Players - Men -

Player College HS Grad Yearsort ascending Position High School
Gonda, Spencer Aurora (D3) 2017 FOGO Northville
Hurd, Alexander Kalamazoo (D3) 2017 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Blaisdell, Blake Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Romeo
Hinken, Jack UMass Lowell (D1) 2017 D Zeeland United
Fin, Pietro Alma (D3) 2017 D Midland
Wright, Connor Madonna (NAIA) 2017 D Northville
Howell, Jed Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 DM Dexter
DeWitt, Colin Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 M South Lyon
Szymusiak, Steven Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 LSM Canton
Trent, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 G South Lyon
Smith, Jack Kalamazoo (D3) 2017 A Hartland
Dobrzelewski, Quinn Albion (D3) 2017 FOGO/M Clarkston
Riddell, Miles Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Romeo
Spisz, Andrew Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Hayden, David Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A South Lyon
Needham, Sam Aquinas (NAIA) 2017 D Grand Rapids Northview
Nolan, Aidan Lawrence Tech (NAIA) 2017 Clarkston
Harvath, Zac Belmont Abbey (D2) 2017 D South Lyon
Williams, Mason Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Northville
Ketz, Tosh Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Ann Arbor Skyline
Wilder, Alex Aquinas (NAIA) 2017 LSM Ann Arbor Gabriel Richard
Bondy, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM L'Anse Creuse
Wright, Brandon Kalamazoo (D3) 2017 M Dexter
Smith, Miigwaans Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Petoskey
Rankin, Blake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Vicksburg
Meadows, Tristen Eastern Michigan (NCLL) 2017 Hartland
Luketic, Josh Albion (D3) 2017 G Brighton
Krisan, Trevor Wooster (Ohio) (D3) 2017 G Walled Lake Central
Hejna, Hub Colorado College (D3) 2017 A East Grand Rapids
Covert, Ethan Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 D South Lyon
Kohl, Kyle Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 LSM Troy Athens
Liebetreu, Gabe Queens (D2) 2017 G Grand Haven
Vata, Emiliano Cleary (NAIA) 2017 Brighton
Parry, Justin Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Troy
Keptner, David Trine (D3) 2017 D/LSM Midland
Stenstrom, Keegan Detroit Mercy (D1) 2017 A Grand Rapids Christian
Pearson, Kyler Madonna (NAIA) 2017 A Howell
Keller, Ben Maryland (Bmore Cty) (D1) 2017 A East Grand Rapids
Palson, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Dexter
Fields, Jakoby Lourdes (NAIA) 2017 A/M Hartland
Flood, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Belleville
Keenan, Hunter Madonna (NAIA) 2017 LSM Howell
Tardich, Zach Western Michigan (MCLA D1) 2017 A Northville
Huckle, Tommy Alma (D3) 2017 FOGO/M Cadillac
Mimnaugh, Matthew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Howell
Gingell, Cole Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Boike, Derek Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Grand Blanc
Moffat, Megan Aquinas (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Fenech, Logan Otterbein (D3) 2017 M Haslett-Williamston
Xerri, Jessie Kalamazoo (D3) 2017 Birmingham United
Peel, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2017 D Troy
Akers, Braden Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 M Avondale
Cavellier, Max Wittenberg (D3) 2017 G Troy Athens
Racine, Dakota Lake Superior St. (GLLL) 2017 G Huron Valley
Iannuzzi, Nick Detroit Mercy (D1) 2017 A Sterling Heights Henry Ford II
Schmehl, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Anchor Bay
Genord, Ryan Drexel (D1) 2017 A Pontiac Notre Dame Prep
Warda, Alec Siena Heights (NAIA) 2017 M Brighton
Putz, Jeff Belmont Abbey (D2) 2017 D Hartland
Jardis, Jonathan Aquinas (NAIA) 2017 A Midland
Fitzgerald, Joey Aquinas (NAIA) 2017 A Ann Arbor Gabriel Richard
Wolever, Devin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A Battle Creek Harper Creek
Ventimiglio, Austin Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 D Romeo
Harding, Ethan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 A Ann Arbor Skyline
Benoit, Bailey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 LSM North-Harrison
Leja, Matt Western Michigan (MCLA D1) 2017 G Hartland
Slank, Ryan Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO/M Rochester
Ward, Evan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 FOGO/M Pinckney
Lobo, Vicente Kenyon (D3) 2017 M Midland
Yerian, Zach Adrian (D3) 2017 A Warren De La Salle
Macco, Landen Marian (D3) 2017 A Grand Blanc
Pudduck, Daniel Cleary (NAIA) 2017 Fenton-Linden
Mills, Marty Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 A Salem
Stedtefeld, Nick Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Sterling Heights Stevenson
Platt, Danny Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 D Belleville
Leone, Joey Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Portage Northern
Heimberger, Ryan Aquinas (NAIA) 2017 M Grosse Pointe North
Stevenson, Alex Alma (D3) 2017 D/LSM Rochester
Balch, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2017 A Plymouth
Daley, Jameson Albion (D3) 2017 G Grosse Pointe South
Petoskey, Spencer Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 A Oxford
