Zaccagni, Lauren |
2023 |
A/M |
Hope (D3) |
West, Walker |
2016 |
A |
Aquinas (NAIA) |
West, Nash |
2017 |
A |
Aquinas (NAIA) |
Warda, Alec |
2017 |
M |
Siena Heights (NAIA) |
Walus, Shannon |
2017 |
|
Northern Michigan (M:GLLL W:D2) |
Wallace, Lexi |
2020 |
A |
Cleary (NAIA) |
Velarde, Ryan |
2023 |
M |
Hope (D3) |
Vata, Emiliano |
2017 |
|
Cleary (NAIA) |
VanBuren, Bella |
2018 |
|
Lawrence Tech (NAIA) |
Vachow, Maddy |
2020 |
A |
Cleary (NAIA) |
Toth, Ashleigh |
2023 |
D/M |
Albion (D3) |
Taylor, Zac |
2018 |
FOGO/M |
Illinois Wesleyan (D3) |
Taylor, Carson |
2021 |
FOGO/DM |
Rochester Institute of Technology (RIT) (D3) |
Tarro, Anthony |
2021 |
D |
Adrian (D3) |
Stilson, Kennedy |
2021 |
G |
Aquinas (NAIA) |
Stilson, Cameron |
2018 |
G |
Northern Michigan (M:GLLL W:D2) |
Staruch, Tyler |
2009 |
A |
Detroit Mercy (D1) |
Small, Maverick |
2020 |
G |
Western Michigan (M:MCLA W:WCLA) |
Shotwell, Brice |
2017 |
LSM |
Salisbury (D3) |
Sanderson, Kyle |
2017 |
|
Adrian (D3) |
Roberts, Hunter |
2016 |
D |
Adams St. (D2) |
Reinwand, Evan |
2024 |
D/LSM |
Madonna (NAIA) |
Quillen, Matthew |
2021 |
A/M |
Siena Heights (NAIA) |
Progar, Ivan |
2019 |
A/M |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Progar, Ivan |
2019 |
A/M |
Detroit Mercy (D1) |
Preston, Ross |
2022 |
A |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Newton, Camden |
2017 |
G |
Cleary (NAIA) |
Nantz, Brianna |
2018 |
A |
Lourdes (NAIA) |
Mondro, Sophie |
2021 |
A |
Findlay (D2) |
Milsak, Meredith |
2004 |
A |
Robert Morris (D1) |
Miciek, Shayne |
2018 |
M |
Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Makowski, Ryan |
2016 |
M |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Mainhardt, Gabby |
2022 |
A/M |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Mainhardt, Cece |
2024 |
M |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Mailloux, Ryan |
2011 |
G |
Siena Heights (NAIA) |
Luketic, Josh |
2017 |
G |
Albion (D3) |
Lowe, Dominick |
2021 |
D |
Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Libler, Joey |
2024 |
A/M |
Lander (D2) |
Lange, India |
2020 |
D/M |
Concordia-St. Paul (D2) |
Kopchia, Cat |
2020 |
M |
Detroit Mercy (D1) |
Konas, Jenna |
2021 |
A |
Indiana Tech (NAIA) |
Konas, Connor |
2015 |
G |
Indianapolis (D2) |
Kelley, Liz |
2021 |
G |
Hope (D3) |
Kelley, Hannah |
2018 |
A |
Seton Hill (D2) |
Kelbert, Mackenzie |
2018 |
A |
Davenport (D2) |
Kammer, Connor |
2024 |
A |
Aurora (D3) |
Johnson, Will |
2021 |
M |
Siena Heights (NAIA) |
Johnson, Jack |
2018 |
A |
Siena Heights (NAIA) |
Hart, Tyler |
2018 |
G |
Detroit Mercy (D1) |
Gill, Georgia |
2024 |
A |
UMass Lowell (D1) |
Falk, Paige |
2020 |
A |
Findlay (D2) |
Falk, Allison |
2018 |
M |
Detroit Mercy (D1) |
Dunatchik, Jeff |
2011 |
M |
Otterbein (D3) |
Doyle, Ryan |
2021 |
D |
Dubuque (D3) |
DesRosiers, Jake |
2016 |
A |
Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Daniels, Jessica |
2017 |
M |
Northern Michigan (M:GLLL W:D2) |
Copple, Luke |
2020 |
D |
Michigan St. (M:MCLA W:WCLA) |
Conquest, Lee |
2015 |
M |
Otterbein (D3) |
Comiskey, Colt |
2019 |
D |
Anderson (IN) (D3) |
Carney, Andrew |
2022 |
D/LSM |
Indianapolis (D2) |
Burchfield, Abbey |
2022 |
M |
Merrimack (D1) |
Buckenberger, Gabrielle |
2024 |
G |
Kent St. (M:NCLL W:D1) |
Browne, Kirsten |
2021 |
D |
Alma (D3) |
Boose, Ella |
2022 |
M |
Grand Valley St. (M:MCLA W:D2) |
Boehmer, Ridge |
2023 |
G |
Baldwin Wallace (D3) |
Boehmer, Holton |
2020 |
A |
Wittenberg (D3) |
Bloch, Jordan |
2017 |
D/M |
Northern Michigan (M:GLLL W:D2) |
Billig, Drew |
2018 |
A |
Indianapolis (D2) |
Billig, Carson |
2022 |
A/M |
Michigan (D1) |
Baker, Blake |
2017 |
M |
Aquinas (NAIA) |
Aurandt, John |
2022 |
A |
Harvard (D1) |
Archer, Brian |
2013 |
FOGO |
Michigan (D1) |
Archer, Amanda |
2016 |
G |
Concordia-Ann Arbor (NAIA) |
Aigner, Jack |
2017 |
M |
Bryant (D1) |