College Players from the Mitten State

Player College HS Grad Yearsort ascending Position High School
Faber, Sam Ohio St. (D1) 2019 FOGO Haslett-Williamston
Vega, Ricky Aquinas (NAIA) 2019 G Comstock Park
Talton, Michael Albion (D3) 2019 M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Schimon, Kaleb Adrian (D3) 2019 A/M Romeo
Smukala, Aliyah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2019 G Walled Lake United
Wickman, Andrea Alma (D3) 2019 Grand Rapids Northview
Loudermilk, Mason Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 FOGO/M Dexter
Barthel, Connor Hope (D3) 2019 D U. Liggett
McNamara,Connor Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Holt
Verlinde, Noah Marquette (D1) 2019 D Spring Lake
Henige, John Illinois Wesleyan (D3) 2019 D/LSM U. Detroit Jesuit
Kyleigh McCarthy Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2019 G Rochester
Kennedy, Thomas Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 A Troy Athens
Yearego, Logan Davenport (D2) 2019 A Rochester Stoney Creek
Scola, Marisa Davenport (D2) 2019 A Utica Eisenhower
Loria, Joe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G Fenton-Linden
Burd, Ethan Davenport (D2) 2019 D/LSM Caledonia
Higgins, Brendan Wagner (D1) 2019 D/M Brother Rice
Eichbauer, Trent Davenport (D2) 2019 M Rockford
Stibal, Michael Lourdes (NAIA) 2019 A Huron Valley
Paul, Jake Indiana Tech (NAIA) 2019 FOGO/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Bodley, Simeon Indiana Tech (NAIA) 2019 M L'Anse Creuse North
Blake, Sam Albion (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Donahue, Emma Detroit Mercy (D1) 2019 Hartland
Arbour, Ryan Illinois Tech (D3) 2019 M Hartland
Macco, Parker Alma (D3) 2019 G Grand Blanc
Holleman, Trevor Tampa (D2) 2019 D/LSM Grand Haven
Schumar, Mary Marquette (D1) 2019 A East Grand Rapids
Richardson, Maya Kalamazoo (D3) 2019 A/M Saginaw Heritage
Roeske, Connor Siena Heights (NAIA) 2019 D Macomb Dakota
Sisitki, Ryan York College of PA (D3) 2019 M Midland
Patterson, Mason Indiana Tech (NAIA) 2019 D/LSM Saint Clair
Budd, Evan Mount Union (D3) 2019 D/LSM Novi
Vergara, Camilo Cleary (NAIA) 2019 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Holmes, Isabelle Louisville (M:NCLL W:D1) 2019 A Rockford
Hovarter, Luke Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 M Howell
Rinehart, Mckenna Niagara (D1) 2019 M Rockford
Vliek, Madison Madonna (NAIA) 2019 M Portage Northern
Platt, Mike Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 DM/LSM Belleville
Bridgewater, Zach Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Huron Valley
Calo, Joe Western Michigan (MCLA D1) 2019 D South Lyon
Plotzke, Joey Clarke (NAIA) 2019 D Anchor Bay
Waligora, Katelyn Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Canton
Glynn, Anna Davenport (D2) 2019 D/M Rockford
Walny, Madison Rochester (MI) (NAIA) 2019 Macomb Dakota
Jawanda, Justin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2019 A/M Utica Stevenson
Ciarrocca, Cade Monmouth (D1) 2019 D
Boling, Taylor Siena Heights (NAIA) 2019 Holt
Christides, Max UMass Lowell (D1) 2019 G Cranbrook
Braddock, Dylan York College of PA (D3) 2019 A/M Brother Rice
Welsh, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A Huron Valley
Solar, Reeves Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Huron Valley
Toomey, Connor Swarthmore (D3) 2019 D Cranbrook
DeYoung, Kate Detroit Mercy (D1) 2019 M Grand Rapids Christian
Holden, Luke Adrian (D3) 2019 D/LSM South Lyon
Vandenberg, Drew Roanoke (D3) 2019 A Clarkston
Calvin Cheney Walsh (D2) 2019 LSM
Hansen, Lauren Aquinas (NAIA) 2019 Jenison
Titus, Tanner Indiana Tech (NAIA) 2019 M Dewitt
Lazar, Nate Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Belleville
Kleynenberg, Gavin Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM East Kentwood
Nicole Pierce Kalamazoo (D3) 2019 D Saginaw Heritage
Bruinius, Owen Detroit Mercy (D1) 2019 D Forest Hills Northern
Rugiero, Adrianna Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G Bloomfield Hills Sacred Heart
Potter, Reece Towson (D1) 2019 M Hartland
Buell, Grant Aquinas (NAIA) 2019 D/LSM Traverse City St. Francis
Wilson, Seth Madonna (NAIA) 2019 D Bloomfield Hills
Varner, Jeff Madonna (NAIA) 2019 G Northville
Lamb, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A Battle Creek Lakeview
Reyes, Jarred Cleary (NAIA) 2019 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Nelson, Jacob Trine (D3) 2019 G Temperance Bedford
Anheuser, Nichole Aquinas (NAIA) 2019 Lowell
Werth, Griffin Adrian (D3) 2019 D Lake Orion
Tousignant, Jacob Heidelberg (D3) 2019 G Warren De La Salle
Ciuk, Joey York College of PA (D3) 2019 G Okemos
Castles, Jacob Albion (D3) 2019 A Flint Powers
Peterson, Samuel Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Chelsea
Gettel, Aria Madonna (NAIA) 2019 M West Bloomfield
Boeve, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2019 A/M Rochester Adams
Conrad, Nick Madonna (NAIA) 2019 A Ann Arbor Gabriel Richard
Ronan, Will Bryant (D1) 2019 M Rochester Adams
Pastorino, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2019 Warren De La Salle
Love, Kyle UMass Lowell (D1) 2019 D/LSM Detroit Catholic Central
Comiskey, Colt Anderson (D3) 2019 D Brighton
McGowan, Trevor Indiana Tech (NAIA) 2019 A/M Davison
Kreibich, Liam Clarke (NAIA) 2019 D/LSM Troy Athens
Rand, Jamie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 Temperance Bedford
Goodall, Alex Hope (D3) 2019 A Royal Oak Shrine Catholic
Rios, Ricardo Madonna (NAIA) 2019 D/LSM Utica Eisenhower
Parker, Jack Cornell (D1) 2019 D Forest Hills Eastern
Petersen, Micah Cleary (NAIA) 2019 LSM Holt
Molloy, Mike Albion (D3) 2019 FOGO Farmington
Symons, Edison Albion (D3) 2019 M Saginaw Heritage
Kelley, Nolan Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 A Haslett-Williamston
Whitsell, Luke Aquinas (NAIA) 2019 LSM Forest Hills Eastern
Coretti, Claire Merrimack (D2) 2019 A East Grand Rapids
Rogers, Katherine Aquinas (NAIA) 2019 G Grand Rapids Catholic Central
Molotky, Dominik Ithaca (D3) 2019 A Spring Lake
Conrad, Matt Aquinas (NAIA) 2019 A Kenowa Hills
Schneider, Kendall Niagara (D1) 2019 D/M Caledonia
Uphoff, Quinn Albion (D3) 2019 G South Lyon
Stuart, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 M Waterford United
Wood, Ashlie Cleary (NAIA) 2019 Flint Carman-Ainsworth-Davison
Bird, Ethan Indiana Tech (NAIA) 2019 A Holt
Rygiel, Lauryn Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2019 A/M South Lyon
Crawford, Cameron Alabama-Huntsville (D2) 2019 D Saline
Moses, Jacob Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 A/M Anchor Bay
Fix, Trevor Mercyhurst (D2) 2019 D Brother Rice
Seitz, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 D Chelsea
Cosgrove, Michael Michigan (D1) 2019 M Brother Rice
Rockel, Jimmie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 FOGO/M Zeeland United
Brown, Colby Illinois Wesleyan (D3) 2019 A/M Spring Lake
Kamish, Joey Loyola (D1) 2019 A Detroit Catholic Central
Birney, Ryan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Detroit Catholic Central
Harrison, Alana Cleary (NAIA) 2019 Walled Lake Central
Casalou, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 Detroit Catholic Central