McCarthy, Alex Siena Heights (NAIA) 2017 G Rochester
Prabhakar, Bryan Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 G North-Harrison
Potter, Garnet Siena Heights (NAIA) 2017 A Hartland
Battle, Brennan Trine (D3) 2017 FOGO/M Lowell
Fox, Spencer Bates (D3) 2017 G Lansing Waverly-Catholic-Christian
Molchan, Michael Madonna (NAIA) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Elder, Luke Denison (D3) 2017 A East Grand Rapids
Kurtycz, Gerrit Calvin (D3) 2017 G Hudsonville
Freeman, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 LSM Grand Blanc
Light, Justin Lawrence Tech (NAIA) 2017 A/M Hartland
Warren, Colton Hope (D3) 2017 A Hudsonville
Lietaert, Cameron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2017 A Cadillac
Kilar, Tyler Madonna (NAIA) 2017 A Northville
Wunderlich, Ian Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Salem
Carter, Nick Cleveland St. (D1) 2017 D/LSM Forest Hills Central
Weaver, Garrett Elmhurst (D3) 2017 A Temperance Bedford
Carr, Will Trine (D3) 2017 M Hartland
Fleming, Noah Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Kamish, Brennan Rutgers (D1) 2017 M Detroit Catholic Central
Schiavi, Johnny Cleary (NAIA) 2017 D Walled Lake Western
Dively, Jack Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Temperance Bedford
Grobosky, Tim Kalamazoo (D3) 2017 G Ann Arbor Pioneer
Borgdorff, Noah Mount St. Joseph (D3) 2017 M Belleville
Sanderson, Kyle Adrian (D3) 2017 Brighton
Vliek, Tyler Albion (D3) 2017 M Portage Central
Tedesco, Anthony Indiana Tech (NAIA) 2017 D Howell
Lining, Jake UMass Lowell (D1) 2017 A Troy Athens
Winter, Joe Alma (D3) 2017 D Petoskey
Lopez, Evan Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Wagner, Matthew Aquinas (NAIA) 2017 LSM Grand Rapids Northview
Heidema, Connor Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Hudsonville
Kresnak, Keegan Aquinas (NAIA) 2017 A Grand Rapids Northview
Bourdeau, Sheldon Thiel (D3) 2017 LSM Clarkston
Kovath, Chris Madonna (NAIA) 2017 M Detroit Catholic Central
Couture, Dylan Lawrence Tech (NAIA) 2017 DM Hartland
Gilbert, Connor Alma (D3) 2017 FOGO/M Battle Creek Harper Creek
Grigans, Tommy Chatham (D3) 2017 D Lansing Waverly-Catholic-Christian
Burwell, Michael Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 M Brother Rice
Rolfe, Mitchel Otterbein (D3) 2017 D Rochester Adams
Hernandez, Tommy Albion (D3) 2017 M Warren De La Salle
Solin, Joe Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Walled Lake Western
Bruneau, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D/LSM Salem
Millane, Sean Madonna (NAIA) 2017 A/M South Lyon
Manuszak, Paul Detroit Mercy (D1) 2017 D/LSM Warren De La Salle
Regling, Dylan Kalamazoo (D3) 2017 M Lapeer
Baker, Blake Aquinas (NAIA) 2017 M Brighton
Beck, Brenner Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 M Battle Creek Harper Creek
Hodges, Jake Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 D/LSM Clarkston
Braun, Hunter UMass Lowell (D1) 2017 G Detroit Catholic Central
Ramer, Tyler Capital (D3) 2017 D Plymouth
Vanvleet, Mikey Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 A/M Battle Creek Harper Creek
Cassaday, Payne Northwood (GLLL) 2017 M Midland
Duncan, Jared Lourdes (NAIA) 2017 G Grandville
Rodriguez, Fernando Adrian (D3) 2017 Zeeland United
Neller, Drew Indiana Tech (NAIA) 2017 FOGO/M South Lyon
Gorski, Mitchell Ohio Wesleyan (D3) 2017 LSM Troy Athens
Skinner, Nate Moravian (D3) 2017 D/LSM Dexter
Koenn, Jack Monmouth College (D3) 2017 A Dexter
Gregaitis, Dillan Albion (D3) 2017 G Rochester Stoney Creek
Dedvukaj, Frankie Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Greca, Nick Moravian (D3) 2017 M Dexter
Mullins, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2017 M Royal Oak
Faustyn, Tyler Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2017 DM
Dietz, Eric Stevenson (D3) 2017 D Lake Orion
Kowitz, Ben Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G Battle Creek Harper Creek
Hipp, Brendan Aquinas (NAIA) 2017 M Forest Hills Northern
Bowers, Collin Albion (D3) 2017 A Lowell
Osburn, Wade Siena Heights (NAIA) 2017 D Tecumseh
Wallace, Shane Wooster (Ohio) (D3) 2017 D/LSM Waterford United
Reaume, Daniel Penn St. (D1) 2017 M Brother Rice
Young, Frank Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Sterling Heights Henry Ford II
Madar, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Dewitt
Prinz, Jake Detroit Mercy (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Darby, Nolan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Rockford
Daschke, Brendan Madonna (NAIA) 2017 M Novi
Shureb, Logan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M Huron Valley
Harten, Griffin Army (D1) 2017 D/LSM Holland West Ottawa
Sypniewski, John Western Michigan (MCLA D1) 2017 FOGO Hartland
Bickford, Ben Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 D/LSM Hudsonville
Harbottle, Luke Salisbury (D3) 2017 M Holland Christian
Forster, Cole Louisville (M:NCLL W:D1) 2017 M/LSM Zeeland United
Wysong, Conner Calvin (D3) 2017 D/LSM Holland Christian
Shenkenberg, Jacob Wisconsin-Madison (GLLL) 2017 D/LSM Detroit Catholic Central
Morse, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Hanley, Quinn Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 D Portage Northern
Lambert, Shriver Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 A/M Byron Center
