Players - Men - committed

Player College HS Grad Yearsort ascending Position High School
Polonkey, Hansen Lehigh (D1) 2025 A Brother Rice
Kotsilidis, Max Massachusetts (D1) 2025 D Hartland
Beukema, Easton Northwood (D2) 2025 G Zeeland United
Gibson, Collin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2025 D Livonia
Hergott, Brody St. John's (D1) 2025 A/M Mattawan
Norton, Joe Rutgers (D1) 2025 A/M Detroit Country Day
Voultos, Nick Michigan (D1) 2025 D Detroit Country Day
Feldmaier, Brett Michigan (D1) 2025 M Birmingham United
Ley, Theo Virginia Military Institute (D1) 2025 A/M Brother Rice
Curby, Kellen Ohio St. (D1) 2025 G Detroit Country Day
Williams, Cisco Bellarmine (D1) 2025 A Detroit Catholic Central
Salama, Jack Otterbein (D3) 2024 A/M Walled Lake Northern (co-op)
Strader, Aidan Adrian (D3) 2024 M Grand Blanc
Holmes, CR 2024 A Spring Lake
Reinwand, Evan Madonna (NAIA) 2024 D/LSM Brighton
Parker, Landon Monmouth (D1) 2024 FOGO Grand Ledge
Matice, Noah Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 D Huron Valley
Szuba, Jonathon Northwood (D2) 2024 FOGO/M Ann Arbor Gabriel Richard
Juszak, Braylon Westminster College (D2) 2024 A Novi
Laidlaw, Connor Albion (D3) 2024 FOGO/M Detroit U of D Jesuit
Smith, Luke Aurora (D3) 2024 A Warren De La Salle
Benedict, Noah Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 FOGO Forest Hills Eastern
Lahm, Andrew Heidelberg (D3) 2024 D/LSM L'Anse Creuse
Dicicco, Dino Adrian (D3) 2024 D Macomb Dakota
Vangorp, Luke Northwood (D2) 2024 D/LSM Grand Rapids Forest Hills Central
Mulvey, Ryder Northwood (D2) 2024 A Grand Rapids Catholic Central
Biglin, Peter Canisius (D1) 2024 A/M Brother Rice
Rybak, Austin Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 D Walled Lake Western
Rimkus, Jozette Charleston (D2) 2024 G Portage Central
Sharp, Garrett Northwood (D2) 2024 D/LSM Pinckney
Slenk, Teagan Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 M Zeeland United
Hemeryck, Nathan Otterbein (D3) 2024 D Macomb Dakota
Baaki, Griffin Indiana Tech (NAIA) 2024 D/LSM Howell
Johnson, Aiden Indiana Tech (NAIA) 2024 A/M Warren De La Salle
Bloch, Dieter Davenport (D2) 2024 A/M Battle Creek Lakeview
Braam, Carter Aquinas (NAIA) 2024 G Hudsonville
Starrett, JJ Albion (D3) 2024 A/M Warren De La Salle
Schlackman, Josh Rutgers (D1) 2024 A/M
Kendrick, Kamari Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 FOGO/M Oxford
Cotner, Eric Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 M Muskegon Mona Shores
Gladd, David Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 D/LSM Dearborn Divine Child
Vaughn, Karsten Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 D Utica Eisenhower
Lindsay, Drew St. John's (D1) 2024 D Brother Rice
Hoewe, Carson Queens (D1) 2024 D/LSM Grand Blanc
Veldhof, Mark Adrian (D3) 2024 A Holland West Ottawa
Davey, Ayden Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 D/LSM L'Anse Creuse North
Zuiderveen, Jack Hope (D3) 2024 A Hudsonville
Porter, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2024 G Macomb Dakota
Hart, Rico Detroit Mercy (D1) 2024 A Rochester Adams
Miller, Jadin Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 M Pinckney
Halabi, Shafeek Amherst (D3) 2024 D/LSM Detroit Country Day
Godbold, Weston Hope (D3) 2024 M Lowell
Chenault, Caleb Lewis (D2) 2024 M Grand Ledge
Hedrick, Caleb Indiana Tech (NAIA) 2024 D Swartz Creek-Flushing (boys co-op)
Papadelis, Cashton Jacksonville (D1) 2024 M Brother Rice
Karnehm, Josiah North Greenville (D2) 2024 G Byron Center
Weller, Ethan Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 D Canton
Bucci, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2024 LSM Pontiac Notre Dame Prep
Winegar, Mason Adrian (D3) 2024 M Zeeland United
Russell, CJ Aquinas (NAIA) 2024 D/LSM Macomb Dakota