Bartram, Ashley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 G North-Harrison
Tynan, Joshua Siena Heights (NAIA) 2019 D Riverview Gabriel Richard
Richard, Sean Marquette (D1) 2019 G U. Detroit Jesuit
Schaub, Andrew Aquinas (NAIA) 2019 M Traverse City United
Zimmer, William Denison (D3) 2019 M U. Detroit Jesuit
Zammit, Kyle Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Warren De La Salle
Flynn, Emily Alma (D3) 2019 Farmington
McKouen, Keelan Davenport (D2) 2019 A/M Clarkston
Bigelow, Quest Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 DM Troy
Progar, Ivan Detroit Mercy (D1) 2019 A/M Brighton
Petro, Jake Detroit Mercy (D1) 2019 M Detroit Catholic Central
Baxter, Jarred Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Grand Rapids Catholic Central
Jesko, Jack Kalamazoo (D3) 2019 M Saginaw Heritage
Mitchell, Sean Indianapolis (D2) 2019 D East Grand Rapids
Cramer, Miles Miami of Ohio (M:MCLA W:WCLA D1) 2019 A Flint Powers
McGeorge, Cassidy Adrian (D3) 2019 M Grand Ledge
Jamieson, Nolan Hope (D3) 2019 A/M Okemos
Khoury, Jake Madonna (NAIA) 2019 LSM Northville
Sampson, Shannon Aquinas (NAIA) 2019 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Frederickson, Ava Alma (D3) 2019 D Lowell
Gilbert, Annie Detroit Mercy (D1) 2019 A Grand Rapids Catholic Central
Boladian, Elexi Montevallo (D2) 2019 A/M Rochester Adams
Beals, Connor Harford (NJCAA) 2019 FOGO/M Detroit Catholic Central
LaFleur, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 G Saline
Koczenasz, Brett Adrian (D3) 2019 Forest Hills Central
Jascoe, Gavin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 FOGO/DM Walled Lake Central
Shea, Johnny Hope (D3) 2019 G Detroit Catholic Central
Matuszak, Nick UMass Boston (D3) 2019 D Detroit Catholic Central
Csizmadia, Eric Siena Heights (NAIA) 2019 M Clarkston
Hilton, Josh Madonna (NAIA) 2019 A/M Saint Clair
Hudnut, Logan Siena Heights (NAIA) 2019 M Howell
Murphy-Morrow, Izzy Findlay (D2) 2019 M Salem
Burton, Chad Albion (D3) 2019 D/LSM Walled Lake Northern
Crosby, Jack Rutgers (D1) 2019 D/LSM Brother Rice
Sorenson, Noah Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 M Holland Christian
O'Connor, Matt Mercer (D1) 2019 M Battle Creek Harper Creek
Bowen, Danny Denison (D3) 2019 M U. Liggett
Oda, Elizabeth Carthage (D3) 2019 M Clarkston
Simmons, KeShawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 D Warren De La Salle
Glod, Justin Boston (D1) 2019 A Brother Rice
Majick, Luke Furman (D1) 2019 M Forest Hills Central
Puzevic, Sam Albion (D3) 2019 A Mattawan
Shuple, Chase Davenport (D2) 2019 A Rockford
Harvath, Nick UMass Lowell (D1) 2019 M South Lyon
Laursen, Cole Siena Heights (NAIA) 2019 A/M Hartland
Plemmons, Devin Siena Heights (NAIA) 2019 A Hartland
Bordo, Nicole Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 A Warren Regina
Tholl, Tripp Depauw (D3) 2019 D East Grand Rapids
Kormash, Graham Calvin (D3) 2019 D/LSM Grand Rapids Christian
Coyle, Jack Illinois Tech (D3) 2019 G Grosse Pointe South
Loken, Kyle Detroit Mercy (D1) 2019 M Lake Orion
Herron, Kolin Indiana Tech (NAIA) 2019 M Byron Center
Barnard, Cassandra Rochester (MI) (NAIA) 2019 Grand Blanc
Donaldson, James Georgetown (D1) 2019 D Brother Rice
Dugas, Alyssa Lourdes (NAIA) 2019 D Swartz Creek
Keith, Emma Alma (D3) 2019 A Dewitt
Roof, Celest Cleary (NAIA) 2019 D Saline
VandeBurg, Micah Calvin (D3) 2019 D Grand Rapids Christian
Doorlag, Eva Calvin (D3) 2019 D Saline
Garner, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 D/LSM Dearborn Divine Child
Leyden, Caroline Findlay (D2) 2019 D/M Saline
Schmader, Gabe Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Caledonia
Lockwood, Trevor Lindenwood (D2) 2019 D/LSM Hartland
Moore, Kyra Indiana Tech (NAIA) 2019 D Mattawan
Matt, Andrew Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 D Warren De La Salle
Nolan, Kendra Rochester (MI) (NAIA) 2019 D Utica Eisenhower
Brophy, Lawson Amherst (D3) 2019 FOGO Cranbrook
Blackburn, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 M Walled Lake Central
Koviak, Jillian Walsh (D2) 2019 A/M Plymouth
Fraeyman, Eric Stony Brook (D1) 2019 M Romeo
Pousak, Robert Manhattan (D1) 2019 D Detroit Catholic Central
Brigmon, Jake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2019 A South Lyon
Terpstra, Colin Madonna (NAIA) 2019 M Orchard Lake St. Mary's
Schwartz, Michael Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2019 D Canton
Higgins, Devin Olivet (D3) 2019 D/LSM Battle Creek Pennfield
Krummenacher, Tanyr Amherst (D3) 2019 A Saline
McDole, Jake Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 D Walled Lake Central
Beaudrie, Sophia William Penn (NAIA) 2019 D Grand Haven
Foran, Steven Albion (D3) 2019 A Grand Ledge
Pastor, Addie Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2019 A/M Mattawan
Koop, TJ Lewis (D2) 2019 G Rockford
MacDonald, Morgan Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2019 M Troy
Donnelly, Aidan Aquinas (NAIA) 2019 FOGO/M Caledonia
Guarnaccia, Kaleb Cleary (NAIA) 2019 A Haslett-Williamston
Pullen, Johnna Alma (D3) 2019 A Caledonia
Zimmerman, Max Hope (D3) 2019 M Detroit Country Day
Geiger, Jessica Virginia Tech (M:MCLA D1 W:D1) 2019 A/M Cranbrook
Meteer, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 D Lake Orion
Curtis, Ethan Calvin (D3) 2019 M Forest Hills Northern
Allor, Collin Madonna (NAIA) 2019 Orchard Lake St. Mary's
Davis, Connor Lawrence Tech (NAIA) 2019 D/LSM Walled Lake Western
Kloostra, Erin Vermont (D1) 2019 M Forest Hills United
Vitori, Taylor Madonna (NAIA) 2019 A/D South Lyon
Dyla, Eddie Madonna (NAIA) 2019 A Bloomfield Hills
Vander Molen, Karrington Ohio St. (D1) 2019 M Rockford
Hubbard, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Huron Valley
Sysko, Danny Aquinas (NAIA) 2019 A Petoskey
Marosi, Laruen Virginia Commonwealth (D1) 2019 M Grand Rapids Catholic Central
Anheuser, Jenna Adrian (D3) 2019 D Canton
Patino, Dominic Alma (D3) 2019 M Grand Ledge
Wright, Stephen Lawrence Tech (NAIA) 2019 M Ann Arbor Skyline
McClellan, Cassidy Rochester (MI) (NAIA) 2019 Rochester Stoney Creek
Petouhoff, Justin Detroit Mercy (D1) 2019 LSM Detroit Catholic Central
Schiavi, Jimmy Lawrence Tech (NAIA) 2019 M/LSM Walled Lake Western
Jezak, Matthew Indiana Tech (NAIA) 2019 M Holt
Rodriguez, Ian Air Force (D1) 2019 M Rockford
Busen, Natalie Mount Olive (D2) 2019 Huron Valley
Ybarra, Christian Siena Heights (NAIA) 2019 A Sterling Heights Henry Ford II
Smith, Aiden Elmhurst (D3) 2019 D Walled Lake Western
Hennessey, Ethan Air Force (D1) 2019 M
Callaghan, Trevor Madonna (NAIA) 2019 A/M Bloomfield Hills
Logan, Connor Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 M Detroit Catholic Central
Conroy, Krew Lander (D2) 2019 FOGO/M Vicksburg
Fisher, Chase Ohio Wesleyan (D3) 2019 G East Grand Rapids
Antenucci, Sam Lawrence Tech (NAIA) 2019 D Rochester Adams
Routt, Adrian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2019 D/LSM Saline
Moore, Ryan Siena Heights (NAIA) 2019 A Tecumseh
Bodley, Samuel Indiana Tech (NAIA) 2019 M L'Anse Creuse North
Heicher, Rachel Siena Heights (NAIA) 2019 A Walled Lake Northern
Pnacek, Megan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2019 D Midland