Bailey, Drew Cleveland St. (D1) 2017 FOGO/M Forest Hills Central
Zugaro, Anthony Albion (D3) 2017 A Novi
Kiel, Zack Western Michigan (MCLA D1) 2017 D/LSM Huron Valley
Steele,Jake Olivet (D3) 2017 G Howell
Gauthier, Kyle Aquinas (NAIA) 2017 M Traverse City West
Stover, Charlie Capital (D3) 2017 LSM Warren De La Salle
Luzar, Sam Alma (D3) 2017 D/LSM Midland
Lievois, Teddy John Carroll (D3) 2017 G Brother Rice
Bennett, Ryan Heidelberg (D3) 2017 D Clarkston
Meyer, Mason Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2017 Grand Ledge
Fredricks, Logan Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Muskegon Reeths-Puffer
Lemanski, Ryan Albion (D3) 2017 M Walled Lake Northern
Robinson, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2017 Battle Creek Harper Creek
Gaillard, Ian Adrian (D3) 2017 D Brighton
Ouellette, Nolan Albion (D3) 2017 M Plymouth
Sutton, Nick Florida Gulf Coast (MCLA D2) 2017 M Utica Eisenhower
Cochran, Carson Notre Dame (D1) 2017 D/LSM Brother Rice
Racinski, Steve Tampa (D2) 2017 M The Hill Academy (Canada)
Lawrence, Brady Albion (D3) 2017 A Mattawan
Caid, Collin Madonna (NAIA) 2017 G Detroit Catholic Central
Bortel, Quinton Alma (D3) 2017 A Midland
Rush, Ian Madonna (NAIA) 2017 M Orchard Lake St. Mary's
Cutler, Gary Madonna (NAIA) 2017 G Birmingham United
Flaherty, Ryan Madonna (NAIA) 2017 FOGO/M Birmingham United
Bolea, Joe Kenyon (D3) 2017 M East Grand Rapids
Smith, Joel Lawrence Tech (NAIA) 2017 D Romeo
Aigner, Jack Bryant (D1) 2017 M Brighton
Austermiller, Max Siena Heights (NAIA) 2017 A/M Tecumseh
Shotwell, Brice Salisbury (D3) 2017 LSM Brighton
Prewitt, Kyle Chatham (D3) 2017 A West Bloomfield
Anema, Ben Calvin (D3) 2017 FOGO/M Grand Rapids South Christian
McGrath, Jimmy Madonna (NAIA) 2017 A Walled Lake Western
Mendoza, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2017 M Holt
Howatt, Carson Baldwin Wallace (D3) 2017 M Dexter
Leone, Anthony Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 G L'Anse Creuse
Schmidt, Erik Michigan (D1) 2017 A Brother Rice
Morgan, Brady Michigan-Flint (NCLL) 2017 A Waterford United
Tyburski, Ian Indiana Tech (NAIA) 2017 A/M Temperance Bedford
Izrailov, Noah Michigan-Dearborn (NAIA) 2017 FOGO/M Walled Lake Northern
Hantz, Drew Ferris State (NCLL) 2017 A South Lyon
Andoni, Nick High Point (D1) 2017 D Brother Rice
Newton, Camden Cleary (NAIA) 2017 G Brighton
West, Nash Aquinas (NAIA) 2017 A Brighton
Remer, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2017 M South Lyon
Kelly, Jack Georgetown (D1) 2017 A/M Brother Rice
Causley, Chad Lourdes (NAIA) 2017 A L'Anse Creuse
Jarvis, Austin Western Michigan (MCLA D1) 2017 M Grand Haven
Needham, Tom Alma (D3) 2016 M Saline
Taylor, David Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 G Clarkston
Rosni, Colin Wayne St. (NCLL) 2016 A Romeo
Carter, Owen Heidelberg (D3) 2016 M Port Huron
Thomas, Savon Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2016 D L'Anse Creuse
Kenney, Jimmy Michigan (D1) 2016 A Detroit Country Day
Roesner, Matt Siena Heights (NAIA) 2016 M Bay City Western
Palmer, Chase Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Masselink, Nik Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Williamson, Chase Tampa (D2) 2016 M Holt
Asher, Geordi Kalamazoo (D3) 2016 M Detroit Country Day
Minanov, Alexander Penn (D1) 2016 M U. Liggett
Trout, Bogar Dallas (D3) 2016 D Tecumseh
Ronan, Jack Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Rochester Adams
Getty, Adam Tampa (D2) 2016 G Portage Central
Kirchoff, Rob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Schwartz, Zach Michigan (D1) 2016 M Ann Arbor Skyline
Stickle, Liam Thiel (D3) 2016 Clarkston
Phillips, Ben Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Wolfe, Jack Wittenberg (D3) 2016 D U. Detroit Jesuit
Naples, Jack Saginaw Valley State (NCLL) 2016 D Sterling Heights Henry Ford II
Maurer, Peter Hope (D3) 2016 Portage Northern
Sowell, Nick Western Michigan (MCLA D1) 2016 A Portage Northern
Bentley, Josh Madonna (NAIA) 2016 A Northville
Cuva, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 Warren De La Salle
Boos, Jonathan Middlebury (D3) 2016 D Detroit Country Day
Mitchell, Austin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 A/M Utica Eisenhower
Doig, Conor Western Michigan (MCLA D1) 2016 G Rochester Adams
Mamo, Ryan Siena Heights (NAIA) 2016 M Farmington
White, Garrett Cleveland St. (D1) 2016 D/LSM Ann Arbor Pioneer
Smith, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 A Grandville
Sole, Dakota Cleary (NAIA) 2016 D/LSM Lake Orion
Dyer, Sheldon Western Michigan (MCLA D1) 2016 A L'Anse Creuse
Bailey, Trevor Alma (D3) 2016 A Sault Area
Shamblin, Logan Detroit Mercy (D1) 2016 G Utica Eisenhower
Eaton, Austin Michigan-Flint (NCLL) 2016 A Davison
Allen, Jake Ancilla (MCLA D2, NJCAA) 2016 M Spring Lake
Schiefer, Charlie Detroit Mercy (D1) 2016 A Birmingham United
Wyatt, Dietrich Madonna (NAIA) 2016 D Saginaw Heritage
Cappetto, Luke High Point (D1) 2016 D Brother Rice
Sanderson, Brendan Alma (D3) 2016 D Spring Lake
McManus, Trevor Albion (D3) 2016 G Plymouth
Rinke, Micah Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Canton
Browder, Vaughn Madonna (NAIA) 2016 G Northville
Sweeney, Connor Guilford (D3) 2016 A Northville