Berens, Tyler Hope (D3) 2024 D Holland West Ottawa
Clark, Garrett Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 M Fenton
Graves, Ayden Davenport (D2) 2024 D/LSM Battle Creek Lakeview
Wozniak, PJ Hope (D3) 2024 D Oxford
DeLauter, Beau Siena Heights (NAIA) 2024 A Swartz Creek-Flushing (boys co-op)
Corless, Trevor Albany (D1) 2024 D Detroit Country Day
Champoux, Mathieu Lawrence Tech (NAIA) 2024 A/M Farmington United
Hicks, R.J. Lawrence Tech (NAIA) 2024 FOGO Farmington United
Zawaideh, Andrew 2024 D/LSM Brother Rice
Weir, Keegan Augustana (D3) 2024 D Byron Center
Perani, Robert Benedictine (IL) (D3) 2024 G Flint Powers
Ross, Jacob Northwood (D2) 2024 D/LSM Hartland
Skyla Cashen Adrian (D3) 2024 M Northville
Stokely, Kailen Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2024 D Lowell
Ueland, Luke Northwood (D2) 2024 D Forest Hills Eastern
Najor-Williams, Dylan Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 G Macomb Dakota
Oliver, Joey Vassar (D3) 2024 G Brother Rice
Fett, Dylan Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 A Muskegon Mona Shores
Skinner, Carter Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2024 G
Torrence, Ben Colorado College (D3) 2024 M Portage Northern
Bush, Wyatt North Central (D3) 2024 M L'Anse Creuse North
Walters, Antonio Lawrence Tech (NAIA) 2024 DM L'Anse Creuse
Hunsinger, Jacob Bellarmine (D1) 2024 A/M Walled Lake Western
Hoexum, Preston Christopher Newport (D3) 2024 A Forest Hills Eastern
Gorski, Anson Calvin (D3) 2024 A Orchard Lake St. Mary's
Eberhard, Jacob Northwood (D2) 2024 A Grand Ledge
Flynn, Keegan Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 G/D Grosse Ile
Armstrong, Eli Baldwin Wallace (D3) 2024 M Holland West Ottawa
Janette, Braeden Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) 2024 D Brandon-Holly
Schroeder, Carter Lawrence Tech (NAIA) 2024 D/LSM Waterford United
Snodgrass, Jack Hood (D3) 2024 D/LSM Flint Powers
Carithers, Noah Adrian (D3) 2024 D/LSM Holland West Ottawa
Marlatt, Brody Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 M Grosse Ile
Sucevic, Logan Northwood (D2) 2024 D Rochester Adams
Giard, Dylan Aquinas (NAIA) 2024 DM Macomb Dakota
Szalanski, Jack Detroit Mercy (D1) 2024 D/LSM Detroit Country Day
Pecar, Jack Muskingum (D3) 2024 A Rochester
Vandyke, Cooper Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 D Mattawan
Menge, Logan Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) 2024 A/M Brownstown Woodhaven
Kowalski, Noah Northwood (D2) 2024 M/LSM Bay City John Glenn
Ramos, Caiden Tampa (D2) 2024 M Brother Rice
Osmun, Talon Mount Union (D3) 2024 A/M Mattawan
Roehl, Dominic Indiana Tech (NAIA) 2024 D Troy Athens
Morse, Aiden Cumberlands (NAIA) 2024 LSM Macomb Dakota
Berta, Preston Albion (D3) 2024 A/M Grand Rapids Catholic Central
Kildea, Carter Albion (D3) 2024 D Haslett
Kozak, Jackson Hope (D3) 2024 A/M Caledonia
Ayotte, Dylan Northwood (D2) 2024 A/M Hartland
Bacon, JD Albion (D3) 2024 D/LSM Lowell
Elza, Eli Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2024 M Midland Dow
Hubbard, Max Madonna (NAIA) 2024 D/LSM St. Clair (East China United)
Leslie, Madden Detroit Mercy (D1) 2024 M Rockford
Daley, Caden Rochester Institute of Technology (RIT) (D3) 2024 A Detroit Country Day
Gannon, Luke Lawrence Tech (NAIA) 2024 A Lake Orion
York, Ellis Limestone (D2) 2024 A/M Clarkston
Bulloch, David Northwood (D2) 2024 A Hartland
Mustonen, Landon Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 G West Bloomfield
Apol, Bastian Calvin (D3) 2024 A Grand Rapids Christian
Flanders, Madden Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) 2024 D Muskegon Mona Shores
Herdell, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 D/LSM Sterling Heights United
Babinchak, William Northwood (D2) 2024 D/LSM Brother Rice