Leppanen, Ezra Alma (D3) 2019 A/M Lansing Waverly-Catholic-Christian
Daigneault, Jean-Christophe York College of PA (D3) 2019 D/LSM Haslett-Williamston
Day, Dylan Indianapolis (D2) 2019 A Tecumseh
Penny, Jake Michigan-Dearborn (NAIA) 2019 D Livonia
Bross, Tyler Siena Heights (NAIA) 2019 Tecumseh
Ghormley, Peter Benedictine (IL) (D3) 2019 M Ann Arbor Pioneer
Milano, Danny Davenport (D2) 2019 G Clarkston
Sutton, Hunter New England (D3) 2019 FOGO/M South Lyon
Fus, Matt Adams St. (D2) 2019 D Huron Valley
Born, Blake Olivet (D3) 2019 M Battle Creek Pennfield
Twinney‏, Bryan Hope (D3) 2018 A Plymouth
Hill, Emily Albion (D3) 2018 M Saline
Westrick, Kent Madonna (NAIA) 2018 D Saint Clair
Leslie, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Saline
McNulty, Kyler Siena Heights (NAIA) 2018 DM/LSM Belleville
Floro, Vincent Madonna (NAIA) 2018 A/M Dearborn Divine Child
Renfrew, Emily Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 Okemos
Joe Plencner Wabash (D3) 2018 M Ann Arbor Gabriel Richard
Cirino, Michelle Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Plymouth
Strehl, Shae Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Rockford
Lesh, Blake Trine (D3) 2018 D Lapeer
Van Pelt, Tommy Vassar (D3) 2018 M U. Liggett
Pietras, Nick Lourdes (NAIA) 2018 M/LSM Warren Cousino
Chaffee, Grant Albion (D3) 2018 M Warren De La Salle
English, Patrick Marquette (D1) 2018 M Forest Hills Central
Campanella, Sam Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hartland
Vargas, Lesley Calvin (D3) 2018 D Holland West Ottawa
Thompson, Peter Georgetown (D1) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Swaffer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 G Cadillac
Powell, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM Fenton-Linden
Bettelon, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 FOGO/M Troy Athens
DeCaussin, Kyle Siena Heights (NAIA) 2018 FOGO/M Sterling Heights Henry Ford II
Nedbal, Wyatt Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Romeo
Beam, Haley Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Temperance Bedford
Jean, Vinnie Siena Heights (NAIA) 2018 G Dearborn Divine Child
Klinger, Alli Kalamazoo (D3) 2018 Rochester Adams
Celestino Guerrero Lawrence Tech (NAIA) 2018 DM Macomb Dakota
Diton, Kyle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Salem
McGorisk, Dylan Kalamazoo (D3) 2018 A Walled Lake Western
Addonizio, Logan Mount Union (D3) 2018 A/M Walled Lake Western
Fletcher, Dylan Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 FOGO/M Lapeer
Emerson, Alec Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Case, Landon Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
McCreery, Madison Hope (D3) 2018 A/D Rockford
Wells, Patrick Trine (D3) 2018 G Orchard Lake St. Mary's
Winkelseth, Shane Onondaga (NJCAA) 2018 G Saline
Veto, Cam Ohio Northern (D3) 2018 A Hartland
Zarotney, Evan Alma (D3) 2018 LSM Lansing Waverly-Catholic-Christian
May, Zachary Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Lowell
Gilbert, Megan Calvin (D3) 2018 M Holt
French, Chris Adrian (D3) 2018 A Lake Orion
Schiller, Davis Air Force (D1) 2018 A/M Cranbrook
Allen, Shane Lawrence Tech (NAIA) 2018 D/LSM L'Anse Creuse
Canapini, Anthony Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Royal Oak
McGibbon, Cole Aquinas (NAIA) 2018 LSM L'Anse Creuse North
Keating, Kelleigh Stanford (D1) 2018 M Bloomfield Hills Sacred Heart
Radzville, Jack Hope (D3) 2018 A Howell
Fields, Maddie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Waterford United
Pickelhaupt, Samuel Lawrence Tech (NAIA) 2018 D Saint Clair
Sparling, Chase Calvin (D3) 2018 FOGO/M Novi
Birchmeier‏, Alisha Madonna (NAIA) 2018 A Dexter
Vislay, Josh Siena Heights (NAIA) 2018 G Temperance Bedford
Suhrheinrich, Maddie Hope (D3) 2018 Okemos
Zarek, Cullen John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Mills, Andrew Illinois Wesleyan (D3) 2018 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Hudson, Damian Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M Okemos
Brown, Colton Indiana Tech (NAIA) 2018 M Davison
Weber, Tyler Olivet (D3) 2018 D Lapeer
Bruneau, Davis Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 A Saline
Gearig, Tim Alma (D3) 2018 A Vicksburg
Phipps, Zach Lees-McRae (D2) 2018 M Lowell
Mucci, Paul Illinois Wesleyan (D3) 2018 A Bloomfield Hills
Neumen, Brooklyn North Carolina (D1) 2018 M Rockford
Case, Cameron Detroit Mercy (D1) 2018 M Traverse City United
Davis, Cora Hope (D3) 2018 M Rochester Adams
King, Cassie Cleary (NAIA) 2018 Brandon-Holly
Gallaher, Jake Siena Heights (NAIA) 2018 M Hartland
Iles, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 A Royal Oak
Lee, Sabrina Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D Canton
Williams, Dre Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 A/M East Lansing
Brickey, Kade Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 G Holt
Dansbury, Sully John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Haadsma, Jerry Albion (D3) 2018 M Battle Creek Lakeview
Kelley, Hannah Seton Hill (D2) 2018 A Brighton
Nedbal, Chad Indiana Tech (NAIA) 2018 G Romeo
Simonich, Andrew Indianapolis (D2) 2018 A Huron Valley
Sienkiewicz, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Romeo
Brinkley, Caleb Olivet (D3) 2018 Grand Ledge
Salamone, Anthony Madonna (NAIA) 2018 A Northville
Carless, Carlee Lawrence Tech (NAIA) 2018 Sterling Heights Henry Ford II
Stuhlreyer, Reed John Carroll (D3) 2018 M Brother Rice
Michael, Jack York College of PA (D3) 2018 G Brother Rice
Singer, Andrew Walsh (D2) 2018 DM/LSM Hartland
Greenway, Jacob Siena Heights (NAIA) 2018 D/LSM
Robison, Fernando Detroit Mercy (D1) 2018 FOGO/M Tecumseh
Alnaraie, Melanie Siena Heights (NAIA) 2018 A/M Clarkston
Brunner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 M Huron Valley
Hodge, Carson Olivet (D3) 2018 M Portage Central
Godin, Cameron Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 A Dearborn Divine Child
Sprague, Atticus Lourdes (NAIA) 2018 G East Lansing
Gotham, Kelly Hope (D3) 2018 M Tecumseh
Burke, Trevor Olivet (D3) 2018 D Lake Orion
Sprague, Madison Palm Beach Atlantic (D2) 2018 A Forest Hills United
Mueller, Collin Siena Heights (NAIA) 2018 M Tecumseh
Wild, Lexa Loyola Chicago (M:GLLL W: WCLA D2) 2018 A Midland
Nelson, Tyler Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Troy Athens
Kellner, Scarlett Lewis (D2) 2018 Holland West Ottawa
Marciniak, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Plymouth
Forga, Caleb Mount St. Mary's (D1) 2018 A/M Belleville
Schroeck, Harrison Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 M Ypsilanti Arbor Prep
Johnson, Jack Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Warezak, Spencer Dartmouth (D1) 2018 A U. Liggett
Basch, Kyle Indianapolis (D2) 2018 M Forest Hills Central
Skeens, Haley Madonna (NAIA) 2018 A Canton
Pitchford, Makenna Davenport (D2) 2018 G Caledonia
Baert, Thomas Otterbein (D3) 2018 M Walled Lake Western
Shaver, Charlie John Carroll (D3) 2018 D/LSM Plymouth
Noble, Reilly Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Humes, Scott Madonna (NAIA) 2018 M Saint Clair