DiPonio, Daniel Adrian (D3) 2016 M Lake Orion
Clay, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Forest Hills Central
Gallup, Charles Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 FOGO/M Holland West Ottawa
Gardner, Kyle Michigan-Flint (NCLL) 2016 M Lapeer
Smith, Devin Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D L'Anse Creuse
Cosgrove, Brian Fairfield (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Greissing, Trey Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Cranbrook
Conder, Kevin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Northville
Kowalski, Stosh Siena Heights (NAIA) 2016 DM South Lyon
Perry, Kiante Madonna (NAIA) 2016 G West Bloomfield
Mularoni, Rocco Hope (D3) 2016 A Detroit Catholic Central
Hamm, Connor Tampa (D2) 2016 LSM U. Detroit Jesuit
Rice, Matt Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Holt
Menendez, Adam Adrian (D3) 2016 D/LSM Utica Eisenhower
Brossard, Steven Adrian (D3) 2016 G Anchor Bay
Cooney, Walker Bates (D3) 2016 M Detroit Country Day
Burger, Austin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO Monroe St. Mary Catholic Central
Chapie, Jake Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Lake Orion
Vick, Derek Madonna (NAIA) 2016 G Lapeer
Hyde, Cole Mercyhurst (D2) 2016 M Brother Rice
Sappington, Owen Denison (D3) 2016 M Detroit Country Day
Hwier, Jake Madonna (NAIA) 2016 D West Bloomfield
Dobrzelewski, Ian Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Clarkston
Ranck, Adam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 A Walled Lake Northern
Sparling, Griffin Calvin (D3) 2016 A Novi
Petersen, Levi Alma (D3) 2016 LSM Holt
Genord, Ian Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Pontiac Notre Dame Prep
Gipson-Goodnough, Todd Adrian (D3) 2016 A Monroe St. Mary Catholic Central
Gearig, Justin Trine (D3) 2016 A Vicksburg
Miller, Collin Lourdes (NAIA) 2016 FOGO/M Royal Oak Shrine Catholic
Bolling, Brant Hope (D3) 2016 D Spring Lake
Ramsey, Harrison Kalamazoo (D3) 2016 M Okemos
Kreitzer, Danny Siena Heights (NAIA) 2016 M South Lyon
Sedlock, Nick Madonna (NAIA) 2016 A/M Utica Eisenhower
Keller, John Ohio Wesleyan (D3) 2016 D Clarkston
Whitaker, Robert Young Harris (D2) 2016 M U. Liggett
Gilhooly, Drew Lourdes (NAIA) 2016 A Detroit Catholic Central
Matthews, Brandon Albion (D3) 2016 D Detroit Country Day
Nordstrom, Matthieu Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 LSM Walled Lake Western
Sweeney, Brennan Guilford (D3) 2016 A Northville
Morin, Cam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 M Grand Ledge
Quertermus, Max Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A/M Portage Central
Johnson, Gabe Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Rochester Stoney Creek
Yuhas, Will Albion (D3) 2016 M Ann Arbor Pioneer
Dolan, Matt Le Moyne (D2) 2016 D Detroit Country Day
Phillips, Ian Boise St. (MCLA D1) 2016 A/M Clarkston
Mcelhenney, Jackson Detroit Mercy (D1) 2016 D/LSM Birmingham United
Usiak, Cam Ohio Wesleyan (D3) 2016 D/LSM Okemos
Conwell, Logan Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Clarkston
VanBelkum, Marshall Hope (D3) 2016 FOGO Rockford
Lyons, Nolan Siena Heights (NAIA) 2016 A Saint Clair
Macko, Morgan Bellarmine (D1) 2016 A Brother Rice
Przybylo, Charlie Alma (D3) 2016 D/LSM Okemos
McDonald, Nate Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Silverman, Nate Kalamazoo (D3) 2016 G Ann Arbor Pioneer
Chaffee, Jon Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Hartland
Corsi, Antonio Albion (D3) 2016 D Northville
Lieder, Jeff Alabama (MCLA D1) 2016 A U. Liggett
Kloostra, Jon Hope (D3) 2016 A Zeeland United
Foster, Ian Drexel (D1) 2016 FOGO
Pieknik, Jared Madonna (NAIA) 2016 A Swartz Creek
Collins, Lucas Indiana (MCLA D1) 2016 M Hudsonville
Dyson, Harry Madonna (NAIA) 2016 A/M Northville
Kanner, Cameron Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 D Walled Lake Central
Fredericks, Brad Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Gargaro, Nick Wooster (Ohio) (D3) 2016 M Ann Arbor Greenhills
Panczyk, Joshua Dayton (MCLA D2) 2016 M Ann Arbor Gabriel Richard
Cowell, Tanner Siena Heights (NAIA) 2016 D Hartland
Bush, Max Colorado Mesa (D2) 2016 A/M Comstock Park
Haggart, Mitch Aquinas (NAIA) 2016 A Forest Hills Northern
Simion, David Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 A Saline
Dobreff, Nick Monmouth College (D3) 2016 D Warren De La Salle
Lemanski, Grant Albion (D3) 2016 A Warren De La Salle
Farrugia, Brent Trine (D3) 2016 D/LSM Clarkston
Mortimore, Jake Cleary (NAIA) 2016 Waterford United
Belanger, Cooper Colgate (D1) 2016 A Detroit Country Day
Best, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D/LSM U. Detroit Jesuit
Ensing, Travis Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Zeeland United
Baron, Kyle Madonna (NAIA) 2016 D Ann Arbor Gabriel Richard
Lang, Cooper Madonna (NAIA) 2016 A Huron Valley
Accardo, Jacob Albion (D3) 2016 M Northville
Sanchez, Derek Palm Beach Atlantic (D2) 2016 A/M Hudsonville
Winkelseth, Matt Potomac St. (NJCAA) 2016 M Saline
Kigar, Matt Hope (D3) 2016 M Novi
Gaines, Kyle Hope (D3) 2016 FOGO Detroit Catholic Central
Lamb, Justin Olivet (D3) 2016 A Battle Creek Pennfield
Gjokaj, Alex Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Coyle, Michael Wittenberg (D3) 2016 M Grosse Pointe South