Fetter, Kaleb Madonna (NAIA) 2024 FOGO/DM L'Anse Creuse
Robinson, Chase Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 A/M Grand Haven
Kammer, Connor Aurora (D3) 2024 A Brighton
VanEss, Jack Hope (D3) 2024 A Caledonia
Boonstra, Graham Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 D Lowell
Williams, Cole Northwood (D2) 2024 A/M Orchard Lake St. Mary's
Winter, Kyle Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 A Lake Orion
Postema, Caleb Calvin (D3) 2024 A Grand Rapids South Christian
Antonio, TJ Albion (D3) 2024 A/M Royal Oak
Berwald, Zac Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2024 FOGO Grosse Ile
Hughes, Billy Hope (D3) 2024 FOGO Portage Northern
Milatz, Simon Adrian (D3) 2024 G Macomb Dakota
Wiegand, Ethan St. John's (D1) 2024 FOGO West Bloomfield
Cornack, Brennan Indiana Tech (NAIA) 2024 A Tecumseh
Kent, Kaden Trine (D3) 2024 A Battle Creek Harper Creek
Pylak, Jake Northwood (D2) 2024 A/M South Lyon
Rzepka, Cole Trine (D3) 2024 D/LSM Battle Creek Harper Creek
Ramos, Luke Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 A Battle Creek Harper Creek
Barker, Charlie Heidelberg (D3) 2024 G Salem
Sutherland, Quinlen Le Moyne (D2) 2024 D/LSM Grand Rapids Forest Hills Central
Schafer, Sam Amherst (D3) 2024 M Spring Lake
Miller, Conner Emory and Henry (D2) 2024 D/LSM Troy
Halushka, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2024 A Rochester Stoney Creek
Beach, Carson Aurora (D3) 2024 D/LSM Caledonia
Hall, Simon Ohio Wesleyan (D3) 2024 FOGO Forest Hills Northern
Schuemann, Luke Albion (D3) 2024 A Battle Creek Lakeview
Burlingame, Christopher Wheeling Jesuit (D2) 2024 G Northville
Hayami, Kaili Roanoke (D3) 2024 M Northville
Rider, Michael Cumberlands (NAIA) 2024 A/M Hudsonville
McDiarmid, Brad Northwood (D2) 2024 D Grand Ledge
Nye, Lukas Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 D/LSM Fenton
Zak, Charlie Indianapolis (D2) 2024 G Rochester
Swank, Connor Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 LSM Traverse City United
Gniatczyk, Alec St. Joesph's (D1) 2024 M Brother Rice
Wilson, Dominick Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 D Ann Arbor Skyline
Harris, Chayton Central Michigan (M:MCLA W:D1) 2024 DM Davison
TeBrake, Colin Calvin (D3) 2024 A Grand Rapids Northview
Mathis, Jalen Siena Heights (NAIA) 2024 M Detroit Edison (inactive)
Meyers, Aidan Michigan-Dearborn (NAIA) 2024 A South Lyon
Parker, Andrew Detroit Mercy (D1) 2024 A/M Lake Orion
Ciccone, Nick Heidelberg (D3) 2024 D Farmington United
Moses, Isaac Indiana Tech (NAIA) 2024 G St. Clair Shores United
Rogers, Andrew Northwood (D2) 2024 A/M Lowell
Miller, Isaac Bellarmine (D1) 2024 D/LSM Brandon-Holly
Hurley, Jack Lake Erie (D2) 2024 A/M St. Clair Shores United
Bjork, Will Davenport (D2) 2024 A Rockford
Ritts, Luke Siena Heights (NAIA) 2024 M New Baltimore Anchor Bay
Lockwood, Drew Northwood (D2) 2024 A/M Hartland
Vitkauskas, Ben Siena Heights (NAIA) 2024 M Rockford
Giannini, Angelo Lawrence Tech (NAIA) 2024 A/M Farmington (girls)
Barber, Cameron Madonna (NAIA) 2024 A/M Temperance Bedford
Slevin, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2024 FOGO South Lyon
Miedema, David Hope (D3) 2024 G Grand Rapids Catholic Central
Kowalkowski, Jake Northwood (D2) 2024 D Macomb Dakota
Hayden, Grant Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) 2024 LSM Fenton
Detty, Nate Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) 2024 A/M Pontiac Notre Dame Prep
Kline, Ethan Muskingum (D3) 2024 A/M Battle Creek Harper Creek
Bennett, Jack Albion (D3) 2024 D/LSM Port Huron
Schmoll, Gabe Northwood (D2) 2024 A/M Canton
Overweg, Brecken Hope (D3) 2024 FOGO/M Zeeland United
Libler, Joey Lander (D2) 2024 A/M Brighton
Hudnut, Nolan Bellarmine (D1) 2024 G Howell
Young, Daniel Indiana Tech (NAIA) 2024 M St. Clair Shores United