Preston, Ross Olivet (D3) 2018 M Hartland
Schulte, John Baldwin Wallace (D3) 2018 M Grosse Pointe South
Baggett, Mitchell Rollins (D2) 2018 D Grand Blanc
Latham, Hayden St. Ambrose (NAIA) 2018 D Caledonia
Pokriefka, Jacob Lynchburg (D3) 2018 G Midland
Garlitz, Sydney Lake Erie (D2) 2018 A/M Holt
Gorman, James Ohio Wesleyan (D3) 2018 D Okemos
Payter, Steven Davenport (D2) 2018 M Hartland
Conley, Jace Albion (D3) 2018 A/M Orchard Lake St. Mary's
Rinna, Alessandro Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D Hartland
Ruit, Will Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Troy Athens
McMann, Marco Madonna (NAIA) 2018 A Grosse Pointe North
Taylor, Zac Illinois Wesleyan (D3) 2018 FOGO/M Brighton
Wiggins, Zach Denison (D3) 2018 A Mattawan
Scheffler, Cole Hope (D3) 2018 FOGO Rockford
Bade, Max Adrian (D3) 2018 G Port Huron
Yates, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 A Huron Valley
Ochsenkehl, Stephen Davenport (D2) 2018 A Mattawan
Mann, Jonathan Hope (D3) 2018 M U. Detroit Jesuit
Hoexum, Jacob John Carroll (D3) 2018 D/LSM Forest Hills Eastern
Bailey, Kelli Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Forest Hills United
Kelbert, Mackenzie Davenport (D2) 2018 A Brighton
Bruner, Kourtney Cleary (NAIA) 2018 A/M Huron Valley
Wikman, Kris Aquinas (NAIA) 2018 A Kenowa Hills
Payton, Max Detroit Mercy (D1) 2018 A Grosse Pointe North
Day, Jacob Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 LSM Vicksburg
Maher, Jack Albion (D3) 2018 G Bloomfield Hills
Salmon, Bryce Trine (D3) 2018 D Rochester Adams
Helias, Nick Bethany (D3) 2018 A Plymouth
Billig, Drew Indianapolis (D2) 2018 A Brighton
Polydoras, Nick Cleveland St. (D1) 2018 M Canton
Blackburn, Brayden Hope (D3) 2018 D/LSM Muskegon Reeths-Puffer
Stoklas, Ben Davenport (D2) 2018 G Rockford
Stallworth, Christian Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Brother Rice
Falk, Allison Detroit Mercy (D1) 2018 M Brighton
Loveland, Jack Kalamazoo (D3) 2018 M Saline
Gutmann, John Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 D Macomb Dakota
Clay, Bryce Michigan (D1) 2018 A Forest Hills Central
Boerigter, Clayton Aquinas (NAIA) 2018 G Zeeland United
Greenwood. Nate Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Saginaw Heritage
Ysseldyke, Brendan Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 D Hudsonville
Beazley, Emily Detroit Mercy (D1) 2018 A Hartland
Martin, Thomas Dubuque (D3) 2018 D/LSM Sault Area
Russell, Reagan Kent St. (M:NCLL D2 W:D1) 2018 Haslett-Williamston
Davis, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M East Grand Rapids
Miller, Jennifer Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2018 D South Lyon
Yabs, Natalie Albion (D3) 2018 M Dewitt
Kadwell, Maddie Madonna (NAIA) 2018 Huron Valley
Tatar, Joey Albion (D3) 2018 D/LSM Battle Creek Harper Creek
Lockwood, Brady Saginaw Valley State (NCLL) 2018 D Hartland
Septer, Jaydon Heidelberg (D3) 2018 FOGO/M Clarkston
George, Cauy Genesee (NJCAA) 2018 M Midland
Nantz, Brianna Lourdes (NAIA) 2018 A Brighton
Fox, Travis Adrian (D3) 2018 M Lapeer
Brown, Liam Milwaukee School of Engineering (D3) 2018 A Lake Orion
Vander Molen, Mekenzie Ohio St. (D1) 2018 M Rockford
VanBuren, Bella Lawrence Tech (NAIA) 2018 Brighton
White, Max Wheeling Jesuit (D2) 2018 M Spring Lake
Snyder, Julianne Detroit Mercy (D1) 2018 A Livonia Ladywood
Marshall, Elise Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 M Grand Rapids Catholic Central
Stearns, Hunter Calvin (D3) 2018 D Hudsonville
Bera, Brian Denison (D3) 2018 A Rockford
Cunningham, Liam Hope (D3) 2018 M Detroit Catholic Central
Barr, Travis Otterbein (D3) 2018 A Dewitt
Strouse, Chase Indiana Tech (NAIA) 2018 G Davison
Fales, Jake Kalamazoo (D3) 2018 D Kalamazoo United
Waits, Katy Lawrence Tech (NAIA) 2018 M Huron Valley
Yuhas, Nate Elmhurst (D3) 2018 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Heuschele, Paul Alma (D3) 2018 FOGO/M Orchard Lake St. Mary's
Fleury, Ryan Lawrence Tech (NAIA) 2018 A L'Anse Creuse
Leach, Gavin Lynn (D2) 2018 A Vicksburg
Rupnow, Jay Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 G Belleville
Talovich, Zack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 M Flint Powers
Scappaticci, Silvio Siena Heights (NAIA) 2018 A South Lyon
Petrucci, Grant Wagner (D1) 2018 D/LSM Detroit Country Day
Muscat, Maveric Lawrence Tech (NAIA) 2018 A Hartland
Reid, Jack Tufts (D3) 2018 A Ann Arbor Pioneer
Corwin, Hannah Ohio St. (D1) 2018 Vicksburg
Confere, Will Siena Heights (NAIA) 2018 A Belleville
Holmes, Josh Alma (D3) 2018 LSM Vicksburg
Hardy, Danyelle Notre Dame College (D2) 2018 Grand Ledge
Thomas, Drew Babson (D3) 2018 D East Grand Rapids
Hauff, Weston Lawrence Tech (NAIA) 2018 A/M L'Anse Creuse
Kamm, Steven Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 M Grosse Pointe North
Matthews, Brent Lawrence Tech (NAIA) 2018 G Walled Lake Northern
Maiorano, Mackenzie Kalamazoo (D3) 2018 A/M Walled Lake Northern
Heeren, Kyle Merrimack (D2) 2018 D/LSM Rockford
Dewald, Amaya Upper Iowa (D2) 2018 Grand Haven
Chwalibog, Noah Albion (D3) 2018 Orchard Lake St. Mary's
Scane, Isabelle Northwestern (M:GLLL W:D1) 2018 M Cranbrook
Beyer, Edward St. Bonaventure (D1) 2018 M Dewitt
Gould, Cameron John Carroll (D3) 2018 A Brother Rice
Wainio, Jordyn Adrian (D3) 2018 D Grand Blanc
Kostus, Cam Detroit Mercy (D1) 2018 A Rockford
Gayman, Cameron Madonna (NAIA) 2018 A Bloomfield Hills
Nesbitt, Grant Adrian (D3) 2018 A Port Huron
Albrecht, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D Grosse Pointe North
Milanowski, Nick Detroit Mercy (D1) 2018 G East Grand Rapids
Pattinson, Ethan Bellarmine (D1) 2018 M Detroit Catholic Central
Mahmud, Omar Michigan-Dearborn (NAIA) 2018 D/LSM Saline
Chapin, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2018 M Grand Ledge
Griffin, Evan Calvin (D3) 2018 G Hartland
Brown, Josie Tiffin (D2) 2018 Spring Lake
Hylok, Taylor Upper Iowa (D2) 2018 Grand Haven
Lorelli, Mario Wittenberg (D3) 2018 D Grosse Pointe North
Potter, Tyler Madonna (NAIA) 2018 G Ann Arbor Gabriel Richard
D'Angelo, Lia Niagara (D1) 2018 A Bloomfield Hills
Decker, Alex Kalamazoo (D3) 2018 D Utica Eisenhower
Marsh, Connor Marquette (D1) 2018 DM Brother Rice
Rogers, Jacob Colorado College (D3) 2018 FOGO East Grand Rapids
Olson, William Onondaga (NJCAA) 2018 LSM Saline
Taliaferro, Aiden Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2018 D/LSM Walled Lake Northern
Carr, Brianna Northland (D3) 2018 A Northville
Foltz, Lauren Hope (D3) 2018 D Okemos
Conlon, Andrew Hope (D3) 2018 D/LSM East Grand Rapids
Bragg, Joseph Lake Erie (D2) 2018 FOGO/DM Ann Arbor Gabriel Richard
Franklin, Christian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2018 D L'Anse Creuse North
D'Autremont, Isabel Cleary (NAIA) 2018 Clarkston
Flanigan, Blaine Indiana Tech (NAIA) 2018 D/LSM Warren De La Salle
Williams, Cole Florida Southern (D2) 2018 M Grand Ledge
Andreski, Grace Walsh (D2) 2018 A/M Flint Powers
Matul, Haley Alderson Broaddus (D2) 2018 G North-Harrison
Soukup, Amber Siena Heights (NAIA) 2018 A Oxford
Lambdin, Colt Hanover (D3) 2018 M Traverse City St. Francis
Truman, Avery Madonna (NAIA) 2018 M Orchard Lake St. Mary's