DesRosiers, Jake Lake Erie (D2) 2016 A Brighton
Kovalcik, Jake Olivet (D3) 2016 A Muskegon Reeths-Puffer
Makowski, Ryan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Brighton
Scane, James Robert Morris (D1) 2016 D/LSM Brother Rice
Lee, Jake Aquinas (NAIA) 2016 M Port Huron
Mitchell, Keaton Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 M Clarkston
McCumber, Sam Alma (D3) 2016 A Cadillac
Gorski, Elliot Rhodes (D3) 2016 M Troy Athens
Rosales, Joseph Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Sterling Heights Henry Ford II
Webber, Nathaniel Indianapolis (D2) 2016 A Holt
Tate, Noah Siena Heights (NAIA) 2016 D Swartz Creek
White, Jackson Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 G Detroit Country Day
Solberg, Matt Amherst (D3) 2016 A East Grand Rapids
Farmer, Will Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 Forest Hills Eastern
Wolfe, Sam Hope (D3) 2016 M Rochester
Jackson, Matt South Carolina (MCLA D1) 2016 G Clarkston
Port, Beau Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Rockford
Keilitz, Chase Olivet (D3) 2016 G Midland
Puertas, Cam Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Rochester Stoney Creek
Bodley, Khanan Lincoln Memorial (D2) 2016 M L'Anse Creuse North
Shipp, Doug Kalamazoo (D3) 2016 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Hackney, Brian Lawrence Tech (NAIA) 2016 M Fenton-Linden
Aulbrook, Manuel Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2016 M Lapeer
Sale, Evan Berry (D3) 2016 A U. Detroit Jesuit
Mazurek, Shawn Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 D/LSM
Richards, Parker Siena Heights (NAIA) 2016 M Hudsonville
Killian, Jacob Milwaukee School of Engineering (D3) 2016 D/LSM Orchard Lake St. Mary's
Jarzembowski, Alexander Detroit Mercy (D1) 2016 FOGO/M Detroit Catholic Central
West, Walker Aquinas (NAIA) 2016 A Brighton
Highland, Sam Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 A Hartland
Pavey, Andrew Hope (D3) 2016 A/M Forest Hills Eastern
Wujek, Harrison Wittenberg (D3) 2016 M U. Liggett
Turner, Liam Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 G Saline
Mierendorf, Evan Aquinas (NAIA) 2016 G Lowell
Brooks, Griffin Haverford (D3) 2016 D Grosse Pointe South
Caris, Andrew Hope (D3) 2016 LSM Detroit Catholic Central
Kowaleski, Jacob Michigan-Flint (NCLL) 2016 D Lapeer
Palmer, Alec Albion (D3) 2016 M Spring Lake
Baker, James Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2016 M Grandville
Moses, William Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Anchor Bay
Beerer, Brendan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2016 M Royal Oak
Laforge, Lucas Michigan-Dearborn (NAIA) 2016 D Hartland
Glomb, Adam Madonna (NAIA) 2016 G Fenton-Linden
Roberts, Hunter Adams St. (D2) 2016 D Brighton
Gonzalez, Mitchell Indiana (MCLA D1) 2016 A/M Plymouth
Hayden, Nick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2016 D Troy Athens
Kuczera, Brendan Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 D Utica Eisenhower
Wistinghausen, Scott Albion (D3) 2016 M Hartland
Bowman, Nick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2016 A Clarkston
Heaney, Garrett Alma (D3) 2016 D Anchor Bay
O'Hara, Jack Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2016 D Brother Rice
Seurynck, Evan Albion (D3) 2016 D/LSM Dearborn Divine Child
Robinson, Marcus Toledo (NCLL) 2016 M Ypsilanti Lincoln
Davis, Cody Albion (D3) 2015 M Rochester Adams
Brillhart, Brett Clarkson (D3) 2015 A Midland
Langdon, Michael Notre Dame (D1) 2015 D/LSM Cranbrook
Brodzik, Justin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Plymouth
Newby, Colin Montana (MCLA D1) 2015 FOGO Sterling Heights Henry Ford II
Kailunas, Trey Detroit Mercy (D1) 2015 D Grand Rapids Catholic Central
Huffman, Jack Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2015 G East Grand Rapids
Callaghan, Devon Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 M Detroit Country Day
Schember, Tanner Western Michigan (MCLA D1) 2015 DM Bay City Western
Hubbell, Aidan John Carroll (D3) 2015 D Grosse Pointe South
Bender, Xavier Alma (D3) 2015 LSM Grand Ledge
Pelton, Bobby Marquette (D1) 2015 M Forest Hills Northern
Erjavac, Ben Kenyon (D3) 2015 D Detroit Country Day
Wagner, John Marquette (D1) 2015 A Cranbrook
Oles, Brendan Lawrence Tech (NAIA) 2015 M Warren Cousino
Joergens-Kokate, Lars Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Atkinson, Trevor Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Romeo
Konas, Connor Indianapolis (D2) 2015 G Brighton
Antenucci, Nick La Roche (D3) 2015 D Rochester Adams
Brush, Jared Emerson (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Grewal-Turner, Blake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A/M Okemos
Kolodin, Mike Madonna (NAIA) 2015 D West Bloomfield
DiRado, David Albion (D3) 2015 A South Lyon
Johnson, Matt Indianapolis (D2) 2015 A Ann Arbor Gabriel Richard
Salva, Brendan Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 A Romeo
Sprys-Tellner, Thomas Hope (D3) 2015 M Detroit Catholic Central
Bonar, Donny Towson (D1) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Sosa, Emilio Kenyon (D3) 2015 A Detroit Country Day
Alexander, Mac Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Petoskey
Kreshock, Austin Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 M Oxford
