 A Grand Rapids Christian
York, Ellis Limestone (D2) 2024 A/M Clarkston
Daley, Caden Rochester Institute of Technology (RIT) (D3) 2024 A Detroit Country Day
Berwald, Zac Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2024 FOGO Grosse Ile
Kammer, Connor Aurora (D3) 2024 A Brighton
Schuemann, Luke Albion (D3) 2024 A Battle Creek Lakeview
Vaughn, Karsten Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 D Utica Eisenhower
Cornack, Brennan Indiana Tech (NAIA) 2024 A Tecumseh
Hurley, Jack Lake Erie (D2) 2024 A/M St. Clair Shores United
Swank, Connor Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 LSM Traverse City United
Milatz, Simon Adrian (D3) 2024 G Macomb Dakota
Pylak, Jake Northwood (D2) 2024 A/M South Lyon
Babinchak, William Northwood (D2) 2024 D/LSM Brother Rice
VanEss, Jack Hope (D3) 2024 A Caledonia
Rzepka, Cole Trine (D3) 2024 D/LSM Battle Creek Harper Creek
Hughes, Billy Hope (D3) 2024 FOGO Portage Northern
Burlingame, Christopher Wheeling Jesuit (D2) 2024 G Northville
Sutherland, Quinlen Le Moyne (D2) 2024 D/LSM Grand Rapids Forest Hills Central
Ciccone, Nick Heidelberg (D3) 2024 D Farmington United
Ramos, Luke Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 A Battle Creek Harper Creek
Kent, Kaden Trine (D3) 2024 A Battle Creek Harper Creek
Wiegand, Ethan St. John's (D1) 2024 FOGO West Bloomfield
Rider, Michael Cumberlands (NAIA) 2024 A/M Hudsonville
Beach, Carson Aurora (D3) 2024 D/LSM Caledonia
Zak, Charlie Indianapolis (D2) 2024 G Rochester
Barber, Cameron Madonna (NAIA) 2024 A/M Temperance Bedford
Rogers, Andrew Northwood (D2) 2024 A/M Lowell
Vitkauskas, Ben Siena Heights (NAIA) 2024 M Rockford
Hayden, Grant Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) 2024 LSM Fenton
Nye, Lukas Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 D/LSM Fenton
Wilson, Dominick Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 D Ann Arbor Skyline
Schafer, Sam Amherst (D3) 2024 M Spring Lake
Hall, Simon Ohio Wesleyan (D3) 2024 FOGO Forest Hills Northern
Harris, Chayton Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 DM Davison
McDiarmid, Brad Northwood (D2) 2024 D Grand Ledge
Hayami, Kaili Roanoke (D3) 2024 M Northville
Meyers, Aidan Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 A South Lyon
Young, Daniel Indiana Tech (NAIA) 2024 M St. Clair Shores United
TeBrake, Colin Calvin (D3) 2024 A Grand Rapids Northview
Gniatczyk, Alec St. Joesph's (D1) 2024 M Brother Rice
Libler, Joey Lander (D2) 2024 A/M Brighton
Strader, Aidan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2024 M Grand Blanc
Schmoll, Gabe Northwood (D2) 2024 A/M Canton
Detty, Nate Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 A/M Pontiac Notre Dame Prep
Kowalkowski, Jake Northwood (D2) 2024 D Macomb Dakota
Juszak, Braylon Westminster College (D2) 2024 A Novi
Ritts, Luke Siena Heights (NAIA) 2024 M New Baltimore Anchor Bay
Matice, Noah Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 D Huron Valley
Lahm, Andrew Heidelberg (D3) 2024 D/LSM L'Anse Creuse
Miedema, David Hope (D3) 2024 G Grand Rapids Catholic Central
Kline, Ethan Muskingum (D3) 2024 A/M Battle Creek Harper Creek
Parker, Andrew Detroit Mercy (D1) 2024 A/M Lake Orion
Miller, Isaac Bellarmine (D1) 2024 D/LSM Brandon-Holly
Mulvey, Ryder Northwood (D2) 2024 A Grand Rapids Catholic Central
Slevin, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2024 FOGO South Lyon
Giannini, Angelo Lawrence Tech (NAIA) 2024 A/M Farmington (girls)
Lockwood, Drew Northwood (D2) 2024 A/M Hartland
Weller, Ethan Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 D Canton
Laidlaw, Connor Albion (D3) 2024 FOGO/M Detroit U of D Jesuit
Szuba, Jonathon Northwood (D2) 2024 FOGO/M Ann Arbor Gabriel Richard
Rimkus, Jozette Charleston (D2) 2024 G Portage Central
Johnson, Aiden Indiana Tech (NAIA) 2024 A/M Warren De La Salle
Biglin, Peter Canisius (D1) 2024 A/M Brother Rice
Dicicco, Dino Anderson (IN) (D3) 2024 D Macomb Dakota
Benedict, Noah Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 FOGO Forest Hills Eastern
Davey, Ayden Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 D/LSM L'Anse Creuse North
Reinwand, Evan Madonna (NAIA) 2024 D/LSM Brighton
Kendrick, Kamari Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 FOGO/M Oxford
Miller, Jadin Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 M Pinckney
Smith, Luke Aurora (D3) 2024 A Warren De La Salle
Vangorp, Luke Northwood (D2) 2024 D/LSM Grand Rapids Forest Hills Central
Hudnut, Nolan Bellarmine (D1) 2024 G Howell