Baisley, Connor Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2018 G Rochester Stoney Creek
Dybowski, Sante Elmhurst (D3) 2018 A/M Brother Rice
Stilson, Cameron Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2018 G Brighton
Hunter, AJ Siena Heights (NAIA) 2018 G/D Anchor Bay
Bogard, Rose Kalamazoo (D3) 2018 Ann Arbor Skyline
Brandemihl, Patrick Hope (D3) 2018 A/M Detroit Catholic Central
Ford, Nathan Siena Heights (NAIA) 2018 M Macomb Dakota
Connors, Kelson Detroit Mercy (D1) 2018 D/LSM Flint Powers
Brickley, Caleb Olivet (D3) 2018 M Grand Ledge
Hodges, Jake Davenport (D2) 2017 D/LSM Clarkston
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Dennis, Carson Wellesley (D3) 2017 A Grosse Pointe South
Bosgraaf, Aleah Hope (D3) 2017 M Holland West Ottawa
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
Markowski, Jordan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Dewitt
Elliot, Elizabeth Siena Heights (NAIA) 2017 G Plymouth
Balch, Jack Miami of Ohio (M:MCLA W:WCLA D1) 2017 A Plymouth
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Parks, Skylar Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Fenton-Linden
Stover, Charlie Capital (D3) 2017 LSM Warren De La Salle
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Weaver, Garrett Siena Heights (NAIA) 2017 A Temperance Bedford
Stevens, Joely Margaux Christopher Newport (D3) 2017 M Forest Hills United
Skinner, Nate Moravian (D3) 2017 D/LSM Dexter
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Laier, Teagan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Hartland
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Pyrett, Megan Aquinas (NAIA) 2017 D/M Flint Powers
Costanzo, Anna Kalamazoo (D3) 2017 Vicksburg
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Barnewold, Abby Lawrence Tech (NAIA) 2017 Lake Orion
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Wagner, Kenzie Cleary (NAIA) 2017 Flint Carman-Ainsworth-Davison
Steele,Jake Olivet (D3) 2017 G Howell
Morgan, Brady Michigan-Flint (NCLL) 2017 A Waterford United
Elliott, Auden Brown (D1) 2017 M East Grand Rapids
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Young, Frank Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Sterling Heights Henry Ford II
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
Bauman, Sela Marian (WI) (D3) 2017 Lowell
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Covert, Ethan Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 D South Lyon
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Reichenbach, Jordan Kalamazoo (D3) 2017 M Rochester Adams
Lambert, Shriver Davenport (D2) 2017 A/M Byron Center
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Macco, Landen Marian (WI) (D3) 2017 A Grand Blanc
Kohl, Kyle Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 LSM Troy Athens
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Winn, Reilly Siena Heights (NAIA) 2017 LSM Hartland
Cantelon, Taylor Detroit Mercy (D1) 2017 M West Bloomfield
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Walus, Shannon Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Brighton
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Madar, Rachel Kalamazoo (D3) 2017 Dewitt
Lopez, Evan Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Slank, Ryan Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO/M Rochester
Plave, Lauren Madonna (NAIA) 2017 Canton
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Conroy, Sophie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A/M Spring Lake
Sutton, Nick Florida Gulf Coast (MCLA D2) 2017 M Utica Eisenhower
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Gorski, Mitchell Ohio Wesleyan (D3) 2017 LSM Troy Athens
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Wallace, Shane Wooster (Ohio) (D3) 2017 D/LSM Waterford United
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Shotwell, Brice Salisbury (D3) 2017 LSM Brighton
Austermiller, Max Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Warda, Alec Siena Heights (NAIA) 2017 M Brighton
Elder, Luke Hope (D3) 2017 A East Grand Rapids
Salice, Marisa Albion (D3) 2017 Walled Lake Northern
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Economou, Meghan Calvin (D3) 2017 G Hartland
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Kinder, Bianca Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A/M Haslett-Williamston
Davis, Gwen Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Huron
Miller, Aaliyah Davenport (D2) 2017 Mattawan
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Pontious, Courtney Transylvania (D3) 2017 M Caledonia
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
Yerian, Zach Adrian (D3) 2017 A Warren De La Salle
Heintzelman, Casey Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 Hudsonville
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
Chase, Sarah Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 Northville
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Leist, Brittney Madonna (NAIA) 2017 A/M Huron Valley
Krisan, Trevor Wooster (Ohio) (D3) 2017 G Walled Lake Central
Deboer, Sam Alma (D3) 2017 D Rockford
Caswell, Madeleine Madonna (NAIA) 2017 Plymouth
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Kuhns, Lexi Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Portage Northern
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
Rosenbrook, Paige Hope (D3) 2017 Haslett-Williamston
Steiner, Cierra Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Plymouth
Davis, Alex Kalamazoo (D3) 2017 North-Harrison
McMaster, Katie Otterbein (D3) 2017 Novi
Augier, Danielle Boston (D1) 2017 A Birmingham United
Brodbeck, Gwyneth Adrian (D3) 2017 Lake Orion
Szymusiak, Steven Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 LSM Canton
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Shenkenberg, Jacob Wisconsin-Madison (GLLL) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Cavellier, Max Wittenberg (D3) 2017 G Troy Athens
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Kane, Maggie Michigan (D1) 2017 Grand Rapids Catholic Central
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
Junker, Brian Calvin (D3) 2017 M Brother Rice
Stormzand, Constance Cincinnati (M:NCLL W:D1) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Izrailov, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 FOGO/M Walled Lake Northern
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Keller, Ben Michigan (D1) 2017 A East Grand Rapids
Adams, Alan John Carroll (D3) 2017 M Grand Rapids Catholic Central
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Tyburski, Ian Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Temperance Bedford
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Bloch, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 D/M Brighton
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
Racinski, Steve Tampa (D2) 2017 M The Hill Academy (Canada)
Kopicki, Sophia Siena Heights (NAIA) 2017 U. Liggett
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Mendoza, David Davenport (D2) 2017 M Holt
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Osburn, Wade Siena Heights (NAIA) 2017 D Tecumseh