Birney, Sean Detroit Mercy (D1) 2015 M Detroit Catholic Central
Foxworthy, Rob Olivet (D3) 2015 D Walled Lake Central
Roberts, Austin Cleary (NAIA) 2015 M Royal Oak
Stimach, Jack Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2015 FOGO Ann Arbor Gabriel Richard
Paige, Ian Lourdes (NAIA) 2015 D Monroe St. Mary Catholic Central
Lundy, Peter Dayton (MCLA D2) 2015 D/LSM Grosse Pointe North
Ellens, Jake Alma (D3) 2015 M Cadillac
Salyer, Dylan Cleary (NAIA) 2015 A Howell
Cousineau, Adam Alma (D3) 2015 D Salem
Morley, Jordan Concordia-Ann Arbor (NAIA) 2015 M Bay City Central
Carroll, Mac Manhattan (D1) 2015 FOGO Grosse Pointe South
Stelljes, Cameron Alma (D3) 2015 G Okemos
Bacon, Justin Salisbury (D3) 2015 G Forest Hills Central
Gordon, Connor Ohio Northern (D3) 2015 DM Ann Arbor Gabriel Richard
Williams, Mickey Hope (D3) 2015 G Detroit Catholic Central
Golfin, Reggie Lincoln Memorial (D2) 2015 M Madison Heights Bishop Foley
Jamieson, Cole Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Okemos
Poe, Austin Michigan-Dearborn (NAIA) 2015 D Canton
Pistner, Charlie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 A Cranbrook
Ropp, Keagan Michigan-Flint (NCLL) 2015 M Bay City Central
Phillips, Cole Montana (MCLA D1) 2015 A Clarkston
Sacdalan, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2015 G Rochester Stoney Creek
Christensen, Nich Saginaw Valley State (NCLL) 2015 M Bay City Western
Moyer, Alex Lake Erie (D2) 2015 G Howell
DiGiacomo, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 DM Howell
Krueger, Chris Beloit (D3) 2015 D Saline
Monroe, Logan Canisius (D1) 2015 D Holt
McConkey, Nick Aquinas (NAIA) 2015 D Ann Arbor Gabriel Richard
Moews, Ian Otterbein (D3) 2015 M L'Anse Creuse North
Chen, Matt Albion (D3) 2015 G Portage Central
Lockwood, John Dickinson (D3) 2015 A/M Brother Rice
Larabel, Devin Lourdes (NAIA) 2015 D Grandville
Hieshetter, Kevin Aquinas (NAIA) 2015 M Forest Hills Northern
Foreman, Matt Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Detroit Catholic Central
Toro, Chris Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 M Clarkston
Foley, Brett Lawrence Tech (NAIA) 2015 D Comstock Park
VanBlois, Luke Hope (D3) 2015 M Grandville
Lunt, Patrick Denison (D3) 2015 M Forest Hills Central
Fredal, Jake Le Moyne (D2) 2015 D Utica Eisenhower
McClain, Sam Rollins (D2) 2015 D Orchard Lake St. Mary's
Grove, Noah Indianapolis (D2) 2015 A/M Oxford
Pasek, Josh Dayton (MCLA D2) 2015 M Midland
Cassaday, Cameron Northwood (GLLL) 2015 A Midland
Lardieri, Grant UMass Lowell (D1) 2015 G Forest Hills Northern
Baker, Mack Aquinas (NAIA) 2015 G Salem
Rakowski, Kam Lake Erie (D2) 2015 M South Lyon
Coyle, Jerry Wittenberg (D3) 2015 A Grosse Pointe South
Green, Emmett Detroit Mercy (D1) 2015 FOGO/M Birmingham United
Orman, Justin Oakland (M:MCLA D1 W:WCLA D2) 2015 A Walled Lake Central
Hein, Derek Ohio Northern (D3) 2015 LSM Grand Rapids Christian
Morgan, Scottie Trinity (D3) 2015 M East Grand Rapids
Copley, Luke Albion (D3) 2015 D Troy Athens
Webster, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 FOGO Holt
Lovelace, Tristan Hendrix (D3) 2015 D Dakota
Yanna, Andrew Wayne St. (NCLL) 2015 G Saginaw Heritage
Hunter, Jacob Olivet (D3) 2015 LSM East Lansing
McMaster, Tommy Denison (D3) 2015 D Novi
Fracassa, David Elmhurst (D3) 2015 M Troy
Martin, Brock Navy (D1) 2015 M Troy
Lessner, Garrett Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 A Saline
Krause, Joey Aquinas (NAIA) 2015 FOGO/M Salem
Gorczewicz, Tyler Cumberlands (NAIA) 2015 D/LSM Sterling Heights Henry Ford II
Rogers, Dayne Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2015 D/LSM Clarkston
Kuchenbuch, Michael Ohio Wesleyan (D3) 2015 M Portage Central
Marsh, Tyson Aquinas (NAIA) 2015 A Port Huron
Caldwell, Nathan Lincoln Memorial (D2) 2015 D Utica Eisenhower
Schenck, Eric Siena Heights (NAIA) 2015 M Hartland
Stanners, Sean Seton Hill (D2) 2015 A Detroit Catholic Central
Beck, Peter Hope (D3) 2015 D Warren De La Salle
Lounds, Eric Indianapolis (D2) 2015 M Haslett-Williamston
Martin, Nick Syracuse (D1) 2015 M Detroit Country Day
Parry, Jacob Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2015 M Troy
Butch, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 D Holt
Braun, Brett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 A Saline
Huiskens, Jared Lourdes (NAIA) 2014 G Bay City Central
Harm, Drew Albion (D3) 2014 A Rochester
Burkhard, Tristan Lawrence Tech (NAIA) 2014 A Tecumseh
Haesler, Cullen Olivet (D3) 2014 D Tecumseh
Valentine, Tyler Cleary (NAIA) 2014 FOGO/M L'Anse Creuse North
Jablonski, Michael Wheeling Jesuit (D2) 2014 A L'Anse Creuse
Whisler, Tyler Western Michigan (MCLA D1) 2014 M Midland
Giampetroni, Matthew Duke (D1) 2014 M Cranbrook
DeCamp, Kyle Albion (D3) 2014 M Howell
Samalik, Michael Aquinas (NAIA) 2014 D Warren De La Salle
Sanford, Jordan Amherst (D3) 2014 LSM East Grand Rapids
Stapleton, Mitchell Michigan-Dearborn (NAIA) 2014 M Grosse Pointe North
Stebbins, Matt Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2014 A Detroit Country Day
Butch, Cade Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 DM Holt
Barroso, Erik Wooster (Ohio) (D3) 2014 FOGO/M Ann Arbor Pioneer
Diment, Tanner Wilmington (D3) 2014 M Midland
Ghesquiere, Taylor Wesleyan (D3) 2014 M Cranbrook
Brown, Noah Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Ryan, Ian Ithaca (D3) 2014 D Holland West Ottawa
Pettke, Shane Seton Hill (D2) 2014 M Utica Eisenhower
Brogan, Grant Hope (D3) 2014 M East Lansing
McElroy, Nick Alma (D3) 2014 D Madison Heights Bishop Foley
Holowaty, John Siena Heights (NAIA) 2014 A Saint Clair
Troher, Vincent Lawrence Tech (NAIA) 2014 D Salem
Luzar, Ben Alma (D3) 2014 D Midland
Iciek, Jackson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 G Dewitt
Keller, Josh Providence (D1) 2014 M East Grand Rapids
Topper, Kyle Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Troy
Lebioda, Brandon Albion (D3) 2014 M Romeo
Fuller, Jake George Washington (MCLA D1) 2014 M Northville
Dziewit, Connor Otterbein (D3) 2014 A Clarkston
Bergmann, Jack Holy Cross (D1) 2014 A Detroit Country Day
Leahey, Mitch Trine (D3) 2014 D Lake Orion
Smith, Jack Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Romeo
Panozzo, Nick Ball St. (NCLL) 2014 Zeeland United
Williams, Joey Hope (D3) 2014 G Detroit Catholic Central
Deriemacker, Kyle Lincoln Memorial (D2) 2014 G L'Anse Creuse North
McKee, Austin Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Salem
Tomsich, Josh Capital (D3) 2014 A Midland
Meyer, Wes Eastern Michigan (NCLL) 2014 D Midland
Bodley, Kairos Lincoln Memorial (D2) 2014 M L'Anse Creuse North
Riley, Graham Ithaca (D3) 2014 M Haslett-Williamston
Palmer, Harrison Albion (D3) 2014 M Spring Lake
Howard, Evan Western Michigan (MCLA D1) 2014 D Portage Northern
Orr, Danny Siena Heights (NAIA) 2014 A L'Anse Creuse North
Pravato, Keith Canisius (D1) 2014 M Novi
Ray, Nate Calvin (D3) 2014 A Northville
Wright, Andrew Depauw (D3) 2014 M Grosse Pointe South
Ward, Connor Lake Erie (D2) 2014 M Clarkston
Donovan, Patrick Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 D/LSM Forest Hills Central
Gates, Brandon Indiana Tech (NAIA) 2014 M Howell
Woods, Zack Genesee (NJCAA) 2014 A/M South Lyon
Serra, Ben Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Schlueter, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2014 M Oxford
Nykamp, Jon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A Holland Christian
Alessi, Jason Yale (D1) 2014 M Brother Rice
McNamara, Trevor Aurora (D3) 2014 A Grand Haven
Austin, Jonah Hiram (D3) 2014 A/M Tecumseh
Hulick, Ross Benedictine (D3) 2014 D Grand Rapids Catholic Central
Janes, Johnathan Western Michigan (MCLA D1) 2014 M L'Anse Creuse North
Hermes, Charlie Albion (D3) 2014 M Birmingham United
Tague, Ray Genesee (NJCAA) 2014 FOGO/M South Lyon
Lurio, Luke Wayne St. (NCLL) 2014 Warren De La Salle
Reiner, Roman Lawrence Tech (NAIA) 2014 LSM Clarkston
Hovey, Jake Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2014 M South Lyon
Reiche, Dalton Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 M Hartland
Costley, Dakotah Northern Michigan (M:GLLL W:D2) 2014 M Midland
Schalau, Paulie Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2014 A East Grand Rapids
Smith, Collin Wheeling Jesuit (D2) 2014 G Canton
Pek, Curtis Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2014 A Grand Haven
Irrer, Austen Alma (D3) 2014 M Midland
Desmadryl, Michael Adrian (D3) 2014 D Warren De La Salle
Lazarsfeld, John Yale (D1) 2013 A/M Ann Arbor Greenhills
Perkovic, Sergio Notre Dame (D1) 2013 M Brother Rice
Hamper, Dominic Albion (D3) 2013 A Flint Powers
Sundstrum, Erick Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A Holt
Cosenza, Michael Toledo (NCLL) 2013 M Dearborn Divine Child
Gruber, Alex Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Warren, Jay Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 A Grosse Pointe North
Conley, Jon Tufts (D3) 2013 G Detroit Catholic Central
Heidenreich, Connor Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 FOGO Holland Christian
Elder, Gunnar Hope (D3) 2013 A East Grand Rapids
Olson, Adam Miami of Ohio (MCLA/WCLA D1) 2013 A Holland West Ottawa
Dipzkinski, Bennett Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2013 D Forest Hills Northern
Hudgens, Alex Walsh (D2) 2013 M South Lyon
Matney, Bryan Detroit Mercy (D1) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Badalamenti, Joey Lawrence Tech (NAIA) 2013 M Warren De La Salle
Ellis, Ryan Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 M Forest Hills Central
Franken, Matthew Messiah (D3) 2013 M Holland West Ottawa
Smith, David Alma (D3) 2013 G Royal Oak
Shepherd, Vance Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 D Forest Hills Eastern
Brinkerhoff, Ben Wooster (Ohio) (D3) 2013 D Ann Arbor Pioneer
Beerer, Tyler Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Royal Oak
Buck, Lucas Cleary (NAIA) 2013 M Novi
Meshinski, Michael Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Utica Eisenhower
Lyons, Nick Siena Heights (NAIA) 2013 A Saint Clair
Ferris, Tate Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 G Grand Rapids Northview
Iftikhar, Ahmed Penn (D1) 2013 G Detroit Country Day
Stafford, David St. John's (D1) 2013 A/M Mattawan
Hilden, Spencer Wheeling Jesuit (D2) 2013 FOGO South Lyon
Susalla, Adam Detroit Mercy (D1) 2013 A Birmingham United
Gjokaj, Ben Detroit Mercy (D1) 2013 FOGO Walled Lake Central
Lipar, Steven Alderson Broaddus (D2) 2013 M Cadillac
Stapleton, John Cleary (NAIA) 2013 D/LSM Grosse Pointe North