Coyne, Abby Cleary (NAIA) 2017 Canton
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Trent, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 G South Lyon
Schiavi, Johnny Cleary (NAIA) 2017 D Walled Lake Western
Vongphasouk, Sisely Kennesaw St. (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Rockford
Smythe, Mariah Siena Heights (NAIA) 2017 G Novi
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Solin, Joe Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Walled Lake Western
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Stedtefeld, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Utica Stevenson
Reece, Nicole Alma (D3) 2017 A/M Livonia Ladywood
Johnson, Maddie Detroit Mercy (D1) 2017 G Salem
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
Kamish, Brennan Rutgers (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
Sypniewski, John Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO Hartland
Daniels, Jessica Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 M Brighton
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
Feneley, Clare Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Keeling, Sarah Western Michigan (MCLA D1) 2017 Hartland
Milholland, Caroline Hope (D3) 2017 Midland
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Williams, Maya Cleary (NAIA) 2017 Lowell
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Wunderlich, Ian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Salem
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Wysong, Conner Calvin (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Hinken, Jack UMass Lowell (D1) 2017 D Zeeland United
Schumaker, Quinn Benedictine (IL) (D3) 2017 LSM Caledonia
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
DeWitt, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 M South Lyon
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Tardich, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2017 A Northville
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
D'Angelo, Olivia Jacksonville (D1) 2017 A/M Bloomfield Hills
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Pinto, Allison M.I.T. (D3) 2017 A/M Wixom St. Catherine
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Miller, Stephanie Davenport (D2) 2017 M Salem
Peel, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2017 D Troy
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Lining, Jake UMass Lowell (D1) 2017 A Troy Athens
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Tardiff, Leah Kalamazoo (D3) 2017 M Plymouth
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
Frederickson, Laurel Gannon (D2) 2017 G Lowell
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Minzey, Natalie Kalamazoo (D3) 2017 M Flint Carman-Ainsworth-Davison
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Liebetreu, Gabe Clemson (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 G Grand Haven
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Kuhowski, Savannah Adrian (D3) 2017 South Lyon
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Palmer, Angela Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A/M Okemos
Sowell, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2016 A Portage Northern
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Campanella, Madeline Gannon (D2) 2016 Hartland
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Taylor, David Davenport (D2) 2016 G Clarkston
Whitaker, Robert Young Harris (D2) 2016 M U. Liggett
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Winkelseth, Matt Potomac St. (NJCAA) 2016 M Saline
Salemi, Gina La Salle (D1) 2016 A Novi
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Newmann, Zoe Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 A Rockford
Kowalski, Stosh Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Hanner, Jordan Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2016 A South Lyon
Godell, Meghan Detroit Mercy (D1) 2016 D Rochester
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Vanord, Alexa Carthage (D3) 2016 A South Lyon
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Argue, Hannah Siena Heights (NAIA) 2016 D Portage Northern
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Conwell, Logan Davenport (D2) 2016 M Clarkston
Kaminski, Alyssa Montevallo (D2) 2016 A/M Okemos
Reuel, Ryann Davenport (D2) 2016 D Rockford
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Turner, Abbe Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A/M Grand Ledge
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Tate, Noah Siena Heights (NAIA) 2016 D Swartz Creek
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Vander Molen, Alex Ohio St. (D1) 2016 M Rockford
Naples, Jack Saginaw Valley State (NCLL) 2016 D Sterling Heights Henry Ford II
Carr, Isabel Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Baker, James Davenport (D2) 2016 M Grandville
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Scane, James Robert Morris (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Jarzynski, Matt Augustana (D3) 2016 D Detroit Catholic Central
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Ranck, Adam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 A Walled Lake Northern
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
Larkin, Gabi Lawrence Tech (NAIA) 2016 M South Lyon
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
Gorski, Elliot Rhodes (D3) 2016 M Troy Athens
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Nordstrom, Matthieu Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 LSM Walled Lake Western
Nicholas, Maddie Adrian (D3) 2016 A South Lyon
Villarreal, Alyssa Utah St. (M:MCLA D2 W:WCLA D2) 2016 A Lake Orion
Sommerville, Jenna Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Clarkston
Gjokaj, Alex Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Wagnitz, Erin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 Waterford United
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Mitchell, Austin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 A/M Utica Eisenhower
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Masselink, Nik Davenport (D2) 2016 M Grandville
Dewys, Kristen Carthage (D3) 2016 Holland West Ottawa
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
Swift, Jacob Albion (D3) 2016 M Howell
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Albrecht, Madeliene Siena Heights (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Williamson, Chase Tampa (D2) 2016 M Holt
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
Usiak, Cam Ohio Wesleyan (D3) 2016 D/LSM Okemos
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Trout, Bogar Dallas (D3) 2016 D Tecumseh
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Jared, Audrey Siena Heights (NAIA) 2016 A/M Swartz Creek
Savich, Maddie Rochester (D3) 2016 G Huron Valley
Shuple, Cole Davenport (D2) 2016 LSM Rockford
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Kreitzer, Danny Siena Heights (NAIA) 2016 M South Lyon
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
Scherer, Kendrik Clarke (NAIA) 2016 G Novi
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Smith, Kyle Davenport (D2) 2016 A Grandville
Tognetti, Mallory Illinois Tech (D3) 2016 Hartland
Dobreff, Nick Monmouth College (D3) 2016 D Warren De La Salle
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
Torrez-Miner, Reina Mount Holyoke (D3) 2016 A/M East Lansing
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Gearig, Justin Trine (D3) 2016 A Vicksburg
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Lobo, Sofia M.I.T. (D3) 2016 M Midland
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Rauh, Elizabeth Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Grosse Pointe South
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
Jacobs, Jill Tiffin (D2) 2016 Livonia Ladywood
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Archer, Amanda Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 G Brighton
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Mesman, Allyson Calvin (D3) 2016 A Hudsonville
Robinson, Marcus Toledo (NCLL) 2016 M Ypsilanti Lincoln
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
Shanklin, Emily Stevens (D3) 2016 M Bloomfield Hills Marian
Carino, Kendall Aquinas (NAIA) 2016 A Flint Powers
Shamblin, Logan Detroit Mercy (D1) 2016 G Utica Eisenhower
Grombala, Colleen John Carroll (D3) 2016 A Bloomfield Hills Marian
Barnett, Hana Cleary (NAIA) 2016 M Hartland
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Stickle, Liam Thiel (D3) 2016 Clarkston
Ineich, Kayla Cleary (NAIA) 2016 D Hartland
Brian, Caitlin Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Giampetroni, Grace Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Cranbrook
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
Sedlock, Nick Madonna (NAIA) 2016 A/M Utica Eisenhower
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
Turner, Liam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Saline
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Smith, Devin Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D L'Anse Creuse
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Wolfe, Jack Wittenberg (D3) 2016 D U. Detroit Jesuit
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
Kanner, Cameron Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Walled Lake Central
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
O'Hara, Jack Miami of Ohio (M:MCLA W:WCLA D1) 2016 D Brother Rice
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Hamm, Connor Tampa (D2) 2016 LSM U. Detroit Jesuit
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Wujek, Harrison Wittenberg (D3) 2016 M U. Liggett
Simion, David Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A Saline
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Minanov, Alexander Penn (D1) 2016 M U. Liggett
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Wyatt, Dietrich Davenport (D2) 2016 D Saginaw Heritage
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Lyons, Nolan Siena Heights (NAIA) 2016 A Saint Clair
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Spehar, Kelly Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 D Rockford
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
Newby, Colin Montana (MCLA D1) 2015 FOGO Sterling Heights Henry Ford II
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Foster, Max Calvin (D3) 2015 A/M Brother Rice
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Macomb Dakota
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Kirchoff, Katie Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 Canton
Papp, Laura Wooster (Ohio) (D3) 2015 A Forest Hills United
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Schember, Tanner Western Michigan (MCLA D1) 2015 DM Bay City Western
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
Forester, Caroline Tampa (D2) 2015 M Bloomfield Hills Marian
Howey, David Toledo (NCLL) 2015 A/M Monroe St. Mary Catholic Central
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
O’Connell, Elle Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M East Grand Rapids
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
Penland, Adam Western Michigan (MCLA D1) 2015 A Grand Haven
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Toro, Chris Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Clarkston
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Golladay, Katherine Maryland (D1) 2015 M East Grand Rapids
Adams, Brendan Albion (D3) 2015 A/M Rochester Stoney Creek
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Orman, Justin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 A Walled Lake Central
Martin, Brock Navy (D1) 2015 M Troy
Wieloch, Megan Wilmington (D3) 2015 G Plymouth
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Elder, Liza Northwestern (M:GLLL W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Stevenson, Conner Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 FOGO Walled Lake Central
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Jackson, Jubilee Hope (D3) 2015 A Bloomfield Hills
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
D’Alessandro, Carly Alma (D3) 2015 M Midland
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Huffman, Jack Davenport (D2) 2015 G East Grand Rapids
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
Cares, Ava Adrian (D3) 2015 M East Grand Rapids
Horton, Sam Detroit Mercy (D1) 2015 D Okemos
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Goodspeed, Jane Denison (D3) 2015 D East Grand Rapids
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
Yanna, Andrew Wayne St. (NCLL) 2015 G Saginaw Heritage
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
Cannon, Mackenzie Miami of Ohio (M:MCLA W:WCLA D1) 2015 Portage United
Belanger, Gerald Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Canton
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Schenck, Eric Siena Heights (NAIA) 2015 M Hartland
Stanners, Sean Seton Hill (D2) 2015 A Detroit Catholic Central
Isaac, Kathleen Tiffin (D2) 2015 D Walled Lake United
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Burczyk, Carli Cleary (NAIA) 2015 D South Lyon
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Porath, Danie Slippery Rock (D2) 2015 D Hartland
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Berg, Amelia Adrian (D3) 2015 G Haslett-Williamston
Hantz, Eric Albion (D3) 2015 M South Lyon
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Foxworthy, Rob Olivet (D3) 2015 D Walled Lake Central
VanHoven, Cydney Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 M East Grand Rapids
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Serra, Ben Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Nykamp, Jon Davenport (D2) 2014 A Holland Christian
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Hulick, Ross Benedictine (IL) (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Francis, Madison Davenport (D2) 2014 D Forest Hills United
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
Lurio, Luke Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Ellsworth, Bailey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Okemos
Hayes, Charlie Detroit Mercy (D1) 2014 DM Utica Eisenhower