Schiavi, Jacob Lawrence Tech (NAIA) 2013 D Walled Lake Western
Wienert, Andrew Kenyon (D3) 2013 A Detroit Country Day
Nakano, Kento Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 A/M Rockford
Benson, Devon Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 M Forest Hills Northern
Wizniuk, Steven Canisius (D1) 2013 FOGO/M Warren De La Salle
McCurtis, Caleb Cleary (NAIA) 2013 A/M West Bloomfield
Wilder, Chris Aquinas (NAIA) 2013 M Ann Arbor Gabriel Richard
Schneider, Zach Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2013 FOGO/M Grandville
Alkema, Sam Depauw (D3) 2013 M East Grand Rapids
O'Neil, Gabe Lawrence Tech (NAIA) 2013 A/M Madison Heights Bishop Foley
Castillo, Noah Albion (D3) 2013 D Hartland
Seiler, Joey Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2013 D Holland Warriors
Weiner, Bobby Kenyon (D3) 2012 A Detroit Country Day
Skowyra, Andrew Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 M Hartland
Gannon, Sam Northwood (GLLL) 2012 G Midland
Badalamenti, Frankie Lawrence Tech (NAIA) 2012 FOGO/M Warren De La Salle
Sible, Thomas Detroit Mercy (D1) 2012 M Forest Hills Central
Lining, Kevin Queens (D2) 2012 FOGO/M Troy Athens
Hess, JD Detroit Mercy (D1) 2012 M Birmingham United
Treppa, Peter Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2012 D L'Anse Creuse
Biayasi, Aaron Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 Midland
Henderson, Nick Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2012 A/M East Grand Rapids
Keay, Adam Siena Heights (NAIA) 2012 A/M L'Anse Creuse North
McKee, Stevie Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2012 A Holt
Hempfling, Jordan Albion (D3) 2012 G Midland
Miller, Brett Liberty (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Hartland
Gushee, David Western Michigan (MCLA D1) 2012 A U. Liggett
Bogus, Brad Albion (D3) 2012 A Lake Orion
Sweeney, Ryan Albion (D3) 2012 A Midland
Swanson, Dylan Detroit Mercy (D1) 2012 M Ann Arbor Pioneer
Logan Johnson Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2012 M Walled Lake Northern
Takacs, Joe Hendrix (D3) 2012 G Warren De La Salle
Burns, Matt Stevenson (D3) 2012 A Grand Haven
Fragnoli, Brent Albion (D3) 2012 M Detroit Country Day
Baak, Connor Otterbein (D3) 2012 M Midland
Roda, Hannibal Michigan-Dearborn (NAIA) 2012 A L'Anse Creuse
Prior, Robert Colorado College (D3) 2012 A Detroit Country Day
Gebben, Alex Aurora (D3) 2012 A/M Holland Christian
Henry, Matt St. Olaf (GLLL) 2012 G Okemos
Kransberger, Danny Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 G Forest Hills Central
Parker, Taylor Northwood (GLLL) 2011 A Bay City Western
Mailloux, Ryan Siena Heights (NAIA) 2011 G Brighton
Upton, Henry Kenyon (D3) 2011 A Ann Arbor Huron
Smith, Chris John Carroll (D3) 2011 D Grosse Pointe South
Reed, Andrew Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 2011 D East Grand Rapids
Prime, Andrew Northwood (GLLL) 2011 D Bay City Western
Bielby, Mason Houston (MCLA D1) 2011 M Holland Christian
Hugo, Derek Northwood (GLLL) 2011 M Bay City Western
Satkowiak, Jared Ferris State (NCLL) 2011 LSM Grand Blanc
Lundblad, Trevor Ithaca (D3) 2011 A Forest Hills Central
Birney, Mike Detroit Mercy (D1) 2011 M Detroit Catholic Central
Purtell, J.P. Michigan Club (NCLL) 2011 D/LSM Midland
Watt, Jimmy Aquinas (NAIA) 2011 G Walled Lake Central
Sturr, Cooper Roanoke (D3) 2011 D Rockford
Farmer, Charlie Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2011 M Forest Hills Eastern
Coretti, Jake Rutgers (D1) 2011 M East Grand Rapids
Lubs, DJ Florida Southern (D2) 2010 D Rockford
McKee, Tommy Air Force (D1) 2010 A Holt
Aninos, Arik Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 A/M Walled Lake Central
Corcoran, Tyler Detroit Mercy (D1) 2010 FOGO South Lyon
Tyler, Nelson Grand Valley St. (M:MCLA D2 W:D2) 2010 M Midland
Raymond, Andi Towson (D1) 2010 A Rockford
Digison, Caleb Hope (D3) 2010 A Midland
Miller, Ray Central Michigan (M:MCLA D1 W:D1) 2010 D Farmington
Schaepkens, Craig Indiana Tech (NAIA) 2010 A Davison
Davenport, Brandon Detroit Mercy (D1) 2009 FOGO/M Grosse Pointe North
Nowak, Ben Northwood (GLLL) 2009 G Midland
Dolik, Nick Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Henneghan, Danny Penn St. (D1) 2009 M Brother Rice
Yost, Tim Quinnipiac (D1) 2009 G Brother Rice
Diegel, Nick Ohio St. (D1) 2009 A/M Northville
Aquilera, Keegan Hope (D3) 2008 Midland
Nemes, Patrick Syracuse (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Shannon, Stu Georgetown (D1) 2007 A Detroit Catholic Central
Chires, Mike North Carolina (D1) 2007 D Detroit Country Day
David, Conor Ohio St. (D1) 2007 D Brother Rice
Sayers, Jordy Davenport (M:MCLA D1 W:D2) 2006 A/M Davison
Washington, Chris Washington and Lee (D3) 2006 Cranbrook
Stansik, Pat Bucknell (D1) 2006 D Ann Arbor Pioneer
Cavalieri, Alex Syracuse (D1) 2006 G Detroit Country Day
Miller, Kyle Johns Hopkins (D1) 2005 D Cranbrook
Redd, Taylor Brigham Young (MCLA D1) 2004 D Utica Eisenhower
Washington, Val Johns Hopkins (D1) 2004 LSM Cranbrook
Dicken, Shaun Saginaw Valley State (NCLL) 2003 Novi
Demorest, Ryan Limestone (D2) 2002 G Birmingham United
Sonke, Jeff North Carolina (D1) 1997 A/M Birmingham United
Morrow, David Princeton (D1) 1989 D Brother Rice
Hebert, Ron Michigan St. (M:MCLA D1 W:WCLA D1) 1970 G