Keyser, Kayla Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 Midland
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Schalau, Paulie Davenport (D2) 2014 A East Grand Rapids
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Kaminski, Reid Roanoke (D3) 2014 FOGO Clarkston
Smith, Collin Wheeling Jesuit (D2) 2014 G Canton
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Novak, Shannon Lincoln Memorial (D2) 2014 G Grosse Pointe South
Hite, Aimee Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Rockford
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
Egnatuk, Kyleigh Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Rockford
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
Holowaty, John Siena Heights (NAIA) 2014 A Saint Clair
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Stebbins, Matt Miami of Ohio (M:MCLA W:WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Stapleton, Mitchell Michigan-Dearborn (NAIA) 2014 M Grosse Pointe North
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Haesler, Cullen Olivet (D3) 2014 D Tecumseh
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Gainey, Caleigh St. Mary's (IN) (D3) 2014 D Grand Blanc
DeYoung, Emma Detroit Mercy (D1) 2014 M Grand Rapids Christian
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
Trapani, Anne Hope (D3) 2014 D Midland
Vickers, Isabelle Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Rockford
Pettke, Shane Seton Hill (D2) 2014 M Utica Eisenhower
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Kransberger, Andrew Tusculum (D2) 2014 A Forest Hills Central
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Troher, Vincent Lawrence Tech (NAIA) 2014 D Salem
Topper, Kyle Davenport (D2) 2014 A Troy
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Datema, Meghan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Rockford
Watson, Ashley New Hampshire (D1) 2014 D Caledonia
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
Woods, Zack Genesee (NJCAA) 2014 A/M South Lyon
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Bussell, Monica Alma (D3) 2014 A Lowell
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
Sherman, Olivia Findlay (D2) 2014 M Okemos
Whisler, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2014 M Midland
Tague, Ray Genesee (NJCAA) 2014 FOGO/M South Lyon
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Skomial, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Eicher, Brooke Findlay (D2) 2014 G Hartland
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Bailey, Ashley Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Forest Hills United
Pontious, Keagan Seton Hill (D2) 2014 M Caledonia
Brown, Noah Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
Greeley, Allison Ohio Wesleyan (D3) 2014 M Grand Rapids Christian
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Sharkey, Lauren Detroit Mercy (D1) 2014 M Clarkston
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
Watrous, Helen Western Michigan (MCLA D1) 2013 M Forest Hills United
Medvedev, Emily Brevard (D2) 2013 Midland
Brodberg, Dani Aquinas (NAIA) 2013 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Wizniuk, Steven Canisius (D1) 2013 FOGO/M Warren De La Salle
Powers, Samantha Davenport (D2) 2013 G Forest Hills United
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Schneider, Zach Davenport (D2) 2013 FOGO/M Grandville
Bradley, Caitlin Mount Union (D3) 2013 A Grand Rapids Catholic Central
Braun, Emily Michigan (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Kalo, Kadijah Lawrence Tech (NAIA) 2013 M East Lansing
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Schiavi, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Walled Lake Western
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Baxter, Cathy St. Mary's (IN) (D3) 2013 D East Grand Rapids
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Olson, Adam Miami of Ohio (M:MCLA W:WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Hudgens, Alex Walsh (D2) 2013 M South Lyon
Benson, Devon Davenport (D2) 2013 M Forest Hills Northern
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Lyons, Nick Siena Heights (NAIA) 2013 A Saint Clair
Neumen, Erika Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Rockford
Shepherd, Vance Davenport (D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Jenks, Lindsey William and Mary (D1) 2013 M Forest Hills United
Ferris, Tate Davenport (D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Hilden, Spencer Wheeling Jesuit (D2) 2013 FOGO South Lyon
Stafford, David St. John's (D1) 2013 A/M Mattawan
Whitfield, Lauren Aurora (D3) 2013 M Rockford
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
Hall, Bobbie Connecticut (D1) 2013 A Okemos
Ludlow, Claire Denison (D3) 2013 M East Grand Rapids
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Wilson, Meghan Marquette (D1) 2013 M Grand Rapids Catholic Central
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Hui, Christina Swarthmore (D3) 2013 Northville
Cassidy, Charlotte San Diego (WCLA D1) 2013 A Forest Hills United
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Takacs, Joe Hendrix (D3) 2012 G Warren De La Salle
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Hooker, Lauren Marquette (D1) 2012 M East Grand Rapids
Roberts, Janie Lawrence Tech (NAIA) 2012 D Plymouth
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Lining, Kevin Queens (D2) 2012 FOGO/M Troy Athens
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Campbell, Tayler Indiana Tech (NAIA) 2012 A Lansing Waverly-Catholic-Christian
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Violante, Antonia Swarthmore (D3) 2012 A/M Bloomfield Hills Marian
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
Henderson, Nick Davenport (D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Gushee, David Western Michigan (MCLA D1) 2012 A U. Liggett
Birney, Kylie Detroit Mercy (D1) 2012 M Livonia Ladywood
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Watt, Jimmy Aquinas (NAIA) 2011 G Walled Lake Central
Purtell, J.P. 2011 D/LSM Midland
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Sturr, Cooper Roanoke (D3) 2011 D Rockford
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Mikkelsen, Joseph Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 FOGO/M Novi
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Trapani, Taylor Hope (D3) 2011 Midland
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Baak, Kelsey Kalamazoo (D3) 2011 Midland
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
Fogus, Sam Aquinas (NAIA) 2010 Midland
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Yost, Tim Quinnipiac (D1) 2009 G Brother Rice
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
Washington, Chris Washington and Lee (D3) 2006 Cranbrook
Sayers, Jordy Davenport (D2) 2006 A/M Davison
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Ambrozy, Allison Penn (D1) 2004 Grosse Pointe South
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Sonke, Jeff North Carolina (D1) 1997 A/M Birmingham United
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G